DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Спартак Суботица
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1428

PostPosted: 05 Aug 2018 07:31    Post subject: Звезда-Спартак Суботица Reply with quote

За викенд играмо са Спартаком из Суботице. Тим који се такође бори за пролазак у Европу и пружа добре партије! Наша обавеза је да, без обзира на резултат, који ће надамо се сви, бити позитиван против Трнаве, се појавимо и коначно их испратимо на једну одлучујућу утакмицу како треба! Доста смо се брукали док су они не терену ту бруку надокнађивали добрим играма! Сад је на реду Север! Издање против Вождовца може да нам улије наду у боље дане, пре свега Београд мора да се пробуди! Како год било против Трнаве, Север мора да проради!

Last edited by Делије Север on 08 Aug 2018 14:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 07 Aug 2018 21:35    Post subject: Reply with quote

Сад је ваљда свима упаљена црвена лампица!? Сви су се истриповали да ови момци на терену могу и сами да стигну до лиге...било које. Полетели људи већ праве планове како до Салзбурга! Мислим да је крајње време да дамо играчима крила у недељу против Спартака, да се појавимо у броју који заслужује ова неизвесна ситуација. Можда ово и тргне некога мало па да схвати да треба да искажемо захвалност прво а онда и да их охрабримо пред одлазак у Словачку на најбитнију утакмицу сезоне, а можда и јаче!
НЕДЕЉА 19 ЧАСОВА СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 08 Aug 2018 12:01    Post subject: Reply with quote

Нећу да лажем,ја сам први кад смо извукли Салзубрг већ сутрадан почео да одвајам новац за Аустрију. Можда ово синоћ и није толко лоше да се мало спустимо на земљу,да схватимо да у фудбалу ништа није тако лако и да морамо добро да се ознојимо да би стигли до тог Салзбурга. Не сумњам да ће играчи дати последњи атом снаге,а ми? Меч сезоне је пред њима,а ми у недељу да покажемо јесмо ли се научили памети,ил ћемо их на ову борбу испратити са срамних 4-5000 људи.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 08 Aug 2018 14:07    Post subject: Reply with quote






И тај Спартак нас је хтео раније....није могло да ти буде досадно! Да видимо докле смо догурали...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 08 Aug 2018 14:14    Post subject: Reply with quote


Феномен остварен баш против овог клуба

А некад је овако изгледао тренинг пред битну утакмицу...а данас не можемо да дођемо на утакмицу која прати играче на битну!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 08 Aug 2018 15:53    Post subject: Reply with quote

У недељу ћемо видети ко смо и шта смо, Недеља, 7 сати да ли може бољи термин!?
НЕМА ИЗГОВОРА, СВИ НА СТАДИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 08 Aug 2018 22:03    Post subject: Reply with quote

Ове фотографије враћају сећања у та сјајна времена нашег севера...сви на стадион...нек буде као пре !
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
DelijeBB
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Apr 2015
Posts: 27
Location: Београд

PostPosted: 10 Aug 2018 07:46    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/eEX1aiozKIk Направимо лудницу са овом песмом!
_________________
ЖИВИШ ЈАГОДА!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 11 Aug 2018 08:10    Post subject: Reply with quote

Није се ништа завршло, тек почиње! Борба за улазак у лигу европе за почетак, почиње за који дан! Сутра је утакмица где треба да се испрате на тај догађај како доликује! Не сме да се осети ово очајање...дај ми да покажемо колико нам је стало до клуба и да се појавмо прво, па да песмом покажемо играчима колико смо уз њих и колико нам значи све ово упркос свм проблемима! Да уђемо ми у неку од група, па полако, све ће доћи на своје. Сигурно су и играчи сада мало деконцентрисани свим овим јер је Звездашка јавност, сутра је прави дан да се то исправи и да им вратимо мисли, а и нама самима, на оно што је за наш клуб најбитније!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 12 Aug 2018 09:39    Post subject: Reply with quote

Шта људе данас може да одврати од тога да дођу на најлепши стадион на свету!?
СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 12 Aug 2018 20:18    Post subject: Reply with quote







Све како треба на Северу, само бројност је нешто чега треба да се стидимо сви заједно!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 12 Aug 2018 21:01    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=xM5ofUrvNWU
https://www.youtube.com/watch?v=61NdcuixwJk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 12 Aug 2018 21:05    Post subject: Reply with quote

Нема шта ми да се стидимо,ми смо увек ту. Ови што кефћу на нас због казне,што их нема на стадиону нек пуше курац. На утакмици на којој играче испраћамо за словачку,где можемо да обезбедимо јесен у европи нема их.Ко их јебе,нас има колико нас има и не треба да нас њихова прича дотиче.Сигурно да не смемо бити задовољни оваквом бројком,али то је тренутно стање. И то је то.
Колико смо добили улазница за Спартак Трнаву?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 12 Aug 2018 21:16    Post subject: Reply with quote

Ако је то то, онда треба да ово личи на коп, а не да не умемо већ целу сезону да се снађемо како треба да се стоји! Направимо већ једном навијачки коп, ако нас нема за пола трибине или више...нека онда то буде добра квалитетна формација од 50 са 50 столица...наравно не мора у столицу...али да то личи на нешто! Који је мотив човека који дође изнад копа и седне? Где то може? Дал је реално да не прође 20 људи из екипа и не направе коп како треба да изгледа? Па тако 10 пута за редом, па 11 и пут нема шта да радиш сви већ знају где треба да буду. А не овако...људи се набили поред тунела и на степенице ка истоку...као да су ова два сектора средишња крцата па кипи...а горе рупчага! Уместо да се попуни лепо средишња два сектора, ми стојимо као банда распуштена у главном. То је прво што треба свако ко себе сматра навијачем да коригује ако није ту где треба да буде! За који курац долазимо ако је сваки пут исто све? Досадили сами себи! Ајде да то лични коначно на нешто па нека нас је и 500 а не 2000-2500! Дај да извучемо квалитет из те масе, а не да нам опет од тога што је остало и даље квалитета има као кад нас је било 10000! Ајде да се мало мрдну дупета....нема ово везе са овима што неће да дођу. Не знам шта је горе...дал тај што неће да дође или овај што као разуме а неће да буде навијач и све што то подразумева!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 12 Aug 2018 23:04    Post subject: Reply with quote

утисак, као што сам рекао напред Звезда само напред Звезда грми кад се пева дуже од минут два...
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop