DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2018-2019
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 26, 27, 28  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 01 Oct 2018 18:31    Post subject: Reply with quote

Organizator skupa wrote:
bob-ant wrote:
одавно ми ово боде очи-да ли су на оним импровизованим тезгама у близини стадиона звездашке ствари које су на било који начин повезани са клубом,мени се чини да су оно ствари типа "много смо јачи" ?
мислим да није нормално да неко наштампа неке реквизите и стане уз стадион и зарађује од тога а да клуб нема ништа од тога,и још нико не реагује годинама..видео сам јуче неке странце,оставили су тамо бар 10 сома динара,а званичне продавнице на 20 метара..ок ови су хтели да уштеде неки динар,али дс није било ових они би купили сигурно нешто или и ред стару или у нашој продавници,сигуран сам


јесте дрско од тих људи. Пре 10 и више година(када је покренута прича око бутика) смо се бавили тиме и угушили их потпуно. Сад су се опет активирали јер смо се опустили.


треба клубу скренути пажњу,нека јави комуналцима па нека се они дркају са њима,глупо је да се ми бавимо тиме јер би или неко од наших завршио у ћузи због глупости,или би ови плакали ту молећи да му деци не узимамо хлеб..
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 01 Oct 2018 22:09    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
Organizator skupa wrote:
bob-ant wrote:
одавно ми ово боде очи-да ли су на оним импровизованим тезгама у близини стадиона звездашке ствари које су на било који начин повезани са клубом,мени се чини да су оно ствари типа "много смо јачи" ?
мислим да није нормално да неко наштампа неке реквизите и стане уз стадион и зарађује од тога а да клуб нема ништа од тога,и још нико не реагује годинама..видео сам јуче неке странце,оставили су тамо бар 10 сома динара,а званичне продавнице на 20 метара..ок ови су хтели да уштеде неки динар,али дс није било ових они би купили сигурно нешто или и ред стару или у нашој продавници,сигуран сам


јесте дрско од тих људи. Пре 10 и више година(када је покренута прича око бутика) смо се бавили тиме и угушили их потпуно. Сад су се опет активирали јер смо се опустили.


треба клубу скренути пажњу,нека јави комуналцима па нека се они дркају са њима,глупо је да се ми бавимо тиме јер би или неко од наших завршио у ћузи због глупости,или би ови плакали ту молећи да му деци не узимамо хлеб..


Rolling Eyes

Da prijavimo policiji one momke sa stanglama sto idu ka nasem stadionu ?

od 2006 si na forumu, ko zna koliko pre toga ides na utakmice i predlazes da nekoga namestamo ?
Ne znam mozda je to sad moderno i sve cool, al ja ili resavam ako mogu sam stvari u mom dvoristu ili ih ne resavam ako ne mogu. A sa zandarima bilo koje vrste necu da saradjujem.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zvezdarac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Feb 2018
Posts: 26

PostPosted: 01 Oct 2018 22:43    Post subject: Reply with quote

Браћо, иде ли се у пионир сутра?
_________________
Наша Звездара, Звездина кућа!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 02 Oct 2018 06:31    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
bob-ant wrote:
Organizator skupa wrote:
bob-ant wrote:
одавно ми ово боде очи-да ли су на оним импровизованим тезгама у близини стадиона звездашке ствари које су на било који начин повезани са клубом,мени се чини да су оно ствари типа "много смо јачи" ?
мислим да није нормално да неко наштампа неке реквизите и стане уз стадион и зарађује од тога а да клуб нема ништа од тога,и још нико не реагује годинама..видео сам јуче неке странце,оставили су тамо бар 10 сома динара,а званичне продавнице на 20 метара..ок ови су хтели да уштеде неки динар,али дс није било ових они би купили сигурно нешто или и ред стару или у нашој продавници,сигуран сам


јесте дрско од тих људи. Пре 10 и више година(када је покренута прича око бутика) смо се бавили тиме и угушили их потпуно. Сад су се опет активирали јер смо се опустили.


треба клубу скренути пажњу,нека јави комуналцима па нека се они дркају са њима,глупо је да се ми бавимо тиме јер би или неко од наших завршио у ћузи због глупости,или би ови плакали ту молећи да му деци не узимамо хлеб..


Rolling Eyes

Da prijavimo policiji one momke sa stanglama sto idu ka nasem stadionu ?

od 2006 si na forumu, ko zna koliko pre toga ides na utakmice i predlazes da nekoga namestamo ?
Ne znam mozda je to sad moderno i sve cool, al ja ili resavam ako mogu sam stvari u mom dvoristu ili ih ne resavam ako ne mogu. A sa zandarima bilo koje vrste necu da saradjujem.


Туфи брате..не ми,клуб треба тиме да се бави,поента је да се јави клубу да то реше,када су већ неспособни сами да виде,ионако ту клуб губи приходе,људи из наше приче купују у нашем шопу...немој са тим прозивкама,не треба ми да се јебемо међусобно око свега ,имамо већ довољно проблема.Ово није навијачка ствар и не треба ми тиме да се бавимо,штангле би биле,постоји разлика,зреба бити мало паметнији понекад и не губити време и енергију баш на све што не ваља у Срб,имамо ми чиме да се бавимо и шта да бранимо,поред навијања..шта треба,наших пар да падне због интервенције?Па онда у медијима опет - Делије малтретирале,хулигани,дивљаци..
Хтео сам само да скренем пажњу на проблем,да не давимо..
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 02 Oct 2018 10:15    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
Tufi wrote:
bob-ant wrote:
Organizator skupa wrote:
bob-ant wrote:
одавно ми ово боде очи-да ли су на оним импровизованим тезгама у близини стадиона звездашке ствари које су на било који начин повезани са клубом,мени се чини да су оно ствари типа "много смо јачи" ?
мислим да није нормално да неко наштампа неке реквизите и стане уз стадион и зарађује од тога а да клуб нема ништа од тога,и још нико не реагује годинама..видео сам јуче неке странце,оставили су тамо бар 10 сома динара,а званичне продавнице на 20 метара..ок ови су хтели да уштеде неки динар,али дс није било ових они би купили сигурно нешто или и ред стару или у нашој продавници,сигуран сам


јесте дрско од тих људи. Пре 10 и више година(када је покренута прича око бутика) смо се бавили тиме и угушили их потпуно. Сад су се опет активирали јер смо се опустили.


треба клубу скренути пажњу,нека јави комуналцима па нека се они дркају са њима,глупо је да се ми бавимо тиме јер би или неко од наших завршио у ћузи због глупости,или би ови плакали ту молећи да му деци не узимамо хлеб..


Rolling Eyes

Da prijavimo policiji one momke sa stanglama sto idu ka nasem stadionu ?

od 2006 si na forumu, ko zna koliko pre toga ides na utakmice i predlazes da nekoga namestamo ?
Ne znam mozda je to sad moderno i sve cool, al ja ili resavam ako mogu sam stvari u mom dvoristu ili ih ne resavam ako ne mogu. A sa zandarima bilo koje vrste necu da saradjujem.


Туфи брате..не ми,клуб треба тиме да се бави,поента је да се јави клубу да то реше,када су већ неспособни сами да виде,ионако ту клуб губи приходе,људи из наше приче купују у нашем шопу...немој са тим прозивкама,не треба ми да се јебемо међусобно око свега ,имамо већ довољно проблема.Ово није навијачка ствар и не треба ми тиме да се бавимо,штангле би биле,постоји разлика,зреба бити мало паметнији понекад и не губити време и енергију баш на све што не ваља у Срб,имамо ми чиме да се бавимо и шта да бранимо,поред навијања..шта треба,наших пар да падне због интервенције?Па онда у медијима опет - Делије малтретирале,хулигани,дивљаци..
Хтео сам само да скренем пажњу на проблем,да не давимо..

Ne napadam ja tebe, samo pokusavam da ti objasnim da ni direktno ni posredno ne treba da se saradjuje sa bilo kojom vrstom policije. Da li cemo mi klubu da skrenemo paznju pa on da pozove ili mi sustina je ista. Eto samo to.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 02 Oct 2018 13:26    Post subject: Reply with quote

безвезе сам поменуо комуналце,у смислу да ме заболе како али да клуб то треба да реши,јер клуб има директну штету од тога,баш ме брига да ли ће звати неког или ће Терза да ишутира те тезге.. сад је безвезе скренута тема на неку тобоже сарадњу са муријом,уместо да причамо о решењу проблема који је ту пред носом..у ствари испред ревије Exclamation
ево ја ћу први пред следећу већу текму да пробам да "објасним" да не смеју ти да буду,а ако заглавим у мардељ сети се бар пљеску да ми донесеш Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Омладинaц011
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2018
Posts: 83
Location: Београд

PostPosted: 02 Oct 2018 22:04    Post subject: Reply with quote


_________________
... напред младићи куцно је час, Северна Армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 10 Oct 2018 20:49    Post subject: Reply with quote

http://redstarbelgrade.rs/zvezda-i-dinamo-u-pancevu-igraju-za-stefana-cikica/ Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Омладинaц011
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2018
Posts: 83
Location: Београд

PostPosted: 11 Oct 2018 13:53    Post subject: Reply with quote

Браћо Делије, Звездаши шири се вест по разним страницама на фејсбуку и инстаграму како Делије иду организовано на баскет, знајте да је то чиста лаж! Не наседајте на јефтине фолове, ти људи који воде та срања не знају шта раде дефинитивно!! Све информације се могу наћи око свега искључиво овде!!!
_________________
... напред младићи куцно је час, Северна Армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 11 Oct 2018 15:08    Post subject: Reply with quote

Знају они вро добро шта раде пре бих ја рекао. Није ово први пут, излазили су и наслови по новинама да се враћамо на јадранску лигу...свашта смо се нагледали и начитали...оно што овде прочитате је једино право гласило навијачке групе и ништа више. Какви курац инсаграми, фесјбуци и остала срања...прошлу утакмицу су одрадиле млађе Делије. За све даље ако буде помака биће написано овде.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zvezdarac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Feb 2018
Posts: 26

PostPosted: 12 Oct 2018 09:33    Post subject: Reply with quote

Све више ми постаје одвратна страница МЦЗ (моја Црвена звезда). У последње време они су ти који пишу разне глупости. Поготово ми се гаде када видим да рекламирају неке смрдљиве спортске портале, да их не именујем сада. Јесте да много људи занима да ли је истина да се Делије враћају у Пионир, или не. Али мислим да су они последњи који треба да се баве том темом.
Искрено и мене мало заболе коментари да смо само фудбалски навијачи, али Боже мој. Можда сам и ја мало под утицајем фејсбука и осталих гована.
_________________
Наша Звездара, Звездина кућа!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 12 Oct 2018 09:51    Post subject: Reply with quote

Дај да видим колико је њих дало 150 еура само за карту да би ушли на утакмицу у паризу...па онда ко од њих иде на кошарку...да би смео да галами и у некога упире прстом. Дела су битна а не ко шта пише...ми смо у старту изгубили ту борбу јер имаш дебилчина који се представљају у наше име и имају по неколико стотина хиљада чланова и пишу глупости. Ми када би отворили нашу страницу можда би била интересантна многима на почетку, али када би видели да не могу да кењају на њој као на другим страницама...спали би поново на овај форум у његову посету.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 12 Oct 2018 11:50    Post subject: Reply with quote

Zvezdarac wrote:

Искрено и мене мало заболе коментари да смо само фудбалски навијачи,

Pa nema sta da te boli kada mi i jesmo fudbalski navijaci. Velika vecina nas je prvo otisla na fudblasku utakmicu, retko ko je sem ako ga roditelji iz nekog razloga nisu odveli prvo na kosarku otisao sam na kosarku umesto na fudbal. Pogotovo ljudi koji nisu iz Beograda, da ne pricam o tome koliko manje su ljudi zainteresovani za odlazak na gostovanja kosarkaskog kluba nego fudbalskog, a tek gostovanja u inostranstvo da ne govorim. Jednostavno fudbal je taj koji je "izmislio" organizovano navijanje, fudbal je sport broj jedan u srbiji, bio je u jugoslaviji, u svetu je broj jedan. Cela navijacka kultura se gradila oko fudbala, pa kako se iz engleske sirila po kontinentu tako je po malo se sirila i u druge sportove, ali ipak nikada to nije dostilo fudbalsko navijanje. Vraticu se jos malo na Zvezdu, ljudi su privrzeni fudbalskom klubu, marakani, imenima slavnih fudbalera koji su igrali u fudbalskom klubu. Niko ne dozivljava recimo pionir onako kako dozivljavamo marakanu kao drugu kucu. : Aleksandar Gec, Nebojša Popović, Aleksandar Nikolić, Borislav Stanković, Srđan Kalember Ovo su neke Zvezdine Zvezde u kosarci verujem da vecina nas da cuje ta imena nebi ni povezao sa Zvezdom i kosarkom a kamoli da zna na kojoj su poziciji igrali ili nesto tome slicno. Jednostavno sem izuzetaka kojih verovatno ima, vecina je krenula na fudbal pa tek kasnije kosarka, rukomet, odbojka...
P.S.
Mislim da ja licno imam vise rukometnih gostovanja nego kosarkaskih.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MaliDelija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Sep 2015
Posts: 7

PostPosted: 12 Oct 2018 13:02    Post subject: Reply with quote

Нема ту много дискусије... Фудбал је нама увек био приоритет. Не треба се нервирати због портала као што су Моја Црвена Звезда. Обо је једини прави навијачки форум...
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 12 Oct 2018 13:20    Post subject: Reply with quote

Тај сајт је био пре звездашки, али нажалост више није, преузели су га неки други људи и у сарадњи са порталима пласирају лажне приче, нажалост тек ће да их буде, овај текст сигурно није пуштен из незнања.
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 26, 27, 28  Next

View previous topic :: View next topic
Page 16 of 28

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop