DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУПЛА КРУНА ОЛЕ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 23 May 2019 19:38    Post subject: Reply with quote

Заборавити све сем "афтера"... Као што је речено, то је дало смисао овој утакмици, свака част свима који су остали и дали све од себе да покажемо чији је стадион...
И ДА МИ ПОНУДЕ...
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 23 May 2019 19:40    Post subject: Reply with quote

Добро смо ми показали чији је стадион... Јесте да су освојили куп ал смо их отресли у навијању, ал јбг очигледно да играчи баш и нису имали неки мотив и поред сасвим солидне подршке...
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 23 May 2019 20:06    Post subject: Reply with quote

Глава је још јако врућа али први утисци су да смо изузетно добро отворили утакмицу али нас је убио у потпуности тај гол стоке у 14.минуту. До краја полувремена нисмо никако навијали а на терену је било још горе. После у другом полувремену на самом старту је била одлична бакљада и трудили смо се да дамо гас и да дамо ветар у леђа нашим момцима али није вредело. А како се приближавао крај утакмице, како играчи на терену, тако су и људи на трибини били нервозни јер свима нам је незамисливо било да стока слави трофеј у нашој кући и на крају се то ипак догодило. Али свака част свима који су остали после и показали ко је ко. Играчи су јако лоше играли, мора то много боље у сусретима са гробљем. Али шта је ту је, идемо даље. Ове сезоне имамо Лигу Шампиона, Ливерпул и одбрањену титулу. Биће догодине и тај куп односно дупла круна!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 23 May 2019 20:14    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=Vga6QMMhVI4 - Корео на почетку утакмице
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 May 2019 20:15    Post subject: Reply with quote

Искључиво се водим својим мишљењем а не мишљењем "јавности". Данас су наши играчи упркос узајамном попштовању прешли границу али због свега што су урадили су испраћени на благ начин у свлачионицу, а ми смо на крају утакмице сачували образ оним навијањем. Север није био пун. Разумем ја све али да не дођеш и не покушаш да се избориш за дуплу круну...то је размаженост, безобразлук, безобзирност...баш оно што су наши играчи први пут ове сезоне показали. Срећа па је крај сезоне па нека слажу коцкице сад, ово овако не иде. Овај партизан није победио само ко није хтео, ми смо губили од неког Напредка, Радничког, Војводине...од 14. минута...и не да нисмо успели да променимо разултат, него смо се осрамотили на терену.
На трибинама опет је бесмислемо причати о нечему док су они онако десетковани, али су свакако били бољи од прошлог пута, нема дилеме. Ми....визуелно добро...на почетку кореографија што би се рекло олл ин, јеби га, нека прође некад не, али поента кореографије остаје па остаје. Very Happy Навијање...губили смо, људи су већ дошли некако нервозни и као да су очекивали овако нешто, осети се то одлично на трибини. Загрмели смо пар пута како умемо...а образ смо спасили након утакмице и оно је ново поглавље које до сада још није било отворено. На крају нас је и остало равноправно, па би волео и да чујем снимак ко ли се чуо у тим моментима...занима ме.
Све у свему, готова је сезона кад су играли гурали ми смо заказали, када смо ми гурали играчи су заказали...дај да се следеће сезоне то поклопи!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 23 May 2019 20:33    Post subject: Reply with quote

Бићемо бољи следеће сезоне... ало овакав приступ играча једноставно је недопустив није једноставно реално да нас овако разнесу, реално гледано нисмо имали ниједну нормалну прилику, тешког срца признајем да су сасвим заслужено освојили куп, једноставно морају играчу да се уозбиље ако опет желимо Европу, а и титулу.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 May 2019 20:49    Post subject: Reply with quote

Што тешког срца? Кад је неко бољи и има већу жељу нема шта ту тешка срца. Бољи су били у тачка. На нашима је сад да гледају шта ће и како ће, ово не иде више овако дефинитивно!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 23 May 2019 20:54    Post subject: Reply with quote

Дуже време већ шкрипи у нашој игри. Имали смо резултате али игра је била све слабија из утакмице у утакмицу и ово је био само врхунац тога. А шта тек рећи за манекене певаче (знате сви на које играче мислим)? Превише су се опустили и посветили другим стварима уместо тренинзима и утакмицама. Сезона је готова тако да сад мало одмора па памет у главу од јула јер овакав приступ не пролази у Европи, нећемо ићи даље од другог кола квалификација са оваквом курцобољом и овако надменим ставом.

https://www.youtube.com/watch?v=i8LZvbRh5ts - Играчи испред севера
Back to top
View user's profile Send private message
Cocaniggia93
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 8

PostPosted: 23 May 2019 21:01    Post subject: Reply with quote

Финале купа, чекаш дуплу круну после 12 година, још на Маракани, још против комшија, па зар мотив треба да се тражи поред свега тога? Како ту може да недостаје мотив и страст, енергија, да уђеш онако у утакмицу безвољно, у фазону ма одвалићемо их лагано, без трунке енергије. Ово је требало да буде шлаг на торту за ову фантастичну сезону, али оваквом игром та торта је испала на под. Тако се не игра за Звездин дрес ни у пријатељској утакмици, а поготово у оваквој утакмици, оправдања нема.
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 23 May 2019 21:05    Post subject: Reply with quote

Осећа се летаргија на терену, већ дуже време, то једноставно није могуће више сакрити, Они су имали већу жељу за победом и скроз заслужено зу узели тај куп. Ја не знам чега су се наши играчи заситили? Као да ми узимамо 10 година титуле, дупле круне?

Срамотан приступ у дербијима ове сезоне, али наравно да не треба заборавити Салцбург, Ливерпул и титулу, хвала им на томе.
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 23 May 2019 21:34    Post subject: Reply with quote

реновирати тим... пола играча игра на силу. није то то.. нема ту жеље и залагања... о навијању и не треба причаи они се поделили на 4 фракције.. оно је смешно штпоо им се уопште даје пола стадиона да заузму... отворизи југ па нек се кољу ко ће бити на трибини
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 23 May 2019 22:02    Post subject: Reply with quote

Каква је игра била,навијање је било одлично. Види се засићење,и верујем да ће Милоје то пред нову сезону нашпановати како треба. Него јел оно Ђани имао концерт неки на западу преко пута? Чух на моменте...
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 23 May 2019 22:03    Post subject: Reply with quote

Јебеш му матер, ова сезона ми дође некако као да сам јебао целу ноћ и на крају таман да свршим, кад само се окренем на другу страну и заспим...
Нешто у приступу дербијима мора радикално да се мења и то је то, нема шта више да се лажемо

мали оф са дербија: није ми јасно како је могуће да једна од гробљанских фракција има озвучење на нашем стадиону..ем им организовани навијачи имају приступ на три трибине малтене, ем им се дозвољава и озвучење!? Не знам, по мени недопустиво. А ми кад одемо на лавор стављају нам кордон између севера и запада/истока, безвезе нас раздвајају..плус на оном пашњаку не можеш крштену песму мегафоном да поведеш цео минут..

Иначе, цела сезона на терену феноменална, Ливерпул, гол ПСЖ-у (тада је стадион пукао идентично као и када је Павков силовао енглезе), Салцбург..

То је то, идемо даље, европа и дупла круна нас чекају догодине!!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 23 May 2019 22:36    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=BqhTow2Gheg - Бакљада
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 23 May 2019 22:51    Post subject: Reply with quote

Ортодоксија wrote:
мали оф са дербија: није ми јасно како је могуће да једна од гробљанских фракција има озвучење на нашем стадиону..ем им организовани навијачи имају приступ на три трибине малтене, ем им се дозвољава и озвучење!? Не знам, по мени недопустиво. А ми кад одемо на лавор стављају нам кордон између севера и запада/истока, безвезе нас раздвајају..плус на оном пашњаку не можеш крштену песму мегафоном да поведеш цео минут..

Дај немој овако да се кука, па шта ако су имали озвучење... јел смета неком на нашој трибини да пева звог њиховог озвучења?
Тачно концертни разглас нека унесу, кога боли курац...

После утакмице се показало шта и како треба и то вреди више и од купа.
Иначе мало смо се заиграли... играчи су играчи а навијачи су навијачи...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop