DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда - Фенербахче
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 09 Oct 2019 13:43    Post subject: Звезда - Фенербахче Reply with quote

Коп на овој утакмици ће бити на нивоу 400, иза коша.

Позивамо све који желе да подрже Звезду и навијају да нам се придруже!


Last edited by Caki on 19 Oct 2019 18:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 09 Oct 2019 14:13    Post subject: Reply with quote

Карта за ниво400 кошта 500дин. Карте се продају на свим евентим продајним местима.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 09 Oct 2019 15:28    Post subject: Re: Звезда - Фенербахче Reply with quote

Caki wrote:
Коп на овој утакмици ће бити на нивоу 400, иза коша.

Позивамо све који желе да подрже Звезду и навијају да нам се придруже!

Јел то важи само за ову утакмицу или ће и убудуће коп бити горе? Јел постоји нека шанса да се спусти доле на ниво 200, где год?
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 09 Oct 2019 17:27    Post subject: Reply with quote

Од оне срамне изјаве је прошло доста, успео је некако да нас избегне, био је и бојкот и свашта нешто. Дошло је време да се каже шта треба да се каже Калинићу за подржавање "независности Косова".
Такође ту је и стари познаник Жоц, који је мало је рећи био бесан после последњег пораза од нас и причао стварно свакакве неистине.
Ко год дође и уђе раније, треба да их почасти ониме шта заслужују
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 09 Oct 2019 19:00    Post subject: Reply with quote

можда не би било лоше, да буде ово једна тема за баскет, и да се целе сезоне пише у то једној теми...
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 10 Oct 2019 18:57    Post subject: Reply with quote

Добро је ово било. У круцијалним тренуцима смо дизали навијање, посебно у другом полувремену. Коп није био велики, али се може рећи да су били они прави, и да се стварно дао максимум.
Калинић добио оно што је тражио и што је заслужио. На друго полувреме је чини ми се каснио, и није уопште улазио. Можда је имао неког посла са транџама Very Happy
Да је остатак хале навијао и пратио нас као што је звиждао за време прозивања Калинића, атмосфера би била као да је арена дупке пуна.
Они који су седели и ћутали 80% меча дају себи за право да нам звижде, лицемерно...
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 10 Oct 2019 19:12    Post subject: Reply with quote

Слаб почетак али како је текла утакмица, атмосфера је била све боља и боља. Достигли смо врхунац у другом полувремену када се ломила утакмица. Крајем треће четвртине па све до самог краја утакмице је грмело баш добро и генерално сасвим добро издање уз слабију бројку у копу него иначе. Биће то временом како треба, чекају нас напорна јесен и зима са густим распоредом фудбала и кошарке.
Сад краћи одмор па се наставља фудбал, 19.10(субота) нам долазе штрумфови, нека се људи полако спремају за ту утакмицу и нека зову људе на време. Након те утакмице, екипа путује у Лондон на мегдан певцима у Лиги Шампиона тако да је јасно зашто је изузетно важан меч са Радом.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Oct 2019 19:13    Post subject: Reply with quote

Најјача сцена утакмице је ипак наш напад у коме део хале звижди на песму посвећену мустафи 2! Ајде мрзе људи Делије нема везе, ал дл је могуће да амнестирају човека који ретвиовао пост где се помиње и Патријарх и не могу ни да изговорим све шта пише тамо, причао о подели Косова, шта све није урадио, па ни тај несретни тренер репрезентације га није звао, ја не знам који дупли универзум постоји у оној Арени. Оно нису ни људи из Пионира и нас Маракане. Оно је...ко зна шта...за пример свим другима који мисле да могу кад оду из Звезде да раде шта им се прохте! Противничке играче и навијаче је наравно под нормално да вређаш и подбадаш...али не каже се џабе да нема горег турчина од потурченог! За наук свима који оду из клуба...није он причао не знам ни ја шта...него буквално вређао Делије, Србију, Косово...нема шта није успео да засере за ово време! И зато никада неће бити више овде радо виђен гост! Дражи су ми противнички играчи од њега таквог накарадног!
Навијање и хала...ово већ постаје хит место, сад је већ и смешно...и свака част свима који су са осталих трибина устајали и за време скандирања и они скандирали!!! Треба учити људе о систему вредности...ово од вечерас је једини пут! Јебем ти бившег кошаркаша, не знам шта да је...после онога изговореног и свега виђеног заслужује само да га наједамо говнима кад год га видимо!
Можда део људи није ни размишљао ко долази и можда им је изветрило све у мору лоших ствари које људи кажу а наши су били...али има неко ко памти и ко неће дати да то тек тако прође!
Даље настављамо да подржавамо тим, да ређа победе! Да коп буде све пунији и пунији ПРАВИМ ЉУДИМА И ПРАВИМ НАВИЈАЧИМА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 10 Oct 2019 20:03    Post subject: Reply with quote

Лепо вече у арени, коп се мора повећати, наравно оним правима. Није ни толико лоше кад је коп горе.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Oct 2019 20:10    Post subject: Reply with quote

Ма где лоше...само кад смо се склонили из оних дебилских столица на расклапање поред терена! Оно горе је 100 пута навијачкије него доле, горе макар млада лица видиш, људе који су навијачи...доле кад се спојимо са овима што не знају дал да звижде дал да певају...не личимо ни на шта! И са малим бројем чује цела хала, најбоље се чуло када само напушавали курцем овог 15 минута пред почетак меча где је коп био малтене празан! Кад певаш из срца то се чује где год да си!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 10 Oct 2019 20:28    Post subject: Reply with quote

Ево, мене занима на основу чега су људи бранили Калинића? Баш би ме занимало да неко напише и образложи то. Почело је са оном срамотном изјавом везаном за Космет, али се ту није зауставио, па је пропагирао сличне ставове на твитеру, а поред Србије и Срба, стигао је да пљуцне и по Делијама и шта је очекивао?


Апсолутно је заслужио овакав дочек и ово је, не 100%, него 110% исправан став.
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 10 Oct 2019 20:30    Post subject: Reply with quote

мислим да је почетак утакмице и скадирање њему уболо поенту свега. друга и трећа четвртина су биле солидне, на крају кад коп понесе онда пева цела хала, фали мало тога дозивања хале, да се пробуде и остали. није лако и исто певати те "фудбалске" песме од 10мин кад се ломи меч где на њихов напад сви звижде
фалило је можда још сто двеста људи у копу, ваљда ће се активирати људи како иде евролига...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Oct 2019 20:38    Post subject: Reply with quote

ЗвездаКрајин� wrote:
Ево, мене занима на основу чега су људи бранили Калинића? Баш би ме занимало да неко напише и образложи то. Почело је са оном срамотном изјавом везаном за Космет, али се ту није зауставио, па је пропагирао сличне ставове на твитеру, а поред Србије и Срба, стигао је да пљуцне и по Делијама и шта је очекивао?


Апсолутно је заслужио овакав дочек и ово је, не 100%, него 110% исправан став.

Не знају ни они гарантујем ти 100%! По аутоматизму звижде нама, баш ме је зачудило да неће на "Косово је срце Србије" да звижде...ал мислим да се уједају за језик и за то...иако сад кад свако од њих, у ствари већина...дођу кући и кажу сами себи...па рекли су му шта је требало...битно је да су прво извиждали то...па онда размислили...вероватно да смо му скандирали име...они би нам звиждали....тј. њему јер му ми скандирамо...и тако то иде са Ареном усраном...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
делијаПА
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Aug 2006
Posts: 153

PostPosted: 10 Oct 2019 20:44    Post subject: Reply with quote

Неко ће можда рећи да опет пишем политички пост. Разлог звиждука је нешто аутодеструктивно у нашем народу као производ толиких година под комунизмом, који подразумева и антисрбизам. Као појединац увек волим да видим када неко пропагира своје ставове макар био сам у њима. Али ово није та прича...Дечко је у рангу најгорих другосрбијанаца. Омић је за њега четник. Ово је много широка тема и чак мислим да нема никаве везе са Звездом. Само се сразмерно пренела. Ми смо народ (или блаже-грађани) који пуни арену на концерту дина мерлина, аутора ратно хушкачких песама, какве ниједан наш аутор нема! Проблем аутошовинизма код нас је изузетно изражен. Да је дотични једини, било би лако, а све их је више и на много битнијим местима су.
_________________
Јер доцније крупни огњеви да плану, треба искра оних што умру у сјају.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Oct 2019 20:48    Post subject: Reply with quote

Највећи проблем је што је БИО НАШ! Јебем ти дина мерлина, он нас мрзи и даље мрзео нас и је и тад...а дебили му пуне халу...али овај је БИО ДЕО НАС и требао је да зна шта ради тим изјавама! Више боли ово смеће него тај дино мерлин. Ово је буквално била Звездашка дужност да се догоди.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop