DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 617
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 03 Mar 2019 18:51    Post subject: Reply with quote

у праву је Пистолеро,и ја увек чекам клипове да стекнем утисак,нарочито за дерби и евро текме..највећи добитак је број звездаша на стадиону,ако је било 40.000 укупно бар 35.000 је било наших...визуелно је било беспрекорно,задовољан навијањем.. ја једину замерку имам на наложеност ових наших са трибине који су играли на терену,нешто су ми млако ушли у фајт,не говорим о резултату већ о фајту...некако су лако дозволили да стока пусти крила и почне да се курчи,нарочито онај мали магарац што је дао гол..а ови преко пута,никад гори,сланинаре сам више пута чуо,чини ми се..
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 03 Mar 2019 21:50    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/eUuHlHg5vUs
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 03 Mar 2019 22:01    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=TR50O6jgBuc - Још мало "очаја" од синоћ
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 03 Mar 2019 23:13    Post subject: Reply with quote

Подељени утисци колико видим, што је у реду. Свако другачије доживљава амбијент. Као прво, Север пун као око, то је оно што ми је одмах било довољно у старту и некако сам био опуштенији. Исток и запад исто одлично попуњени, крцати...
Е сад, навијање... Морам бити искрен, навијање је било добро али ништа више од тога. Визуелно, шта рећи, неки нови ниво, перфекција. Оно што не ваља, то је у увој утакмици било повезаност трибине и терена. Може да се љути неко колико хоће али трибина не сме у оваквим утакмицама да ставља себе испред ,,терена,,....Буквално сам кључао у оним тренуцима кад су се тражиле, враћале, шириле, окретале двомотке... а за све то време трибина ћути и блене у празно... Наравно, као што се и осетило у тим тренуцима примамо гол... Све је то школа, некада једноставно и поред неких важних ствари за обележавање мора да се зна да је ипак резултат клуба исто битан и да неким периферним радњама остављамо тим без подршке...
Исто тако, ликови који као да су дошли на трибину међу усташе, то је мрштење, гурање, набадање, псовање... причам са старијим људима и неких екипа које више нису активне, сви се чуде. Тога је увек било сви се слажу, стадион је то, гужва, али ово понашање нити је шмекерски и мангупски нити је одлика Делија већ неко ново сељакање. Пријатељу, ако ниси редован и долазиш једном у три месеца, зна се где ти је место и како се понаша...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 03 Mar 2019 23:26    Post subject: Reply with quote

На неким, светски признатим трибинама, прође по 5 минута(колико смо ми изгубили за те двомотке да их поређамо), док се саставе да отпевају другу песму. Нама се то сад стицајем 100 околности које су се судариле, десило једном у ко зна колико. И сад правити драму због тога? Ко хоће да ставља групу испред клуба? Нико! Али ако је нешто кренуло да се ради не може да остане онако како јесте. Једноставно деси се и нама. Тако да, треба заборавити тај начин размишљања јер нам је клуб на првом месту. Али као и за све, треба имати осећаја дал споменути нешто или не када имаш све на уму. Нешто што је требало у минут да буде готово, било је готово за 6 минута...ето грешка али се између како тако навијало...и извлачила ситуација. Много су људи размажени и теже перфекцији а курцем не мрдају генерално. Ако хоћете перфектно да буде, слободно се укључите у све то, да видите дал је то лако или не, и дал може неко други да изведе ствари које ми радимо тек тако лако. Али, по некад се задеси грешка коју НЕ ТРЕБА КОМЕНТАРИСАТИ јер је статистичка!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 04 Mar 2019 07:02    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
На неким, светски признатим трибинама, прође по 5 минута(колико смо ми изгубили за те двомотке да их поређамо), док се саставе да отпевају другу песму. Нама се то сад стицајем 100 околности које су се судариле, десило једном у ко зна колико. И сад правити драму због тога? Ко хоће да ставља групу испред клуба? Нико! Али ако је нешто кренуло да се ради не може да остане онако како јесте. Једноставно деси се и нама. Тако да, треба заборавити тај начин размишљања јер нам је клуб на првом месту. Али као и за све, треба имати осећаја дал споменути нешто или не када имаш све на уму. Нешто што је требало у минут да буде готово, било је готово за 6 минута...ето грешка али се између како тако навијало...и извлачила ситуација. Много су људи размажени и теже перфекцији а курцем не мрдају генерално. Ако хоћете перфектно да буде, слободно се укључите у све то, да видите дал је то лако или не, и дал може неко други да изведе ствари које ми радимо тек тако лако. Али, по некад се задеси грешка коју НЕ ТРЕБА КОМЕНТАРИСАТИ јер је статистичка!


Уопште не треба бити критичан за двомотке јер се није могло прднути колика је концентрација људи била,на степеницама људи једни другима на главама стајали,тако да би неком требало и више од 15 минута да се састави.Север је подигао стандарде да се сад очекује да док пукнеш прстима осване лудило,мало је у пракси другачије,живи смо људи,не треба бити толико ситничав бар што се тиче тих ствари...
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 04 Mar 2019 08:30    Post subject: Reply with quote

Та ситуација нам служи за наук, десило се, шта сад. И добро је што је то поменуто, следећи пут само људи више пажње да обрате на оно што прича вођа и да следе упутства и биће то како треба. Не треба свакако дизати фрку око тога, греше сви па и ми, зато константно и напредујемо као трибина јер учимо из туђих и својих грешака а то стално и показујемо, из године у годину.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 04 Mar 2019 09:58    Post subject: Reply with quote

javo wrote:
Генералштаб wrote:
На неким, светски признатим трибинама, прође по 5 минута(колико смо ми изгубили за те двомотке да их поређамо), док се саставе да отпевају другу песму. Нама се то сад стицајем 100 околности које су се судариле, десило једном у ко зна колико. И сад правити драму због тога? Ко хоће да ставља групу испред клуба? Нико! Али ако је нешто кренуло да се ради не може да остане онако како јесте. Једноставно деси се и нама. Тако да, треба заборавити тај начин размишљања јер нам је клуб на првом месту. Али као и за све, треба имати осећаја дал споменути нешто или не када имаш све на уму. Нешто што је требало у минут да буде готово, било је готово за 6 минута...ето грешка али се између како тако навијало...и извлачила ситуација. Много су људи размажени и теже перфекцији а курцем не мрдају генерално. Ако хоћете перфектно да буде, слободно се укључите у све то, да видите дал је то лако или не, и дал може неко други да изведе ствари које ми радимо тек тако лако. Али, по некад се задеси грешка коју НЕ ТРЕБА КОМЕНТАРИСАТИ јер је статистичка!


Уопште не треба бити критичан за двомотке јер се није могло прднути колика је концентрација људи била,на степеницама људи једни другима на главама стајали,тако да би неком требало и више од 15 минута да се састави.Север је подигао стандарде да се сад очекује да док пукнеш прстима осване лудило,мало је у пракси другачије,живи смо људи,не треба бити толико ситничав бар што се тиче тих ствари...

Ситничави су они који не знају да резонују ствари како треба. Навикли су на машину која ради, и како је мало стала, они одмах то воде под катастрофу...не умеју да се опусте, да схвате да је све то навијачки. Нисмо ми Јапанци да нам све иде у секунд. Научили смо људе да тако гледају па им 5 минута изгледа као 35. Зато треба ово да се помене, да људи схвате мало колико су нереални.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 04 Mar 2019 09:59    Post subject: Reply with quote

И одлично је што се десило, баш да би тргло људе...као и неке друге ствари. Када ти нешто успе а уочиш грешке у томе што ти је успело...нема ништа лепше него учити из таквих грешака.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jzma
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Mar 2010
Posts: 158

PostPosted: 04 Mar 2019 10:08    Post subject: Reply with quote

Шта нам наприча човек Shocked Каже 5 минута се није певало ништа и примили смо гол.Па да играчи чим чују да смо се ућутали стали су,не знају да играју ако се не пева.Буквално не да се не ставља група испред клуба,него је то тотална небулоза.Север добар.Заправо и више него добар.Што се тиче навијања сад кад прегледам снимке делује још и боље,али искрено не бих нахвалио навијање пре гледања.Међутим ако се узму све околности од резултата до микрофона у обзир,реална прича солидно навијање,чак испаде да је било топ тих 20 мин без озвучења,изгледа да се поправљамо корак по корак,али генерално не могу велике текме без тога због очигледних разлога.
Визуелно зато веома веома моћно.Од прве корео,преко силне пиротехнике,поготово стробови.Браво!Чињеница коју морам ипак да споменем,је искрено све све,ливерпул је супер,али ако ми не јебемо партизан ништа нисмо урадили и то уопште није комплекс прича,јер по мени они са највићи ривал и увек ће и бити.Ми изгледа смо превазишли најгоре неке моменте за клуб,али идаље нисмо научили да их пегламо више у тим дербијима чак и кад смо оволико јачи.Буквално групе и клубови су у подједнакој размери,колико смо ми сад испред гробара,толико је Звезда јача од партизана,али ето тако и ми.Раније се такмичиш,сад немаш с ким па си доста и опуштенији,колико су неозбиљни стиче се утисак да играмо са земуном или војводином,али на терену тензија дербија,може то да нас можда мало истрипује не знам ни ја,али једноставно и ми мора много боље да навијамо,јер смо подигли себи високе лествице у сваком смислу и испуњавамо их визуелно апсолутно увек,маштовито,иновативно,организационо апсолутна перфекција,али то навијање мора да се вежба,мора још да напредује реално.Сваки дерби носи нешто своје,ја ћу овај памтити по сликама више него по навијању и не треба заборавити одличне Звездаше и њихово буђење и пун стадион!Идемо даље.
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 04 Mar 2019 10:13    Post subject: Reply with quote

Quote:
Марш на Дрину, Дај гол, По зими киши, Чале ти у ђубретарима, Аида, сва довикивања са другим трибинама, Ја немам школе, Павков с он фајер, Играј и бори се....и да не набрајам још има сигурно, песме које су се одлично чуле...ја не знам како људи могу да тако да пишу ствари, који је то осећај који ти имаш а ја немам...као да нисмо били на истој утакмици. Када поставиш да мора да буде савршенство а буде као јуче...логично је да резонујеш како ти резонујеш...ако седнеш и мало размислиш како се све и шта дешавало, како се ушло у овај дерби са каквим очекивањима...итд. и онда гледаш навијање...тотално две различите ствари. Јуче Север није показао малокрвност као у претходних ко зна колико дербија, напротив, ово је један од бољих у последње време.

Не бих да се настављамо сад око овога, али дал је реално да покушаваш да намећеш твоје мишљење и да ме исмеваш и да на крају испадне како се ми овде нешто расправљамо и вадимо прљави веш и сл. Што увек схватиш лично ове ствари? Јел смемо ми неки да имамо мишљење да је навијање било лоше и да то напишемо овде? Јел то срамота, јел то кријемо од неког, јел се плашимо шта ће прочитати неки гробар, усташа или муја или да гасирамо млађе нараштаје да је навијање било врхунско? И не тврдим ја да сам у праву, свестан сам да је питање где стојиш, са ким си окружен, колика су ти била очекивања итд. Ако се осећа звездино пролеће, ако паламудимо овде како се свуда по градовима осећа врхунска атмосвера, да не можемо да издржимо до дербија, ако имамо тродупло јачу екипу од њих годинама, а ни један дерби их нисмо самлели на терену. Јел да мисле људи да нам је ово изнад просека и да се задовољавамо овиме? Онда смо баш спустили лествицу.
Написао сам, иако сам мислио да је и то сувишно, да смо све остале ствари докторирали. Значи димњаке, бакље, стробове, корео, пароле, тромотке, двомотке...све смо то одавно подигли на лудачки ниво и о томе нема шта да се прича. По мени ту нисмо међу најбољима, него смо најбољи. Није ми ни пало на памет да пишем о инциденту са двомоткама, јер сам свестан да се после зилион тих акција, некад мора десити и овако нешто. И свестан сам да је тад требало то исправити у договору са шипком и све и да није могуће тад грмети. Али да сви бленемо у шипку и мотке тих 5 минута, без иједног уздаха, аплауза и сл...е то је оно кад ја напишем овде јебало нас ово ново време и овакви навијачи. Ми смо толико навикли на вођу и шипку, да кад вођа не би повео песму првих 5 минута на овако великим утакмицама , ми бисмо сви ћутали и чекали.
Као неко ко је 20 година део севера, могу да прокоментаришем навијање. Нема потребе да скачу људи овде као опарени ако не пишемо вауууу, царски, објашњавамо, јебемо, са пола снаге и сл. А да споменем и ово, пошто ти није било тешко да извучеш песме које су грмеле и да напишеш да немам осећај...опет се питам, дал ово пишеш због нас или неком другом мажемо очи.
За Аиду и Марш сам написао да су одличне, "ја немам школе" сам заборавио, добром отпевана.
"По зими киши сунцу снегу" не памтим да је скоро икада отпевана лоше. То нам је специјалка.
"Ћале ти у ђубретарима" , па та песма грми сваки јебени пут никад јаче...а сад је отпевана лошије него икад, иако и тако отпевана је изнад просека за остале песме.
Довикивање са другим трибинама не убрајам у навијање.
Павковз он фајр слажем се , грмела је, ал та песма иде после изједначења у дербију у ком губимо целу утакмицу...и хвала Богу да смо загрмели.
"Играј и бори се" та песма је до пре годину-две звучала надреално, сад је срамота на шта смо је направили. Песма која је могла да се врти 14 кругова, сад изгура 3 круга и то на који начин.
А шта ћемо са осталим песмама...
И видело се на европским мечевима да може, да није ни до састава трибине, ни до важности меча, да не морају да се бирају горе поменуте "специјалке".
И ето нек стоји да је некима навијање било без везе, и да нам постаје пракса да на дербијима звучимо доста лошије, да ово не треба да буде оно чиме се задовољавамо и да размишљамо како ћемо на следећем дербију да поправимо навијање , а не да се ушушкавамо и трипујемо да нам је услед недостатка конкуренције и ово довољно.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 04 Mar 2019 10:31    Post subject: Reply with quote

Цео твој пост чучи у реченици да смо "требали да их откинемо на терену". Ниси ти први са киме причам а тако резонује ствари. Ено их пуни форуми, пуне кафане и кафићи таквих па им ништа не ваља сад. Да смо утерали још један све би ваљало...овако, сад нема бре потребе да причаш да је бакљада или стробови да су били супер. Кад не умеш да ставиш све на тас и да кажеш онако како је реално. Сад је већ још по нешто отпевано како треба, ако се потрудим извадићу још коју песму, а то је онда аутоматски твој пост може у ђубре да се баци.Навијали смо са пуном трибином пола сата без микрофона, од тога један део док смо губили... Боле мене курац за гробаре, за њих прве, јер су они уништили чар дербија, да не улазим сад у то предугачка је тема. Мени је стало до тога да када се поставе слике са Војводине и дербија ти имаш шта да видиш! Да видиш енергију коју ниси могао да видиш две-три године упркос свим резултатима које смо постизали. Унутар нас се јавио онај осећај који смо изгубили,воља, жеља...ако то не видиш...не знам где си провео тих 20 година. Ја сам изашао са дербија насмејан јер смо се вратили, ту смо поново...а навијајње....било је и много горих и много бољих...али осећај да смо вратили себи енергију коју смо изгубили...ми је много јачи од пребројавања броја песама које смо отпевали врхунски, па одлично, па задовољавајуће, па онако...будимо се човече и при томе радимо пуном паром! Отвори мало очи, пусти да те прође бес што их нисмо карали на терену, на трибинама смо свакако....и видећеш о чему причам. Просто је.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
валејелоу
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jan 2018
Posts: 57

PostPosted: 04 Mar 2019 11:16    Post subject: Reply with quote

javo wrote:
Уопште не треба бити критичан за двомотке јер се није могло прднути колика је концентрација људи била

И како мислиш онда да се напредује ако ниси критичан пре свега према себи? Ако је проблем био што је маса људи била на степеницама онда то треба ставити до знања људима и да се омогући пролаз у тим ситуацијама. Само ћеш анализом проблема наћи решење. Још, људи су се истриповали да овде све мора да буде савршено и да треба сви да се слажемо око свега! Зашто? Је л' ово огласна табла за позиве на утакмице или место где ће људи својим предлозима, добронамерним критикама и саветима унапредити трибину? Сви ми добро знамо када су утакмице, где се оне играју и у колико сати. Уколико се овде не ДИСКУТУЈЕ и води ДИЈАЛОГ онда ово место постаје опет мртво као што је било пар година, када си на свакој теми за утакмице имао исписаних пар постова. Сада имаш пар страница!!! И ниједан пост није био узалудан. Максимално да се води пажња око тога је л' неко објективан само и то је то. Нема потребе да се мрачи, да се шири дефетизам али да се поразговара о нечему требали би свакако.
Друга је ствар што људи од тога праве баук. А да треба бити критичан треба. Размотрити што се то десило, размислити и потрудити се да се то не понавља. Проблем није. Исто тако мислим да због ћутања од пар минута нисмо примили гол.
Наше издање све укупно јесте било добро! Визуелно перфектно, 15 година идем на утамице и и даље се изненађујем стварима које правимо. Мислим да је то довољан показатељ шта смо направили.
Што се навијања тиче мислим да је могло и морало боље али се исто тако мора рећи да оно није било лоше, далеко од тога.
Највећи плус, по мени, из ове утакмице (поред оних ненадјебивих издања са стробовима и кореографијом) јесте број Звездаша на стадиону. Србија и градови се јесу пробудили, ја лично годинама нисам имао овакву позитивну трему пред дерби! Није се десило оно што смо сви прижељкивали али јбг, дерби је то и најмања ситница на терену преокреће утакмицу. Убеђен сам да Тренер наш је рекао најбољу могућу ствар после утакмице и указао у каквом стању је српски фудбал.
Зато морамо да се потрудимо да се ова атмосфера и емоција наставе до прославе 30 година групе и јубиларне 30. титуле!!! Да против Земуна наредног викенда буде још више људи на стадион него против Војводине а пре тога да се напуни стадион Звездашима у Лучанима.
ЗВЕЗДА 'ЛЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 04 Mar 2019 11:39    Post subject: Reply with quote

валејелоу wrote:
javo wrote:
Уопште не треба бити критичан за двомотке јер се није могло прднути колика је концентрација људи била

И како мислиш онда да се напредује ако ниси критичан пре свега према себи? Ако је проблем био што је маса људи била на степеницама онда то треба ставити до знања људима и да се омогући пролаз у тим ситуацијама. Само ћеш анализом проблема наћи решење. Још, људи су се истриповали да овде све мора да буде савршено и да треба сви да се слажемо око свега! Зашто? Је л' ово огласна табла за позиве на утакмице или место где ће људи својим предлозима, добронамерним критикама и саветима унапредити трибину? Сви ми добро знамо када су утакмице, где се оне играју и у колико сати. Уколико се овде не ДИСКУТУЈЕ и води ДИЈАЛОГ онда ово место постаје опет мртво као што је било пар година, када си на свакој теми за утакмице имао исписаних пар постова. Сада имаш пар страница!!! И ниједан пост није био узалудан. Максимално да се води пажња око тога је л' неко објективан само и то је то. Нема потребе да се мрачи, да се шири дефетизам али да се поразговара о нечему требали би свакако.
Друга је ствар што људи од тога праве баук. А да треба бити критичан треба. Размотрити што се то десило, размислити и потрудити се да се то не понавља. Проблем није. Исто тако мислим да због ћутања од пар минута нисмо примили гол.
Наше издање све укупно јесте било добро! Визуелно перфектно, 15 година идем на утамице и и даље се изненађујем стварима које правимо. Мислим да је то довољан показатељ шта смо направили.
Што се навијања тиче мислим да је могло и морало боље али се исто тако мора рећи да оно није било лоше, далеко од тога.
Највећи плус, по мени, из ове утакмице (поред оних ненадјебивих издања са стробовима и кореографијом) јесте број Звездаша на стадиону. Србија и градови се јесу пробудили, ја лично годинама нисам имао овакву позитивну трему пред дерби! Није се десило оно што смо сви прижељкивали али јбг, дерби је то и најмања ситница на терену преокреће утакмицу. Убеђен сам да Тренер наш је рекао најбољу могућу ствар после утакмице и указао у каквом стању је српски фудбал.
Зато морамо да се потрудимо да се ова атмосфера и емоција наставе до прославе 30 година групе и јубиларне 30. титуле!!! Да против Земуна наредног викенда буде још више људи на стадион него против Војводине а пре тога да се напуни стадион Звездашима у Лучанима.
ЗВЕЗДА 'ЛЕ!


Капирам да си до сада доста ствари у животу урадио савршено па можеш да будеш критичар и за ово.Момци су се у једном тренутку погубили,заглавили и шта сад,нереално брате да неке толико жуља тих пет минута као да ниси имао још 85 минута да грмиш и надокнадиш.Ником овде не треба дрвени адвокат и увек конструктивна критика и дијалог добро дође бар сам ја увек за то,масу пута ми је и обрисан пост јер нисам бирао речи али овај га претерасте са ситницама...
Back to top
View user's profile Send private message
валејелоу
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jan 2018
Posts: 57

PostPosted: 04 Mar 2019 11:45    Post subject: Reply with quote

javo wrote:
валејелоу wrote:
javo wrote:
Уопште не треба бити критичан за двомотке јер се није могло прднути колика је концентрација људи била

И како мислиш онда да се напредује ако ниси критичан пре свега према себи? Ако је проблем био што је маса људи била на степеницама онда то треба ставити до знања људима и да се омогући пролаз у тим ситуацијама. Само ћеш анализом проблема наћи решење. Још, људи су се истриповали да овде све мора да буде савршено и да треба сви да се слажемо око свега! Зашто? Је л' ово огласна табла за позиве на утакмице или место где ће људи својим предлозима, добронамерним критикама и саветима унапредити трибину? Сви ми добро знамо када су утакмице, где се оне играју и у колико сати. Уколико се овде не ДИСКУТУЈЕ и води ДИЈАЛОГ онда ово место постаје опет мртво као што је било пар година, када си на свакој теми за утакмице имао исписаних пар постова. Сада имаш пар страница!!! И ниједан пост није био узалудан. Максимално да се води пажња око тога је л' неко објективан само и то је то. Нема потребе да се мрачи, да се шири дефетизам али да се поразговара о нечему требали би свакако.
Друга је ствар што људи од тога праве баук. А да треба бити критичан треба. Размотрити што се то десило, размислити и потрудити се да се то не понавља. Проблем није. Исто тако мислим да због ћутања од пар минута нисмо примили гол.
Наше издање све укупно јесте било добро! Визуелно перфектно, 15 година идем на утамице и и даље се изненађујем стварима које правимо. Мислим да је то довољан показатељ шта смо направили.
Што се навијања тиче мислим да је могло и морало боље али се исто тако мора рећи да оно није било лоше, далеко од тога.
Највећи плус, по мени, из ове утакмице (поред оних ненадјебивих издања са стробовима и кореографијом) јесте број Звездаша на стадиону. Србија и градови се јесу пробудили, ја лично годинама нисам имао овакву позитивну трему пред дерби! Није се десило оно што смо сви прижељкивали али јбг, дерби је то и најмања ситница на терену преокреће утакмицу. Убеђен сам да Тренер наш је рекао најбољу могућу ствар после утакмице и указао у каквом стању је српски фудбал.
Зато морамо да се потрудимо да се ова атмосфера и емоција наставе до прославе 30 година групе и јубиларне 30. титуле!!! Да против Земуна наредног викенда буде још више људи на стадион него против Војводине а пре тога да се напуни стадион Звездашима у Лучанима.
ЗВЕЗДА 'ЛЕ!


Капирам да си до сада доста ствари у животу урадио савршено па можеш да будеш критичар и за ово.Момци су се у једном тренутку погубили,заглавили и шта сад,нереално брате да неке толико жуља тих пет минута као да ниси имао још 85 минута да грмиш и надокнадиш.Ником овде не треба дрвени адвокат и увек конструктивна критика и дијалог добро дође бар сам ја увек за то,масу пута ми је и обрисан пост јер нисам бирао речи али овај га претерасте са ситницама...

Па слабо капираш. Не жуља мене уопште и нисам рекао да је проблем ако се било ко погуби. Урадили смо милион ствари савршено и није фрка да се погреши. Али исто тако није проблем ни да се каже "то и то нисмо урадили како иначе радимо, ајмо следећу пут и то да искључимо". Искључуво такав став нас је и довео до овог нивоа. Прочитај поново мој пост. Слабо ти иде тај цинизам.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop