DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Навијачка свест 2019
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 37, 38, 39  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 22 Dec 2019 13:21    Post subject: Reply with quote

Добро, али и опасно је што се не "уклапамо" у ово функционисање и што свако ко нас и мало зна, капира да желимо да се дистанцирамо од свега овога. Да нас заобиђе то зло...али то је толико ухватило корена да једноставно постаје већ неминовно и смешно да када се нешто уради то мора да се припише једнима или другима. Све креће од једних или других...народ неми посматрач. Е, Север је ипак место где можемо да кажемо шта желимо, где још увек нису изопачени системи вредности, где чак и ако има неслагања она се доводе у ред, једноставно, по мом схватању то је ако нешто довољно дуго ради како треба...требало би да будеш опуштен јер теби не може да се деси шта се некоме дешава. Ипак, ако се довољно не скреће пажња на те појаве...увућиће се међу нас а да ни не знамо. Зато јесте можда ружно стављати Декија у неки контекст, али опет треба људи од старта да знају како се окрећу ствари. Да нам се сутра не деси нови Милоје. Тачно је само било питање шта је то на шта се врши притисак...није дуго прошло видели смо резултат. А сада Милоја 50% оних што су изманипулисани и што су "стручњаци" ....испраћа и захваљује...не треба да га испраћате само следећи пут мало више укључите мозак, немој много да трачарите о стварима које читате по новинама, мало више верујте месту које је као ретко које у овом друштву чисто у свом корену....наравно да нико није цвећка, али када ти од старта имаш добре намере и цео свој поглед на живот засниваш на исправним и нормалним стварима и ставовима...не можеш да погрешиш....барем не много, и ако погрешиш....јеби га ишао си срцем дао све од себе. Не можеш ти кваран свет око себе да мењаш...али можеш да чуваш и гајиш своју оазу коју си направио у којој се осећаш као човек какав мислиш да би сви требали да буду а све мање је таквих...онда чувај то место и не дај да губи снагу. Не да би сутра своју трибину на тендеру продали што скупље некој странци или ко зна коме...него да би живот који водимо имао смисла и даље да би могао да идеш негде сваког викенда и да имаш прозор у свој свет какав ти желиш...пошто око нас полако сви попуштају на сваком кораку.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 22 Dec 2019 20:25    Post subject: Reply with quote

У овим тешким временима север успева да задржи најширу аутономију која је могућа 2019. године у Србији. Притом мислим на то што се млекари захваљују свевишњем што крава даје млеко. Што се фризери захваљују господину председнику што људима расте коса. Што естрадне "уметнице" добијају репрограм дуга док вишечлане породице балансирају на рубу егсистенције због дуга од 20.000.
У таквој Србији бири свој, изнети свој став, једини имати муда рећи прејерки оно што је север урадио је заиста авангарда. Али треба бити опрезан, поштујем твоје уписе јер се да приметити да имаш и година и исуства иза себе, али пре свега одлично расмипљање. Требало би да разумеш да је много танка линија између критика и политичарења. Звезда, север, Маракана су изнад дневнополитичких тема, не сме се упасти у замку. Наш посао није да мењамо владу или да бирамо посланике, већ да подржимо Звезду, бранимо српство, па и интересе Србије кад су пољуљани. То се и радило. Пароле за премијерку уз песме, разбијање фестивала, помоћ народу на Космету преко фондације, скупљање пара за болесну децу... то су ствари које човају трибину и њен образ. Нас ће бити и после овог и после оног после њега... Стога не треба се мешати у ствари на које не можеш утицати, сјаше курта ујаше мурта
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 22 Dec 2019 21:32    Post subject: Reply with quote

Ел Пистолеро wrote:
У овим тешким временима север успева да задржи најширу аутономију која је могућа 2019. године у Србији. Притом мислим на то што се млекари захваљују свевишњем што крава даје млеко. Што се фризери захваљују господину председнику што људима расте коса. Што естрадне "уметнице" добијају репрограм дуга док вишечлане породице балансирају на рубу егсистенције због дуга од 20.000.
У таквој Србији бири свој, изнети свој став, једини имати муда рећи прејерки оно што је север урадио је заиста авангарда. Али треба бити опрезан, поштујем твоје уписе јер се да приметити да имаш и година и исуства иза себе, али пре свега одлично расмипљање. Требало би да разумеш да је много танка линија између критика и политичарења. Звезда, север, Маракана су изнад дневнополитичких тема, не сме се упасти у замку. Наш посао није да мењамо владу или да бирамо посланике, већ да подржимо Звезду, бранимо српство, па и интересе Србије кад су пољуљани. То се и радило. Пароле за премијерку уз песме, разбијање фестивала, помоћ народу на Космету преко фондације, скупљање пара за болесну децу... то су ствари које човају трибину и њен образ. Нас ће бити и после овог и после оног после њега... Стога не треба се мешати у ствари на које не можеш утицати, сјаше курта ујаше мурта


Nisam te bas najbolje razumeo sta si hteo da kazes. Pomenuo si tanku granicu izmedju kritika i politicarenja pa sam hteo da te putam gde si zapazio politicarenje? Takodje si pri kraju pomenuo da se ne treba mesati u stvari na koje ne mozes da utices pa bih takodje voleo da mi i za to objasnis na sta si konkretno mislio? Cisto da razumemo da li je ovo neka poruka,mozda poruka izmedju redova ili pricas uopsteno sta treba raditi kad se doticemo politjke a sta ne?
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 23 Dec 2019 21:43    Post subject: Reply with quote

Опет Деки са председником, честита Теодосићу отварање неког хотела и на слици означава "будућност Србије ав".
Није ми јасно да успешни људи, спортисти што садашњи што бивши, посебно овакве величине каква је Дејан Станковић морају да се трпају где им није место? Каријера на врхунском нивоу, господин велики, прослављен, зарадио огромне паре... Па шта може да ти промени величање дотичног и гурање носа тамо где не треба? Никад ми то неће бити јасно.
Посебно сада када је Деки ту где јесте, на функцији на којој јесте није му ово потребно, довољно нам је што имамо директора који велича лебдећег духа где стигне, ајде за њега знамо ко је и шта је и какав је, али Декију се мора скренути пажња некако, било би много глупо да он разочара Делије и Звездаше.
Управи је ономад на Брду скренута пажња за политичарење и странчарење, делује да су се мало тргли после тога.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Dec 2019 22:17    Post subject: Reply with quote

НИје само ту већ и на скупштини клуба званично! Треба мало Декију времена да схвати, мада није мало дете зна он добро како иду ствари овде. Надамо се да ће стати са овим, да не упропасти име које има а сезона још није ни почела.
Него гледам баш неки клип...шта је Север у ствари...никоме није било ни пријатно ни лепо и поред осећаја одбране части у том тренутку, сигурно је да је добром делу људи се пробудио и осећај да "тугујемо" јер нисмо узели леба преко погаче што би се рекло...и да је неправда да се осећа таква атмосфера каква се осећала...једноставно то је тада била немогућа мисија објаснити онима што су на пола утакмице већ одмахивали руком исфрустрирани јер и поред огромне бодовне разлике, поред лиге шампиона...ми нисмо успели да ихг карамо и на дербију! Тада је трибина свом силом и снагом коју има извукла крај утакмице, осветлала образ прво Звездашима који су у том тренутку неки већ били код куће, неки у колима за кућу...једноставно, након свега пређеног сада иза себе...овај снимак тек има тежину.
https://www.youtube.com/watch?v=82mbZM403eM
Да нам се не понови више никада ово шизофрено цепање, и да научимо као колектив и једна хомогена целина, да размишљамо, да и ако опет дође сличан тренутак...научимо како се брани тај трренутак, како се поставља тада и размишља! Надам се да у овом тренутку и они "плаћеници", "наркодилери све то"....схватају колико су испали глупи не само овде него на више места која су довела дотле да НАЈБОЉЕГ тренера у 20 година и више натерамо да се сам повуче због притиска који није могао да издржи!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 24 Dec 2019 10:42    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:
Опет Деки са председником, честита Теодосићу отварање неког хотела и на слици означава "будућност Србије ав".
Није ми јасно да успешни људи, спортисти што садашњи што бивши, посебно овакве величине каква је Дејан Станковић морају да се трпају где им није место? Каријера на врхунском нивоу, господин велики, прослављен, зарадио огромне паре... Па шта може да ти промени величање дотичног и гурање носа тамо где не треба? Никад ми то неће бити јасно.
Посебно сада када је Деки ту где јесте, на функцији на којој јесте није му ово потребно, довољно нам је што имамо директора који велича лебдећег духа где стигне, ајде за њега знамо ко је и шта је и какав је, али Декију се мора скренути пажња некако, било би много глупо да он разочара Делије и Звездаше.
Управи је ономад на Брду скренута пажња за политичарење и странчарење, делује да су се мало тргли после тога.


Није Деки мало дете, зна он врло добро како ствари стоје у Србији откако је болесни демагог на власти. Мислим да је то чист популистички потез додворавања а зна се да се то ради зарад неког интереса, можда личног а можда зарад интереса пичкоустог. А можда је и морао то да уради, ко ће знати. Такво је време данас у Србији, намештен је систем у којем се захваљујеш председнику што ти је обезбедио ваздух за дисање. Тако је како је, и Терзић се на сваке 2 недеље захваљивао председнику на свему и свачему па му је скренута пажња да мало олади са тим. Деки нека се држи по страни и нека ради свој посао.

Велике речи је користио на конференцији у суботу, деловао је ултра енергично и позитивно, страст и жеља се осећају у свакој реченици. Сви једва чекамо његов деби на пролеће па први дерби па први трофеј,..Само нека се мане ове будале а од нас да добије ветар у леђа јачи неко било који претходни тренер!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 25 Dec 2019 09:58    Post subject: Reply with quote

Ми дефинитивно треба да постанемо имуни на ове појаве и исмевати их, иначе ћемо ми одлепити. Ако ће неко да гласа зато што је Деки симпатизер или се сликао са актуелном влашћу, или Терза опали селфи са контра митинга....нека иде да скочи са моста одма. Тужно, некад смешно, некад је иритирајуће све ово, али докле год не да нема код насодзива, него може само контра продуктивно да буде...добро је. И није се променило од неке јебене торте пре 5 година до сад. И јако је битно да останемо такви и да гледамо кроз нас целу ови причу, а очигледно да јесмо такви чим вероватно и људима који деле мишљење актуелне власти ово делује одвратно и вулгарно.. Овде је све постало као да гледаш серију "Бела лађа", буквално се ништа не разликује ни позиција ни опозиција...само људи који су каријеристи, "амбициозни", грамзиви и халапљиви...могу да се убаце у та говна и да пливају са обе стране, док обичан народ је ту вишак или статисти, неки и поводљиви...једноставно идеали се данас траже на другим местима ово све остало су бројке и рачунице, дал у сисгурним гласовима, дал у ботовању, дал у броју телевизија или новина које поседују...нема ту ни нистине ни идеала. Ја се искрено надам да је Север једно од тих места да се идеали још увек највише вреднују, без шминке и козметике, упркос свим манама које има. Прошла власт је идентична овој, они су присвајали само Ђоковића, успехе кк партизана(oтишао на кошарку да показује бицепсе) и тако још неке...само сад људи отварају мало очи...али ништа се не разликује ту суштински...шаблон је малтене исти само ми то не треба да прихватамо али не и да се живцирамо више толико јер буквално ћемо све до једног почети да пљујемо јер нема тог који је ван ове машинерије на жалост а нека је јавна личност. Радити на томе да се ово не дешава...али то нису мала деца и људи пали са крушке да не знају да саберу 1 и 1.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 28 Dec 2019 19:25    Post subject: Reply with quote

Navijacka svest i tema mog posta za mnoge verovatno nemaju veze jedno s drugim. Medjutim ako znamo da je severu uklesano u ideologiju da se bori za Srbiju,za nas narod, za veru,za ocuvanje onih pravih vrednostj onda ce i ova tema imati veze sa mojim postom. Svedoci smo onoga sto se desava u Crnoj Gori gde pokusavaju da nam ukradu crkve,zemljiste i istoriju. To sto oni rade s obzirom na predjasnju politiku nije nikakvo iznenadjenje ali tragedija je kako nasa drzava i ceo vrh reaguju na ove stvari tj ne reaguju. Izvestavanje je blago receno mlako, reakcije drzvave nema ili skoro da i nema. Mediji su zatrpani iz minuta u minut filmskom potragom za nekim manijakom(Njega treba da jure,treba mu uraditi ne smem ni da izgovkrim javno sta sve ali ne treba praviti film o tome)skrece se paznja sa desavanja u Cg. Ovde niko ne zeli da kaze ocekujeml da drhava izvede vojsku ocekujemo da se ratuje(iako vrvt ima nemali broj ljudi koji bi i to radili) ali se zasigurno ocekuje da drzava reaguje ali ne da reaguje da bi se pricalo i bilo kratkotrajno vec da reaguje dozle dok se zakon ne promenj. Ja ne ocekujem da ce sad ti izrodi tamo uci u nase crkve,oni ce sve to raditj postepeno. Za pocetak bitna im je zemlja koja pripada crkvi a postoje jako zanimljive lokacije gde oni mogu da prodaju i grade sta im je volja. A onda za koju godinu postepeno ce na razne nacine ulazitj i u crkve i zauzimatj ih pod izgovorom ovog zakona. Na Kosmetu u najgorem slucaju lo nas da nam uzmu celo Kosovo crkve i svetinje dobice autonomiju. Bice zasticene a ovi u Cg su gori i od siptara oni zele da nam ih otmu. Ovo je nesto na sta ne sme da se cuti ovo je nesto na sta drzava a i sever moraju da reaguju. Ovo je nesto na sta ako drzavnj vrh ne reaguje ne sprovede kontra mere ali prave dosledne ako ne proba sve da uradi da se ova odluka promeni oni ce biti izdajnici. Izdajnici i saucesnici milove politike a onda sever zna sta mu je ciniti. Onda sever ne sme ostati nem i imun na sve ovo onda ova vlast mora postati neprijateljska i proglasena kao izdajnjcka!!!
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 29 Dec 2019 12:59    Post subject: Reply with quote

Када кажеш реакција, на шта конкретно мислиш? Ако можеш наведи ми низ конкретних потеза које би ти спровео и какав резултат очекујеш да би ти потези донели.
Ја сам размишљао шта би било добро да се уради, трудио сам се да будем објективан, али нисам паметан заиста. Сем неких формалних протестних нота, које апсолутно никога не тангирају, шта ми можемо?
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 29 Dec 2019 13:30    Post subject: Reply with quote

николаБГ wrote:
Када кажеш реакција, на шта конкретно мислиш? Ако можеш наведи ми низ конкретних потеза које би ти спровео и какав резултат очекујеш да би ти потези донели.
Ја сам размишљао шта би било добро да се уради, трудио сам се да будем објективан, али нисам паметан заиста. Сем неких формалних протестних нота, које апсолутно никога не тангирају, шта ми можемо?


Повлачење наше и истеривање њихове делегације из амбасаде. Тражење хитне седнице савета безбедмости УН. То су формални али грубљи дипломатски потези који морају да се ураде у овој ситуацији јер ово што се тамо дешава јесте противно и тој усраној демократији и свему о чему се толики прича у међународним односима.

1945 слажем се да је ово битна тема, али се полако удаљавамо од основе, а то је навијаштво. Наслов теме је навијачка свест, тако да би овде требало да се пише више о навијачком свету (ако сам разумео како треба). С друге стране, мислим да навијачке теме сада у суштини нису потребне већ треба писати и читати н подфоруму Срби и Србија јер су та питања вашнија од свих.

Нећу се јављати више на овој теми јер сматрам да има много кредибилнијих људи од мене да пишу овде.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Dec 2019 14:05    Post subject: Reply with quote

Лепо каже Бајага у песми..."ово је овде Балкан"...рођени смо са оваквим проблемима, ништа нас није заобишло буквално све лоше што може да се деси...ми чувамо и помажемо то је наше...некада и када треба да погурамо до краја да се нешто уради...и хтели не хтели осуђени смо на то...малтене то је део нашег идентитета, Српство свакако јесте, али и теме око ње...које су уско повезане...и нема ту много шта да се прича. Увек ћемо помагати можда чак сад и више него што би за Звезду дали...ваљда нас је живот томе научио. Лако је неком жабару да иде на утакмице насмејан јебе му се, колико год да им је "лоше" стање у земљи...он човек иде насмејан на утакмицу навија за свој клуб, евентуално из неке обести или благе идеолошке поделе избаци по некада свој левичарски или десничарски став...и онда током недеље наставе да продају сладолед и да уживају и буду ултраси који имају срећу да немају ову тешку допуну коју ми имамо а која како време иде спада на јако мали број људи јер много губе битку. Ми нећемо то је сгурно и никада Србе где год да су нећемо оставити на цедилу нити ћемо нешто прећутати. Али...ово је неки тежи део "навијачке свести"...који је можда и најдаљи могући стадијум....али када причамо о Ултрас навијачкој свести хтео би да се у овим временима где тренутно и не размишљамо о томе већ су мисле негде другде...само да подсетим на неке од ствари које су буквално екстрат који се после разблажује са водом и добијамо навијачку свест 90% навијачких група у Европи!
Одакле почети? Можда чак и прошлу сезону мало захватити...наравно да смо много пута подбацили али има ствари које буквално могу у уџбенике да се ставе.
https://www.youtube.com/watch?v=oXWh2Ti9P1w
Прво наше забрањено гостовање и то против Псж а. На парку принчева поред забране, на сред њихове источне трибине се појавио коп од једно 300 људи, а сигурно преко 1000 је било на стадиону и бодрило Звезду. Након утакмице домаћи навијачи покушавају испред стадиона нешто и дају се у бег врло брзо. Дал има нешто лепше од овога за навијача? Отишао си, провукао испод свих радара, ушао на стадион, дао добру подршку својим играчима и на крају си појурио групу у свом граду испред њиховог стадиона! И то групу која се по европи котира солидно иако нису ни обрис онога што је некада тај град имао.
https://www.youtube.com/watch?v=Dl4BDlf40bE
Опет забрана!? И то ни мање и више него за енглеску, где људе са свим папирима одбијају за визе, где и када слетиш на аеродром имају опцију да те врате ако им се тако прохте. Стадион сваку утакмицу до те препун, како и где наћи карте? Много питања је било да се реши али ипак када је утакмица почела, на неки чудан знак скупља се коп од 300-400 људи и креће да навија. На стадиону који није баш ни позориште јер има добру групу, стајати енглезима над главама и скандирати име свог клуба...победа и већа од париза!
https://www.youtube.com/watch?v=g0gdgW9Zmwo
Након утакмице спремни за све што треба.
https://www.youtube.com/watch?v=82mbZM403eM
Финале купа где гостима нисмо дали да покузшају да славе победу иако су нам многи Звездаши одмогли због својих очекивања и рачуница. Лекција правог размишљања!
https://www.youtube.com/watch?v=DTYOX-GZFPw
Никада нисм нигде видео овако нешто а није да не пратим баш навијање...после све негативне енергије против тотенхема додђе бајерн и још већа катастрофа...али ових 20 минута на крају остају за уџбенике шта значи менталитет, пркос, како се брани част клуба када нема ко на терену!
https://www.youtube.com/watch?v=DcgEQwkNMBI
На крају након испадања од Олимпијакоса, црног облака који се надвио над наш клуб па малтене да је било све једно ко ће да прође даље опет би овде било исто...Север успева да се мобилише, да преко целог система и свега доведе 6000 и нешто људи на Север. Знамо по томе што је урађено 7000 заставица а остало је можда 500-600. То је знак да Север почиње опет да размишља главом, сваки појединац у утакмица тешка и огроман изазов који смо прошли!
https://www.youtube.com/watch?v=MV5Shgoq3kg
Као ретко ко од Звездаша и јавног мњења, овај човек је од почетка до краја имао нашу подршку и знали смо да ће људи "тек кад изгубе схватити шта су имали"....неки злонамњено неки добронамерно...али Делије нису губиле компас и знали су да препознају чудо које нам се дешавало иако после победе над Олимпијакосом у Београду могло је да се чује свашта али ништа добро!
Све у свему...доста се напредовало у менталитету и ко није могао да скапира шта је то...ево му само један део да чита и гледа и подсећа се...ово је пут којим треба ићи, јер је једини прави и исправан!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 30 Dec 2019 21:14    Post subject: Reply with quote

николаБГ wrote:
Када кажеш реакција, на шта конкретно мислиш? Ако можеш наведи ми низ конкретних потеза које би ти спровео и какав резултат очекујеш да би ти потези донели.
Ја сам размишљао шта би било добро да се уради, трудио сам се да будем објективан, али нисам паметан заиста. Сем неких формалних протестних нота, које апсолутно никога не тангирају, шта ми можемо?

Од ових не можеш да очекујеш ништа јер су исти као и они.
Али од народа треба увек више.
1. да се скупи 20 хиљда људи испред владе у Београду и пола дана да пева Вучићу педеру, а другу половину Мило лопове.
2. треба пружити људима доле поршку а не само ићи на море, наравно да нико неће да ратује, али треба та говна у фотељам која су узјахала народ отерати у три лепе.
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 30 Dec 2019 21:18    Post subject: Reply with quote

касно сам видео да си пребацио постове у другу тему, па га пребаци или обриши
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Jan 2020 13:17    Post subject: Reply with quote

Надам се да су тешки навијачки дани за Север иза нас...осврнуо би се на времена где је невероватно да у тим тренуцима нити је било људи нити енергије чак и код оних који дођу...нека стоји да подсећа људе како никада више не смемо да се осећамо!
https://www.youtube.com/watch?v=y7R47C1vXXo
https://www.youtube.com/watch?v=sm0FsfcYfXw
https://www.youtube.com/watch?v=mWL_OhWPS_g
Кад год нешто помислите, прво се сетите ових клипова...а има их још...и онда се сетите чеча сте део и како ова трибина мора да изгледа сваку утакмицу дал била прва или последња, а поготову у тренуцима какви су тада били!
Мислим да смо научили школу коначно, требало је пар година...видећемо шта носи пролеће...СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Jan 2020 06:04    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=77CMr47wXmY
Одавно овако нешто нисмо добро отпевали. Мелодија, текст, јачина, шалови, барјаци...све баш како треба. Чак сам поприлично сигуран да бар 20 година последњих је нисмо ни једном отпевали овако...у кафанама и аутобусима да...али на трибини...ово је баш нешто што се ретко чује.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 37, 38, 39  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 39

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop