DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Напредак
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 07 Mar 2018 22:34    Post subject: Звезда-Напредак Reply with quote

За викенд се наставља борба за титулу! Ништа још није готово, јер ово када се преполови, добијамо поприлично мали број бодова предности! Зато је сада на нама да будемо уз клуб до крај, да узмемо ту титулу која нам припада!
Викенд, најављују лепо време...карте па скоро џабе...види се да нашима треба помоћ на терену! Да је имају барем као за прославу рођендана!
СВИ НА МАРАКАНУ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Mar 2018 08:50    Post subject: Reply with quote


Кад је могло у НОвом Саду по радном времену, мора да може и за викенд на Маракани и то, по свему судећи по правом пролећном времену! Зато Делије, остављамо Нови Сад иза нас као нешто што је можда нека врста прекретнице, и окрећемо се утакмици за викенд! Ајде за почетак да поновимо Маракр 10000 људи са Вождовца!
СЕВЕР БУДИ СЕ! СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Mar 2018 11:42    Post subject: Reply with quote






Овако су некада изгледале утакмице са клубом против кога играмо у суботу...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zvezdarac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Feb 2018
Posts: 26

PostPosted: 08 Mar 2018 18:02    Post subject: Reply with quote

Недеља, 19 степени, карта 100 динара. Има ли ишта боље!?
Сви на Маракану!
_________________
Наша Звездара, Звездина кућа!
Back to top
View user's profile Send private message
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 08 Mar 2018 22:00    Post subject: Reply with quote

Најбољи фудбал је на Маракани Exclamation
СВИ НА СТАДИОН Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Mar 2018 22:58    Post subject: Reply with quote

Само ова тема треба да нам буде важна у наредних 2-3 дана...СВИ НА СТАДИОН!!!
https://www.youtube.com/watch?v=eBOEIpLerGs
Образац зашто треба доћи на стадион! Ако вас неко пита зашто...пошаљите му овај снимак!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dpcz
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 240

PostPosted: 09 Mar 2018 21:06    Post subject: Reply with quote





Утакмица против истог ривала, у ово доба године, сезона 2009/2010. На овој утакмици на огради источне трибине била је истакнута парола ,,Звезда припада звездашима а не тајкунима и мафијашима!" Било је то време кад се наш клуб налазио у можда најтежој ситуацији у својој историји и време кад је група то препознала и започела са акцијом ,,мобилизација" која је се у време одигравања ове утакмице ширила међу звездашима. Резултат су биле попуњене трибине које су значајно допринеле да наш клуб преживи и прође кроз тај тежак период.

У недељу дочекујемо истог ривала као на утакмици са фотки. Далек и трновит пут смо од тада до данас прешли наш вољени клуб и ми заједно са њим. Где је наш клуб у односу на време кад су настале ове фотографије а где смо ми? Богу хвала наш клуб је ове сезоне играо Лигу Европе након 10 година, изборио пласман у нокаут фазу тог такмичења након 25 година, носио се равноправно са јаким и богатим ривалима, убедљиво је први на табели домаћег првенства. Финансијска ситуација је неупоредиво боља него тада и мада има још много да се ради клуб се и на том плану консолидовао и стао на ноге.

Богу хвала наш клуб јача. А ми? Ми посрћемо. Тада смо препознали тренутак кад смо клубу потребнији можда као никад раније и уложили огромну енергију и напор да га подржимо. Сада кад се клуб финансијски мало стабилизовао и остварује успехе ми као да смо сву енергију потрошили па исцрпљени не умемо да уживамо у овоме о чему смо тада сањали.

Тргнимо се браћо! Уживајмо! Певајмо нашој Звезди и радујмо се успеху. Заслужили смо то. Ове је успех свих нас.

Сви на стадион где нам игра Звезда шампион!
_________________
Срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 10 Mar 2018 14:50    Post subject: Reply with quote

Лепо је сетити се прошлости...ајмо сада да гледамо колико ће нас сутра бити...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 11 Mar 2018 12:06    Post subject: Reply with quote

Навијачки дан је увелико почео!

Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 11 Mar 2018 19:16    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/_lVI-mbCwzM
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 11 Mar 2018 19:23    Post subject: Reply with quote

Изнећу моје мишљење,добра бројка конацно али идемо и морамо боље,добро навијање али може и биће боље,нова песма одлично звуци,две лоше ствари,од почетка паузе побећивали или не,игра нам је очајна,друга лоша ствар песме гранд продукције које приличе јашару ахмедовском типА феномено,еј замисли ти ту граматику и поезију,па каже феноменео,боже ме сачувај,ето то је моје виђење,ајд сад навалите због ове осуде песме и трпајте
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 11 Mar 2018 19:50    Post subject: Reply with quote

e da i ovo sa cunjevima me podsetilo na nekad,sjajno.odlicno je leglo i malo su se igraci trgli i krenuli
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 11 Mar 2018 20:26    Post subject: Reply with quote

Песма је идиотска од гранд идиота,слажем се,али је баш певљива некако и уз микс са "управа је вредна тренер тактичан..." баааш баш звучи доброоо!
Бројка се диже полако,после Новог Сада се и очекивало да ће нас бити више,свака част свима,само наставити даље и мислим да ће нас бити све више како се борба ближи крају.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 11 Mar 2018 20:29    Post subject: Reply with quote

да ја сам само изнео своје мишљење не значи да сам у праву,али се могу сложити са тобом да је даљи текст одличан,само ми пара уши оно феномено их сто се неуби поред оне крушке итд мелодије,али кажем то је моје мишљење не морамо нити можемо сви исто да мислимо,али увек испоштујем трибину то је поента
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 11 Mar 2018 20:38    Post subject: Reply with quote

Не волим Гранд Продукцију, ал ово је права и мелодична песма и у право време! С обзиром да задња три кола игра не личи на јесењу полусезону. Нисмо нашли замену за Кангу, па ће бити и теже. А због тога Шабац мора да се преплави и прегази оба пута!
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop