DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-РАДНИК СВИ НА СТАДИОН!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 11 Sep 2018 22:13    Post subject: Reply with quote

Не заборавите да ову утакмицу итекако гледају тамо људи из Напуља, што навијачи што стручни штаб...треба да им у старту већ буде мука што долазе, иако су они наравно навикли да играју пред огромним бројем људи...верујем да ово нису још видели и осетили! Зато прво у суботу да када виде, могу већ слободоно да се мало деморалишу...од нас много зависи како ће та психолошка игра да иде...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Норт Арми
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Feb 2018
Posts: 27

PostPosted: 12 Sep 2018 09:08    Post subject: Reply with quote

„Svi smo videli koliko veliko interesovanje vlada, posebno sada kada su se prodavale karte za Ligu šampiona i voelo bih da vidimo i pred prvenstvenu utakmicu takve gužve. Mi igrači ćemo biti najsrećniji ako to doživimo. Ekipa Surdulice je zaista nezgodan protivnik, zato ćemo morati da uđemo u utakmicu maksimalno fokusirano, da se dobro postavimo na terenu, budemo oštri i borbeni kako bismo zabeležili novu pobedu“, poručio je Gobeljić.

Zvezdin univerzalav očekuje fantastičnu podršku na subotnjoj utakmici.
„Ja ću okačiti na sve svoje društvene mreže poziv za navijače, toliko nam znači njihova podrška. Poručio bih samo da bismo mi fudbaleri bili najsrećniji kada bismo u prvenstvu videli prepune tribune. Sada je vreme da napunimo Marakanu pred početak Lige šampiona“, dodao je Gobeljić.

Бољи позив у бољем тренутку није могао да стигне. Пошто смо видели да није проблем да се кампује испред благајне за "своју Звезду" да видимо шта их спречава да прошетају до стадиона у суботу увече и подрже ту исту Звезду. Сад је битно, морамо сви да препознамо тренутак и утичемо на људе ко себе, прави је тренутак и да клуб испромовише мало ову утакмицу јер вероватно пола оних што су блејали јуче у реду ни не зна да Звезда игра у суботу.
Браћо, игра Звезда, нема изговора!
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 12 Sep 2018 10:45    Post subject: Reply with quote

Браво за Гобељића! Имамо пар играча који буквално размишљају као и ми овде, а то никад нисмо имали. Сигуран сам и да неки читају овај форум и свесни су они многих ствари које се дешавају на трибинама и око њих. Лако је бити Звездаш последњих недељу дана, по кладионицама, кафићима, по интернету се често може чути "моја Звезда" од разних људи и знам да многе овде то много погађа. Били смо на стадиону кад је било најтеже, ту смо и данас кад се сан претворио у јаву и ту ћемо и остати. Чудан смо народ, на нама је да дамо све од себе и покушамо да пробудимо свест код људи да се Звезда воли и против Сурдулице и против Ливерпула. Тешко ћемо то успети, ал добро. Сви на север!
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 12 Sep 2018 13:02    Post subject: Reply with quote

Фудбалери Црвене звезде после репрезентативне паузе настављају такмичење у Суперлиги Србије. У суботу од 20:30 часова изабраници Владана Милојевића дочекују екипу Радника из Сурдулице.

– Публика може да очекује да у суботу увече види европску Звезду. Волео бих да наши навијачи дођу да нас подрже у што већем броју, сигуран сам да су се и они, као и ми ужелели фудбала на нашој Маракани. Свака утакмица нам је битна, припремамо се исто против кога год да играмо јер смо ми Звезда и увек желимо победу – рекао је Поповић.

Звездин голман истиче да његова екипа са нестрпљењем очекује предостојеће изазове.

– Сигурно нам је пријала пауза, велики број утакмица је већ сада иза нас. Очекујемо играче који су са својим репрезентацијама да нам се врате и да наставимо са припремом за мечеве који следе. Радујемо се утакмицама које су пред нама. Знамо да посебно у овом тренутку влада велико интересовање за наш клуб, свуда се прича о Црвеној звезди и свима нам то прија. Зато и очекујем феноменалну атмосферу у суботу. Они који нису успели да дођу до пакета карата за Лигу шампиона који су распродати у рекордном року могу да уживају на нашем стадиону и у суботу.


Шта нам треба више од жеље играча да нас виде у што већем броју?
Као што ми желимо њих да гледамо у најбољим издањима, иста је и њихова жеља!
Послушајте ове момке, заслужили су. Нек се Салзбург пресели на Маракану.
НЕМА ИЗГОВОРА- СВИ НА СТАДИОН!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Норт Арми
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Feb 2018
Posts: 27

PostPosted: 12 Sep 2018 17:25    Post subject: Reply with quote

Ово ми се свиђа, ако се буде наставило до суботе са оваквим објавама што на инстаграму што на јућубу мислим да ћемо се пријатно изненадити посетом.
Back to top
View user's profile Send private message
Норт Арми
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Feb 2018
Posts: 27

PostPosted: 12 Sep 2018 17:27    Post subject: Reply with quote

Норт Арми wrote:
Ово ми се свиђа, ако се буде наставило до суботе са оваквим објавама што на инстаграму што на јућубу мислим да ћемо се пријатно изненадити посетом.

Покушавам објаву са инстаграма да пребацим овде, не знам да ли сам успео, ако не може и неко други.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 12 Sep 2018 22:53    Post subject: Reply with quote

Не знам како протумачити изјаве, људи буквално моле да дођемо да их подржимо и да не обесмислимо и овај редак тренутак за све нас, већ да му дамо пун значај што пунијим стадионом у суботу! Не да се заносимо, али без 15000-20000 је баш срамотно причати о овој утакмици. Некако и поред ових силних прича о картама, ипак је испливала прича о овој утакмици и мислим да почиње полако да се прави нека здрава атмосфера пред ову утакмицу. Видећемо баш...добар испит је пред нама.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Космет1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Jun 2015
Posts: 31
Location: Косово и Метохија

PostPosted: 13 Sep 2018 02:36    Post subject: Reply with quote

Верујем да ћемо премашити бројку од 20.000
Нек` га сисају сви који нађу разлог да не дођу у суботу, а пожуре да заузму своја места у уторак. Да се ја нешто питам као што се не питам - у уторак би ми север био сав у барјацима, и то што већим, као на прослави 20 година групе, па нек дувају ***** што ће да гледају звездине противнике!
Сви на стадион у суботу да испратимо војнике! Цимајте те успаване другаре!
Back to top
View user's profile Send private message
Космет1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Jun 2015
Posts: 31
Location: Косово и Метохија

PostPosted: 13 Sep 2018 02:37    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Не заборавите да ову утакмицу итекако гледају тамо људи из Напуља, што навијачи што стручни штаб...треба да им у старту већ буде мука што долазе
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 13 Sep 2018 07:55    Post subject: Reply with quote

https://www.instagram.com/p/BnosfSKCnEo/?hl=sr&taken-by=crvenazvezdafk

Laughing Laughing Laughing
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 13 Sep 2018 07:57    Post subject: Reply with quote

ЗА КАРТЕ БИ ТРЕБАО ФК ДА ПУСТИ ИНФ О ПРОДАЈИ КАД ВЕЋ НИСУ ПРОДАВАЛИ И ТО УЗ ПАКЕТ ЗА ЛШ ИМА 48 САТИ ДО УТАКМИЦЕ НИГГДЕ НИШТА РАЗУМЕМ ДА СУ ИМАЛИ МНОГО ПОСЛА ОКО ЛШ КАРАТА АЛИ НЕКИМА ОД НАС ЈЕ ОВО БИТНО МОЖДА И БИТНИЈЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 13 Sep 2018 17:27    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=sLwb6EREEY4
Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 13 Sep 2018 17:49    Post subject: Reply with quote

Бетмен гаће... свака част на досетљивости и инвентивности. Laughing
Кад Бакула или Вујадин славе, онда на торту уместо свећица иде бакља марке Јупитер. Exclamation
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 13 Sep 2018 18:35    Post subject: Reply with quote

Све рекосте сем да је човек позвао људе на суботњу утакмицу. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 13 Sep 2018 20:25    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Све рекосте сем да је човек позвао људе на суботњу утакмицу. Very Happy

а мини мегафон на први поглед као да је сролао неку малу буксну Smile
..па ред је да човека испоштујемо за рођ,сви на стадион !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop