DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

19.5 БУДИ ДЕО ИСТОРИЈЕ-30-30!!!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 06 May 2019 08:20    Post subject: 19.5 БУДИ ДЕО ИСТОРИЈЕ-30-30!!! Reply with quote

ВЕРОВАТНО ЋЕ СЕ ЉУДИ НАЧЕКАТИ, ИЛИ МОЖДА СЕ ВИШЕ НИКАДА НЕЋЕ ПОКЛОПИТИ ОВАКВО СЛАВЉЕ, ДА СЕ СЛАВИ ИСТИ БРОЈ ТИТУЛА И ГОДИНА НАШЕ ГРУПЕ, ЗАТО ВЕЋ САДА, ЗВЕЗДАШИ ИЗ ЦЕЛОГ СВЕТА, СПРЕМАЈТЕ СЕ ЗА ОВАЈ ДАН! ДЕЛИЈЕ ЋЕ СИГУРНО РЕЋИ ШТА ИМАЈУ НА ТОЈ УТАКМИЦИ, АЛИ ПУН СТАДИОН ЈЕ ОНО ШТО ОВАКВИ ЈУБИЛЕЈИ ЗАСЛУЖУЈУ!

https://www.youtube.com/watch?v=JZELlqQj3Gw


Last edited by Делије Север on 16 May 2019 06:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 10 May 2019 21:10    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=fRepVHI4pr4&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 11 May 2019 10:06    Post subject: Reply with quote

Има ли уопште смисла било шта писати у овој теми, некакви позиви нешто? Ејјјј слави се 30 прелепих година Делија и 30 титула нашег вољеног клуба. Све осим 50.000 људи је срамота

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/8454/Besplatan-ulaz-Svi-na-Marakanu-19-maja
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Угљеша
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 72
Location: Онтарио и Далмација

PostPosted: 11 May 2019 15:38    Post subject: Reply with quote

30 година - 30 титула - СВИ НА СТАДИОН!

Онтарио се организовао да барем један од наших протегне ноге пређе преко 7000км да буде ту! Видимо се! СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 13 May 2019 10:36    Post subject: Reply with quote

“Ceremonija proslave jubilarne, 30. titule počinje već u 18 sati i zato na vreme zauzmite svoje mesto na tribinama. To znači i da će uručenje šampionskog pehara biti uoči utakmice, a da spektakl bude potpun, potrebne su i pune tribine našeg stadiona. Neka tako i bude, ulaz na Marakanu je besplatan i naši fudbaleri, šef Vladan Milojević i njegovi saradnici zaslužili su da se priredi istinski spektakl i da atmosfera bude za pamćenje, a tom prilikom biće obeležen i 30. rođendan naših navijača Delija”, stoji u saopštenju Crvene zvezde.

30 година Делија - 30 титула - 19.05. у 18ч, дођи на време, буди део спектакла. СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message
Нас13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Dec 2018
Posts: 20
Location: и на марсу ако треба

PostPosted: 13 May 2019 19:49    Post subject: Reply with quote

Било би лепо да старији који су већ годинама овде окаче неку ретро слику коју су до сад чували,да видимо ми млађи како је то изгледало у то време

Сигурно ће о овој утакмици дуго да се прича,зато морамо да пунимо стадион како би све изгледало како треба!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 13 May 2019 21:57    Post subject: Reply with quote

Мислим да ће тема сама по себи дуго трајати иза утакмице, сигурно ће бити прилике и за такве ствари. Сад је најбитније да се постарамо да стадион буде пун!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 14 May 2019 07:51    Post subject: Reply with quote

Па ако у недељу не буде стадион крцат, онда стварно не знам шта се са нама дешава...
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 14 May 2019 09:01    Post subject: Reply with quote

Не сме да се деси, нити ће се десити да стадион не буде крцат. Прослава титуле је увек посебна утакмица, и после лошијих сезона по бројности од ове је прослава ипак била текма на којој се окупи доста навијача да пружи играчима заслужену подршку. Улаз бесплатан, термин идеалан, трећа звездица, 30 година Делија обећавају садржај толики да ће сваки час имати неко дешавање на трибини. Ако уз то атмосфера међу нама буде као у Новом Саду против Пролетера или као на дербију, биће то поподне за памћење!
СВИ НА СТАДИОН!
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 15 May 2019 15:08    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/8468/Zvezdasi-pozurite-veliko-interesovanje-za-proslavu
Кад је данас ред за карту, ово обећава! Апел за све да прошетају, имају пар дана да узму своју карту како се не би на дан утакмице стварали редови код благајне, каснило на предају пехара и још много тога! зато што пре узмите своју карту!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 16 May 2019 06:32    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/tBtNdx1JYSQ
СВИ НА СТАДИОН
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 16 May 2019 08:24    Post subject: Reply with quote

Био је велики ред јуче испред благајне за преузимање карата, биће сигурно и у ова преостала 3 дана плус на дан утакмице у недељу. Власници сезонских улазе преко сезонске, не морају на благајну, чисто да нагласим ако неко није видео.
Тако се осећа нека позитивна атмосфера, јуче смо оверили и финале купа, имам осећај да ће у недељу да гори Маракана и цео Београд! Велика фешта је била 2016. па онда она чувена прошлогодишња али ова у недељу ће се памтити заувек. Невероватна симболика се поклопила, 30 година Делија уз 30 титула наше љубави! Цело пролеће је било сјајно навијачки, било је пар минуса што се тиче броја људи али ајде, да не кварим слављеничку атмосферу. Спремајте се људи, након недеље идемо у Ниш по дуплу круну тј. по шлаг на торту, да ставимо тачку на ову нестварну сезону!
СВИ НА СЕВЕР, СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 16 May 2019 08:25    Post subject: Reply with quote

Људи се спремају полако, спектакл ће бити у недељу браћо! Врло је битно напоменути, нећу да мрачим или било шта, али Београд је наш град, град који дише за црвено беле боје и то тако мора да изгледа у недељу, усресредимо се на нас и на овоо велико славље какво ће бити запамћено заувек!
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
ARANDJELOCANI1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Feb 2019
Posts: 7

PostPosted: 16 May 2019 08:35    Post subject: Reply with quote

30-30
Ово се дешава само једном у животу. Исти број титула и година дс, ретро стил навијања, РОМАНТИЗАМ ЈЕ ПОНОВО У МОДИ. Сви који су били ту пре 30 година биће ту и у недељу. Буквално не постоји оправдање који може оправдати полу пун стадион, значи си требају да дођу и да се ори са свих трибина. Да покажемо свима већ једном колико ина правих навијача а не манекена, педера и европљана...
Нека се врате све ретро заставе и нека све изгледа као да смо у '90-тим, као да смо теко оформљени али да грмимо, да и ми млађи осетимо како је то боли пре.
Након меча сви али баш СВИ да идемо на Калиш да прославимо то како доликује, како су заслужили наши играчи и да покажемо чији је град и чији ће да остане.
Зато сви на стадион, да се памти заувек!
_________________________________________

Стелла Росса Ди Белградо
Back to top
View user's profile Send private message
Звездаш до кр
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Nov 2013
Posts: 126

PostPosted: 16 May 2019 18:38    Post subject: Reply with quote

ДЕЛИЈЕ, ЗВЕЗДАШИ!
Значајна утакмица нам предстоји у недељу, што за клуб што за групу!
Овом приликом бих највише ставио акценат на навијање и зато би требало да сви они који читају овај форум(а има их), било да су део неких подгрупа или ван њих, дају свој максимум јер сад стварно важи она излизана фраза ''кад ако не сад''. Дупло славље еј бре!

Е сад да појасним на шта конкретно мислим, не може само да се дође и да се мисли да је то довољно и ја сам своје завршио,
а ако се лоше навија ја ћу наћи разлог (да не набрајам сад разне глупости) и лупићу по групи и брига ме(наравно ово се не односи на све, да се неко не нађе прозван без потребе).
Битно је да се схвати да сви који су на северној трибини, значи СВИ, чинимо једну велику групу и причу већ ево 30 година - ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989.
Сви сложно морамо да се укључимо у проблем са лошим навијањем.

Значи прво да се осети то на мало вишем нивоу, мораш да имаш одговорност, јер ако те боли ђока да навијаш и да утичеш и подстичеш друге око себе, онда се ствара апатија у ваздуху и прави енергија,
која проузрокује јако слабо навијање. Сад рећи ће неко мрачиш али баш причам да се то не би десило(иако је прежвакана тема, али константни проблем наше трибине), хајде да баш од ове утакмице навијање крене степеницама на горе,
али оним покретним!
Око кореографије и спектакла ту нема шта да се прича, битно је да се пренесе са наше трибине на друге, та воља за певањем, уживањем и љубави према
нашем клубу.
Мајстори смо да спонтано полудимо, још да сви крену са великом вољом екполодираће стадион, да буквално онај ко води сиђе и каже да је сувишан јер се стадион ори!
Ето зато требамо сви да се запитамо, на сваком од нас као појединцу је одговорност.
Дакле сви заједно, са великом вољом и жељом, јер све осим тога је на силу и без љубави!
На самом смо врху у свим областима навијачког покрета, да би успели у ово лудо доба
да то одржимо потребна је и помоћ људи који нису део приче, нека то почне од навијања па нек се шири, да не дозволимо да у будућности будемо слика без тона.
Ја верујем и осећам да то нећемо бити!
Осврнуо би се још само на Милоја ако му је драго било у Лучанима што му се певало, замислите кад запева 50000 људи да остане, тешко да му баш нећемо направити дар мар у глави!
У НЕДЕЉУ МИ ДА ПЕВАМО СВИ! ДА ПРОСЛАВИМО КАКО ДОЛИКУЈЕ РЕНОМЕУ НАШЕГ КЛУБА И ГРУПЕ!
ЗВЕЗДА ЈЕ ШАМПИОН !
_________________
Запад је десно !
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop