DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Тотенхем
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Nov 2019 14:02    Post subject: Reply with quote

Yia Omonoia wrote:
Овде сви пљујемо пичке са запада које су у 75. минуту отишле кући, а пропуштамо чињеницу да је и север (по боковима) у том периоду напустило брдо људи. Колико год да сам испуњен због онога после, оне поплаве емоција и свега навијачког, ова слика оставља горак укус.

Из мог угла, још једна негативна ствар је обележила синоћну утакмицу. Много туриста је почело да долази на север. Просто се непријатно осећам кад видим око себе неке Кинезе, Кореанце и Палестинце како у сред кореографије снимају и праве селфи.
Можда је разлог овоме она ујдурма са ценом карата, можда нешто десето, али неко решење морамо да пронађемо, да сачувамо бар север од ове пошасти модерног фудбала.

Све у свему, тек нам предстоји борба. Модерни фудбал је све модернији, нас је све мање, али побеђивали смо и веће проблеме, па ћемо и овај.

Ај не лажи! Даље нема дискусије!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 07 Nov 2019 14:14    Post subject: Reply with quote

Навијање за европу изнад просека, поготово ако се узме у обзир стање на терену. Не бих много да дужим о добрим стварима, а није да их није било, ал споменуо бих оне лошије. Утисак вечери је слика истока и запада у 85 минуту утакмице. Човече која туга. Буквално све више осећам мржњу према тим људима. Курац ме заболе колико је то братски, звездашки, људски. Одвратна сорта људи и права је туга што су наши симпатизери, а не симпатизери неког другог од омражених клубова.
Друга ствар, ова утакмица нам је била важна такмичарски и помало смо сви веровали да је могуће да нас усере победа или нерешено. Толико пута смо прдели о том тунелу, изласку на терен, почетним минутима...Да тад серу у гаће противнички играчи, тешке ноге, да се тад прави хаос у њиховим лобањама и сл. После дизања кореографије смо морали мало да извршимо притисак на њих. Да се дозивамо са целим стадионом, да им звиждимо првих 5 напада кад крену ка голу. Да подгрејемо како умемо. Овако смо певали сад на гол, људи једва дочекали да убаце руке, да могу да престану да певају и лепо они нападају напад за нападом, ми певушимо и пљескамо рукама...просто једно пријатно вече, право уживање за обе екипе. Далеко од тога да треба да прекидамо песму сваки пут кад крену на гол, ал надреално је колико смо постали роботизовани. Ово је критика за целу трибину, а не за вођу који је окренут леђима терену
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Запад
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jul 2019
Posts: 11

PostPosted: 07 Nov 2019 14:14    Post subject: Reply with quote

још једна велика утакмица је отишла у историју. Неко са ње носи позитивне, неко негативне утиске...
Одавно, навијачка свест код великог броја група се срозала доста испод подношљивог, па тако и код нас. Треба нон стоп новим људима причати о томе и указивати на грешке. Поред синоћњег срамног излажења људи пре краја утакмице, и напуштања свог клуба у који се кунеш, мени је још једна ствар запала за око коју по мени треба исправљати. Уствари, то се код нас вуче већ пар година у назад...
Делије праве фантастичне кореографије које ни мало нису лаке за извести, велики труд се ту улаже...Али у задњих пар година кад се подигне кореографија она траје буквално 2 минута, и крене оно млаћење, које по мени би требало исправљати док је још у почетној фази та навика. Некада, када се дизала кореографија, обавезно је било наглашено да се држи затегнута што дуже, да би се јасно видела порука, и тако је и било...Сада, 1,5-2 минута, и креће оно ружно млатарање. Још једна лоша навика која пушта корење код наших људи...
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 07 Nov 2019 14:28    Post subject: Reply with quote

Штета што откад постоји, песма И онда кад губиш ти, може да се пева само у моментима као што је то било синоћ пред крај. Толико добра мелодија...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 07 Nov 2019 14:29    Post subject: Reply with quote

Фабрицио wrote:
ВојникСевера wrote:
Извињавам се због дуплог поста,али не могу да не кажем, срамота да је сваког са запада што је изашао као највећа плачипичка! Ви не волите Звезду , храните своју душу тако што ћете сутра у кладионици на сва уста да опљујете играче. Шљаму један од "навијача", за овакве ствари други тимови одузимају сезонске.


Забранити улаз на стадион, заувек. Срам вас било! Још се буне око цене карте, клошари.


Тешко да су то људи који су се бунили. Да ли се против ПСЖ-а стадион преполовио на 1:4? Није, а мислим да сви знају и зашто.
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 07 Nov 2019 14:31    Post subject: Reply with quote

На синоћној утакмици, током полувремена је прикупљан новац ради лечења Петре Обреновић која има 11 година и болује од аутизма. Новац јој је потребан ради трансплатације матичних ћелија, а само лечење се спроводи у три операције у периоду од 100 дана.

Сакупљено је:
213 700 динара
43 евра
27 конвертибилних марака
10 куна
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 07 Nov 2019 15:36    Post subject: Reply with quote

Кад си већ споменуо тај тунел, можда и ту правимо малу грешку. То је тај тунел светски познат, људи ти скачу изнад глава, све се тресе, играчи се усеру а уствари уопште није тако. Ми пуштамо да играчи изађу на терен, да готово дођу до половине и тек онда креће песма. Наравно да то има и везе са кореографијом и баш овим да доста кратко траје то држање али можда би требало извршити тај притисак на њих већ тад, да нису ни изашли на терен а да се све око њих већ тресе.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Неми посматра
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2012
Posts: 40

PostPosted: 07 Nov 2019 16:51    Post subject: Reply with quote

Фабрицио wrote:
Штета што откад постоји, песма И онда кад губиш ти, може да се пева само у моментима као што је то било синоћ пред крај. Толико добра мелодија...


Певала се она и пре 2-3 сезоне, са измењеним текстом, и онда кад првак си ти, кад остали кући тад седе...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Nov 2019 19:55    Post subject: Reply with quote

Ко није сигуран и не зна лепо да одвоји резултат и личне фрустрације од РЕАЛНОГ гледања уопште на било шта, боље да не коментарише, јер ово већ почиње да личи на неки инстаграм странице и коментаре...Те смета кореографија, те смета што се не чује хук док излазе играчи, те су изашли и са Севера људи...еееј...ајде лагано, мало удахните за почетак.
Не знам шта је већа лаж од које...грмео Север и Југ...фак ју...тотенхем...мислим да им се чак и тунел тресао колико сам могао да видим...али у буквалном смислу...кореографија...никад се није свирала "химна" лиге шампиона па отуда тих 2-3 минута који се уштину...полако...мало гледајте објективно на ствари.Кад смо на 0-3 дигли поново кореографију малтене целу??? Дал је неко то уопште пробао? Коме нешто није јасно нађите снимак кореографије са утакмице против Барселоне 96. године. Где се мува није чула спремало се за почетак да остави што јачи утисак...и без обзира што је тада навијање било на много мањем нивоу него данас...кореографија и тај ефекат изласка играча из тунела је била ињекција за играче...све дакле има своје...и сваки пут може други притуп утакмици да се постави...што се и дешава с времана на време. Мислим да људи премало знају и осећају на шта све то личи на трибинама европе и то овим извиканима где је као паклена атмосфера...нисте свесни чега сте део у ствари...


Last edited by Генералштаб on 07 Nov 2019 20:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Nov 2019 20:31    Post subject: Reply with quote








Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 09 Nov 2019 12:21    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=TO4qy4w5CDE
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop