DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Навијачка свест 2019
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 37, 38, 39  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 12 Aug 2021 21:13    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
https://direktno.rs/sport/fudbal/366923/zvezda-navijaci-vucicu-pederu-rts-skandiranje.html
Ево ако некоме до сада није било јасно шта смо причали на апликацији пре целе ове хистерије, сада свако ко има грам мозга може да види шта се крије иза свега! Само не знају да Маракана није јна, и да Делије нису оно што су њихови навијачи тамо...али ово треба да људи буду свесни одакле толико простора непостојећим људима који вређају, пљују, дижу шатро буне како је ово најтеже доба икада! Ово се спремало већ дуже време али буквално нису имали кад да избаце. Ево сад имају покушај, али одма да им кажемо да се напуше курца целој Маракани а Северу поготову! Ми ћемо скандирати коме хоћемо и шта хоћемо када ми будемо мислили да треба! А сигурно нико није толика овца са ове стране Топчидерског брда да попасе ове приче!
А како дани буду ишли само ће да појачавају, додуше ово је дегенски портал али је директно гласило опозиције...не знаш ко је одвратнији дал позиција или опозиција...одјебите сви од нас!!!


Још ће испасти да они мисле да су навијачи Звезде дегенерици као они прекопута и да ће пре скандирати против некога због свог клуба него због националног интереса (како је било са Нема поделе). Па нисмо ми искомплексирани и да нам је битнији спорт од неких већих ствари. Господо новинари, ако мислите да је однос према Звезди оно што је пресудно да се на Маракани скандира против Вучића или било кога другог, ви стварно нисте нормални.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 12 Aug 2021 21:26    Post subject: Reply with quote

Нема ту ни једног господина, само говна...пробају они па јеби га, Деки даје оставку па не да, па не знам шта ће се десити па се не деси...па сад ово...једноставно место за бацање коски па се ко се упеца. У Србији има много неписмених људи, довољан показатељ је снимак Декија и Катаија, ја не знам дал има човека да није добио уз питње шта је ово?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 12 Aug 2021 22:28    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
У Србији има много неписмених људи, довољан показатељ је снимак Декија и Катаија, ја не знам дал има човека да није добио уз питње шта је ово?


Како шта је брате? Па то је, нема друге Very Happy
Како објаснити да није све као што изгледа Rolling Eyes
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 13 Aug 2021 09:40    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
Генералштаб wrote:
https://direktno.rs/sport/fudbal/366923/zvezda-navijaci-vucicu-pederu-rts-skandiranje.html
Ево ако некоме до сада није било јасно шта смо причали на апликацији пре целе ове хистерије, сада свако ко има грам мозга може да види шта се крије иза свега! Само не знају да Маракана није јна, и да Делије нису оно што су њихови навијачи тамо...али ово треба да људи буду свесни одакле толико простора непостојећим људима који вређају, пљују, дижу шатро буне како је ово најтеже доба икада! Ово се спремало већ дуже време али буквално нису имали кад да избаце. Ево сад имају покушај, али одма да им кажемо да се напуше курца целој Маракани а Северу поготову! Ми ћемо скандирати коме хоћемо и шта хоћемо када ми будемо мислили да треба! А сигурно нико није толика овца са ове стране Топчидерског брда да попасе ове приче!
А како дани буду ишли само ће да појачавају, додуше ово је дегенски портал али је директно гласило опозиције...не знаш ко је одвратнији дал позиција или опозиција...одјебите сви од нас!!!


Још ће испасти да они мисле да су навијачи Звезде дегенерици као они прекопута и да ће пре скандирати против некога због свог клуба него због националног интереса (како је било са Нема поделе). Па нисмо ми искомплексирани и да нам је битнији спорт од неких већих ствари. Господо новинари, ако мислите да је однос према Звезди оно што је пресудно да се на Маракани скандира против Вучића или било кога другог, ви стварно нисте нормални.


Не мисле они то стварно, знају да није тако али њихов посао је да провоцирају, постављају питања која народу сугерише одговор а тај одговор је углавном нешто негативно у вези навијача. Ево данас и сутра је акција донирања крви, видећемо колико медија ће пренети вест да је прикупљено пар стотина јединица крви. Такве ствари их не интересују, само пљувачина у нашем смеру.
А што се тиче скандирања, разлога има милион за то. И за врховног вођу а и за нашу управу...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 13 Aug 2021 10:05    Post subject: Reply with quote

АЦАБ wrote:

Не мисле они то стварно, знају да није тако али њихов посао је да провоцирају, постављају питања која народу сугерише одговор а тај одговор је углавном нешто негативно у вези навијача. Ево данас и сутра је акција донирања крви, видећемо колико медија ће пренети вест да је прикупљено пар стотина јединица крви. Такве ствари их не интересују, само пљувачина у нашем смеру.
А што се тиче скандирања, разлога има милион за то. И за врховног вођу а и за нашу управу...

Неће Север, није здраво уопште, да у овом тренутку помиње уопште коме треба и дал треба скандирати. Да мислимо да треба одавно би то радили, не би чекали овај "ветар у леђа", или нож...у стварности. Није Север глуп, научиуо је да сабира ако ништа бар до 10. И много је лако када те неко пита колико су 1 и 1. Према томе, немој да подвлачиш да има милион разлога за нешто...јер да има МИ БИ ТО РАДИЛИ! Можда си млад, можда не знаш још увек да погледаш живот из свих углова, па размишљаш како размишљаш...али има људи који су прошли много тога и остали своји, и знају сигурно шта је тренутно прави пут за север и како да се постави у овој ситуацији. Ова тема је навијачка свест, а пре ње мораш да имаш људску свест, мораш да имаш ту могућност и слободу да погледаш ствари какве јесу и да видиш шта је било пре, шта може да буде после...и онда да доносиш закључке.
То ти је као када сад слушаш "ма треба Видић да дође" треба овај треба онај...а јел се неко запитао уопште, ко ће са било каквим именом и угледом да се приближи уопште Маракани, да попије пиће преко пута ње...а не нешто више, када види како пролазе они који имају УСПЕХЕ И ТО ВАН СЕРИЈСКЕ!? Јел се запитао то неко можда некад? Ко ће да дође када види како пролазе један Милоје и сада Деки, након резултата које су постигли? Хоћеш ја да ти кажем ко ће да дође? Па нико! Не треба неком ко је градио име 20-30 година, да дође овде и да га разуларени, полу инструирани људи размажу по блату и говнима за 6 месеци до годину дана! И да му преседне све што је направио у животу до тад. Да доживи да се људи буквално спрдају са његовим именом, а до јуче су се клели у њега.
Исто као кад кажу дај да отерамо терзу а нека остану сви играчи и Деки, или још луђе да Деки буде спортски директор...играју се људи и спрдају са клубом са таквим размишљањем! Управа кад се тера оде све на добош...па од почетка све! И то знају сви ал се праве луди и причају бајке за лаку ноћ.
Зато, пусти приче те као да напишеш да се "оперемо" од јавности овде...нема шта и за кога ми да се перемо! Радићемо како ми мислимо да треба, а проћиће 5 година па ћемо видети ко је био у праву.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 13 Aug 2021 10:25    Post subject: Reply with quote

Дал треба да причамо како смо прославили последњу титулу? Са 15000 људи на стадиону!!! А зашто??? Зато што не можемо да узмемо дуплу круну, што нас је партизан победио у дербију! Која је то болест како се то зове? Све време нападају и гурају приче да смо и дотле дошли да после европе, после освојене титуле, ми славимо титулу са 15000 људи! То је све плод "реалних" коментара и изјава "моралних громада" који иначе у јавности не постоје а умеју да се тако представе иза тастатуре.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 14 Aug 2021 17:21    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:
Генералштаб wrote:
У Србији има много неписмених људи, довољан показатељ је снимак Декија и Катаија, ја не знам дал има човека да није добио уз питње шта је ово?


Како шта је брате? Па то је, нема друге Very Happy
Како објаснити да није све као што изгледа Rolling Eyes



"Ја знам само једног под тим именом!" Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing icon_zid
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
КЊ ЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Sep 2012
Posts: 25

PostPosted: 22 Aug 2021 11:53    Post subject: Reply with quote

Апропо лоше посете на утакмици против ТСЦ-а, желео бих да укажем на пар ствари, а волео бих да ме не схвате погрешно другари из Београдских екипа.

Стварно не могу да разумем да се у граду од скоро 2.000.000 становника не може анимирати већи број навијача. Лично мислим да је, сада већ давна мобилизација донела много нашој трибини и да је крајње време да сви заједно поново анимирамо све Звездаше широм Србије.Ови момци и резултати које постижу у последњих 5 година заслужују бројке од 40.000 навијача на првенственој утакмици, као што смо то радили пре неколико сезона. Тада је фокус био на квантитету, више него на квалитету. У последње време, мислим да грешимо тиме што смо се затворили и некако постали "недоступни" за неке млађе нараштаје. У то време, свака екипа, у свим градовима (мисли се на унутрашњост) је скупљала по улици сваког за кога се знало да је Звездаш. Предано се радило са њима, блејало у приватно време, ишло заједно на текме, без икаквог притиска на њих за било какву врсту акција како се неки млађи момци не би преплашили на самом почетку. Временом су управо ти момци постали најактивнији и они који су били покретач свега.

Шта се у међувремену променило? Где су нестали они силни људи на наплатним рампама, по возовима, аутобусима...? Негде грешимо и било би добро да на овој теми мало продискутујемо о тим стварима и једни другима дамо савете како да будемо бољи и бројнији?
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 25 Aug 2021 13:44    Post subject: Reply with quote

Нема ту неке велике филозофије. Много су људи застранили, скренули са пута и нема ту среће. Видимо која је то количина вређања и зле крви која је посејана и у свом том лудилу људи који би и дошли на "малу" текму постају слуђени и затечени. Само не знам докле мисле да се бусају у груди и присвајају резултате неких акција, победа и савршене кореографије. Мобилизација је донела неки успех. Појавили су се људи и донели неку нову енергију која је заједно са бројем људи опала. Да ли су смували девојке на причу навијача и трибине па су им те исте девојке постале жене и онда им заврнуле муда и условиле ОНА или ја или се једноставно распршио ентузијазам сазнаћемо можда некако једног дана. Још више боде очи та малодушност и то одустајање после једне лоше утакмице а при том клуб у који се кунеш гледаш уживо са своје трибине и у окружењу које ти прија после годину дана затворених стадиона. Неразумљиво скроз. И која је формула за повратак људи? Не постоји! Морамо се скупити и још јаче притискати. Како противника на терену тако и овог невидљивог који нам се шуња по трибини и гади нам децу. Седе које су почеле да се пробијају ми не дозвољавају да се предам. Тако и ви остала браћо не предајте се. Истераћемо ђавола на чистац и очистити своје редове од малодушности и НЕМА ПРЕДАЈЕ! Има много паметних људи и момака овде верујем да ће нека идеја сама испливати. Следећа је Чука и било би стварно веома добро да онај њихов кавез прелива и кипи од попуњености. Момци то заслужују а и ми то заслужујемо.
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 25 Aug 2021 21:07    Post subject: Reply with quote

КЊ ЦЗ wrote:
Апропо лоше посете на утакмици против ТСЦ-а, желео бих да укажем на пар ствари, а волео бих да ме не схвате погрешно другари из Београдских екипа.

Стварно не могу да разумем да се у граду од скоро 2.000.000 становника не може анимирати већи број навијача. Лично мислим да је, сада већ давна мобилизација донела много нашој трибини и да је крајње време да сви заједно поново анимирамо све Звездаше широм Србије.Ови момци и резултати које постижу у последњих 5 година заслужују бројке од 40.000 навијача на првенственој утакмици, као што смо то радили пре неколико сезона. Тада је фокус био на квантитету, више него на квалитету. У последње време, мислим да грешимо тиме што смо се затворили и некако постали "недоступни" за неке млађе нараштаје. У то време, свака екипа, у свим градовима (мисли се на унутрашњост) је скупљала по улици сваког за кога се знало да је Звездаш. Предано се радило са њима, блејало у приватно време, ишло заједно на текме, без икаквог притиска на њих за било какву врсту акција како се неки млађи момци не би преплашили на самом почетку. Временом су управо ти момци постали најактивнији и они који су били покретач свега.

Шта се у међувремену променило? Где су нестали они силни људи на наплатним рампама, по возовима, аутобусима...? Негде грешимо и било би добро да на овој теми мало продискутујемо о тим стварима и једни другима дамо савете како да будемо бољи и бројнији?

..можда ово вреди прочитати пар пута..било је нус-појава у мобилизацији,али и ми смо сад искуснији око тога,неке ствари одмах треба исправљати,бар део око визуелног са новима на старту,па онда полако изграђивање менталитета и вредности.Наша предност је у томе што је наша прича сада авангарда (мало се јежим од ове речи због комшилука) а зна се да омладина увек томе тежи..и то врло лако уђе у крв..довољно је да свака Бг екипа прикључи бар 10 нових клинаца за почетак,у сваком крају се тих 10 може наћи.
Ми са седом косом нисмо упитни брате Зокриоги,мене плаши што не видим масу клинчадије која ће да гори током текме..ја са преко 40 не могу да окренем више од два круга "по зими киши.."
Ех кад се сетим пре 10-15 так год што сам се мало и нервирао колико је клинчадије било у копу..
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 27 Aug 2021 17:50    Post subject: Reply with quote




Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 03 Sep 2021 09:15    Post subject: Reply with quote

Неки коментар о 60 милиона дуга, првостепеној пресуди да Лећеу дугујемо милион + камате за Фалка? Још један генијалан потез доктора Терзића, смеши нам се повратак у неку 2010. годину...
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 03 Sep 2021 09:44    Post subject: Reply with quote

АЦАБ wrote:
Неки коментар о 60 милиона дуга, првостепеној пресуди да Лећеу дугујемо милион + камате за Фалка? Још један генијалан потез доктора Терзића, смеши нам се повратак у неку 2010. годину...

Ма да,у праву си,дај да гасимо навијачку групу,ово не води ничему..
Брате,толико се причало о нашим реакцијама на овакве ствари..да ли ти сад очекујеш да ће одмах по некој негативној вести изаћи овде неко испред групе и бљувати ватру??А ниси нов на форуму,а ниси ни инстаграм навијач,бар се надам да ниси..полако,где треба причаће се о томе
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 03 Sep 2021 09:49    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
АЦАБ wrote:
Неки коментар о 60 милиона дуга, првостепеној пресуди да Лећеу дугујемо милион + камате за Фалка? Још један генијалан потез доктора Терзића, смеши нам се повратак у неку 2010. годину...

Ма да,у праву си,дај да гасимо навијачку групу,ово не води ничему..
Брате,толико се причало о нашим реакцијама на овакве ствари..да ли ти сад очекујеш да ће одмах по некој негативној вести изаћи овде неко испред групе и бљувати ватру??А ниси нов на форуму,а ниси ни инстаграм навијач,бар се надам да ниси..полако,где треба причаће се о томе


Нисам то рекао али да би требало да се каже нешто на ову тему, требало би. То је све, нисам спомињао никакво бљување ватре. Ово је ко зна који потез који штети клубу, предуго то траје...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 03 Sep 2021 11:17    Post subject: Reply with quote

АЦАБ wrote:
Неки коментар о 60 милиона дуга, првостепеној пресуди да Лећеу дугујемо милион + камате за Фалка? Још један генијалан потез доктора Терзића, смеши нам се повратак у неку 2010. годину...

Ево ти коментар. НАВИЈАЧКА СВЕСТ је да не износиш лажне и непроверене информације! Млади си, изгледа превише и то још поводљив, није ти ово први овакав испад. Ако те занима нешто овде ћеш чути када буде требало. Дакле, за почетак, јављаш се на теми која аутоматски ти поништава све твоје са том причом о 60 милиона дуга коју си чуо ко зна где а ових дана је популарна да се изговара. НАВИЈАЧКА СВЕСТ је да кад си млађи, више читаш а мање причаш и да се не правиш паметан када за то није време!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 37, 38, 39  Next

View previous topic :: View next topic
Page 12 of 39

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop