DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

АКЦИЈА-СЕЗОНСКА-СУБОТА 6.7. 12ч
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1416

PostPosted: 01 Jul 2019 05:14    Post subject: АКЦИЈА-СЕЗОНСКА-СУБОТА 6.7. 12ч Reply with quote

Звездаши, Делије...да не дужимо много! Позивамо све оне којима је наш клуб стварно у срцу, да дођу у суботу испред зграде спортског друштва у 12 часова, где ћемо се скупити, надамо се у великом броју, и одакле ћемо заједно отићи да обновимо чланство и извадимо сезонске карте уа следећу сезону. Ово је лична карта свакога ко себе сматра делом породице која је уз клуб нон стоп, и зато позивамо све Звездаше, Делије групе, градове, крајеве, млађе, старије...који препознају значај ове акције, да се појаве у суботу у 12, и да бројношћу покажемо и дамо пример осталима, шта треба да следе! Да закотрљамо Звездашку причу како наш клуб и заслужује последњих година! Време је да Звездаши коначно дају повратни сигнал клубу који је у последње време много испред трибина нашег стадиона, а и да није, ово је ствар која треба да постане најнормалнија за свакога ко себе сматра навијачем! Почнимо полако да градимо културу одласка на стадион заједно! Времена има довољно да сви наместе своје обавезе тако да могу да се појаве на овом веома битном Звездашком скупу! Субота 12 часова-сви на стадион!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Jul 2019 10:50    Post subject: Reply with quote

Ајмо сад да видимо дал можемо да прорадимо и како!? Ово је први испит пре било ког, да видимо како ће се одвијати ова сезона везано за трибине. Много је битно да нас буде што више у суботу, да не лицитирамо, али без 1000 људи не би требали да причамо ништа! Да се пошаље снажна порука свим успаваним Звездашима, да се настави са стварањем те културе доласка на стадион. Гледајте да све око себе анимирате да дођу. И ко продужава сезонску и ко се први пут учлањује и узима сезонску! Коначно да кренемо озбиљније да се бавимо овом темом. На нашој трибини треба гледати као на индијанца онога кога видиш да је стао у ред да купи карту за утакмицу! Довољно је времена, сви могу да скупе паре за ово, да покажемо да је Звезда велики клуб, а Север велика трибина!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Jul 2019 13:13    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/8648/Sezonske-karte-od-sutra-u-prodaji
Ово буквално малолетни могу да скупе, а да не причам о старијим људима!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 01 Jul 2019 13:52    Post subject: Reply with quote

Да ли ће неко узети сезоснку улазницу у суботу у 12, у петак или понедељак, потпуно је небитно, битно је да се та сезонска карта купи и да се са њоме оде на све утакмице
Каква благајна, то треба да се затвори за Север Very Happy
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Jul 2019 14:14    Post subject: Reply with quote

Битно је да се покаже воља код људи, да се осети енергија, да тиме подстакнеш друге људе. Ако ти је толико тешко ти је купи неки други дан, ниси морао ни да пишеш уопште ако не намераваш да купиш тај дан. Ко не разуме тежину тога да тај дан буде на правом Звездашком месту са правом идејом и поруком, нема потребе да се јавља...нека купи кад он хоће и ето сви задовољни. Ово је акција да видимо дал постојимо, дал има наде...као утакмицу је посматрајте и то једну од резултатски значајнијих.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 01 Jul 2019 14:30    Post subject: Reply with quote

Део Севера wrote:
Да ли ће неко узети сезоснку улазницу у суботу у 12, у петак или понедељак, потпуно је небитно, битно је да се та сезонска карта купи и да се са њоме оде на све утакмице
Каква благајна, то треба да се затвори за Север Very Happy


Поента је да сви заједно одемо по сезонску у суботу у 12. Коме баш не одговара тај термин, онда нека он иде у својој режији када му одговара. А ову акцију треба гледати као да је утакмица у питању што каже Генерал. Прошле године нас је било у великом броју али смо ишли у етапама, прво млађи па старији, итд...А сада да нас буде барем дупло више, видимо се у суботу!
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 01 Jul 2019 14:31    Post subject: Reply with quote

Навијати за Звезду је ствар кућног васпитања, а сезонска улазница је здрава основа за ту причу!

Ствар проста ко пасуљ...
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Jul 2019 13:24    Post subject: Reply with quote


Ево како је почело...млађе Делије су покренуле причу која је много битна! Онда се наставило то својим путем па су долазили и старији и средњи, и други градови...овог пута сви заједно уз све оне који желе да покажу колика је армија спремна ове сезоне да прати наш клуб!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1416

PostPosted: 03 Jul 2019 10:46    Post subject: Reply with quote

Сваке ноћи сањам ја...

...је почетак наше популарне песме која пева о сну сваког навијача, али и оних због којих ми сањамо наше снове. Верно преносимо речи легенди које су стварале славну историју нашег клуба и учествовали у дефинисању Звездаштва!

Драгослав Шекуларац, друга Звездина Звезда: „Ја играм фудбал због публике. Ништа не може да ме мотивише за игру као публика: ни противник, ни значај утакмице, ни тренер. За мене је само важно да је гледалиште препуно, да чујем аплауз... И кад успоставим додир са публиком, на све заборавим, тражим само лопту, и све остало је за мене лако: и дриблинг, и шут, и проигравање, и трчање. Не осећам никакав замор, ништа. Није при том важно да ли сам на утакмицу дошао после непроспаване ноћи. Ако ме публика понесе на својим крилима, ето добре игре...“ Темпо бр. 446, 1974.

Драган Џајић, трећа Звездина Звезда: „Ако по изласку на терен угледам празне трибине, ја постајем – тужан. Тада бих се најрадије вратио у свлачионицу, јер унапред знам да од добре игре неће бити – ништа, чак и ако дајем све од себе да бих играо добро – узалуд је. Али сам зато најсрећнији кад је стадион пун, то је већ гарантија за успешну игру.“ Темпо бр. 446, 1974.

Владимир Петровић-Пижон, четврта Звездина Звезда: „Ја уживам у фудбалу, у головима, варкама, у надмудривањима, али да би све то постало потпуно уживање, да бих ја био заиста срећан, ако већ хоћете да вам откријем – треба ми аплауз гледалишта. Ја сам гладан тог пљеска... А кад су трибине празне? Шта да вам кажем? Не игра ми се! Празне трибине, празна игра.“ Темпо бр. 446, 1974.

Марко Марин, актуелни капитен и Звездина десетка: „Заиста сматрам да је чланство важно. Ја сам се наравно учланио у клуб, а учланио сам и свог сина. Још у Немачкој, по њиховом систему рада сам увидео колико је битно да чланство сваког клуба буде масовно, јако и добро организовано. Према свим подацима Звезда иде у том правцу, и задовољство ми је што сам и ја један од звездаша који подржавају и помажу свој клуб. Са чланском картом имам и привилегију да одлучујем о неким питањима у оквиру клуба и зато позивам и вас да дођете и учланите се.“ ФКЦЗ, 2019.

Делије, Звездаши, легенде нас позивају да остваримо наш заједнички сан:

...Маракана препуна! 20 000 сезонских наш је циљ!

Први велики корак ка том циљу - заједничка куповина сезонских! Субота, 06. јул, у 12 сати испред зграде Спортског друштва!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1416

PostPosted: 04 Jul 2019 07:17    Post subject: Reply with quote

Сезонска – лична карта навијача!

Делије, Звездаши,

Кадa је пре десет година обновљено чланство у клубу у облику у коме га имамо и данас, циљ је био да се клуб одбрани од напада који су долазили са свих могућих страна. Тај период је обележила и мобилизација Делија и Звездаша, који су препознали тренутак да је потребно бити уз клуб као никада пре! Тада смо имали 20 000 активних чланова клуба уз 12 500 хиљада сезонских карата, од чега 7 500 за Северну трибину. Тада је прорадио само нама својствен Звездашки инат, да свој клуб и своју кућу бранимо тачно тамо где треба – на кућном прагу, на Северној, Западној и Источној трибини нашег стадиона! Једна од главних крилатица нашег покрета „Један клуб вреди онолико колико вреде његови навијачи“ је добила потпуни смисао неколико година касније, када је тај транспарент развијен испред 40 000 људи на првенственој утакмици на Маракани!

Скоро читаву деценију су навијачи били ти који су вукли клуб, носећи на својим леђима бреме његове славне прошлости, да се не заглиби и изгуби у тадашњем блату кроз које смо једва корачали у магловиту будућност. Некако смо прећутно осећали да клуб у том периоду можда није баш вредео онолико колико су вредели његови навијачи, али нам је историја оставила у аманет борбу непрестану за боље сутра. Читаве генерације на нашим трибинама су одрасле радујући се и славећи сваку победу нашег клуба, уз тек по који трофеј који је долазио као изузетак, а не правило. Доста наших људи је у тој борби одустало и повукло се, а нарочито после бљеска наде и убедљиво освојене титуле 2016. године и разочарења већине навијача у 2017-ој после испадања из Европе, губитка титуле у финишу првенства, а затим и губитка купа...

У сезону 2017/18 смо ушли са свега 2 500 купљених сезонских карата и чинило се да ће само они највернији навијачи имати још једну напорну годину у борби да се врати изгубљени трофеј у првенству, али и да се врате навијачи на стадион. Онда је уследило првих 20, а затим и још 160 минута против Спарте из Прага, па онда лудница против Краснодара, гостовања Арсеналу и Келну, као и четврт века чекано Звездино пролеће у Европи - утакмице где је Звезда показала да се враћа у друштво коме је одувек припадала. После убедљиво освојене титуле, у нову сезону смо ушли са 4 200 купљених сезонских, потајно се надајући да можемо да поновимо успех из претходне сезоне. После мука са Трнавом, уследила је незаборавна ноћ у Салзбургу, затим премијера у Лиги Шампиона са Наполијем и онда већ сада легендарна победа над будућим шампионом Европе на препуној Маракани – да је пет пута већа, не би примила све оне који су те ноћи желели да постану део историје!

Али и да је десет пута мања, била би довољна да прими све оне који су је посећивали у домаћем првенству и купу! Слике сабласно празног стадиона након великих успеха нашег клуба у Европи су нешто са чим нико од навијача не може и не жели да се помири! И сада већ морамо да признамо да је клуб тај који за собом вуче нас навијаче, и сада ми заостајемо у борби за још боље сутра. Ова деценија борбе је узела свој данак међу навијачима, али је оне најверније учинила још јачима и мудријима, па сада могу много јасније да сагледају неке ствари. Ми никада нисмо успели да изградимо културу одласка на стадион, никада нисмо створимо сталну базу верних навијача, никада нисмо јасно дефинисали шта значи бити навијач који ће бити ту на свакој утакмици кад игра Звезда, без обзира на противника и без обзира на такмичење! И због тога позивамо све искрене Делије и Звездаше да изваде документ којим потврђују свој навијачки идентитет, како би сви заједно почели да градимо чврсту навијачку базу - темељ на коме ћемо да зидамо културу одласка на стадион! Хајде да нам сада главни покретач буде искрена љубав према клубу и брига за боље сутра у сваком погледу, хајде да на овај начин конкретно покажемо нашу припадност и оданост, те да пошаљемо најјачу могућу поруку свим људима којима је црвено-бела боја у срцу:

Сезонска – лична карта навијача!

20 000 сезонских наш је циљ!

Први велики корак ка том циљу - заједничка куповина сезонских! Субота, 06. јул, у 12 сати испред зграде Спортског друштва!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 04 Jul 2019 08:33    Post subject: Reply with quote

Quote:
U toku jučerašnjeg dana u Servisu za članstvo prodato je čak 355 sezonskih ulaznica i to je rekord u prodaji u toku jednog dana!


Делује да људи оздрављају, ајмо сви остали у суботу заједно да окупирамо сервис за чланство!
Back to top
View user's profile Send private message
zlidzon
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Mar 2012
Posts: 33

PostPosted: 05 Jul 2019 08:46    Post subject: Reply with quote

Поштовани чланови клуба,

Група делегата Скупштине и чланова клуба је у претходном периоду радила на иницијативи за измене и допуне Статута Фудбалског клуба Црвена звезда.

Укратко, главни мотиви ове иницијативе за промену Статута су, између осталог:

- да се унапреди непосредна комуникација између свих органа клуба, ради повећања ефикасности у раду клуба
- да се предвиди формирање стручних комисија - Органа Скупштине, како би се Скупштина још конкретније активирала корз мање оперативне јединице
- да се уведу две редовне Скупштине клуба, летња и зимска, како би се сумирали спортски и пословни резултати и утисци након одиграних полусезона, и дефинисали даљи кораци
- да се додатно прецизира начин извештавања о пословању клуба на кварталном нивоу
- да се додатно прецизира надлежност Надзорног Одбора

Давање подршке иницијативи, односно њено потписивање, почиње СУТРА у 12 часова, на МАРАКАНИ, а у склопу акције куповине сезонских карата, где ћете моћи да се додатно упознате са детаљима иницијативе. Такође, иницијативу можете наћи и преузети на делу за чланове клуба на РСБ форуму.

Позивамо све Делије и Звездаше да сутра дођу у своју кућу, изваде сезонску - личну карту навијача и подрже иницијативу!

ЗВЕЗДА!
Back to top
View user's profile Send private message
PsihoDelija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 May 2010
Posts: 42
Location: у зикри

PostPosted: 06 Jul 2019 03:53    Post subject: Reply with quote

Добро јутро сви који читате. Ај сад цимајте људе и шетња.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2Ha6nXjLKmU&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 06 Jul 2019 07:01    Post subject: Reply with quote

Сезонске су саме по себи кренуле неочекивано добро. Први дан 250 и нешто, други скоро 350, трећи 400 и нешто...данас је ред да се све ове цифре саберу у једном дану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 06 Jul 2019 14:07    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=JSMd-vTyBrA
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop