DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Тотенхем
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ВојникСевера
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2018
Posts: 50

PostPosted: 06 Nov 2019 23:00    Post subject: Reply with quote

Извињавам се због дуплог поста,али не могу да не кажем, срамота да је сваког са запада што је изашао као највећа плачипичка! Ви не волите Звезду , храните своју душу тако што ћете сутра у кладионици на сва уста да опљујете играче. Шљаму један од "навијача", за овакве ствари други тимови одузимају сезонске.
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 06 Nov 2019 23:22    Post subject: Reply with quote

Вечерас је атмосферу на трибинама диктирала игра нашег противника. Ја разумем да су људи повређени, љути, неки и разочарани или шта већ због резултата али овакво понашање и овакав надмен став је сраман. Наши јесу били прегажени на терену али имали су своје шансе и ко зна шта би било да је једна од тих топ шанси завршила у мрежи. На моменте је стварно озбиљно кувало на трибини (нарочито на подељеној трибини негде од 72.минута) али генерално је било млако навијање због горе наведеног, то је мој први утисак. Као да су сви очекивали да им се реванширамо за петарду у Лондону па глуме неки шок и заболе их за навијање до краја утакмице. Играмо против клуба који је историјски нула обична наспрам нас али тренутно по играчком кадру и финансијама су миљама испред нас и то је просто тако. Наши су изашли на терен са намером да дају све од себе па шта буде а ми на трибинама да газимо и грмимо 90 минута и да им помогнемо барем мало против објективно много јачег противника. И на крају шта се деси? Запад почне да се празни 10-ак минута пре краја утакмице?! Па срам вас било евронавијачи, европичкетине, то није љубав, то није Звездаштво!

Нека свима буде у глави реченица од вечерас: ЈЕБЕШ ПОБЕДУ АКО НЕМА КО ДА ЈЕ СЛАВИ И ЈЕБЕШ ПОРАЗ АКО ГА НЕ СЛАВИШ КАО ПОБЕДУ! Нека сви ово имају на уму али буквално сви!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Nov 2019 02:16    Post subject: Reply with quote

Први утисак...Ја не знам трибину која на 0-3 или 0-4 навија као што смо ми вечерас...домаћи задатак многима! Све остало, барем мени, је мање битно...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 07 Nov 2019 07:01    Post subject: Reply with quote

ВојникСевера wrote:
Извињавам се због дуплог поста,али не могу да не кажем, срамота да је сваког са запада што је изашао као највећа плачипичка! Ви не волите Звезду , храните своју душу тако што ћете сутра у кладионици на сва уста да опљујете играче. Шљаму један од "навијача", за овакве ствари други тимови одузимају сезонске.


Забранити улаз на стадион, заувек. Срам вас било! Још се буне око цене карте, клошари.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Nov 2019 08:41    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=1QUPr62CGLY
Мислим а је огроман проценат људи који су остали на Северу до одласка играча у тунел, па чак и после...показао шта мисли о одласку 50% запада до 85. минута. Што је такође ствар које може да радује...Звездаштво се не рађа и не негује на другим трибинама него на Северу! Како време пролази по мени Север синоћ одличан...може увек боље али када имаш са ким да се такмичиш у истој овој позицији...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 07 Nov 2019 09:30    Post subject: Reply with quote

Одбранили смо част трибине и свог стадиона навијањем последњих минутс и након утакмице. Морали смо ми, као и увек, јер је остатак стадиона незвездашки (већином). Прави Цигани не беже од пораза, али добро сад, не може то да се објасни њима, јер су они до ове године гледали како Звезда гази све по Европи...јесу курац. Искрено, мислио самда ће ми се до ујутро слећи утисак о тим људима, али не вреди.

Ми идемо даље, имамо још много тога да прођемо ове сезоне, па смо и у тој Европи чак у игри. Битно ми је да сам кад сам излазио са стадиона 20-ак минута после краја видео главе које гледају право, људе који нису ово прихватили као пичке.
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 07 Nov 2019 09:46    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=KQT4m9WQFBc - Кореографија

https://www.youtube.com/watch?v=RuWD0qdXQxE - Крај утакмице

https://www.youtube.com/watch?v=49QNcM1RLOA - Треће полувреме
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 07 Nov 2019 09:53    Post subject: Reply with quote

Људи, па на резултату од 0-3 ми тражимо најлоне од кореографије побацане по трибини да још једном подигнемо корео. Било је и делова де се баш кувало, поготово почетак првог и средина другог полувремена. Губимо 0-3 цео север скаче, чекамо гол ко да нам је нешто последње на свету. Верујем да би нам тај гол значио ко победа ал шта је ту је, на крају они највернији показују како се воли клуб док остали са запада и истока већ одавно отишли, њих ко јебе, кад се појаве на домаћем првенству можемо да причамо нешто.

https://youtu.be/1QUPr62CGLY
https://youtu.be/49QNcM1RLOA
https://youtu.be/wUalAmct4tE
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 07 Nov 2019 10:08    Post subject: Reply with quote

Понос и навијачка свест! Када противнички тренер на крају утакмице гледа и не верује и аплаудира, то је то.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 07 Nov 2019 10:15    Post subject: Reply with quote

Бес и љутња коју сам осетио кад сам видео пичкетине са запада да излазе напоље у 75. минуту се не може мерити ни са једним од 4 примењена гола. Образ, част, Звездаштво, да ли они познају и један од ових појмова?! Зашто су дошли? Да гледају ону зализану пичкетину Кејна и плачипичку Сона?
После 3. гола па до последњег човека који је остао на северу после утакмице, свима свака част. Показали смо пре свега себи шта значи образ и љубав, изашли смо за стадиона задовољни, изашли смо као победници јер смо показали да се љубав према Звезди не мери у датим или примљеним головима, већ према оваквим тренуцима. Истина је да навијање није било најбоља, али је такође чињеница да смо после оног разговора око 70. минута успели да изгурамо све како треба. Она два сектора која су остала на трећем полувремену нек буду наук свима. Можда случајно, можда и не, али то су баш она два сектора са првенства, скоро у човека...
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Yia Omonoia
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Sep 2019
Posts: 4

PostPosted: 07 Nov 2019 11:03    Post subject: Reply with quote

Овде сви пљујемо пичке са запада које су у 75. минуту отишле кући, а пропуштамо чињеницу да је и север (по боковима) у том периоду напустило брдо људи. Колико год да сам испуњен због онога после, оне поплаве емоција и свега навијачког, ова слика оставља горак укус.

Из мог угла, још једна негативна ствар је обележила синоћну утакмицу. Много туриста је почело да долази на север. Просто се непријатно осећам кад видим око себе неке Кинезе, Кореанце и Палестинце како у сред кореографије снимају и праве селфи.
Можда је разлог овоме она ујдурма са ценом карата, можда нешто десето, али неко решење морамо да пронађемо, да сачувамо бар север од ове пошасти модерног фудбала.

Све у свему, тек нам предстоји борба. Модерни фудбал је све модернији, нас је све мање, али побеђивали смо и веће проблеме, па ћемо и овај.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Yia Omonoia
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Sep 2019
Posts: 4

PostPosted: 07 Nov 2019 11:07    Post subject: Reply with quote

Овде сви пљујемо пичке са запада које су у 75. минуту отишле кући, а пропуштамо чињеницу да је и север (по боковима) у том периоду напустило брдо људи. Колико год да сам испуњен због онога после, оне поплаве емоција и свега навијачког, ова слика оставља горак укус.

Из мог угла, још једна негативна ствар је обележила синоћну утакмицу. Много туриста је почело да долази на север. Просто се непријатно осећам кад видим око себе неке Кинезе, Кореанце и Палестинце како у сред кореографије снимају и праве селфи.
Можда је разлог овоме она ујдурма са ценом карата, можда нешто десето, али неко решење морамо да пронађемо, да сачувамо бар север од ове пошасти модерног фудбала.

Све у свему, тек нам предстоји борба. Модерни фудбал је све модернији, нас је све мање, али побеђивали смо и веће проблеме, па ћемо и овај.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 07 Nov 2019 11:16    Post subject: Reply with quote

Yia Omonoia wrote:
Овде сви пљујемо пичке са запада које су у 75. минуту отишле кући, а пропуштамо чињеницу да је и север (по боковима) у том периоду напустило брдо људи. Колико год да сам испуњен због онога после, оне поплаве емоција и свега навијачког, ова слика оставља горак укус.

Из мог угла, још једна негативна ствар је обележила синоћну утакмицу. Много туриста је почело да долази на север. Просто се непријатно осећам кад видим око себе неке Кинезе, Кореанце и Палестинце како у сред кореографије снимају и праве селфи.
Можда је разлог овоме она ујдурма са ценом карата, можда нешто десето, али неко решење морамо да пронађемо, да сачувамо бар север од ове пошасти модерног фудбала.

Све у свему, тек нам предстоји борба. Модерни фудбал је све модернији, нас је све мање, али побеђивали смо и веће проблеме, па ћемо и овај.

Баш мали број људи је напустио север пре последњег звиждука, и то баш сами бокови. Није толико упечатљиво, јер се та појава може уочити и кад се води. Занемарив број, за разлику од запада који је у 80. минуту био 3/4 празан.
Оно што још више иритира од блицева Кинеза, јесу блицеви "навијача" који и даље изгледа не разумеју да се на овој трибини не снима. Ухватио сам крајичком ока 3-4 лика који као навијају и снимају се предњим камером. И то ни близу бокова.
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 07 Nov 2019 11:41    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/A45TESpuS5E - ЖУРКА Сви на стадион!
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 07 Nov 2019 12:18    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=SphsUX4cB74
За нашег Буњу!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop