DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2019-2020
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 17 Feb 2020 13:30    Post subject: Reply with quote

валејелоу, све си ти управу, свака ти је на месту али знаш и сам да је о овоме било говора скоро на форуму. Ја би први хтео да нисмо размажени као Звездашка публика и да нам је као Звездаштву стало до нечега, али очигледно није. Ми се боримо. Ми ћемо бити увек ту. То се не може рећи за остале "Звездаше" ако се уопште могу тако назвати. Шта, јел треба ми за сваку утакмицу да штампамо плакате, правимо бакљаде, ширимо пароле, пишемо позиве и молбе ал буквално молбе да дођу људи у халу. На стадиону је и одлична прича у односу на ту кошарку. Сад кад смо изгубили куп, кад смо покрадени у последњем минуту ко стока, људи уместо да дођу у халу, да распродамо ту арену, биће мање људи него икад ето срећа долази тај цска па се то можда и неће много осетити али да не дај Боже долази неки мање атрактиван противник, мислим да осим нас у хали не би био нико више. Ја бих волео да ја лажем, ал мислим да је ово реалност. Ти "Звездаши" што долазе у арену су много застранили и мислим да њима нема помоћи више. На нама је да се боримо, да доводимо људе, да певамо, и да пре свега будемо навијачи. Опет ће неко рећи, ми смо пре свега фудбалски навијачи, и то је тачно и то узима доста маха у овој причи око кк. Треба радити са њима што су ту, пошто су ту сви искрени људи који дођу због емоције. Ко оће да нам се придружи може слободно, ко оће да иде нек иде.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 17 Feb 2020 19:41    Post subject: Reply with quote

Надам се да се неко сетио да сними макар делић оног што се синоћ дешавало.. кортео и "јел нас чујете", можда и најбоље наше навијање у овој хали.. буквално нисмо дозволили секунд један да се чује песма ових преко пута.. права би штета била да не буде никаквих снимака
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 17 Feb 2020 23:11    Post subject: Reply with quote

Копка ме већ неко време дал да пишем или не, али зашто ћутати и пустити прво наше људе да живе у некој илузији. Наше и њихово издање. Прво за нас знамо ко смо, а ко су они? Шта је оно преко пута? Фали им 60% трибине бар да су сложни а ово што је ту у 90% нема везе са навијачким светом а ови што имају, сваки наш просечан човек има веће знање, жељу, страст...тако да уопште није за поређење дал смо ми били бољи или не. Са једне стране цела сложна трибина са друге...ко зна шта је оно...када малтене никога не можеш да препознаш. Заборавите да се такмичимо са неким коме навијање долази у животу на 3,4,5. месту...једноставно то је увреда за трибину као што је наша. Да ми у односу на себе ценимо како смо звучали и изгледали...а да поређења оставимо за нека можда срећнија времена. Ајмо сад...Војводина нам је приоритет и да пробамо све снаге да усмеримо ка тој утакмици. Ове да оставимо па ваљда ће доћи и тај дан да се навијачи надмећу са навијачима...са истим менталитетом, мозгом...само друге боје.

Last edited by Генералштаб on 18 Feb 2020 12:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 17 Feb 2020 23:30    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Са једне стране цела сложна трибина са друге...ко зна шта је оно...када малтене никога не можеш да препознаш.


Ајде ми, али они се између себе не препознају, тамо нико никог не зна Rolling Eyes
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 18 Feb 2020 00:19    Post subject: Reply with quote

Пусти ти њих...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 18 Feb 2020 07:44    Post subject: Reply with quote

Прегледаш све интернет портале, цео јутјуб, пола друштвених мрежа и нађех један једини снимак управо кортеа... Немам речи.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 18 Feb 2020 09:44    Post subject: Reply with quote

Јебеш клипове.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mali Boki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 551
Location: BGD

PostPosted: 18 Feb 2020 11:00    Post subject: Reply with quote

Није “клип” него снимак! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
cili
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Feb 2020
Posts: 10
Location: srbija

PostPosted: 18 Feb 2020 14:58    Post subject: Reply with quote

Део Севера wrote:
Неће у Београду, само од себе кренути да одрастају неке здравије и нормалније генерације, шта више ако престанемо да се боримо против свега лошег што се дешава, ако и последњи путници напусте брод који тоне, биће све горе и горе. Север показује одувек праве вредности које треба да се цене. Ал није довољно да се само Север бори са тим гадостима, већ мора цело друштво, цео Београд ал кад погледаш само, какве су друге навијачке групе по Београду, није ни чудо што су генерације такве. Одрастају клинци на погрешном месту, са погрешним узорима који им у главу убацују погрешне ставове. Београд на ноге, Београде пробуди се!


Наших клинаца је сигурно 70% у Београду ,тако да нема толике вајде од осталих,
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 19 Feb 2020 16:57    Post subject: Reply with quote

Можда би требало отворити посебну тему за цска?
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 22 Feb 2020 21:47    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/9654/sezonci-preuzmite-dodatne-besplatne-karte-za-veciti-derbi
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 26 Feb 2020 18:46    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/9676/Karte-za-Midtjiland-od-cetvrtka-u-prodaji
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 02 Mar 2020 14:11    Post subject: Reply with quote

Code:
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3420673/vratite-mi-dva-sata-zivota-navijaci-razocarani-veciti-derbi-da-se-igra-vecno-bilo-bi-00-foto

Јако опасна ствар за лабилније навијаче. Коначно је кренуло против Војводине скоро па 30000, на дербију 40000...ово је јако опасно шта сада новине раде. Као да је ово једини дерби који се завршио резултатом 0-0!? Не може да буде ништа занимљиво на утакмици на којој није било голова...ко прати спорт зна да је јако мало број утакмица где су мреже остале нетакнуте а да се види неки фудбал или нека добра игра, једноставно јако је мала шанса да се то деси. Просто то је тако код резултата какав је 0-0. Они су дошли буквално да на -11 кваре нама добар амбијент, нису ни пробали да играју нити да победе. Након утакмице осетило се међу људима буквално као да смо изгубили. Ок је, прошло је вече...данас цео дан, сад већ морамо да се приберемо и да наставимо даље, јер ако од овог резултата крене да се прави шапнска серија, трајаће до квалификација за лето! А то нам никако не треба. Сад је на нама да ово превазиђемо и да наставимо даље.
https://www.youtube.com/watch?v=PBeHZ4wOg3Q
https://www.youtube.com/watch?v=pO02FJHjCHw
https://www.youtube.com/watch?v=jpB6JW-d0mo
Овај 2004. за нијансу је био занимљивији него овај јуче.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Крејзи Норт
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2012
Posts: 51

PostPosted: 25 Mar 2020 00:01    Post subject: Reply with quote

Ај нек ми неко пошаље било коју слику у поруци где се види крпица са ограде "лаке рибе..."

релативно хитно ми треба
Back to top
View user's profile Send private message
Јагодинац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Dec 2014
Posts: 22
Location: Арачићево

PostPosted: 28 Mar 2020 18:38    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/BLZ7avNtucs


Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54  Next

View previous topic :: View next topic
Page 52 of 54

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop