DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-РАДНИК СВИ НА СТАДИОН!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 14 Sep 2018 23:43    Post subject: Reply with quote

Журка данас загарантована, верујем да ће имати за чим да жале људи који не дођу данас на утакмицу!
ИДЕМО ДЕЛИЈЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 15 Sep 2018 03:56    Post subject: Reply with quote

СВАНУЛА ЈЕ СУБОТА Very Happy АЈМООООО СВИ ДАНАС ЗБОГ ИГРАЧА ЗБОГ НАС ЗБОГ НАПОЛИЈЕВИХ СКАУТА ДА ВИДЕ ГДЕ ДОЛАЗЕ НЕК 3 ДАНА ЗНАЈУ ШТА ИХ ЧЕКА АЈМО ВИ 950000 ХИЉАДА ШТО НИСТЕ УСПЕЛИ ДА НАБАВИТЕ КАРТЕ ЗА НАПОЛИ АЈМО ДЕЛИЈЕ ВЕЦЕРАС ЗА НАШУ ДУШУ АЈДЕ ДА ДЕ ОДУЖИМО НАЈВЕЂОЈ ЦИГАНСКОЈ ГЕНЕРАЦИЈИ ИГРАЧА ШТО ИГРАЈУ СРЦЕМ ЗА НАШ КЛУБ ЈЕЛ ОВАКВЕ ЛУДАКЕ ОД ИГРАЧА НЕМАСМО ГЕНЕРАЦИЈУ ЗАДНЊИХ 25 Г Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Талијан
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 May 2011
Posts: 17

PostPosted: 15 Sep 2018 05:52    Post subject: Reply with quote

spiderman wrote:
СВАНУЛА ЈЕ СУБОТА Very Happy АЈМООООО СВИ ДАНАС ЗБОГ ИГРАЧА ЗБОГ НАС ЗБОГ НАПОЛИЈЕВИХ СКАУТА ДА ВИДЕ ГДЕ ДОЛАЗЕ НЕК 3 ДАНА ЗНАЈУ ШТА ИХ ЧЕКА АЈМО ВИ 950000 ХИЉАДА ШТО НИСТЕ УСПЕЛИ ДА НАБАВИТЕ КАРТЕ ЗА НАПОЛИ АЈМО ДЕЛИЈЕ ВЕЦЕРАС ЗА НАШУ ДУШУ АЈДЕ ДА ДЕ ОДУЖИМО НАЈВЕЂОЈ ЦИГАНСКОЈ ГЕНЕРАЦИЈИ ИГРАЧА ШТО ИГРАЈУ СРЦЕМ ЗА НАШ КЛУБ ЈЕЛ ОВАКВЕ ЛУДАКЕ ОД ИГРАЧА НЕМАСМО ГЕНЕРАЦИЈУ ЗАДНЊИХ 25 Г Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Еј хвала Богу више Very Happy Поред жеље да се одере грло понесите и паре за клинца!
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 15 Sep 2018 09:51    Post subject: Reply with quote

Да не дође до забуне и ако је прикупљен новац,понесите да упалатимо новац ће свакако у том случају фондација да проследи ономе коме је потребан.
Back to top
View user's profile Send private message
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 15 Sep 2018 19:53    Post subject: Reply with quote

SEVER JEDINI NA NIVOU SVAKO KO NIJE BIO NEMOJ NIKAD NI DA DODJE NEK PUSE KURAC SVI OVIH 950HILJADA PLUS 40HILADA KOJI SU IMALI KARTE A DANAS NISAM DOSAO VIDEO SAM U OCIMA IGRACE RAYOCARENJE KAD SU IZASLI NA TEREN BLAGOM POSETOM NE YNAM STA TREBA VISE DA URADE DA BI SE TAJ ISTOK I YAPAD NAPUNILI TREBA PREDLOZITI DA SEVER U PRVENSTVU BUDE 500 DIN YAPADI I ISTOK 200...SELFI SIMPATIYERI KOJI DODJETE NA NAPOLI DABOGDA VAM SE ISPRAZNILA BATERIJA ILI ISPAO TELEFON Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 15 Sep 2018 20:00    Post subject: Reply with quote

NISAM BIO OVAKO RAZOCARAN OD STRAZBURA I ISPADANJA U ZADNJEM MINUTU REKAO SAM DA JE MORALA DA SE KUPI KARTA ZA RADNIK UY PAKET LS ILI DANAS PUSTI SLOBODAN ULAZ NISAM VISE PAMETAN DAKLE NEK JE 40000 LJIDI SRAMOTA i ovih 950000 sto se nije snaslo ya karte pa sto svaki peti bar ne dodje...jer je trebovano milion karata
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 15 Sep 2018 20:35    Post subject: Reply with quote

spiderman wrote:
NISAM BIO OVAKO RAZOCARAN OD STRAZBURA I ISPADANJA U ZADNJEM MINUTU REKAO SAM DA JE MORALA DA SE KUPI KARTA ZA RADNIK UY PAKET LS ILI DANAS PUSTI SLOBODAN ULAZ NISAM VISE PAMETAN DAKLE NEK JE 40000 LJIDI SRAMOTA i ovih 950000 sto se nije snaslo ya karte pa sto svaki peti bar ne dodje...jer je trebovano milion karata

Нисмо имали среће што је аутотјунаш имао концерт за време наше утакмице, али ипак ко је данас дошао имао је шта да види и да чује. Навијање са 3 трибине, довикивања, константне бакљаде, ватромет, спонтано падање у транс, на терену игра какву пре 1.5 годину нисмо ни сањали. Сада треба тежити ка томе да нам оваква издања буду неки минимум у првенству.

https://www.youtube.com/watch?v=Wx3t3Xh2n9k Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Београђанин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 93

PostPosted: 15 Sep 2018 20:44    Post subject: Reply with quote

Ја сам видео данас напредак у свим сегментима у односу на све претходне домаће утакмице у првенству. Певање са емоцијом, посета, исток.. све је било на вишем нивоу, наравно не оном коме тежимо сви ми, навијачи Црвене Звезде, али стварно много боље.

Нисам се скоро оволико лепо осећао на стадиону, по мени баш прелепо вече.
Back to top
View user's profile Send private message
немам појма
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2008
Posts: 73

PostPosted: 15 Sep 2018 21:03    Post subject: Reply with quote

Овако се нисам осећао годинама после једне првенствене утакмице! Коначно смо пронашли ону праву енергију, повезали се сви, а почетак другог полувремена уопште није обећавао! Шта је кликнуло након тих првих 5 минута другог полувремена заиста не знам, али оно су биле сцене за историју!

Спајдрмен, мислим да си само имао превелика очекивања и зато си разочаран, проблем траје већ дуго и не може да се реши преко ноћи. Ово вечерас је био велики помак и кад би остали минимум на овоме до краја полусезоне имали би одличну базу за даље!
Back to top
View user's profile Send private message
Неми посматра
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2012
Posts: 40

PostPosted: 15 Sep 2018 21:11    Post subject: Reply with quote

Ако неко има јел може да окачи слику новог барјака, телевизора?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 15 Sep 2018 21:32    Post subject: Reply with quote

На Северу једно 6000 у копу...а можда још 1000 около...ако гледамо оно што смо ми прижељкивали то није то, али генерално морамо да будемо реални и да кажемо да је ово личило макар на оно што би требало да буде по нашим параметрима. Зато сам ја задовољан, имали смо данас 6000-7000 људи који ће бити и у уторак ту...добар посао је обављен данас што смо се видели сви и погледали...што се тиче навијања...било је баш добрих момената. Сад се окрећемо историјским утакмицама, које како год да прођу, остаће нам за цео живот урезане у сећање....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 15 Sep 2018 21:36    Post subject: Reply with quote

мислим да је север подбацио мало са посетом, али ових 13 000 је какав такaв помак, навијање добро и добар залет за уторак
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 15 Sep 2018 21:42    Post subject: Reply with quote

осећа се она енергија,дефинитивно,и на терену и на трибинама...одлична дискретна порука момку у ложи,схватио је,сигуран сам
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1429

PostPosted: 15 Sep 2018 22:08    Post subject: Reply with quote

На вечерашњој утакмици против Радника из Сурдулице сакупљено је:
261 831 динар
112 eура
1 долар
4 конвертибилне марке
20 фенинга


Имајући у виду да је у току дана потврђена информација да је за малог Душана Тодоровића прикупљен новац неопходан за његово лечење, одлучили смо да прикупљена средства преусмеримо на другу децу којима је такође неопходна помоћ.
Новац ћемо поделити на два дела, па ће половина средстава бити уплаћена Илији Митровићу из Бора који болује од церебралне парализе и потребан му је новац за наставак лечења, док ће друга половина средстава бити уплаћена Василију Стевановићу из Гораждевца који такође болује од церебралне парализе и новац му је неопходан за куповину ходалице.

Душане, Илија, Василије... ХРАБРО И СРЕЋНО!!!


Last edited by Делије Север on 16 Sep 2018 06:44; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 15 Sep 2018 22:28    Post subject: Reply with quote

Лепо вече и добро навијање, ал мислим да можемо много много боље. Бакљаде и ватромет одлични. Исток и запад одлични. Песма након Ђоковићевог доласка одлична, свака му част на свему, ал је ово било право у центар да га мало подсетимо да и он прави грешке. Јако добра и садржајна утакмица, али у уторак ово мора много боље.

Уживајте сад па да им покажемо у уторак у какав су пакао дошли!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop