DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2018-2019
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 10 May 2019 14:14    Post subject: Reply with quote

Дивна вест, баш сам се обрадовао кад сам видео али не сме на овоме да се стане, хитно појурити ону из 86. а и оно прекинуто првенство би требало да се испита ко је и како одлучио шампиона те године. Ето, савез одговорио, ми шампионе поздравили, све некако долази на своје место Wink
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 15 May 2019 13:38    Post subject: Reply with quote

Браћо Делије,Браћо Звездаши,Цигани лудаци!!!

Морам да напишем пост у вези Шајберових титула,које су гробари пришили себи,на већ свима познат начин.Врло мали број Звездаша разуме о чему се ради,па и сами челници ФК Црвена Звезда.То је видљиво по њиховим изјавама око поменутог спора и дањег дејствовања и отварања тог питања.Видим јуче Терзић у медијима најављује да ће Црвена Звезда,покренути питање враћања титуле из 85-86,а том грму лежи зец,о овоме што већ сам и написао у тексту,о неразумевању многих целе ситуације.Ради се о томе да су гробари једним потезом,направили хет трик у односу на нас и наш,међусобни омер броја титула.Математика баш и није тачна као у овом случају да су један и један,два.Дође му да су 1+1=3, а како?Тако што су пришили Вардарову и ту нашу коју су нам одузели још,то је две,али се нама појављује у међусобном са њима скору једна мање,они добише две а нама одузеше једну,то му дође те три и хет трик који су направили тим како мали њихов дебели воли да каже,правним насиљем.Рецимо сликовито речено.Имамо по десет титула ми и гробари пре одлуке удруженог рада.Њима врате две то је 12,нама одузму једну,то је девет и дођемо до поменутог хет трика,да буде још схватљивљије.Ако ми то као клуб покренемо,то се поништи,они су у мањку у односу на нас још три титуле, те око случаја Шајбер.Губе две а ми добијамо једну.Дрпало то на све могуће начине,тако да су приписали себи и ону за време бомбардовања а скоро сигурно не би били прваци,јер су требали да иду Обилићу у госте где се не би овајдили и самим тим не би били прваци.Опет долазимо до правно политичког насиља о које мали дебели из пфк воли да апострофира.Еј бре,десет кола пре краја доделиш титулу партизану,декретом и ћао.Нема везе са овом причом али су им чини ми се те године и у рукомету крајње безобразно признали титулу.Све је на страни нас и Вардара као званичних представника у европским куповима као прваци земље за поменуте године,све јасно је ко дан,мрзим партизан.Треба их гонити и гонити,ко они пси лисице што гоне,за Шајберове титуле,ону за време бомбардовања и плус да се уложи жалба на пресуду од скора,како је њихов стадион јна.Па сине не можеш тек тако лако да добијеш стадион са толиком вредношћу,а знаш да није твој.Ми смо наш градили и градили,омладина,што би се рекло и старо и младо помагало,чекај бре,тужба нова пошто је прошао рок за било који вид жалбе на ту скорашњу одлуку,крајње контраверзном и нелогичном свакако.Они само овај речник разумеју те у студију пред широким аудиторијумом, знају да падају у фрас.Воду траже да до даха дођу,колико ономад један мали дебели, који воли да апострофира правно насиље,које његов клуб је итекако радио у времену иза нас.Великом галамом и бацањем прашине у очи,желе то да пребаце на терен других,који везе са тим немају осим спортских победа на терену.Правно насиље које су извршили ће се управо њиховом клубу обити о главу,мислим,када смо већ код правног насиља.ПС-Имам једну врло занимљиву табелу топ хулигана у једном делу година бивше Југославије из новинског извештаја,када су били сви на окупу.Поред табеле,одличан је наслов,а многима ће бити занимљиво шта пише за трећепласираног,мало млађима и за задњепласираног.
_________________
RED STAR HOOLIGANS
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 15 May 2019 13:49    Post subject: Reply with quote

https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Prvenstvo_Jugoslavije_u_fudbalu_1985/86.


https://sr.wikipedia.org/sr-ec/%D0%9F%D1%80%D0%B2%D0%B0_%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%B0_%D0%A1%D0%A0_%D0%88%D1%83%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%98%D0%B5_%D1%83_%D1%84%D1%83%D0%B4%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D1%83_1998/99.
_________________
RED STAR HOOLIGANS
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 16 May 2019 10:51    Post subject: Reply with quote

http://mozzartsport.com/fudbal/vesti/obrt-zvezda-bi-u-beograd-partizanu-ne-smeta-nis/327270
Моцарт данас пише- и даље неизвесна локација одигравања финала купа.
Немам ништа против да се игра у Нишу- где год било финале бићемо као домаћини, али на оном терену на Чаиру не треба ни трећа лига да се игра, камоли тако битна утакмица која одлучује о рофеју...
Сутра је жреб за номинално домаћинство, па ако се промени одлука, на стадиону тог тима ће бити финале.
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 17 May 2019 10:55    Post subject: Reply with quote

Финале купа се ипак игра код нас на Маракани наредног четвртка. Идемо Делије, дупла круна оле!
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 17 May 2019 10:57    Post subject: Reply with quote

Финале купа званично на Маракани. Штета баш,Ниш је био изазов.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Баново брдо
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Dec 2011
Posts: 20

PostPosted: 17 May 2019 11:23    Post subject: Reply with quote

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=05&dd=17&nav_id=1543219
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 17 May 2019 15:27    Post subject: Reply with quote

Време је да се узме дупла круна, и то на Маракани, у недељу пун стадион, у четвртак пун стадион... Браћо, сад или никад!
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 20 May 2019 16:59    Post subject: Reply with quote

Quote:
У утoрaк 21. мaјa, пoчиње прoдaјa карата за финале купа нa блaгaјнaмa стaдиoнa „Рaјкo Митић“ .

Рaднo време блaгaјне oд 11:00 – 19:00

Улaзнице ће се прoдaвaти 21, 22. и 23. мaјa.

Цене улaзницa:

Зaпaд центaр:1.500,00 РСД

Зaпaд бoчнo:1.200,00 РСД

Истoк:1.000,00 РСД

Север:500,00 РСД

Југ:500,00 РСД

ВИП 2 – ценa 3.000,00 РСД

ВИП 1 и ВИП Гaлеријa – ценa 4.000,00 РСД
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 20 May 2019 18:44    Post subject: Reply with quote

Јесте да смо сви под утисцима јучерашњег дана,ал ваљало би отворити тему за Куп да се не опустимо превише у овом слављу. Јако битна утакмица за дуплу круну коју чекамо ако се не варам од 2007е године...мора да кључа од првог минута,да се осети тензија и напетост да и играче погурамо како треба да дођу до још једног битног трофеја за нас!
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 26 May 2019 11:44    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=G2dW0yzhfEI
https://www.youtube.com/watch?v=82mbZM403eM
Back to top
View user's profile Send private message
лзр
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Mar 2017
Posts: 31

PostPosted: 01 Jun 2019 08:39    Post subject: Reply with quote

Обележавање 28 година од Барија у Пожаревцу

https://youtube.com/watch?v=oL3XtMOV_Yk
_________________
Датум не знамо, јер календар немамо, месец је на небу, година у књизи, нама је исти дан овде ко и теби тамо....
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 26, 27, 28

View previous topic :: View next topic
Page 28 of 28

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop