DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ОЛИМПИЈАКОС
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jzma
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Mar 2010
Posts: 158

PostPosted: 27 Sep 2019 14:27    Post subject: Reply with quote





Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 27 Sep 2019 16:20    Post subject: Reply with quote



















Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 27 Sep 2019 16:45    Post subject: Reply with quote




Back to top
View user's profile Send private message
Konacno prisutan
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Apr 2006
Posts: 299

PostPosted: 27 Sep 2019 19:50    Post subject: Reply with quote

Фотографије севера са пријатељске утакмице Звезда-Олимпијакос одигране у Новембру 1994. Олимоијакос је био први еврпски клуб који је дошао на Маракану после Бејерна 1991. И тада се са севера скандирало Олимпијакос, а била је и парола " welcome orthodox brothers"




Back to top
View user's profile Send private message
Konacno prisutan
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Apr 2006
Posts: 299

PostPosted: 27 Sep 2019 19:57    Post subject: Reply with quote

У јануару 1995 Звезда Олимпијакос је угостио Звезду у Атини, а одиграна је и утакмица са Паниониосом




Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 27 Sep 2019 21:31    Post subject: Reply with quote

GATE 7 и Делије у центру Атине вече пре утакмице Олимпијакос - Динамо Загреб 2015.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=2GBN4dXk928
_________________
љубав - радост - мир - слобода
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 28 Sep 2019 08:41    Post subject: Reply with quote

Критичар wrote:
Опет прича истог нашег другара везано за утакмицу
18. мај 1994. играно у Атини Финале Купа Шампиона Милан - Барселона 4:0

"У среду се играла утакмица финала купа шампиона у Атини измедју Милана и Барселоне. Грчка је била једна од ретких европских земаља за коју нам није била потребна виза (у ствари, била је потребна, али се лако вадила) и ми смо се договорили да идемо у Атину да видимо и то чудо од финала купа шампиона. Поред тога, били смо се мало и ужелели иноавантура. Преко Звезде, а уз помоћ Деје Савићевића набавили смо карте за утакмицу и договорили се да идемо у Грчку. Ја сам ишао са мојим Трабантом, са Дарком и Мишом из Зрењанина, а остали су изнајмили један аутобус и путовали са њим. Дарко је био мој велики друг. И после разлаза са Индијанцима из Зрењанина, ја и он смо остали велики другови. Дарко је из неког локалпатриотизма остао уз Индијанце, мада знам да је у дубини душе и даље био Звездаш.
Стигли смо у Атину два дана пре утакмице. Сместили смо се у хотел, и наравно отишли да се видимо са нашим пријатељима из Гејт 7. Зезали смо се са дебелим Џоном и вече пред утакмицу се договорили да се надјемо и у групи идемо заједно по граду. Када смо се нашли, било је нас 20-25 и можда исто толико , ако не и мало више Грка. То је био први пут да смо се са нашим пријатељима из Гејт 7 нашли у мало већим групама, јер до тада све то ипак је било сведено на појединачне контакте.
Кренули смо старим центром града и онако из зезања почели да нападамо Барсине навијаче, да им отимамо шалове и заставе. Могу да испричам две интересантне сцене. У тој заједничкој акцији са нашим грчким пријатељима, један наш је у гужви грешком ударио једног Грка. Дебели Џон се само смејао и рекао да нема везе и да треба да се челичи. Друга ситуација је била на Омонији (главни трг у Атини). На једној раскрсници су се песмама препуцавале две групе, једна навијача Милана и друга навијача Барселоне. Гомила раштрканаих Грка ту около гледа шта се дешава и долази наша група са "Звездале...". Никоме ништа није било јасно. Барсиним навијачима није било јасно шта се дешава и ко их напада. Трајало је то једно пола сата и онда је настала нека гужва у пешачкој зони. Један Шпанац није схватио шта се тражи од њега и хтео је да заштити своју заставу. Наравно, то се није допало нашој групи и настало је пеглање и растурање столова у ресторану где су они седели. Пошто је то било мало веће срање, одмах је дошла полиција, и ми смо се сви растурили у мање групе. Нисмо хтели да се враћамо тамо, јер је било јасно да ће сада полиција пажљивије мотрити на то место, већ смо се са Џоном удаљили и отишли да циркамо у један кафић.
На дан утакмице, скупили смо се код хотела Омонија у самом цетру Атине. Град је био пун Шпанаца и Италијана. Шпанци су били тотални дебили, офарбани са гомилама застава и шалова, а Италијани шаролики. Било је и њих офарбаних (израз за публику која се накити гомилом застава и шалова, те фарбају лица са бојама), било је нормалних навијача, а срели смо и пар њихових Ултра група. У граду није било ништа интересантно, осим ненормалног драња офарбаних, првенствено Шпанаца, мада је и међу Жабарима било сличних појава. Шпанци уопште нису имали ништа што би личило на неку Ултра екипу, па тако и Жабарске групе нису имале посла.Једино је било занимљиво када су неки Миланисти напали једног нашег јер је носио дрес Наполија. То је било у центру града, и наши су налупали те Жабаре.
Ми смо се договорили са Грцима да заједно одемо на стадион. Ушли смо мало пре њих, и сместили се на трибини где су били навијачи Милана, с тим што смо стали при врху трибине. Ту на трибини су Жабари препознали оног нашег лика што је имао дрес Наполија и настала је препирка са нама. У том тренутку су ушли и Грци. Било нас је са све Грцима око 300. Солидна група у сваком погледу. Ја сам отишао мало код вођа BRIGATE ROSSONERE , и успео да пронађем мог пријатеља Луиђија. Он није више био толико активан у групи као раније, али је и даље ишао на гостовања. Рекао нам је да су велики резултати клуба поприлично утицали на пад квалитета групе. Почели су да долазе многи позери на стадион и рекао нам је да је њихово златно време било 80-тих. У једном тренутку док сам причао са њим нешто се закувало тамо где су стајали наши и Грци. Опет је био проблем са оним типом који је носио Наполијев дрес. Миланови су препознали ликове који су пребили њихове у граду и хтели су да нешто расправљају, али су Грци (са све нама који смо били малобројнији од њих) стали у гард и када је Жабарска екипа дошла до њих лепо објаснили због чега је испао проблем. Објаснили су, али су својим ставом и дрчним и изазивачким наступом јасно показали да су спремни за тучу. Миланови су попустили, предпостављам јер им није требала велика туча на трибини, али и верујем да им није било све једно јер су испред себе имали веома добру и одлучну групу са којом никако не би изашли лако на крај. Сада сам сигуран како би се завршила туча да је избила. Мислим да би их Грци сигурно добили.
После тога Грци су целу утакмицу навијали практично у њиховом копу, што их је страшно нервирало али нису ништа предузимали. Ситуација се смирила и до краја није било ништа посебно интересантно. Обе групе су имале кореографију од картона, који су раније били постављени на седишта. Милан је прегазио Барcу 4:0, али навијачки, не рачунајући појаву нас и Грка, ништа није вредно помена.
Сутрадан, после ове утакмице играло се финале прејофа Грчке у кошарци између Олимпијакоса и ПАОК-а. Била је то трећа утакмица. На првој је било 4.000 ПАОК-ових навијача и било је великих нереда, па је полиција забранила гостовање на трећој. Ми смо ушли у халу, и ставили иза коша наш транспарент. У то време наше пријатељство још увек није било тако јако и познато широј маси, ни наших али ни њихових навијача, тако да је уз мањи аплауз појава нашег транспарента прошла скоро незапажено. Олимпијакосови су феноменално навијали. Ко први пут чује Грке мора да се одушеви, јер они навијају скроз необично и певају другачије мелодије од других навијача у Европи. Имају велике копове и веома сложно навијају. Лоша стана им је организација навијања и изглед трибине, на који искрено речено и не полажу много пажње.
По повратку из Грчке чекало нас је још једно коло првенства, тј. задње коло у Зрењанину."
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 28 Sep 2019 08:43    Post subject: Reply with quote

незнани wrote:
Критичар wrote:

Сутрадан, после ове утакмице играло се финале прејофа Грчке у кошарци између Олимпијакоса и ПАОК-а. Била је то трећа утакмица. На првој је било 4.000 ПАОК-ових навијача и било је великих нереда, па је полиција забранила гостовање на трећој. Ми смо ушли у халу, и ставили иза коша наш транспарент. У то време наше пријатељство још увек није било тако јако и познато широј маси, ни наших али ни њихових навијача, тако да је уз мањи аплауз појава нашег транспарента прошла скоро незапажено. Олимпијакосови су феноменално навијали. Ко први пут чује Грке мора да се одушеви, јер они навијају скроз необично и певају другачије мелодије од других навијача у Европи. Имају велике копове и веома сложно навијају. Лоша стана им је организација навијања и изглед трибине, на који искрено речено и не полажу много пажње.

https://www.youtube.com/watch?v=_uIeftE0xwg
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 28 Sep 2019 11:25    Post subject: Reply with quote

Сад кад гледам овај текст капирам у ствари да су Грци увек били на врху навијачког света, без обзира шта ко мислио о данашњем навијачком свету. Ове утакмице има пола сата снима навијање, вероватно нема те трибине која је могла тако да навија и тада а и сада, без обзира што су неки, попут нас рецимо, доста напредовали у навијању...мислим да су колевке навијања правог Италија и Грчка, а да Енглези ипак нису оно што ми гледамо као навијање иако могу сигурно да буду у тој категорији оних на које су се сви угледали од својих настанака.
Конкретно сад размишљам баш о Грцима, човек који је био на овој утакмици 94. прича да су много добро навијали, фанатично, да су били масовнији од било кога када навијају...једноставно није то видео ни у Италији која је исто била колевка навијања.
Имали су свој неки стил очигледно и тада, али и у оновијој историји. О томе раније могу да причам само оно што сам чуо, али у протеклих 15 година(друга половина), могу да причам јер сам присуствовао разним стварима.
Мислим да је негде писано али да потврдимо то пошто је поприлично битно да се зна и да људи који их гледају можда површно, схвате и почну да цене онолико колико треба.
Када смо 2004. године отишли у прву масовнију посету од те 94. године, много тога је деловало да су испред нас. У навијању у изгледу и облачењу, улица им је имала неки свој чудан изглед који се не мења већ вероватно 30 година где како год окренеш не може да ти буде досадно. Ево их горе само пар слика са моторима на улици, са моткама и ватроспемима испред клуба навијача...у сваком случају...први пут смо видели да неко удара бубањ са две палице, први пут смо видели да неко коме је стриктно црвено бела боја у срцу као и нама, користи на одећи и друге боје попут црне, сиве...први пут смо видели мотиве и идеје за мајице које нсмо виђали до тад. Искрено, много су напредније изгледали од нас. Сећам се да смо дошли да се упознамо са једном њиховом групом, где је од њих 15...бар 10 имало исте патике, исте боје...видели смо по први пут клубове навијача у разним крајевима, офарбане зидове и целе квартове у њихове боје, видели смо трибину на којој за дерби изгори 1000 бакљи што је у то време била реткост или се то можда и нигде није дешавало....све у свему вратили смо се пуни утисака и сигурно да су у том тренутку нам послужили као инспирација да непредујемо и да још више отворимо очи...и неке ствари пренесене на наше поднебље су у наредном времену можда и боље изгледале него код њих....али...лако је ископирати песму и чак је лепше отпевати од оригинала....али треба смислити оригинал прво.
Данас смо ми на неком ниову где можда и они гледају у нас, али тврдим да и данас има шта да се научи од њих и да је увек милина отићи и посетити их и видети један скроз другачији свет и приступ утакмици.
То се код нас изгубило дефинитивно распадом југославије, али питање је дал би ми то имали и да је остала та држава. Они људи потроше толико енергије да блокирају саобраћај из Атине ка Пиреју да аутобус са играчима Панатенаикоса дође што касније на Караискаки да немају времена да се загреју...да то никоме на свету вероватно још не би пало на памет. Можда неким Јужно Американцима...и то је то. Замислите ове што су данас "ин"...типа Пољаци или Руси....да се посвете тако нечему...или било ко други. Једноставно то је уникатно нешто што ретко где може да се види, и права је част бити Брат са неким попут Капије 7!
Најјаче ми је кад у коментарима неких ботова, испраних мозгова крене..."то ти наркомани што се друже због послова"...итд. Невероватно да неко може и да помисли чак и да спинује овакву причу са таквим речима. Ономе ко воли навијање и тај свет, ово је буквално посластица да види. А имаћемо прилику већ у уторак да то видимо на нашем стадиону!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 28 Sep 2019 13:12    Post subject: Reply with quote

Делије Север wrote:

Слике које говоре више од 1000 речи!


https://www.youtube.com/watch?v=hrra5fPi2JA

Oва је слика и снимак од пре 4 године. Значи, увелико је почело ово неко ново доба где се обраћа пажња на сваку ситницу, фаре, цинкароши, борци за људска права и где се не зна више ко коме вири из дупета. Убеђен сам да би сваки други клуб на свету казнио свог играча за овакав потез или у најмању руку упутио јавно извињење. Овде су постављане и заједничке слике играча када су клубови играли утакмице међусобно. Људи који нису са Севера и дубље упућени у навијачки свет, можда и не могу да разумеју колико је братство између група јако, али исто тако не смеју да занемаре повезаност између клубова која се створила и да вероватно не постоји ниједан човек који ће у уторак бити на стадиону, а да бар једном није отпевао неку Олимпијакосову песму. Као што не постоји ниједан од неколико хиљада Грка колико ће их доћи, а да бар једном није отпевао неку Звездину песму. Сваки звиждук упућен играчима или навијачима Олимпијакоса (који год да је резултат) би био најблаже речено љигав и јадан, непоштовање нечега што искрено постоји и што расте из дана у дан више од 3 деценије. Непоштовање не само Делијa, него и самe Црвене Звезде. Све остало нека буде на свакоме појединачно како осећа. Ако је неком толико тешко да обичним аплаузом поздрави њихове играче кад изађу на загревање или након завршетка утакмице, онда бар нек испоштује све ово што је писано и постављено претходних дана овде.
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 28 Sep 2019 21:46    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Сад кад гледам овај текст капирам у ствари да су Грци увек били на врху навијачког света, без обзира шта ко мислио о данашњем навијачком свету. Ове утакмице има пола сата снима навијање, вероватно нема те трибине која је могла тако да навија и тада а и сада, без обзира што су неки, попут нас рецимо, доста напредовали у навијању...мислим да су колевке навијања правог Италија и Грчка, а да Енглези ипак нису оно што ми гледамо као навијање иако могу сигурно да буду у тој категорији оних на које су се сви угледали од својих настанака.
Конкретно сад размишљам баш о Грцима, човек који је био на овој утакмици 94. прича да су много добро навијали, фанатично, да су били масовнији од било кога када навијају...једноставно није то видео ни у Италији која је исто била колевка навијања.
Имали су свој неки стил очигледно и тада, али и у оновијој историји. О томе раније могу да причам само оно што сам чуо, али у протеклих 15 година(друга половина), могу да причам јер сам присуствовао разним стварима.
Мислим да је негде писано али да потврдимо то пошто је поприлично битно да се зна и да људи који их гледају можда површно, схвате и почну да цене онолико колико треба.
Када смо 2004. године отишли у прву масовнију посету од те 94. године, много тога је деловало да су испред нас. У навијању у изгледу и облачењу, улица им је имала неки свој чудан изглед који се не мења већ вероватно 30 година где како год окренеш не може да ти буде досадно. Ево их горе само пар слика са моторима на улици, са моткама и ватроспемима испред клуба навијача...у сваком случају...први пут смо видели да неко удара бубањ са две палице, први пут смо видели да неко коме је стриктно црвено бела боја у срцу као и нама, користи на одећи и друге боје попут црне, сиве...први пут смо видели мотиве и идеје за мајице које нсмо виђали до тад. Искрено, много су напредније изгледали од нас. Сећам се да смо дошли да се упознамо са једном њиховом групом, где је од њих 15...бар 10 имало исте патике, исте боје...видели смо по први пут клубове навијача у разним крајевима, офарбане зидове и целе квартове у њихове боје, видели смо трибину на којој за дерби изгори 1000 бакљи што је у то време била реткост или се то можда и нигде није дешавало....све у свему вратили смо се пуни утисака и сигурно да су у том тренутку нам послужили као инспирација да непредујемо и да још више отворимо очи...и неке ствари пренесене на наше поднебље су у наредном времену можда и боље изгледале него код њих....али...лако је ископирати песму и чак је лепше отпевати од оригинала....али треба смислити оригинал прво.
Данас смо ми на неком ниову где можда и они гледају у нас, али тврдим да и данас има шта да се научи од њих и да је увек милина отићи и посетити их и видети један скроз другачији свет и приступ утакмици.
То се код нас изгубило дефинитивно распадом југославије, али питање је дал би ми то имали и да је остала та држава. Они људи потроше толико енергије да блокирају саобраћај из Атине ка Пиреју да аутобус са играчима Панатенаикоса дође што касније на Караискаки да немају времена да се загреју...да то никоме на свету вероватно још не би пало на памет. Можда неким Јужно Американцима...и то је то. Замислите ове што су данас "ин"...типа Пољаци или Руси....да се посвете тако нечему...или било ко други. Једноставно то је уникатно нешто што ретко где може да се види, и права је част бити Брат са неким попут Капије 7!
Најјаче ми је кад у коментарима неких ботова, испраних мозгова крене..."то ти наркомани што се друже због послова"...итд. Невероватно да неко може и да помисли чак и да спинује овакву причу са таквим речима. Ономе ко воли навијање и тај свет, ово је буквално посластица да види. А имаћемо прилику већ у уторак да то видимо на нашем стадиону!

Жао ми је што баш ти мораш то да напишеш, што то није приметио нико младји...
Грци су бре као навијачи институција, о њима не може да има добро мишљење само неко ко није дуго у навијачком свету.
Сеси је на "Срби и Србија" отворио тему "Систем вредности" због свега болесног што се дешава у нашем народу. Ова наша средина најчешће касни за оним што се дешава у остатку Европе. Тако од пре годину-две имаш ове "брадате" мушкарце и девојке које пале навигацију да додју са Новог Београда у излазак на Врачар (обавезно је навигација са десне стране волана). Грци су у ту фазу одавно закорачили, чини ми се негде баш од 2004. , када је била Олимпијада у Атини. Е сада, судити о њима као навијачима у тој фази, када су у великом паду, стварно је нереално.
Ко мало прати навијачку сцену, зна да више од 15 година у Грчкој Атињанима је забрањено да иду у Солун и обрнуто, као и да атински клубови играју медјусобне утакмице без гостујућих навијача. Који је то ударац за навијаче... Гостовање је мајка свега, нарочито оно ризично, ту се најбоље види ко је ко, и група , и појединац...., нема фолирања. Не као ови неки који се декларишу као Звездаши по порталима, и кажу да их боли курац за Олимпијакос, само Звезда... Ако су стварно Звездаши, и ако стварно иду на утакмице, то су они који не знају за осећај шта је то када имаш црвено-белу штековану заставу испод јакне, а око тебе стотине закрвављених очију који траже баш тебе, или неког као ти, који је дошао да бодри Звезду по цену живота. Е онда те они уче како су већи Звездаши о тебе, а никада нису приведени због Звезде, никада им није разбијена глава због Звезде, никада нису имали неки велики материјални или животни губитак због Звезде,... али они ће нас да уче како се воли Звезда.
Извињавам се, морао сам ово да напишем, јер ме крваво нервирају ти коментари по порталима "правих" Звездаша. Волео бих да упознам неког од њих да ми у очи исприча свој звездашки педигре, где је све био и шта је све радио због Звезде.
Али да се вратим на оно што сам почео да пишем, јер ми моје дилерске обавезе не дозвољавају да се пуно задржавам за тастатуром, већ морам да идем да радим...
1986. Панатинаикос је гостовао Звезди у Београду. На југу је било 10.000 зелених, већином студената (јер је тада пуно Грка студирало у Београду), али сигурно 3-4000 правих из Грчке је дошло због утакмице.
Ево га видео

https://www.youtube.com/watch?v=UZ3HEvOOLmU

На овом видеу се не чује шта навијају. У једном моменту навијају "Партизан, Партизан...", види се и један њихов са шеширом Партизана. И по улицама су ишле неке њихове групе и провоцирале. Негде су добили одговор, негде нису... Ко зна нашу историју зна да су нас ухватили у лошем моменту. Ипак смо временом успели да им вратимо за то, као и за наш клупски највећи пораз из 1971. године. Нико од странаца се није појавио на нашем стадиону као ПАО 1986, и нема пораза који је Звездашима пао теже од испадања из полуфинала Купа шампиона 1971. од Панатинаикоса. Зато је и логично да су нам њихови највећи ривали били у почетку драги (Олимпијакос), а онда је време урадило своје. Панатинаикос је током војне хунте у Грчкој био војни клуб, а Олимпијакос народни. Јел вам то познато?
Када додамо боје Олимпијакоса, и да он за Грчку представља исто оно што Звезда представља за Србе, најуспешнији и најмасовнији клуб, онда све коцкице легну.
Да се вратим на ту утакмицу 1986. "Евровизију" и "Звездале" смо скинули од "зелених" на тој утакмици и певамо до данашњег дана. Гробари су скинули оно "Партизане ле але, напред , напред Партизан...".

07.01.1988. Арис је гостовао Партизану у хали на Новом Београду. Било је присутно 3000 Грка, око 2500 студената и 500 навијача из Солуна. То је много скренуло пажње наГрке као навијаче. Помно смо гледали реванш утамицу у Солуну. На 58:45 се чује песма коју смо тада скинули и препевали у "Стадион пун, у диму све...".
Оно што је најинтересантније, ново нам је било, и задивило нас је што исту песму врте у круг и певају дуго без престанка. Од тада смо и ми почели то да примењујемо, а до тада се певало само кратко песма један круг и скандирање (до тада, била је само нека енглеска мелодија која се певала на мањим утакмицама и никада није била нешто масовно прихваћена - "Звезда... Звезда...Звезда...").

https://www.youtube.com/watch?v=NGaumfi33as
_________________
љубав - радост - мир - слобода
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 28 Sep 2019 22:59    Post subject: Reply with quote

То је оно кад наши "стручњаци" крену са "мењај", "смара"...итд. Несвесни да је баш то моменат када треба запети и упасти у транс који после производи лудницу што на трибинама што на терену....Грци...реткост да се види искрена фанатичност без трунке фолирања.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 28 Sep 2019 23:25    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/QFxP76pbBg8
https://youtu.be/O5oYTl7e_gY
https://youtu.be/IZSvVcLnv9I
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Језгро
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 9
Location: спомен плоча

PostPosted: 29 Sep 2019 01:22    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=_w2TS02SAfs

Ово са браћом да отпевамо пола-пола, да грми стадион!
Back to top
View user's profile Send private message
Konacno prisutan
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Apr 2006
Posts: 299

PostPosted: 29 Sep 2019 06:55    Post subject: Reply with quote

Сваке године испред стадиона Караискаки обележава се годишњица несреће када је 8.2.1981. на стадиону Караискаки живот изгубио 21 навијач Олимпијакоса. Ево и слика Делија и Олипијаксовох са тог догађаја.











closest exxon mobil gas station
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop