DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Финале плеј офа!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 10 Jun 2019 18:44    Post subject: Reply with quote

Мора то мало боље у суботу...
1/4 на нивоу, као и део друге, мало смо стали у трећој кад се осетило и резултатски.
Битна победа, идемо још јаче до 20. титуле
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Гио Делија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jul 2011
Posts: 53
Location: куда иду људи као ја

PostPosted: 10 Jun 2019 20:34    Post subject: Reply with quote

Јебеш дерби без противничких навијача!

Свака част играчима на победи.
_________________
увек са тобом
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13139

PostPosted: 10 Jun 2019 21:23    Post subject: Reply with quote

Какав недостатак....дербија...вечерас! Људи ко по казни да су ту, хала полу празна, комотно су могли гостујући навијачи да дођу могли су малтене целу страну да имају за себе. Данас су играчи победили не ми! Овако нема потребе да се долази на ове утакмице да се срамотимо. Мада ми смо се макар појавили....дефинитивно нису за нас успеси!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 10 Jun 2019 21:28    Post subject: Reply with quote

Реално немамо културу одласка на утакмице и праћење КК-а као ФК-а и то је то. Не може се ништа на силу, па ни сада одједном створити евролигашка атмосфера, пуна хала...има брда фактора зашто је то тако, али ето тако је и јебеш га. Идемо даље
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13139

PostPosted: 10 Jun 2019 21:46    Post subject: Reply with quote

Погледај дербије прошле у овом такмичењу и овај данашњи и видећеш огромну разлику. Имали смо ми макар приверемено "културу", међутим људи су се избезобразили до те мере да је ово већ вређање свега!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Гром
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Jun 2015
Posts: 118
Location: Из ведра неба

PostPosted: 11 Jun 2019 01:15    Post subject: Reply with quote

Без икакве емоције и жара и то против вечитог ривала, заслужили смо да нам се приближе пред крај чисто да нас подсете да је дерби. Свака част играчима што погодише силне тројке и победише. Искрено се надам да ће нас бити бар дупло више у суботу и да ћемо олакшати нашима да победе ову збирштину комедијаша што се ватају за главу и чупају косу на сваки судијски звиждук. Јебеш дерби без противничких навијача - потписујем то, али брате, кад видиш само Новицу и тренера шарлатана? Као да су ту сви..
icon_king icon_king
_________________
Све може бити сем да се нећемо ћерати.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 11 Jun 2019 06:24    Post subject: Reply with quote

до јуче нисмо имали тим и клуб који је био пред распадом .. сад кад коначно све имамо нема жара и енергије .. треба бити отворен и рећи размажени смо. неко рече немамо културу да пратимо кк као и фк. па и на фк се нисмо прославили ове сезоне по посети која је била најуспешнија у последњих ко зна колико година. по мени проблем су успавани београђани без увреде град од око 2 милиона и од тога 70% навија за Звезду а посета оваква
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 11 Jun 2019 06:50    Post subject: Reply with quote

Тотално блага атмосфера синоћ у хали и око хале. Полупразна дворана, слаба заинтересованост, млако навијање, далеко је ово од оних грмљавина које смо правили годинама уназад када смо сви били мокри до гаћа већ средином прве четвртине. То су те неке "чари" финала плеј офа у јуну у Пиониру годинама уназад а сада се уопште не осећа та атмосфера. Многи нису осетили праву емоцију због тога што преко пута нас нису били гробари а врхунац је био што је партизан био близу победе пред крај утакмице. Треба бити искрен па рећи да смо и ми превише запустили наш кошаркашки клуб који је близу своје пете узастопне титуле а укупно двадесете! То значи да ћемо пришити другу звездицу на грб као што на фудбалском имамо три звездице, наша Звезда као целокупно спортско друштво расте из дана у дан а ми смо мало запоставили други најважнији и други највећи клуб у нашој секцији. Срећа па имамо добру екипу која се извукла синоћ и остварила победу. У среду су они домаћини а у суботу смо поново ми и по мом мишљењу би већ сада требали да почнемо да се спремамо за трећи меч и да максимално озбиљно уђемо у ту утакмицу како би направили атмосферу какву реално нисмо имали целе сезоне у Пиониру, да се подсетимо старих дана када је горело од температуре и децибела!
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 11 Jun 2019 06:54    Post subject: Reply with quote

Имали смо ми много утакмица и у кошарци и у фудбалу где није било противничких навијача па смо навијали одлично, нема то никакве везе. Јебеш њих сад. Јуче је пресудило то што је било мало наших правих навијача у хали, то се видело и по саставу копа. Немој да трошимо енергију на то како немамо више културу одласка у халу, како није било навијача преко пута и сличне ствари. Боримо се за титулу бре!

Тргните се мало, нисмо се ми променили, све су то исти људи, само смо се улењили, доста људи са фудбала није било синоћ у хали из само њима знаних разлога. Ајде макар они који су ту да дају све од себе, а не да гледају у терен као да су први пут видели човека како убацује лопту у кош.

Са друге стране имате она говна Величковића и Маринковића који једва чекају да мрдају главом, ударају и псују наше играче, имате Јанковића који је прешао из Звезде код њих. Како можеш да стојиш и мирно гледаш одвратног Гагића и његово курчење целе сезоне https://www.youtube.com/watch?v=FuYnarZdcZI

Овај је тек посебна прича...
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 11 Jun 2019 07:50    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/s31HVsBZf5Y

Једно од најбољих навијања против њих је било баш кад они нису присуствовали..чини ми се да нису поменути на тој утакмици (нека ме исправи неко, ако грешим)
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 11 Jun 2019 09:51    Post subject: Reply with quote

Ма да се не лажемо...без оних говнара на супротној страни дерби нема уопште ту драж..тај осећај..вољу...браво за играче..идемо даље !
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13139

PostPosted: 11 Jun 2019 10:02    Post subject: Reply with quote

АЦАБ wrote:
Треба бити искрен па рећи да смо и ми превише запустили наш кошаркашки клуб

Треба бити искрен па рећи да смо за сезону испратили као група 57-8 утакмица фудбалских! Мало су то високи стандарди, а били смо на купу у Нишу, и сада смо ту када се игра прва неизвесна утакмица у домаћем првенству...то је оно што ми можемо, нисмо чаробњаци да извлачимо свеже људе и за домаће првенство у баскету,после ове маратонске сезоне где ем се трудиш да си на свакој утакмици, ем се трудиш нешто да анимираш људе а то не и не иде баш најбоље, где су европска гостовања, где су забрањена... Тако да те приче да смо запустили КК су будалаштина и продукт су оних који су злонамерни према нама као групи. Пратимо га исто као што смо га пратили и пре 3 и пре 10 година. Никакве разлике нема, група је ту једино је дискутабилно како и колико, али смо ту. Зна се који су наши домети и можда мала одступања од тога могу да се десе...ми смо фудбалски навијачи на првом месту. Не можеш да очекујеш борбу у домаћем првенству, европи, купу...и на све то да се иде не неки евро куп у пуном броју и саставу...једноставно неке ствари су немогуће или је потребна баш велика воља.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 11 Jun 2019 10:25    Post subject: Reply with quote

Доста више са тим спином да група не иде довољно на баскет. Иде се на све утакмице које су у могућности да се испрате. Запитајте се колико је утакмица испраћено у овој сезони. Колико је ФК играо утакмица, Еврокуп у кошарци, КРК у Нишу, ватерполо, одбојка... Просто не може све да се постигне.
Не постоји дугме на које се кликне и онда ето дође 2000 људи и ај као да пратимо КК у свим утакмицама. Шта мислите, ко би уопште ишао на Тамиш, ФМП, Борац, после овако дуге и напорне сезоне. Нађите навијачку групу у свету која у једној сезони покрије 60+ утакмице свог СД. Нећете наћи то.
Стога и ми дајемо максимум, надам се да ће то бар схватити људи са овом форума, кад већ неће или не желе злонамерници који не навијају за наш клуб, или навијају и наседају на те приче
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 11 Jun 2019 11:06    Post subject: Reply with quote

На утакмицама као што су Тамиш, Дунав, Златибор и слични је једноставно немогуће организовати навијање, да то личи на нешто...у хали буде можда 500-600 људи, играчи одрађују те утакмице, најрадије их ни они не би играли.
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 11 Jun 2019 12:04    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
АЦАБ wrote:
Треба бити искрен па рећи да смо и ми превише запустили наш кошаркашки клуб

Треба бити искрен па рећи да смо за сезону испратили као група 57-8 утакмица фудбалских! Мало су то високи стандарди, а били смо на купу у Нишу, и сада смо ту када се игра прва неизвесна утакмица у домаћем првенству...то је оно што ми можемо, нисмо чаробњаци да извлачимо свеже људе и за домаће првенство у баскету,после ове маратонске сезоне где ем се трудиш да си на свакој утакмици, ем се трудиш нешто да анимираш људе а то не и не иде баш најбоље, где су европска гостовања, где су забрањена... Тако да те приче да смо запустили КК су будалаштина и продукт су оних који су злонамерни према нама као групи. Пратимо га исто као што смо га пратили и пре 3 и пре 10 година. Никакве разлике нема, група је ту једино је дискутабилно како и колико, али смо ту. Зна се који су наши домети и можда мала одступања од тога могу да се десе...ми смо фудбалски навијачи на првом месту. Не можеш да очекујеш борбу у домаћем првенству, европи, купу...и на све то да се иде не неки евро куп у пуном броју и саставу...једноставно неке ствари су немогуће или је потребна баш велика воља.


Слажем се апсолутно, нисам ништа лоше ни мислио него само алудирам на ово што сам болдовао у твом упису. Претерана је можда моја реч да смо "превише" запустили кошаркашки клуб, само ми се чини да смо му се за нијансу мање посветили него што иначе умемо и можемо, мањак воље што кажеш а вероватно и енергије услед напорне фудбалске сезоне. Наравно да није могуће испратити баш све након две луде, дуге и напорне сезоне у фудбалу јер ми и јесмо у суштини пре свега фудбалски навијачи.
Шта год урадимо сутра пред њиховима, у суботу мора да грми хала!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop