DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Рад-Петак 20 часова!
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 13 Oct 2019 14:45    Post subject: Звезда-Рад-Петак 20 часова! Reply with quote

Након успеха у домаћем првенству, након победе у лиги шампиона, након паузе за репрезентацију, ред је да се Маракана пробуди! Утакмица са Радом и победа-корак напред ка титули, али и обавеза за све нас који нећемо моћи да бодримо наш клуб у Енглеској да се појавимо у што већем броју и дамо им ветар у леђа за гостовање где неће имати нашу уобичајену подршку! Такође, иако је ова утакмица изгубила онај стари навијачки набој, ипак и даље стоји да је далеко атрактивнија од осталих. Зато петак, 20 часова...правац Маракана.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 13 Oct 2019 16:09    Post subject: Reply with quote

Прво на стадион а тек онда у вечерњи излазак. Не знам за вас, ал мени се баш свиђа овај термин Cool
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Запад
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jul 2019
Posts: 11

PostPosted: 15 Oct 2019 05:46    Post subject: Reply with quote

какав је некада то дерби био...
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 15 Oct 2019 21:58    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 16 Oct 2019 06:59    Post subject: Reply with quote

Ево два дана пред утакмица и нема неких великих позива за утакмицу и сл.
И боље, видели смо да колико год да се цима, и овде на форуму, и лепљењем плаката, акција... Све је узалудно. Бројка, па малтене у човека, иста. Писање овде на форуму не дотиче до ових до којих би требало. Стога мислим да и нема разлога да се овде више позива итд.
Оно што би можда требало напоменути, оно на шта може да се утиче одавде, јесте изглед копа. Причали се и пре о томе, али то што је мало људи не значи да треба да изгледамо као Бугарска скупштина. Неко испод крова, неко 3 реда од копа, неко седи поред копа и гледа.... Просто, Апеливати да људи уђу на тај север пет-десет минута раније, да станемо лепо к'о људи у та два сектора, да их попунимо, ако баш неко хоће да гледа фудбал и нема за запад, нека седне поред запада, али неко да седи у првом сектору до копа и зврији у празно не разумем. Малтене пред сваку утакмицу се са шипке апелује да се људи скупи, али можда пробати се лецима, неким малим бројем чисто за људе који ће доћи, да се за убудуће договоримо јер смо већ годинама сведоци да се долази до 15-20 минута на утакмице... И то не мали део, онда стаје ко коме дуне и понекад стварно изгледа ненавијачки.
Пробати са овим неким стварима које дефинитивно и на навијање могу да утичу.
Мислим да су ово начини на које ће се уложено време и труд исплатити дупло више него на звање на стадион. Просто ако неко неће да долази на ту домаћу лигу, не вреди га за рукав вући, док са друге стране ово може имати дугорочне бенефите
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 16 Oct 2019 08:24    Post subject: Reply with quote

Ел Пистолеро wrote:
Ево два дана пред утакмица и нема неких великих позива за утакмицу и сл.
И боље, видели смо да колико год да се цима, и овде на форуму, и лепљењем плаката, акција... Све је узалудно. Бројка, па малтене у човека, иста. Писање овде на форуму не дотиче до ових до којих би требало. Стога мислим да и нема разлога да се овде више позива итд.
Оно што би можда требало напоменути, оно на шта може да се утиче одавде, јесте изглед копа. Причали се и пре о томе, али то што је мало људи не значи да треба да изгледамо као Бугарска скупштина. Неко испод крова, неко 3 реда од копа, неко седи поред копа и гледа.... Просто, Апеливати да људи уђу на тај север пет-десет минута раније, да станемо лепо к'о људи у та два сектора, да их попунимо, ако баш неко хоће да гледа фудбал и нема за запад, нека седне поред запада, али неко да седи у првом сектору до копа и зврији у празно не разумем. Малтене пред сваку утакмицу се са шипке апелује да се људи скупи, али можда пробати се лецима, неким малим бројем чисто за људе који ће доћи, да се за убудуће договоримо јер смо већ годинама сведоци да се долази до 15-20 минута на утакмице... И то не мали део, онда стаје ко коме дуне и понекад стварно изгледа ненавијачки.
Пробати са овим неким стварима које дефинитивно и на навијање могу да утичу.
Мислим да су ово начини на које ће се уложено време и труд исплатити дупло више него на звање на стадион. Просто ако неко неће да долази на ту домаћу лигу, не вреди га за рукав вући, док са друге стране ово може имати дугорочне бенефите


Кад већ нема поенте да позивамо људе преко форума, онда нема поенте ни објашњавати им ствари везане за коп јер сви који прате форум и редовни су на утакмицама знају како коп треба да изгледа Very Happy

Шалу на страну, не треба одустати од позива и цимања колико год то мучно било. Тешко је гледати како се група људи труди из дана у дан а људи којима се шаље та порука, њих боли курац за труд групе, боли их уво за Звезду, редовност на утакмицама, итд...Тешко је носити се сатим али такво је време дошло, на нама је да гурамо исправну причу а људи ће временом схватити како стоје ствари. На крају ће се једног дана кајати јер су пропуштали утакмице и ишли само на Европске.
Што се тиче утакмице са Радом, то је мањи градски, локални дерби. Јесте да није више то што је био у навијачком смислу али и даље је то интересантно и вреди исцимати се. Термин је сјајан, биће лепо време, пратимо екипу на тешко гостовање у Лондон у борби за европско пролеће, биће добар фудбал, шта је још потребно за долазак? Видимо се.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 16 Oct 2019 09:03    Post subject: Reply with quote

Управо тако. Овај форум тешко да може да позове некога на утакмицу, данас се много далеко отишло са тиме како људе окупити на неком месту, ми то одавде више немамо снаге да радимо јер никога не интересује квалитет већ неки гламур, вешатачки, сјај лажни...можда кад би наш брат "сисеее оооо"...снимио неки клип, верујем да би имао пола милиона прегледа ту би још имали неку наду! На жалост! Међутим оваква прича интересује баш само оне праве, али како време одмиче добро је и да може ово место и за то послужи.
Јако битна ствар изглед копа, то је нешто што већ одавде може да се сугерише и да има неког смисла. Све је већ објашњењо...од прављења правог навијачког копа и правог језгра унутар њега се неће никад одустати! Зато је добро овде посветити томе пажњу па таман само о томе причали до саме утакмице!
Такође, излазак 5 минута пред крај утакмице, и улазак до 15 ог минута. Ја разумем да су људима сада порасли апетити, али много је ружно да не личимо ни на шта до 15 ог минута и после 80. минута исто! Поготову на утакмицама које су пред неке много теже као што је ова са Тотенхемом. Плус, поготову што нас неће бити тамо, свако са и мало свести треба да се потруди да задржи све оне који не знам ни ја где журе још тих 10 ак минута додатних.
Замислите колико ружно изгледа коп од 3500 људи који се тек формира у 20. минуту и не може да се задржи до 90. минута него у 90. нас има за 1000 бар мање ако није бројка и већа.
Шта и онај играч може да осети у том тренутку, какву жељу нашу, стараст? Ајде да се бавимо овим, о овоме да пишемо, ово је већ ствари која је реална да се одавде покрене и да има резултата. У главном је проблем сектор Е изнад тунела где људи стају док су још празне столице у секторима Л и И, и мало мањи проблем је са људима у сектору Ј горе испод крова, који као да би им се кров срушио на главу ако би само прешли степенице и ушли у средишња два сектора!
Треба радити на изгледу и квалитету овога што имамо...а упоредо радити здраво и исправно са трибином и нека се цифра диже полако, макар нека не опада...али да ово што имамо направимо на праву трибину и људе, који знају 100% зашто су ту.
Да помогну клубу да дође до нове победе, да навијају са жељом и из срца, да буду навијачи, да учине све да Север изгледа што боље на тој утакмици(да стану како треба да личе на навијаче...).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 18 Oct 2019 06:38    Post subject: Reply with quote

http://redstarbelgrade.rs/dodji-da-je-ga-vidis/

Quote:
клуб је свим звездашима приредио једно изненађење али ми нећемо да кажемо о чему се конкретно ради. Дођите вечерас на стадион „Рајко Митић“ да видите о чему се ради.
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 18 Oct 2019 07:48    Post subject: Reply with quote

Такође, са одиграним тикетом у Моцарт кладионици, на којем се налази наша утакмица, можете да подигнете карту на благајни, а лепа прича стоји иза овог геста јер за сваки тикет 1000 динара иде у хуманитарне сврхе.
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 18 Oct 2019 11:41    Post subject: Reply with quote

Значи одеш у клаџу и ставиш Звезду на тикет за 20 динара и узмеш карту? Фасциниран сам.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 18 Oct 2019 11:58    Post subject: Reply with quote

Ето никад јефтинија карта можда данас и пребацимо ову мизерну цифру што вучемо од почетка првенства.
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 18 Oct 2019 12:00    Post subject: Reply with quote

Маузер wrote:
Значи одеш у клаџу и ставиш Звезду на тикет за 20 динара и узмеш карту? Фасциниран сам.


Да, добија се карта за западну трибину.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Oct 2019 12:25    Post subject: Reply with quote

Маузер wrote:
Значи одеш у клаџу и ставиш Звезду на тикет за 20 динара и узмеш карту? Фасциниран сам.

Фасциниран или не ми имамо болесну ситуацију на стадиону. Да нас 5000 гледамо клуб док ређа успехе и игра негде где смо маштали сви до пре 3 године...да не причам пре 10 и више...и онда немој да те чуди да се посеже и за бесплатним пивом на крају када видиш колико је одсуство реалности код људи који су некада посећивали стадион. Брука и срамота да се жалимо на било шта, доказали смо у последњих једно 3 године колико народ може да буде стока размажена...и барем мени не би пало на памет да кажем ишта везано за било какву акцију анимирања људи да дођу на стадион. Колико год лоша да је, подржавам је више него празан стадион!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 18 Oct 2019 13:01    Post subject: Reply with quote

Па јел може неко да гарантује да неће и данас да буде 5-8 хиљада и са овом акцијом? А и да буде, ко су ти људи који би дошли, одакле су се створили и колико дуго ће да се задрже? А ти човеку, сезонцу са запада малтене кажеш па друже ко те јебе што си се учланио и узео сезонску.. иди клади се догодине јефтиније ће да те изађе. Па и то бесплатно пиво што кажеш, нека буде али дај га сезонцима.. колико год и то било лоше здравија прича би била дефинитивно него ово. или овим кладионичарима отвори онај кавез на југу уместо што им дајеш можда и најбоља места на стадиону за џабе скоро. Немој да због пуног стадиона разноразних клуб изгуби поверење оног ко би вечерас дошао и без ове или било које друге акције.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Oct 2019 13:17    Post subject: Reply with quote

Ја се први не би бунио да се на Север улази тако а исто сам ЧЛАН И ИМАМ ПРОПУСНИЦУ. И следеће године би ОПЕТ УЗЕО ПРОПУСНИЦУ јер ВИДИМ И НИСАМ СЛЕП ШТА СЕ ДЕШАВА!!! Дакле, крећем прво од себе када пишем...неко мора да буде ПОКРЕТАЧ и да му не смета све и да се не дури ко сељачка млада одмах без обзира што види каква је ситуација и шта се дешава...и да прети да ће да сече пропусницу и да никад неће више да се учлани! Од 7000 сезонских колико има, на домаћим утакмицама нема пола искоришћених...тако да ни сезонци се много нису претргли да долазе што је по мени ненормално! Много више ненормално него ова нека краткороча акција...све и да је тако како каже овај за 20 динара на запад...Какав црни пун стадион...ми бијемо битку за пет хиљадитог на стадиону!!! И то није настало као последица скупих карата, него НЕВИЂЕНОГ, ДО САД НЕЗАБЕЛЕЖЕНОГ БЕЗОБРАЗЛУКА НАВИЈАЧА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ И ТО ВЕЋ ПАР ГОДИНА У КОНТИНУИТЕТУ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop