DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Дерби!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 25 Apr 2019 23:04    Post subject: Reply with quote










Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 26 Apr 2019 06:47    Post subject: Reply with quote

Прво полувреме сјајно навијање,одлична енергија,ретко добро смо певали,нисмо само урлали.Чуди ме да смо пали у другом с обзиром на стање на терену. Приказали смо све што једна трибина треба да прикаже,посебно су ме одушевиле двомотке Very Happy Срамота да на дербију бар не може да се скупи више од 20ак хиљада људи али не знам колико ми на то више можемо да утичемо,не знам шта треба људима да дођу на стадион
_________________
Јебеш паре ми смо фудбал!
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 26 Apr 2019 07:34    Post subject: Reply with quote

Прво полувреме одлично. Дајте снимак "аргентине" на песми "Сад на гол Звезда".. Песма као ретко која која подиже сваког и из нас извлачи оно најбоље. Да је у том периоду пао гол, не знам шта би било..

Садржајно, добро издање! Падови у навијању у другом полувремену, не баш добра бројност, прослава победе као да нисмо добили.. Утисак је да су људи и поред свега изашли делимично незадовољни са стадиона, ваљда што им нисмо дали 5 комада јебем ли га.

Сада смо на корак од дупле круне, и све треба да усмеримо на два циља - Финале купа које ћемо највероватније играти, и прославу свих прослава последње коло. Треба да крене да кува већ Београд и Србија за те догађаје и да затворимо ово поглавље како треба!

Мали офф.
Парола за Сашу Илића је само искрено поштовање сваког Звездаша према њему, због понашања и свега што такав ривал заслужује. Када погледаш уназад у оба клуба су само морално велики играчи имали однос према ривалу који је за класу изнад других полуиграча који су пролазили кроз екипе и то је за поштовање.
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 26 Apr 2019 08:06    Post subject: Reply with quote

Можда најбоље навијање на дербијима у последњих 7-8 година сигурно.
Свака част за шипку, за вољу, за енергију, за дизање трибине кад је дошло до благог пада, посебно за "јел нас чујете..."
Дерби полако али сигурно губи смисао, губимо противника преко пута, из дербија у дерби кад помислиш да они не могу бити гори, ружнији и незанимљивији они те демантују баш јако! Бројка за један дерби какав год да је је срамна, разочаран сам изашао са стадиона због тога, где је Звездашка публика, где су запад и исток, север такође? Не могу да верујем да се на дербију седи на боковима трибине, не допире ми до мозга шта треба момци на терену да ураде да би се Делије и Звездаши тргли и укапирали да су заслужили не пун север него 50,000 људи на свакој утакмици!!!
Што се тиче Саше Илића свака част за паролу ко год да ју је осмислио. Човек је заслужио, велики господин и на терену и ван њега. Немојте га поредити са Новицом Величковићем, никако се не слажем за то, оном мржња вири из очију, ретко антипатичан играч партизана, па чак ми је у рангу са Нинковићем и Смиљанићем.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 26 Apr 2019 09:42    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=1PxCRHK2Pnk

https://www.youtube.com/watch?v=9ncvAhTUgXs

https://www.youtube.com/watch?v=3tAWnWw0dVc
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 26 Apr 2019 09:46    Post subject: Reply with quote

Ретро димови сјајни, парола за Сашу Илића сјајна и леп гест који заслужује сваку похвалу. Поздрављам људе на шипкама који дижу своје секторе, треба то чешће да се ради. Што каже Генерал, константно је грмело и кувало се, првих 45 минута је баш био транс. У другом мало слабије али генерално сјајан утисак, дуго нисмо овако навијали и скакали, браво Делије! Што се тиче терена, једва смо победили, изгубили смо игру која нас је красила, мора то хитно да се мења јер брзо стижу квалификације али све у свему је било сјајно синоћ, у истом ритму настављамо у Новом Саду за 5 дана.
Back to top
View user's profile Send private message
ARANDJELOCANI1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Feb 2019
Posts: 7

PostPosted: 26 Apr 2019 10:19    Post subject: Reply with quote

Дерби као дерби већ годинама не приказује неки фудбал али навијање се из дербија у дерби све више поправља. Посета и није била за похвалу, разумем да је био радан дан и да би било и више људи на почетку меча да се мурија није правила паметна и глумила лудило али шта је ту је.
Кореографија је била одлична и навијању у првом полувремену за сваку похвалу, све је било ту и бакљада и двомотке и алкохол, баш све.
Друго полувреме ту и тамо људи су вероватно били разочарани играњем у првом па су изгубили енергију.
Желео бих још да похвалим људе из БЕЗ СТРАХА и ХЕРОЈА на подизању својих сектора па онда и целе трибине!!

________________________________

Стелла Росса Ди Белградо
Back to top
View user's profile Send private message
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 26 Apr 2019 10:39    Post subject: Reply with quote

шумски_коњ wrote:
Прво полувреме сјајно навијање,одлична енергија,ретко добро смо певали,нисмо само урлали.Чуди ме да смо пали у другом с обзиром на стање на терену. Приказали смо све што једна трибина треба да прикаже,посебно су ме одушевиле двомотке Very Happy Срамота да на дербију бар не може да се скупи више од 20ак хиљада људи али не знам колико ми на то више можемо да утичемо,не знам шта треба људима да дођу на стадион


па шта очекујес где просечан гледалац да дође кад су за стоку одвојили југ кавез део запада део истока... малетене пола стадиона за 5хиљада људи.. треба поделити југ на 3 дела па нек се кољу ко их јебе
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 26 Apr 2019 10:40    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=NpDmTde6rjc - Прелепа кореографија!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 26 Apr 2019 11:49    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=3V1NgbuCj00&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=xpeCSBw5HzI
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
InWires
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Aug 2007
Posts: 286
Location: тамо ђе се привиђа

PostPosted: 26 Apr 2019 12:03    Post subject: Reply with quote

Ма ово је топ,топчина.Нормално је да паднемо мало у другом,само скратити те падове,одлично је што имао људе који препознају тренутке када треба да грми.Ево кунем се да ми је ово први дерби где сам само 2 пута погледао ове несртенике тамо,када сам ушао и видео колико их нема и код оног дрмања кавеза Very Happy толико о њима.Када критикујемо -критикујемо,али ово је мноого доброо.
Иде гостовање НС знамо где треба да будемо,али да напоменем да сам чуо да се за 5.5. припрема предпремијера славља,дођите,оздравите!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Mali Boki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 551
Location: BGD

PostPosted: 26 Apr 2019 12:04    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 26 Apr 2019 14:05    Post subject: Reply with quote


_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
валејелоу
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jan 2018
Posts: 57

PostPosted: 26 Apr 2019 14:25    Post subject: Reply with quote

Феноменално прво полувреме и сасвим добро друго. Једини, али буквално једини негативни утисак ми је што су људи код другог гола деловали зачуђено и неверици, као да нису веровали да смо дали гол, пар глава сам видео у том тренутку да се не радују па ми је то деловало баш чудно. Не знам, можда је то само мој субјективни осећај и утисак, можда и грешим. Али прво полувреме ми је било просто невероватно. Ооооодавно нисмо тако навијали на дербију. Од свих дербија до сада по навијању памтим као убедљиво најбољи 129. дерби када је Короман промашио пенал, гол за победу дао Милан Пуровић а ми имали нашу представу са "Зеко лопове" Very Happy
Овај дерби ће ми бити одмах иза њега Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 26 Apr 2019 14:29    Post subject: Reply with quote

Ваљда је нека добра душа снимила оно у 10 ом минуту и почетак луднице "сад на гол Звезда грми цео стадион"...и још пар ствари(у свету постоји једно царство итд), које одскачу од свега отпеваног у последњих ко зна колико дербија!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop