DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Раднички Ниш
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 29 Jul 2019 09:02    Post subject: Reply with quote

Од 36 000 људи који су били сад против Хелсинкија ти имаш макар половину људи који гледају и овакве емисије, читају Курир, гледају Пинк и сва остала говна која им служе као главни извор информација, људе са форума боли дупе шта он има да каже, али овај видео има 60 000 прегледа и вероватно је 99% гледалаца од стране људи који прате спорт (јер у супротном не би њега слушали) и некад су ишли или иду на утакмице било ког клуба, кад те заљубљенике у спорт, фудбал, шта год неко такав јавно позове да не прате домаћу лигу онда мора и то да се узме у обзир кад причамо против кога се боримо и зашто су трибине празне на домаћим уткамицама. Имамо 5, 6 хиљада људи који разумеју причу, не треба никоме да се правдамо нити било кога да молимо али ако већ тражимо узрок проблема онда га има и у овом горепоменутом јер су људи итекако подложни разним манипулацијама и још увек већина не разнишља својом главом.
Back to top
View user's profile Send private message
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 29 Jul 2019 09:09    Post subject: Reply with quote

Ok,ima momak svoje misljenje da je skupa karta,koliko god da je to apsurdno. Nikada necu zaboraviti kada smo prije desetak god sjedili prije ofk beograda ili tako neke utakmice sa dva engleza i ljudi nisu mogli vjerovati da je nasa sezonska bila kao njihova jedna utakmica. A navijali za treceligasa.
Ovaj novinar sa klipa,ok momak se razumije u tenis,ali druze,ti si sportski novinar prije svega,je li te sramota izjaviti da ne pratis domacu ligu?!
Sreca nemam te drustvene mreze,a i ovakve stvari rijetko vidim,dobro je za moje zdravlje. Mislim da se svaki covjek sa stadiona treba okrenuti prvo sebi,svojim najblizima,dobrim drugovima,na njih uticati misljenjem,a za degene koji samo tastaturisu i znaju sve me bas zabole kurac
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 29 Jul 2019 09:35    Post subject: Reply with quote

Троопер друже надреално је ово што си написао. Просто да се човек запита да ли си ироничан и зајебаваш се ил си безобразан. Јер смишљено написати ово је стварно срамота. И опет да образложимо овде некима, пошто видим да си се регистровао на форум пре сто година. 300 јебених динара је пљескавица, пакла цигара, кока кола и чипс... Само карта за биоскоп је дупло скупља. Еј карта за утакмицу је 2.5е и то за светског и европсоког шампиона, најпопуларнији клуб код нас и у околним земљама. Карта за целу сезону је 30е, па то не постоји на кугли земаљској...и ти ипак напишеш ову сплачину од поруке. И разумео бих да никад ниси размишљао о тим стварима, него си начуо негде да је то скупо, па као причаш о томе, али ти и сам напишеш да је то једно усрано пиво или једне цигаре смрдљиве и теби и даље ту лежи срж проблема.
А само онај који је нереалан и ко живи у неким прошлим временима, кад је био млађи и кад му је све било лепо и дивно, може да мисли да регионална лига решава ствар квалитета и посете на стадионима. Посета би дошла и прошла као у аба лиги, после једне и по сезоне. Таман да се напуне мобилни са сликама и видео материјалом како се звижди туђој химни и носи шајкача, да се тагују сви и окаче на нет, а после да причају како је сморило и како су прерасли тај фазон и да више не иду на текме. А што се тиче квалитета, сем динама и ријеке и можда једне половне словеначке екипе, ово остало је ранг напретка из крушевца и младости из лучана. Македонци не постоје, црногорци још мање, босанце би чукарички одучио од фудбала, хајдук сплит да не спомињем. Трула прича на коју се пецају хипстери, југоносталгичари и они који само траже изговоре зажто не иду на стадион више.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 29 Jul 2019 09:43    Post subject: Reply with quote

Пера којот wrote:
Од 36 000 људи који су били сад против Хелсинкија ти имаш макар половину људи који гледају и овакве емисије, читају Курир, гледају Пинк и сва остала говна која им служе као главни извор информација, људе са форума боли дупе шта он има да каже, али овај видео има 60 000 прегледа и вероватно је 99% гледалаца од стране људи који прате спорт (јер у супротном не би њега слушали) и некад су ишли или иду на утакмице било ког клуба, кад те заљубљенике у спорт, фудбал, шта год неко такав јавно позове да не прате домаћу лигу онда мора и то да се узме у обзир кад причамо против кога се боримо и зашто су трибине празне на домаћим уткамицама. Имамо 5, 6 хиљада људи који разумеју причу, не треба никоме да се правдамо нити било кога да молимо али ако већ тражимо узрок проблема онда га има и у овом горепоменутом јер су људи итекако подложни разним манипулацијама и још увек већина не разнишља својом главом.

Све си лепо започео и завршио. Навео си узрок и на крају закључак да су људи са испраним мозговима. Е, а сад да се вратимо кроз историју дешавало се то нама додуше не тако често али јесте. Када су се читале новине и веровало њима него сопственим очима, људи отераше Џају, дошли они на стадион да кажу том олошу шта имају! Додуше тад није било инстаграма и ових лудачких емисија где не знаш дал је водитље или гост луђи, али си имао Журнал и још по неке новине, па кад удариш наслов на њима, то је већ пола готов посао. Другу половину урадише оне овце што су дошле на Зенит да јебу маму некоме. А само 3 дана иза, поново под кровом нас 500 са русвајем који су нам оставили они...па нису то ни евро навијачи...него баш ови са испраним мозговима. Има и разлике у тим категоријама.
Дакле, борили смо се ми против ветрењача много пута није ово први пут, само су некада разлози различити. Ал да ти као неки навијач долазиш овде и постављаш такве клипове...то значи да се и ово место мења, а то је најтужније у свему!
Ај да постављамо шта кажу ови из задруге!? Па то гледа по пар милиона људи! Ухватио сам себе да ми је једна од скоријих ствари на које сам поносан управо та што нисам имао појма кад је финале тог срања нити ко је победио. Да не отворим новине ујутру и да није на свим насловним странама, вероватно још увек не би знао.
Е то су новине, то је "јавност"....и кад нећеш нешто убаце ти у главу. Ако ћемо ми да посустајемо овде, ми који дај да претуримо овде поруке да видимо ко је шта писао пре коју годину...онда стварно све у курац дај да се не бавимо више навијањем. Јер да ја слушам од навијача да је цена карте скупа а она 300 динара, и да слушам неког тениског коментатора код неког лудака у емисији....не пада ми на памет. Толико још има у мени разума који ми неда да то прихватим као што та фамозна "већина" прихвата!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 29 Jul 2019 10:01    Post subject: Reply with quote

Добро људи, овде има доста различитих људи који различито доприносе трибини, има људи који се њом не баве, а има и људи који живе за њу и стварно одвајају ненормално много времена за њу, али оно што нам је свима заједничко овде бар је то да смо редовни на стадиону. Због тога би макар требало да се односимо једни према другима са дозом респекта, чак и кад неко напише нешто што је потпуно очигледно погрешно. Ова друга групација људи коју сам на почетку навео сигурно да је уложила много више себе у све ово и да те људе који овде пишу највише погађа ово стање, али морамо да се саберемо јер нам није потребно и овде где смо сви ми који се у 90% ствари слажемо, сада напушавамо. Треба овде писати потенцијалне разлоге за ову посету које ће људи оценити да ли су објективни, а ако нису, треба објаснити зашто нису, то је све здрава логика и комуникација. Замислите тек колико је тешко допрети до симпатизера, тако да би било боље да се овде сложимо око неких основних ствари, па да почнемо да дајемо идеје за њихово решавање. Ја, искрено, овде видим проблем у урушавању вредности у друштву. Те вредности ми чувамо на трибини још и вероватно смо ми најмасовнији и даље у томе. Људима је постало непривлачно да се баве 'апстрактним' темама као што је српство, неки идеали итд. Трибина је имала својих киксева и људи који се њом највише баве то знају и данас одлично доприносе да се све што ваља подигне на виши ниво. Треба покушати разним начинима едукације можда на тим евро утакмицама јер ту сигурно има доста људи који би били привучени кад би прочитали Епицентар лудила итд. Млађи људи, негде мојих година, немају духа никаквог, слушају неку музику која нема везе ни са каквом вредношћу, менталитет 0. Успели су медијима и хиперпродукцијом у Србији оно што смо мислили да код нас никад неће моћи да прође. Због тога нам људи имају комплекс ниже вредности па пролази ова прича да не треба пратити домаћу лигу, ма ништа што има везе са домаћим. Наше не ваља, страно је све боље! Треба некад пустити летак на европским утакмицама са неком акцијом Фондације Делије која је спроведена у дело и којим се позива на нову акцију. Да виде људи да наш домет није кореографија и пуко певање Космету, да то нису људи који 'не знају где је Космет на карти'. Ја највише таквих замерки читам и то нема везе с нашим клубом, већ са климом у друштву. (такође, Генералштаб, ја знам да је тешко да разумеш јер си неко ко је дао много себе свему овоме, али нису овде сви до те мере екстремни, као што то често напишеш, није све црно или бело, има и сивог много, али овде нема разлога да се на тај начин разговара јер може бити контрапродуктивно. Сигуран сам да сви ми овде желимо најбоље за нашу Звезду и наш Север).
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 29 Jul 2019 10:09    Post subject: Reply with quote

Није никакав проблем тениски коментатор који се хвали тиме да не прати домаћу лигу, проблем је кад званични канал који утиче на будуће генерације промовише неког лика који каже да су једине три утакмице Звездине које је гледао, оне у Лиги шампиона.

https://youtu.be/4lQN1I_xGVE
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 29 Jul 2019 12:30    Post subject: Reply with quote

ЗвездаКрајин� wrote:
Није никакав проблем тениски коментатор који се хвали тиме да не прати домаћу лигу, проблем је кад званични канал који утиче на будуће генерације промовише неког лика који каже да су једине три утакмице Звездине које је гледао, оне у Лиги шампиона.

https://youtu.be/4lQN1I_xGVE

Па није само то, дискутабилно је и ова девојка какве везе је имала са Звездом пре него што се ухватила микрофона, па је био онај неки несретни њен помоћник који се разуме у фудбал(наравно кроз игрице и стране лиге), а прво му гостовање било прошле године у Новом Саду. А овамо као вауу Звезда дала гол, као кидају живце...једноставно то је канал за децу и можда и може код деце да прође, међутим код нас мало теже. Али то је тај данашњи неки пресликани модел ко зна одакле све. Ни то није како треба али опет боље и то да раде него ништа. Мада се у потпуности слажем да је ненормално да интервјуишеш човека на нашем стадиону који ти се нећка дал навија за Звезду или не и још је ту због друга, а овамо када дође да се слика деца потрче ка њему. То су дечије богиње тог канала који је такође тек у развитку и који исто критиком нашом требамо да усмеравамо. Јер овако са овим вештачким водитељима, гостима, радовањима...постаће и нове генерације такве.
Дакле, са пуним правом можемо да кажемо да је ово 100% грешка...али је тај канал и допринео доста да нека нова деца "запрате" тај канал који ипак има везе са Звездом. Тако да, ајде да се прогледа кроз прсте за једну грешку. Клуб се мрда са мртве тачке на којој је био па сигурно 5 година добрих, и раде ипак неке акције од којих нека мора и да буде промашај. Није лако ни то.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 29 Jul 2019 12:36    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
Добро људи, овде има доста различитих људи који различито доприносе трибини, има људи који се њом не баве, а има и људи који живе за њу и стварно одвајају ненормално много времена за њу, али оно што нам је свима заједничко овде бар је то да смо редовни на стадиону. Због тога би макар требало да се односимо једни према другима са дозом респекта, чак и кад неко напише нешто што је потпуно очигледно погрешно. Ова друга групација људи коју сам на почетку навео сигурно да је уложила много више себе у све ово и да те људе који овде пишу највише погађа ово стање, али морамо да се саберемо јер нам није потребно и овде где смо сви ми који се у 90% ствари слажемо, сада напушавамо. Треба овде писати потенцијалне разлоге за ову посету које ће људи оценити да ли су објективни, а ако нису, треба објаснити зашто нису, то је све здрава логика и комуникација. Замислите тек колико је тешко допрети до симпатизера, тако да би било боље да се овде сложимо око неких основних ствари, па да почнемо да дајемо идеје за њихово решавање. Ја, искрено, овде видим проблем у урушавању вредности у друштву. Те вредности ми чувамо на трибини још и вероватно смо ми најмасовнији и даље у томе. Људима је постало непривлачно да се баве 'апстрактним' темама као што је српство, неки идеали итд. Трибина је имала својих киксева и људи који се њом највише баве то знају и данас одлично доприносе да се све што ваља подигне на виши ниво. Треба покушати разним начинима едукације можда на тим евро утакмицама јер ту сигурно има доста људи који би били привучени кад би прочитали Епицентар лудила итд. Млађи људи, негде мојих година, немају духа никаквог, слушају неку музику која нема везе ни са каквом вредношћу, менталитет 0. Успели су медијима и хиперпродукцијом у Србији оно што смо мислили да код нас никад неће моћи да прође. Због тога нам људи имају комплекс ниже вредности па пролази ова прича да не треба пратити домаћу лигу, ма ништа што има везе са домаћим. Наше не ваља, страно је све боље! Треба некад пустити летак на европским утакмицама са неком акцијом Фондације Делије која је спроведена у дело и којим се позива на нову акцију. Да виде људи да наш домет није кореографија и пуко певање Космету, да то нису људи који 'не знају где је Космет на карти'. Ја највише таквих замерки читам и то нема везе с нашим клубом, већ са климом у друштву. (такође, Генералштаб, ја знам да је тешко да разумеш јер си неко ко је дао много себе свему овоме, али нису овде сви до те мере екстремни, као што то често напишеш, није све црно или бело, има и сивог много, али овде нема разлога да се на тај начин разговара јер може бити контрапродуктивно. Сигуран сам да сви ми овде желимо најбоље за нашу Звезду и наш Север).

Нема то везе са тиме ко шта даје и колико трибини...од кад је кренуо овај форум да ради како треба, и то много пре неких других где су се усталили ови изговори које сад читамо и код нас, много је резултата дао баш зато што је имао свој тон и своју репутацију. А она се не гради тако што ћемо да пустимо да неко каже да је 300 динара много да се оде на утакмицу! Мало људи заборављају ко је покренуо вездашку и навијачку лавину и одакле је кренуло све!!! То је ово место, и док је само оно постојало наш стадион се пунио упркос свему...победама или поразима! Зато што смо направили место квалитетно где или имаш нешто паметно да кажеш или боље ћути и читај.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 29 Jul 2019 12:51    Post subject: Reply with quote


Црвена Звезда-Раднички! 15 ак Нишлија старости око 18 година ауто стопом крећу за Београд! Е, ово је да се замисле сви па да видимо дал нема млађих, дал су свима битне само међународне утакмице! ЗА ПОНОС И ЗА ПРИМЕР!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 29 Jul 2019 12:57    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Џони БГ wrote:
Добро људи, овде има доста различитих људи који различито доприносе трибини, има људи који се њом не баве, а има и људи који живе за њу и стварно одвајају ненормално много времена за њу, али оно што нам је свима заједничко овде бар је то да смо редовни на стадиону. Због тога би макар требало да се односимо једни према другима са дозом респекта, чак и кад неко напише нешто што је потпуно очигледно погрешно. Ова друга групација људи коју сам на почетку навео сигурно да је уложила много више себе у све ово и да те људе који овде пишу највише погађа ово стање, али морамо да се саберемо јер нам није потребно и овде где смо сви ми који се у 90% ствари слажемо, сада напушавамо. Треба овде писати потенцијалне разлоге за ову посету које ће људи оценити да ли су објективни, а ако нису, треба објаснити зашто нису, то је све здрава логика и комуникација. Замислите тек колико је тешко допрети до симпатизера, тако да би било боље да се овде сложимо око неких основних ствари, па да почнемо да дајемо идеје за њихово решавање. Ја, искрено, овде видим проблем у урушавању вредности у друштву. Те вредности ми чувамо на трибини још и вероватно смо ми најмасовнији и даље у томе. Људима је постало непривлачно да се баве 'апстрактним' темама као што је српство, неки идеали итд. Трибина је имала својих киксева и људи који се њом највише баве то знају и данас одлично доприносе да се све што ваља подигне на виши ниво. Треба покушати разним начинима едукације можда на тим евро утакмицама јер ту сигурно има доста људи који би били привучени кад би прочитали Епицентар лудила итд. Млађи људи, негде мојих година, немају духа никаквог, слушају неку музику која нема везе ни са каквом вредношћу, менталитет 0. Успели су медијима и хиперпродукцијом у Србији оно што смо мислили да код нас никад неће моћи да прође. Због тога нам људи имају комплекс ниже вредности па пролази ова прича да не треба пратити домаћу лигу, ма ништа што има везе са домаћим. Наше не ваља, страно је све боље! Треба некад пустити летак на европским утакмицама са неком акцијом Фондације Делије која је спроведена у дело и којим се позива на нову акцију. Да виде људи да наш домет није кореографија и пуко певање Космету, да то нису људи који 'не знају где је Космет на карти'. Ја највише таквих замерки читам и то нема везе с нашим клубом, већ са климом у друштву. (такође, Генералштаб, ја знам да је тешко да разумеш јер си неко ко је дао много себе свему овоме, али нису овде сви до те мере екстремни, као што то често напишеш, није све црно или бело, има и сивог много, али овде нема разлога да се на тај начин разговара јер може бити контрапродуктивно. Сигуран сам да сви ми овде желимо најбоље за нашу Звезду и наш Север).

Нема то везе са тиме ко шта даје и колико трибини...од кад је кренуо овај форум да ради како треба, и то много пре неких других где су се усталили ови изговори које сад читамо и код нас, много је резултата дао баш зато што је имао свој тон и своју репутацију. А она се не гради тако што ћемо да пустимо да неко каже да је 300 динара много да се оде на утакмицу! Мало људи заборављају ко је покренуо вездашку и навијачку лавину и одакле је кренуло све!!! То је ово место, и док је само оно постојало наш стадион се пунио упркос свему...победама или поразима! Зато што смо направили место квалитетно где или имаш нешто паметно да кажеш или боље ћути и читај.


Слажем се са већином ствари које си написао и тачно је да је ово најбоље Звездашко место увек било, али онда треба да се крене у анализу зашто је у том златном периоду било много више људи и овде и на стадиону. Сигуран сам да већина људи која је тад писала, а сад не пише, и даље долази на стадион, али из неког разлога не осећа више потребу да куца овде. Знаш и сам да има много људи који имају шта паметно да напишу (што може да не буде у складу са општим мишљењем) али се људи устручавају јер не воле да улазе у такав вид разговора једноставно. И то друго место на које алудираш где се јесу усталиле неке фразе је место где су људи још више различити од нас овде, тако да ако овде не можемо да разговарамо како треба (а да није стандардно исти пост у ком зовемо сами себе на утакмице), онда тешко да ћемо моћи тек да допремо до људи који ни не желе да разумеју нити их привлачи ултра страна приче. Нормално да је јако тешко координисати са тало великим бројеђ људи, и акотраже изговоре никад им се неће угодити, али ајде да видимо зашто је дошло до овога, како да спречимо да се деси, не дај Боже, ново осипање људи јер је ово тренутно испод границе подношљивог и то сви осећамо кад уђемо на стадион. Људи је колико ми се чини све више на Европи, а све мање на домаћим утакмицама, што значи да идемо трендом претварања у неке у које не желимо да се претворимо. Ајде да прво пођемо од нас самих макар на овом месту, ја бих замолио људе који мисле да имају шта паметмо да кажу о узрочно-посчедичним везама свега што се дешава, да пишу. Сигурно да можемо да дођемо до консензуса око већине ствари и да то даље може тамо где треба да се расправи између људи који су ту да повуку промене на боље.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 29 Jul 2019 13:49    Post subject: Reply with quote

Кад погледаш трибине око нас НЕ ПОСТОЈИ НИ ЈЕДАН РАЗЛОГ ДА ЧОВЕК НЕ ДОЂЕ НА СТАДИОН! Када погледаш нас од пре 10 годинаи данас, видећеш да смо задржали темеље упркос свему! Нису људи свесни тога, биће кроз неко време, да у овом лудом времену ми дајемо више од онога што било ко други даје за неке ствари које немају уско везе са спортом али су наш идентитет. Када се погледа против каквих машинерија се ми боримо, ми смо још и одлични! Свако ко жели, може да нам нађе замерку јер их је сигурно било у последњих 10 ак година рецимо...али свако ко хоће да буде РЕАЛАН, зна какве су то грешке, дал су исправљене, дал се исправљају. Дакле, са гледишта човека кога занима навијачка прича, ја не видим место на Балкану где је то јаче него на нашем Северу!? Ако то није довољно онда не знам шта јесте?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Мангуп дете
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2019
Posts: 28

PostPosted: 29 Jul 2019 14:43    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/Nn9D1spzhtY
Где су ови људи што су тад били? Лигашка као европска, а сада?
Мораћемо како знамо и умемо да вратимо Север као некада што је био Wink
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 29 Jul 2019 17:39    Post subject: Reply with quote

Ovo mjesto je odradilo posao,ali ga treba opet dici. Siguran sam da ovo cita bar sto ljudi koji imaju sta pametno reci pa neka pisu. Makar pisali samo klinci,ima ih ko ispraviti ako nesto krivo tumace. I ako se neko nekada napusi,nemoj da to uzima za zlo kao neka baba vec neka skapira da nam je tako i tribina uvijek funkcionisala. Disciplina,a ne anarhija. Ovako pise jedan covjek vec 5 god i jos 10 ljudi ponekad. Cak i onaj fabricio vise ne pise,a imao je pametnih. Znaci ako ovde pise bar povremeno 50 ljudi koji se kapiraju i koji ce sedati na sve nacine da vratimo tribinu na nivo od prije par godina,sve redom ce nas boljeti kurac sta pisu neki degeni na drugim forumima i drustvenim mrezama.

P.S. prosle god se vracam sa Zlatibora i na kruznom toku na izlazu tri klinca grobara stopaju za bg na neku prvenstvenu utakmicu. Dakle nebitno sto su grobari,evo i nasii isto rade,znaci ima mladjih sa mozgom,ima nade i za tribine,a i za zemlju Srbiju uopste
Back to top
View user's profile Send private message
Мангуп дете
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2019
Posts: 28

PostPosted: 29 Jul 2019 19:09    Post subject: Reply with quote

Клуб се баш труди око довођења навијача на првенствене утакмице, али и ми би требали да се потрудимо и да на разне начине привучемо што више навијача Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 29 Jul 2019 19:24    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=GxZZ6y6x_iI
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop