DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ВИДЕО БИМ И ПРАВА ПОДРШКА!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1429

PostPosted: 21 Aug 2018 09:08    Post subject: ВИДЕО БИМ И ПРАВА ПОДРШКА! Reply with quote

ДЕЛИЈЕ, ДАНАС ОД 20 ЧАСОВА СЕ СКУПЉАМО ИЗА ПОМОЋНИХ ТЕРЕНА ЈУГА НА ПАРКИНГУ(ИЗМЕЂУ ТЕРЕНА ОМЛАДИНСКЕ ШКОЛЕ И ПУМПЕ), ОДАКЛЕ ЋЕМО ЗАЈЕДНО ГЛЕДАТИ УТАКМИЦУ НА ВИДЕО БИМУ! ТАКОЂЕ, ТО МЕСТО ЈЕ СВЕГА 200 МЕТАРА ОД СТАДИОНА, И АКО НАС БУДЕ КАО ЈУЧЕ НА ТРЕНИНГУ МОЋИЋЕМО ДА ДАМО ПОДРШКУ ИГРАЧИМА У ПРАВОМ СМИСЛУ ТАКО ШТО ЋЕ НАС ЧУТИ! СЕДЕЊЕМ У КАФИЋУ ИЛИ КОД КУЋЕ НЕ МОЖЕМО ПОМПОЋИ ИГРАЧИМА, АЛИ МАСОВНИМ ДОЛАСКОМ ИЗА ТЕРЕНА ЈУГА МОЖЕМО ИТЕКАКО! ЗАТО ПОЗИВАМО ЦЕО БЕОГРАД, УНУТРАШЊОСТ, ДА ДОЂУ СВИ ДА СЕ ЧУЈЕМО КАО ДА СМО НА СТАДИОНУ! ВРЛО БИТНА СТВАР ЈЕ ДА НАШ БОРАВАК ТУ ИМА ИСТУ ТЕЖИНУ КАО ДА СМО У СТАДИОНУ, ПА ТАКО НЕЋЕМО КОРИСТИТИ ПИРОТЕХНИКУ И ВОДИЋЕМО РАЧУНА ДА ВЕЋЕРАС НАЈБИТНИЈА СТАВКА БУДЕ КОЛИКО ЋЕМО СЕ ЧУТИ! ОПРЕЗНО, ЈЕР СЕ ОВО ТРЕТИРА КАО ДА СМО НА СТАДИОНУ!
ВИДИМО СЕ ВЕЧЕРАС ДА ПОМОГНЕМО КОЛИКО ГОД МОЖЕМО! КАД ДЕЛИЈЕ АКО НЕ САД?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1429

PostPosted: 21 Aug 2018 09:38    Post subject: Reply with quote




Улаз је са задње стране терена иза југа из правца Гемакса, атлетске дворане и војске..

СВИИИИИИИИИИИ!!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 21 Aug 2018 12:48    Post subject: Reply with quote

Тако је како је, јебу нас отворено и то је то. Пази ти, и ВАН стадиона ће нам мерити коју песму певамо и да ли смо неку бакљу упалили...ван сваке памети, по мени понижавајуће.
Али добро, да не мрачим, ако је ово тренутно једини начин да помогнемо клубу у најбитнијој утакмици у последњих 25+ година...онда хајде да урадимо шта је тренутно до нас, па макар и на овај начин. Значиће немерљиво играчима да чују наш хук, у то нема сумње.

За славу наше Црвене звезде, која је светски шампион!!!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 21 Aug 2018 13:18    Post subject: Reply with quote

Ортодоксија wrote:
Тако је како је, јебу нас отворено и то је то. Пази ти, и ВАН стадиона ће нам мерити коју песму певамо и да ли смо неку бакљу упалили...ван сваке памети, по мени понижавајуће.
Али добро, да не мрачим, ако је ово тренутно једини начин да помогнемо клубу у најбитнијој утакмици у последњих 25+ година...онда хајде да урадимо шта је тренутно до нас, па макар и на овај начин. Значиће немерљиво играчима да чују наш хук, у то нема сумње.

За славу наше Црвене звезде, која је светски шампион!!!

Мрачиш и то беспотребно!Све у склопу стадиона одговоран је клуб. Та парцела се води као да је наша. Ова 2 дана уефа је домаћин и они се питају шта и како на стадиону. Ми можемо да радимо шта хоћемо, али тотално је небитно дал ће неко да упали бакљу ако падне гол или ће једни другима да скачу на кркаче...тако да..не треба да се бавимо небитним стварима...имамо какву такву шансу за поправни! Ако знаш да ће играчима да значи ово...стави тачку ту баш као што смо је сви ставили за овај пут! И немој да мериш дал је нешто понижавајуће или не! Ако ће да чују хук....можемо и ми бакљи да се одрекнемо или је ипак битније да нас ови не "понижавају"?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 21 Aug 2018 23:36    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=ArVUr_eZ1n8
ТВОЈЕ БОЈЕ НЕ МЕЊАМ, ЗА ТЕБЕ ЗВЕЗДО НАВИЈАМ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 22 Aug 2018 03:08    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 500

PostPosted: 22 Aug 2018 06:08    Post subject: Reply with quote

Одлично вече,свака част цигани.Не знам колико смо се чули на стадиону али надам се да смо бар мало помогли браћи на терену. Похвалио бих понашање без најмањег инцидента,бакље,песме која би могла да засмета овим говнарима,мислим да ово може да има утицаја на одлуку о смањивању казне
_________________
Јебеш паре ми смо фудбал!
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 22 Aug 2018 06:24    Post subject: Reply with quote

Браво Делије! Не знам ни ја да ли смо се уопште чули на стадиону, ал свака част свима. Људи око мене су буквално дали 120% себе. Друго полувреме смо знатно пали, ал видело се да људи и поред велике жеље нису имали снаге , како год, одлично је било.

И играчи на терену су показали срце и верујем да могу да победе тамо.

Звезда - Чукарички - субота 20:30

СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 22 Aug 2018 06:30    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=FGW6JDQ7YsA
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop