DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2018-2019
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 26, 27, 28  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
igorr58
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jun 2016
Posts: 4

PostPosted: 14 Oct 2018 14:38    Post subject: 2018-2019 Reply with quote

Браћо јел се враћамо на еврокуп и јел ће бити навијача у среду на ватерполо утакмици?
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 14 Oct 2018 15:12    Post subject: Re: 2018-2019 Reply with quote

igorr58 wrote:
Браћо јел се враћамо на еврокуп и јел ће бити навијача у среду на ватерполо утакмици?


Написано је већ на претходној страни, прошлу утакмицу су одрадили млађи а за даље ако буде нешто биће написано
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Омладинaц011
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2018
Posts: 83
Location: Београд

PostPosted: 21 Oct 2018 07:58    Post subject: Reply with quote

КК Црвена Звезда - Андора


_________________
... напред младићи куцно је час, Северна Армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Омладинaц011
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2018
Posts: 83
Location: Београд

PostPosted: 15 Nov 2018 16:36    Post subject: Reply with quote

KK Црвена Звезда - КК Монако


_________________
... напред младићи куцно је час, Северна Армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 15 Nov 2018 19:20    Post subject: Reply with quote

Свака част за паролу пре свега. Ипак не могу а да се не осврнем на бројност људи у копу. Мени није јасно да млади људи, да кажемо млађи, нису до сада препознали да је у последње 2-3 утакмице коп чинио само млађи део Севера, и није ми јасно дал људима треба нека позивница или шта, да би дошли да буду део ове приче!? Јел могуће да смо пре 5-6-7 година у Шумицама на рукомету, одбојци...могли да скупимо 400-500 млађих на кад пукнеш прстом од прст, а данас ево је слика горе која говори сама за себе. Свака част свакоме ко је дошао то је будућност Севера, а ви остали гледајте седите кући нека вам прође навијачка младост у не знам ни ја чему, а не у ономе у чему треба да прође! У дружењу са вршњацима, навијању, стварању нечег новог...бољег. Ово је позив за све млађе не битно дал стоје у првом реду на Маракани или у задњем...да следећу утакмицу покажу своју снагу а не овако да изгледамо у ПИониру као да је 94. година и санкције. Препознајте моменат, пијавите се, дружите се...дајте све од себе да ваш клуб оствари победу. Ако већ нема целе групе на коју можете да се ослоните, пробајте нешто сами...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 15 Nov 2018 21:49    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Свака част за паролу пре свега. Ипак не могу а да се не осврнем на бројност људи у копу. Мени није јасно да млади људи, да кажемо млађи, нису до сада препознали да је у последње 2-3 утакмице коп чинио само млађи део Севера, и није ми јасно дал људима треба нека позивница или шта, да би дошли да буду део ове приче!? Јел могуће да смо пре 5-6-7 година у Шумицама на рукомету, одбојци...могли да скупимо 400-500 млађих на кад пукнеш прстом од прст, а данас ево је слика горе која говори сама за себе. Свака част свакоме ко је дошао то је будућност Севера, а ви остали гледајте седите кући нека вам прође навијачка младост у не знам ни ја чему, а не у ономе у чему треба да прође! У дружењу са вршњацима, навијању, стварању нечег новог...бољег. Ово је позив за све млађе не битно дал стоје у првом реду на Маракани или у задњем...да следећу утакмицу покажу своју снагу а не овако да изгледамо у ПИониру као да је 94. година и санкције. Препознајте моменат, пијавите се, дружите се...дајте све од себе да ваш клуб оствари победу. Ако већ нема целе групе на коју можете да се ослоните, пробајте нешто сами...


Много људи са којима сам причао није сигурно да ли се кошарка у ствари и даље бојкотује и какав је став што се тиче кк, те и даље одбијају да долазе на утакмице. Не причам о људима и екипа већ о овима што долазе у некој својој организацији. Сигуран сам да постоји још таквих, иначе посета у Пиониру не би била оваква каква је.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 15 Nov 2018 22:03    Post subject: Reply with quote

Ваљда видиш слике и распиташ се у 5 минута и све сазнаш...ако те стварно интересује и мрва навијачког живота на Северу. Не може коп, парола, бубањ...а да група нема везе са тиме...много је просто ако те интересује. Ако чекаш позив у новинама да би дошао...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 15 Nov 2018 22:41    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ваљда видиш слике и распиташ се у 5 минута и све сазнаш...ако те стварно интересује и мрва навијачког живота на Северу. Не може коп, парола, бубањ...а да група нема везе са тиме...много је просто ако те интересује. Ако чекаш позив у новинама да би дошао...


Распитују се на погрешним местима, најпопуларнији портали пишу нешто потпуно контрадикторно и супротно оног што се објављује овде и људи верују у то... Наш форум има смешну посећеност и видљивост на интернету и врло често прави људи не дођу и до правих информација... Бар њих тројица који су били редовни претходних сезона су ме зачуђено гледали када сам им рекао да се на баскет иде итекако организовано ове сезоне. Чак се и на оном *другом* звездашком форуму пише како је бојкот и даље на снази, а управо на том форуму се већина звездаша и информише.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 15 Nov 2018 23:13    Post subject: Reply with quote

Jezic1989 wrote:
и врло често прави људи не дођу и до правих информација... .

Прави људи увек дођу до информација запамти то. Не требају нама портали и пне знам шта...довољно је само мало да мућнеш главом....ни пре 6 година није био позив на форуму нити на порталу а ни на Звездашком форуму, па је некако дошло 500 људи у Шумице! Ово је само доказ да су се људи мало је рећи опустили па и ти сам успеш да изустиш како прави не могу да дођу до информације...то је најблаже речено смешно....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Омладинaц011
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2018
Posts: 83
Location: Београд

PostPosted: 16 Nov 2018 13:18    Post subject: Reply with quote

Ако гледаш реално не треба нигде да пише да би човек схватио да треба да дође, основ свега овог је ЗВЕЗДА, па све остало! Идеш да гледаш Звезду, зар је битно толико да л ће се доћи организовано или не?! А и да је толико битно, то се све сазна за 5 минута... Можеш видети и овде по сликама да се већ пар утакмица иде али млађи тако да оно, свако нормалан би се информисао овде, јер ово је једино место где се скоро све може наћи, питати или било шта слично. А тај други форум не бих ни коментарисао, тамо се људи баве тактикама, као да су они тренери, играчи и све остало.
_________________
... напред младићи куцно је час, Северна Армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Омладинaц011
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2018
Posts: 83
Location: Београд

PostPosted: 16 Nov 2018 13:43    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=0bLjsW5wvBI&feature=youtu.be

Журка и након меча са Монаком!
_________________
... напред младићи куцно је час, Северна Армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 16 Nov 2018 15:45    Post subject: Reply with quote

А стварно треба да се буде члан САНУ па да се схвати да ако је навијања било на претходних колико већ утакмица значи биће опет и следећа.. Што каже Омладинац долазиш због Звезде а не због навијања па ако буде и тога онда још боље. Људима је изгледа битније да неки портал објави неку бомбу "ДЕЛИЈЕ СЕ ВРАЋАЈУ У ПИОНИР" него да виде својим очима шта се дешава.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 17 Nov 2018 00:18    Post subject: Reply with quote

Сваки човек мора да се активира,буквално што Омладинац каже не идемо на утакмице због противника него због ЗВЕЗДЕ!
Сви морамо да се активирамо због тог баскета,сви у пионир!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 21 Nov 2018 19:31    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=SATmq0m5oA4
Само да се оградимо од овог монголоида(од 3.44) у фантомци и да кажемо да Делије нису причале за овај...шта год да је...јер данас је такво време ако оставимо ово да се не каже, помислиће људи да је стварно неко причао у име Делија.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 22 Nov 2018 05:53    Post subject: Reply with quote

Ми имамо час и кодекст да би на овакав начин причали по оваквим емисијама...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 26, 27, 28  Next

View previous topic :: View next topic
Page 17 of 28

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop