DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Чукарички-Среда 18 ч
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 22 Apr 2018 14:22    Post subject: Звезда-Чукарички-Среда 18 ч Reply with quote

У среду играмо једну од две утакмице који треба да победимо да би и званично били шампиони! Ако ово није мотив за све људе да дођу на стадион, лепо време, јунаци на терену...онда не знам шта је!? Ајмо још две победе и титула! Прву да остваримо већ у среду!
СВИ НА СТАДИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
млађи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Apr 2018
Posts: 45

PostPosted: 22 Apr 2018 20:23    Post subject: Reply with quote

Нека људи схвате да се стадион не пуни само на прослави титуле! На оваквим утакмицама се прави увертира за то и зато не дозволи да те обавезе одвуку на другу страну, јер је обавеза сваког ЗВЕЗДАША да у среду буде тамо где му је и место!
ДРУГА КУЋА ТЕ ЗОВЕ У ПОБЕДЕ НОВЕ, СВИ НА СТАДИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 23 Apr 2018 08:38    Post subject: Reply with quote

Смешно, смешно, смешно, смешно....да треба да се неко зове на утакмицу која је једна од две које су нам потребне да узмемо титулу!!!! Ако нас буде оепт 5000 на стадиону, треба буквално поделити карте за прославу титуле тим људима, ето нека свако добије по две, и то је то! Да се брукамо и деградирамо име нашег клуба зато што смо постали незахвалници једни обични!? Ајде баш да видимо како ћемо до краја првенства да се понашамо...време је славља, буквално свака утакмица је славље! Ајде да видимо дал умемо ми уопште да искажемо трунку захвалности!? Ја би највише волео да ме среда већ демантује.....
СВИ БРЕ НА СТАДИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 23 Apr 2018 08:43    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=wk1Q_LJsm-Y
Ево како је некада умео средом да изгледа наш стадион а ништа нисмо славили!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
млађи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Apr 2018
Posts: 45

PostPosted: 23 Apr 2018 09:10    Post subject: Reply with quote

Смешно и тужно у исто време...
Људе као да позивамо да крену у рат, да ломе кичму цео дан, а не да дођу за смешних 100,200 динара и проведу се квалитетно, али тако је како је.
Остаје нам да чекамо среду и видимо на чему смо и како стоје ствари.
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 23 Apr 2018 16:23    Post subject: Reply with quote

СВИ НА СТАДИОН!
Свако ко држи до себе као Звездаша, Делију, зна где му је обавеза да буде у среду, у среду и сваку следећу утакмицу.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 23 Apr 2018 17:47    Post subject: Reply with quote

Део Севера wrote:
СВИ НА СТАДИОН!
Свако ко држи до себе као Звездаша, Делију, зна где му је обавеза да буде у среду, у среду и сваку следећу утакмицу.


Obaveza ? ? ?

Obaveza je da ides u skolu, na posao, da uradis domaci, da platis racune ...
E to su obaveze, Zvezda mi nikada nije bila obaveza fala bogu i nikada nece biti. Obaveze radim bez volje zato sto moram.
Zvezda mi je uvek bila strast, zadovoljstvo, zelja, isecekivanje sledece utakmice. Sa zadovoljstvom sam odlazio i na marakanu i na stranu i radovao se svakoj utakmici. I sad mi neko kaze obaveza ?
Obaveza je nesto gadno, nesto mrsko, nesto sto ne zelis da uradis ali moras zato sto je obaveza, nemoj da mi ogadis Zvezdu ! ! !
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
БакиЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Apr 2018
Posts: 18
Location: Северна Србија

PostPosted: 23 Apr 2018 20:00    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=T64swDz5Foc&t=16s

После одличног издања у Нишу,како на трибинама тако и на терену...нема разлога да нас буде мање од 15 хиљада прекосутра.Ови Цигани у екипи су то заслужили!!
Лепо време,одличан термин..све како треба!

Феноменоменално осећам се... Very Happy СВИ НА СТАДИОН!!! clap
Back to top
View user's profile Send private message
млађи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Apr 2018
Posts: 45

PostPosted: 23 Apr 2018 21:14    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
Део Севера wrote:
СВИ НА СТАДИОН!
Свако ко држи до себе као Звездаша, Делију, зна где му је обавеза да буде у среду, у среду и сваку следећу утакмицу.


Obaveza ? ? ?

Obaveza je da ides u skolu, na posao, da uradis domaci, da platis racune ...
E to su obaveze, Zvezda mi nikada nije bila obaveza fala bogu i nikada nece biti. Obaveze radim bez volje zato sto moram.
Zvezda mi je uvek bila strast, zadovoljstvo, zelja, isecekivanje sledece utakmice. Sa zadovoljstvom sam odlazio i na marakanu i na stranu i radovao se svakoj utakmici. I sad mi neko kaze obaveza ?
Obaveza je nesto gadno, nesto mrsko, nesto sto ne zelis da uradis ali moras zato sto je obaveza, nemoj da mi ogadis Zvezdu ! ! !

Можда си погрешно протумачио реч обавеза коју је он написао?
Ја бих пре рекао да је мислио на неку моралну обавезу да свако ко себе сматра Делијом и Звездашем, а у могућности је да дође-да то и уради...
Момци су заслужили три пуне Маракане сваку утакмицу, а не само у среду колико су нас задужили.
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 23 Apr 2018 22:01    Post subject: Reply with quote

нема шта да се погрешно протумачи реч обавеза... Звезда и Север нису обавеза. Ко воли нек изволи, нико те не тера на Север. Не требају нам ти довучени навијачи.
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 24 Apr 2018 08:39    Post subject: Reply with quote

ТАКО ЈЕ! МИ СМО БЕЗ ОБАВЕЗЕ! И СВИ НА СЕВЕР!
https://www.youtube.com/watch?v=GXQ7WewiN10
Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 25 Apr 2018 10:45    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
Део Севера wrote:
СВИ НА СТАДИОН!
Свако ко држи до себе као Звездаша, Делију, зна где му је обавеза да буде у среду, у среду и сваку следећу утакмицу.


Obaveza ? ? ?

Obaveza je da ides u skolu, na posao, da uradis domaci, da platis racune ...
E to su obaveze, Zvezda mi nikada nije bila obaveza fala bogu i nikada nece biti. Obaveze radim bez volje zato sto moram.
Zvezda mi je uvek bila strast, zadovoljstvo, zelja, isecekivanje sledece utakmice. Sa zadovoljstvom sam odlazio i na marakanu i na stranu i radovao se svakoj utakmici. I sad mi neko kaze obaveza ?
Obaveza je nesto gadno, nesto mrsko, nesto sto ne zelis da uradis ali moras zato sto je obaveza, nemoj da mi ogadis Zvezdu ! ! !


То сам мислио, извини нисам се лепо изразио.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 25 Apr 2018 18:44    Post subject: Reply with quote

Браво цигани... Одлично одрађено навијање данас. Друго полувреме, пирошоу и аида па после још једна победа и титула без тапшања па после оно један па други део трибине... УМЕТНОСТ.

САДА, СВИ У КРУШЕВАЦ!
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
млађи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Apr 2018
Posts: 45

PostPosted: 25 Apr 2018 18:58    Post subject: Reply with quote

Феноменоменалноооо!
Данашње издање може да се опише баш тако, фе но ме нал но!!!
Буквално поделити карте за прославу овим људима данас као што је рекао Генерал...то су људи који живе за ту Звезду без лицемерја и неке лажне љубави! Баш се видела та позитивна енергија данас међу људима која се претворила у одлично навијање! Рекао бих и да је избор песама данас био пун погодак, поготово ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА И ТИТУЛА без руку..баш онако како треба! clap
Мислим да су људи сада свесни какве ми циганштуре у тиму имамо, ово је невероватно са каквим жаром они играју и славе са нама...
Све у свему, браво цигани, идемо још јаче до краја сезоне!
_________________
дању, ноћу, сваки дан црвено-бело осећам!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 617
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 25 Apr 2018 18:59    Post subject: Reply with quote

Лепо је бити навијач ЦЗ ових дана..данас лепо време,песма,ЦЗ игра фуцу,са стране доста деце,слављенички..штета за још пар хиљада..мора маркетинг клуба да се мало активира око довођења људи на запад и исток,време је славља..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop