DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Навијачка свест 2019
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 37, 38, 39  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Идеал
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Aug 2019
Posts: 10

PostPosted: 29 Sep 2019 22:13    Post subject: Reply with quote

Нека се филтрира тема и када се отвори нова о навијању пребаци тамо. Има много тога паметног да се пише на овој теми, а тема о навијању, оригиналности, песмама итд. треба да стоји у за то предвиђеној теми а не овде па онда неће бити утисак да се не пише о битнијим стварима. Него ће бити утисак да када се ради, прича и пише о паметним и битним стварима онда му ове паралелне теме о песмама и проценту оригиналног навијања на утакмици дођу као надоградња тога, шлаг на торту доброг рада и да се освежи трибина. То 100% оригинално на крају мора да дође као плод оних битнијих и паметнијих ствари које се раде. Неће сигурно бити друачије, ни не може. Нема оригиналности у том проценту тамо где не постоји добра подлога за то. Ово што сам ја ставио хронологију важи за нас и за наше амбиције, за наше стандарде навијања. Онај са стране који чита ово овако статистички где доминира копија ће да каже ма види ово колико копија има, на страну што код њега уопште нема или има случајно минимум оригинала. Али када се објасни и анализира овако као ти онда може да се добије нека јаснија и реалнија слика зашто је то тако тренутно. Статистика је варљива и лако се могло десити то да већ против Јанг Бојса буде преко 50%. Или да се на једној већој или европској утакмици приме 3-4 наше оригиналне ствари које вртимо па да имамо и 90% оригинала. Али није у томе ствар већ је у питању ипак разноврстан репертоар и наше песме које морају да се укључују и заживе на трибини у што већем броју јер иначе као да ни не постоје. Морао би тај процес брже да иде. Сматрам да ми већ треба да смо способни и уиграни да 2/3 репертоара на европској утакмици имамо оригиналног и са добрим навијањем.

Ево један пример како може да звучи песма слична тој коју помињеш „Ја сам године провео са тобом“. Гостовање, добар изглед копа, озбиљан састав људи. Овде нема на пример оног лудовања и скакања јер није ни потребно, није таква песма, већ само глас и грми. Мислим да се овде добро види и чује то да људи баш осете шта певају, какве речи и какву тежину има то о чему певају. Само да што већи број људи ово разуме.
https://www.youtube.com/watch?v=NX95yVzMaoQ
https://www.youtube.com/watch?v=rouvowMSYno
Има још добрих примера ово је илустрације ради, значи да може само треба исто бити свестан да је добро навијање често условљено и неким другим стварима.
Back to top
View user's profile Send private message
Идеал
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Aug 2019
Posts: 10

PostPosted: 29 Sep 2019 22:47    Post subject: Reply with quote

Да се вратимо на битније ствари на овој теми. Рекли смо већ када смо престали причати нико није мислио до чега ће да доведе ћутање. Не само ћутање у односу ми – друге групе, већ генерално ћутање свакоме ко је аминовао све оно што се дешавало и дешава. Таква су времена, не чује се глас добрих и правих, оних који имају највише кредита да причају. Изгуби се прави глас у овој хистерији и буци. Мора да се галами и прегласава са лицемерним светом и њиховом причом. А то је тешко. Мораш против свих, против галамџија, политичара, штампаних и електронских медија, мораш против интернета јутјуба инстаграма коментара по порталима, форума, мораш против целе јавности.
Проблем Севера је што је без обзира на мане које има, навијачки у свету који није навијачки. Онај који није дубље у навијању њему је слика онаква каквом је направе медији, дуг језик Београда, Србије и около, кореографије и пароле на стадионима, бука и галама. Ми смо на ту буку и галаму одговарали навијачки. Али навијачки одговор углавном остаје навијачима, он је и даље у строго затвореном свету навијања, њега нема по медијима, друштвеним мрежама, о њему се не прича и не галами. Он није видљив јавности. Данас побеђује онај који има више ботова, лајкова, шерова и прегледа. Такви најбрже и највише допиру до мозгова људи и обликују им свест. И ти мораш да се бориш против тога, да уђеш у тај ринг иако знаш да улазиш у блато и газиш против својих принципа. Али ако уђеш на неки паметнији начин и нађеш прави модел како, можеш рецимо да спречиш неке будуће лоше ствари и вратиш навијање навијачима. Да победиш све те лајаве хушкаче и болесне мозгове. Тај терен и борба могу да буду и прави квалитетни текстови овде који ће да се преносе нашим људима и свима којима је право навијање у интересу. Јер што више правих порука овде, па и на неким другим местима ако је потребно то ће и ти други около да губе на тежини и утицају. Што више правих примера, што више праве приче то мање простора за оне који су упрљали навијање. Чим престане да се прича, чим престану да се дају добри примери писањем, текстовима, здравом комуникацијом, крену да се јављају лоши, даје им то ћутање одобрење, крила и простор па наставе по своме. А то њихово не поправља ни њих саме, лоше је, лажно и доводи до ствари из којих се онда тешко излази. Питање је колико је тим другима искрено стало да се ствари доведу у ред, јер је реалност да се најбоље сналазе у оним мутним и прљавим радњама јер све што иде ка оном чистијем навијачкијем њима је у томе постор за деловање све суженији. Биће прилике о овоме да се још прича јер ако и где постоје неке жеље и минимални помаци треба имати слуха за то и поздравити.

Дат је пример оног јутјуб клипа и балканских навијача како су изврнули догађај и направили мит који се шири међу људима. Они су школски пример хушкача и навијачких профитера. То је страница за доконе бабетине са простора бивше Југославије. Наши млађи навијачи, сви навијачи којој год групи припадали треба да игноришу странице као што је та и да их сматрају дебилима. Што се више буде квалитетно писало овде, па и неки други што квалитетније на својим местима то ће овакве сподобе као са балканских навијача бити незанимљивији. Они су непријатељи правих навијача и тако људи треба да их гледају. Само два примера хушкања а има их сваки дан тамо. Варвари треба да гостују у Украјини они постављају неки текст или интервjу са једним како га назваше вођом Варвара, а он на слици сасвим случајно у мајици ДНР што је осетљиво питање за тренутну ситуацију на тим просторима. То за поруку има, ево иду вам ови које води тај у тој мајици, а они тамо имају контакт са Хрватима који читају, дајте крви а ми ћемо да извештавамо у минут о томе, људи ће да нам кликћу па ћемо да им лупимо неку рекламу за фуш робу коју могу да купе а проценат иде и нама по договору. Други пример пред наше гостовање у Минхену, стављају интревју са БББ што су узели на кварно, са акцентом на раније односе неких БББ и хулигана из једне екипе Бајерн Минхена. Порука је овде: иду Делије у Минхен, БББ имају или су имали нешто са овима, дај да се деси срање напалиће се маса, пратите нас ускоро нове информације, а мајице можете да поручите горе у ћошку.
Није далеко ни од истине када кажеш да неких 30% клинаца са стране који долазе код нас гледају на те странице и шта се тамо пише да је то то. Послао ми другар недавно пример када је било неко дешавање прошле године са ривалима у Бг. Неки њихов мудријаш написао неку лаж о нама у тој ситуацији и од типа 15 лајкова колико је добио од тога 8 наших клинаца који долазе на нашу трибину, сликају се код нас на трибини и испред наших графита, носе наша обележја. Ето зашто они то раде на друштвеним мрежама по тим страницама. И они који тамо обитавају и они које воде такве странице. То је њихова сигурна кућа и простор у којем могу да праве причу, облику свест људима и рачунају да ће неко да се упеца, да ће имати неки резултат на том пољу.
Дао сам им овим примерима превише простора овде јер су тешки говнари али сам то урадио да дам пример млађима да беже са тих страница. У навијачким круговима такве странице као балкански навијачи треба да важе искључиво као корисни идиоти пандура и дебили. Нашим млађим навијачима и свим другим правим навијачима. Страшно је да се било ко тамо задржава или да након неког догађаја у Београду неко од ривала оде на ту страницу па под именом и презименом, пише о том догађају балканским бабама и пандурима на јебеном фејсбуку. А онда стоји иза онаквих ствари на дербију а ми треба да се надмећемо са таквима.

Још једна врло битна ствар. Свака част екипи РСБ, ДСБЕОГРАД и свим другима који се цимају и снимају навијање на утакмицама Црвене Звезде. Одлично је то што радите али наводим сада ваш пример из других разлога. Морате под хитно да бришете оне коментаре испод клипова навијања са ваших канала у којима се спомињу имена, надимци и активности људи са наше трибине. Где се постављају питања ко води навијање, ко је у затвору, која екипа из ког краја кеће на утакмице, ко је активан навијач на Северу и шта ради, шта ради која екипа. Tакве ствари под хитно да бришете и да водите рачуна о томе.
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 30 Sep 2019 09:19    Post subject: Reply with quote

Идеал wrote:
Да се вратимо на битније ствари на овој теми. Рекли смо већ када смо престали причати нико није мислио до чега ће да доведе ћутање. Не само ћутање у односу ми – друге групе, већ генерално ћутање свакоме ко је аминовао све оно што се дешавало и дешава. Таква су времена, не чује се глас добрих и правих, оних који имају највише кредита да причају. Изгуби се прави глас у овој хистерији и буци. Мора да се галами и прегласава са лицемерним светом и њиховом причом. А то је тешко. Мораш против свих, против галамџија, политичара, штампаних и електронских медија, мораш против интернета јутјуба инстаграма коментара по порталима, форума, мораш против целе јавности.
Проблем Севера је што је без обзира на мане које има, навијачки у свету који није навијачки. Онај који није дубље у навијању њему је слика онаква каквом је направе медији, дуг језик Београда, Србије и около, кореографије и пароле на стадионима, бука и галама. Ми смо на ту буку и галаму одговарали навијачки. Али навијачки одговор углавном остаје навијачима, он је и даље у строго затвореном свету навијања, њега нема по медијима, друштвеним мрежама, о њему се не прича и не галами. Он није видљив јавности. Данас побеђује онај који има више ботова, лајкова, шерова и прегледа. Такви најбрже и највише допиру до мозгова људи и обликују им свест. И ти мораш да се бориш против тога, да уђеш у тај ринг иако знаш да улазиш у блато и газиш против својих принципа. Али ако уђеш на неки паметнији начин и нађеш прави модел како, можеш рецимо да спречиш неке будуће лоше ствари и вратиш навијање навијачима. Да победиш све те лајаве хушкаче и болесне мозгове. Тај терен и борба могу да буду и прави квалитетни текстови овде који ће да се преносе нашим људима и свима којима је право навијање у интересу. Јер што више правих порука овде, па и на неким другим местима ако је потребно то ће и ти други около да губе на тежини и утицају. Што више правих примера, што више праве приче то мање простора за оне који су упрљали навијање. Чим престане да се прича, чим престану да се дају добри примери писањем, текстовима, здравом комуникацијом, крену да се јављају лоши, даје им то ћутање одобрење, крила и простор па наставе по своме. А то њихово не поправља ни њих саме, лоше је, лажно и доводи до ствари из којих се онда тешко излази. Питање је колико је тим другима искрено стало да се ствари доведу у ред, јер је реалност да се најбоље сналазе у оним мутним и прљавим радњама јер све што иде ка оном чистијем навијачкијем њима је у томе постор за деловање све суженији. Биће прилике о овоме да се још прича јер ако и где постоје неке жеље и минимални помаци треба имати слуха за то и поздравити.

Дат је пример оног јутјуб клипа и балканских навијача како су изврнули догађај и направили мит који се шири међу људима. Они су школски пример хушкача и навијачких профитера. То је страница за доконе бабетине са простора бивше Југославије. Наши млађи навијачи, сви навијачи којој год групи припадали треба да игноришу странице као што је та и да их сматрају дебилима. Што се више буде квалитетно писало овде, па и неки други што квалитетније на својим местима то ће овакве сподобе као са балканских навијача бити незанимљивији. Они су непријатељи правих навијача и тако људи треба да их гледају. Само два примера хушкања а има их сваки дан тамо. Варвари треба да гостују у Украјини они постављају неки текст или интервjу са једним како га назваше вођом Варвара, а он на слици сасвим случајно у мајици ДНР што је осетљиво питање за тренутну ситуацију на тим просторима. То за поруку има, ево иду вам ови које води тај у тој мајици, а они тамо имају контакт са Хрватима који читају, дајте крви а ми ћемо да извештавамо у минут о томе, људи ће да нам кликћу па ћемо да им лупимо неку рекламу за фуш робу коју могу да купе а проценат иде и нама по договору. Други пример пред наше гостовање у Минхену, стављају интревју са БББ што су узели на кварно, са акцентом на раније односе неких БББ и хулигана из једне екипе Бајерн Минхена. Порука је овде: иду Делије у Минхен, БББ имају или су имали нешто са овима, дај да се деси срање напалиће се маса, пратите нас ускоро нове информације, а мајице можете да поручите горе у ћошку.
Није далеко ни од истине када кажеш да неких 30% клинаца са стране који долазе код нас гледају на те странице и шта се тамо пише да је то то. Послао ми другар недавно пример када је било неко дешавање прошле године са ривалима у Бг. Неки њихов мудријаш написао неку лаж о нама у тој ситуацији и од типа 15 лајкова колико је добио од тога 8 наших клинаца који долазе на нашу трибину, сликају се код нас на трибини и испред наших графита, носе наша обележја. Ето зашто они то раде на друштвеним мрежама по тим страницама. И они који тамо обитавају и они које воде такве странице. То је њихова сигурна кућа и простор у којем могу да праве причу, облику свест људима и рачунају да ће неко да се упеца, да ће имати неки резултат на том пољу.
Дао сам им овим примерима превише простора овде јер су тешки говнари али сам то урадио да дам пример млађима да беже са тих страница. У навијачким круговима такве странице као балкански навијачи треба да важе искључиво као корисни идиоти пандура и дебили. Нашим млађим навијачима и свим другим правим навијачима. Страшно је да се било ко тамо задржава или да након неког догађаја у Београду неко од ривала оде на ту страницу па под именом и презименом, пише о том догађају балканским бабама и пандурима на јебеном фејсбуку. А онда стоји иза онаквих ствари на дербију а ми треба да се надмећемо са таквима.

Још једна врло битна ствар. Свака част екипи РСБ, ДСБЕОГРАД и свим другима који се цимају и снимају навијање на утакмицама Црвене Звезде. Одлично је то што радите али наводим сада ваш пример из других разлога. Морате под хитно да бришете оне коментаре испод клипова навијања са ваших канала у којима се спомињу имена, надимци и активности људи са наше трибине. Где се постављају питања ко води навијање, ко је у затвору, која екипа из ког краја кеће на утакмице, ко је активан навијач на Северу и шта ради, шта ради која екипа. Tакве ствари под хитно да бришете и да водите рачуна о томе.


Овај твој пост делује као најјачи антибиотик!Камо среће да их буде више!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Oct 2019 12:19    Post subject: Reply with quote

Навијач Ултрас, па чак и само навијач сигурно у глави имају ствари које категоризују по којима су срећни или несрећни. Рецимо дерби и горак укус који је оставио, али и победа над Ливерпулом, улазак у лигу шампиона после две ипо деценије, добијена добра туча на улици....свака ситуација носи одређену количину навијачке испуњености.
Оно од јуче прави нову категорију. Мислио сам да мени као навијачу не може ништа више и лепше да се деси од победе над Ливерпулом, међутим јучерашња утакмица, дани пре тога...показали су ми да може.
Посебна врста среће и радости што смо овакав ИЗАЗОВ прошли са 10 ком даје нам право да кажемо да овакво Братство нема нико нигде на свету! Ја не могу искрено да се сетим оваквог примера, ако га неко зна нека каже па да видимо. Свако ко познаје Грке, зна колико они полажу на резултат, колико себе подређују томе...колики су фанатици. Ми смо вероватно били добри домаћини чим се на 3-1 проламао аплауз из кавеза и скандирање Звезда!!! То није фолирање оно мораш да осећаш.
Колико је труда и енергије утрошено да се докаже свим букачима, хушкачима, злонамерницима....шта је у ствари ово. Иако и 80% њих свакако зна, сада је дефинитивно стављен печат на сваку даљу причу око ове теме! Исправили смо нешто што се вукло преко две године, што нас је тиштило, неправда за коју су нас оптуживали што "наши" а за коју су нам се подсмевали и други! Много је леп осећај када знаш да си победио читав један зао облак који се надвио над нашом трибином, помешан "јавним мњењем", "објективним Звездашим", "разним ботовима"...па на крају и лаковерницима из наших редова!
Али ја не ликујем, мени је просњто драго што је коначно изашло на видело шта је то што смо ми причали све време.
Као што знам да смо успели ово, тако знам да се у тим мрзитељима(има их разних боја), неће ово разбистрити и да ће се сада само притајити, али ће их ово болети као да смо изгубили 3-1. Али, никада више нећемо дозволити да нас за овако битне и велике ствари...."јавност" ухвати на спавању!
Навијачка свест је победила овај пут, али треба добити и битку! Најдража сатисфакција би била када би овај резултат и успеси клуба, оваква трибина...поново преокренули људе да мало више буду позитивнији!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Oct 2019 12:33    Post subject: Reply with quote

НАВИЈАЧКА СВЕСТ!





Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Oct 2019 14:41    Post subject: Reply with quote

Много битна тема, неправедно запостављена ових дана! Сви они који кукају на навијачку сцену, на било шта везано за навијање...имаћете сада прилику у пар слика да видите шта је НАВИЈАЧКА СВЕСТ у најдаљем могућем облику који постоји! И даље се питају, ништа им није јасно...ово су ствари које дају смисао постојања правом навијачу и Ултрасу! Пробајте мало да загребете испод површине, да у глави пробате да скоцкате како је могло све ово да се изведе...у главном, ово је нешто што вероватно нико и није урадио на острву, ми јесмо више пута већ по разним земљама у различитим облицима! Када волиш своју земљу, клуб и трибину...све је могуће!




Забрањено гостовње на острву, на стадиону где вероватно нико никада није направио коп ван гостујућег сектора, међу домаћим навијачима, забрањена продаја карата за наше навијаче, наша полиција на улазима препознаје наше навијаче и тражи их, након свега, спремни за домаћина који је изгледа спавао у тим сатима! За овакве ствари се живи![/b]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Oct 2019 14:59    Post subject: Reply with quote

Ове чланке, оне из загреба, Париза...треба урамити да стоје негде као показтељ и пут којим навијач треба прави да иде! Шта значи одрицање, пожртвовање, љубав према клубу и групи...организованост и на крају осемах када скапираш да си уз клиб и да си им опет прејебао систем! Ово су ствари које се чекају дуго, не наилазе тако често, али после њих све има свој смисао. Гледам по неким квази навијачим местима, не знају људи шта да цене. Више причају о некој тучи у шуми на ливади, или издању неке групе која је имала дозвољено гостовање, а ово...не умеју да скапирају, мисле да је ово ствар коју може свако....а никада нису пробали зато и не знају...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
severnoarmejac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jul 2008
Posts: 333

PostPosted: 23 Oct 2019 16:30    Post subject: Reply with quote

Организационо једно од најтежих гостовања. Појавити се у земљи у којој ти требају визе да би ушао, које није баш лако добити, на гостовању које ти је забрањено и где не постоји продаја улазница на благајни или интернету. Формирати коп али бити и навијач ван стадиона. При том клуб против ког играмо има и навијачку групу, која веома добро зна за нас, дуже времена... Воља је чудо!
Back to top
View user's profile Send private message
sezione
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Sep 2009
Posts: 129

PostPosted: 23 Oct 2019 17:06    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ове чланке, оне из загреба, Париза...треба урамити да стоје негде као показтељ и пут којим навијач треба прави да иде! Шта значи одрицање, пожртвовање, љубав према клубу и групи...организованост и на крају осемах када скапираш да си уз клиб и да си им опет прејебао систем! Ово су ствари које се чекају дуго, не наилазе тако често, али после њих све има свој смисао. Гледам по неким квази навијачим местима, не знају људи шта да цене. Више причају о некој тучи у шуми на ливади, или издању неке групе која је имала дозвољено гостовање, а ово...не умеју да скапирају, мисле да је ово ствар коју може свако....а никада нису пробали зато и не знају...


!

Толико смо сами у овоме да висе немамо са ким да се упоредимо.Па кад врсе успоредбе онда рацунају бројку насег забрањеног и њиховог дозвољеног гостовања.Њиховог плаценог и насег самофинансираног,њиховог без виза и насег са визама, са и без пратње..То сто занемарују те кљуцне цињенице знаци да смо превисе одмакли у свему.
Наметнут је темпо који кристалисе ствари и који је тезак за испратит али је једини исправан,скроз навијацки.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=MTTeYW020hY
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Oct 2019 17:52    Post subject: Reply with quote


И не могу да разумеју....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 23 Oct 2019 17:55    Post subject: Reply with quote

Много, али МНОГО је тешко кад достигнеш врхунац у нечему. А ми хвала Богу јесмо у доста сегмената. Сигурно да може боље и сањаћемо ми и желети ко зна шта. То је као кад спортиста брани трофеј и то из године у годину константно. Зајебано је. Али је и изазов да не препустиш трон у било ком сегменту у ком га држиш. Конкуренти су такви какви су, видимо како размишљају, шта су за њих успеси и победе, да не виде шуму од дрвета... а притом дајеш максимум од себе да их цениш колико може, зарад бољег сутра и још неких ствари. Све то отежава целу причу, али очифледно да се не дамо и да гурамо напред колико је у нашој моћи.

Али да не уздижемо себе превише. Навијачки свет је такав да се не живи од јуче. Такав је и да су смене генерација неминовне, а оне тек не могу и не смеју да живе од прошлости! А застава Делије Север је иста, тј. још је вреднија. Јер кад неко уради ово што су наши другови у Лондону, то не да повећава вредност, него исписује неку нову димензију. И нико је неће до краја схватити. Мислиће како би и они то исто урадили или ће препричавати неке њихове "лудости", али то је већ она прича дрво-шума. И то је занимљиво посматрати са стране, поносан што си део нечега што нико не разуме. Загреб има своју тежину, али ово је нешто што је одмах тик уз то гостовање. Париз већ сад пада у други план, после годину дана од кад се десио, а ко би рекао. Какав понос кад поред себе имаш људе спремне и на таква "одрицања" и са таквом вољом и дисциплином! Свака част свима који су били. Делије су од синоћ још јача и моћнија група. До неких надам се скоријих изазова где ћемо опет надмашити сами себе и бити још већи...
Back to top
View user's profile Send private message
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 23 Oct 2019 18:04    Post subject: Reply with quote

Спарси нек јаве кад заврше истрагу. Нек контактирају наше новинаре и оне ултрас инстаграм бабе. Па нек склопе причу. Имају и шеталицу са дербија... Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 24 Oct 2019 09:41    Post subject: Reply with quote


https://www.youtube.com/watch?v=dmB_Bsr7goc
Ипак мало више од 200...да не кажемо дупло...Ја сам чуо да су неки људи са великим шеширима црним и дугим брадама продавали карте испред стадиона испод цене...е сад дал је то тачно...стварно не знам...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 24 Oct 2019 11:12    Post subject: Reply with quote

Какво пишање навијачке групе Делије Север по новом свјетском поретку и мафијашкој организацији уефи. Браво за сваку главу која је била,завидим вам. Немам појма шта ко пише по друштвених мрежама,али знам да сваки прави навијач,макар нам био и највећи непријатељ,може рећи само свака част,као што би сигуран сам било од сваког нашег човјека да је обрнут случај
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 24 Oct 2019 14:51    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=Dl4BDlf40bE
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 37, 38, 39  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 39

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop