DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ОЛИМПИЈАКОС
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 26 Jan 2018 23:35    Post subject: Reply with quote

SAdik wrote:
ЛазарЦЗ wrote:
Катастрофа вече...Прва ствар која ме разочарала је мали број навијача а поизвано је да се дође и покаже и одбрани пријатељство са грцима и то од звездаша...О Алену Омићу не знам шта да кажем, с једне стране ако је тачно да је његов ћале био снајпериста нема ту дискусије више али је то требало и написати на пароли јер очигледно 99 посто људи не зна. С друге стране имам утисак да је група једва чекала да не иде на баскет.Помињу се принципи и национализам итд. Због тога од данас се селим на исток/запад све док они који издају националне интересе и Србију не буду прозивани.
АБА навијаче, симпатизере можемо да пљујемо до сутраа али шта мислите ко пуни Маракану сем нас нпр на Европи? Ко зна који је то профил људи све тамо и каква су њихова размишљања али опет нас везује једна ствар.Можда ће неко рећи да нам не требају такви али онда не би ни били велики клуб као што јесмо. Нека је и пионир мерило? Да ли имамо 7000 навијача да урадимо кореографију без њих у целој сали? Тешко.Тако је и на фудбалу када је пуна Маракана па и Север без обзира што на фудбал долази много више правих навијача.


Шта знам Вучића нисмо помињали од Чачка прије 3 године пред геј параду требало би мало да кренемо. Космет се браћо издаје. Приче по новинама од стране дотичног како треба да се запитамо шта нам од Космета треба а шта не.
Знам да је било приче на форуму због чега то не радимо али ипак јел треба да пређемо преко неких ствари од стране "великог вође".

Ти са 12 коментара....да лагано мало читаш прво овде шта се дешава...па можда једног дана и можеш да се запиташ такве ствари.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
InWires
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Aug 2007
Posts: 286
Location: тамо ђе се привиђа

PostPosted: 27 Jan 2018 00:41    Post subject: Reply with quote

εκδηλώσεις στο ivanjica
Back to top
View user's profile Send private message
Пабрате...
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 May 2011
Posts: 462

PostPosted: 27 Jan 2018 01:02    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=yvc3Vhsg3lo

Пардон, грешка.
Back to top
View user's profile Send private message
Minarik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Aug 2016
Posts: 46

PostPosted: 27 Jan 2018 01:49    Post subject: Reply with quote

RS_FC wrote:
Do Zasto ne zvizdite Benu, i on je musliman?


Ортак, иако изгледа да живиш у Зворнику, теби није јасна разлика измедју Балије и муслимана.
Муслимани су припадници исламске верске заједнице припадници било којег народа на свету и против њих на северу нико нема ништа против.
Балије су припадници исламске верске заједнице који говоре српским језиком, чији су преци променили веру (Мустафа) и који су ратовали са нашим очевима, дедама, прадедама,...
Такве не желимо да играју за наш клуб.
Омић је у неком од интервјуа претходних година у Словенији дао изјаву да му је отац био снајпериста за време рата у Босни и Херцеговини.


RS_FC wrote:

Kunete se u neko pravoslavlje, srpstvo, pola vas narkomancine, istetovirane gorile, ubice, vi ste ruglo, ostrascena stoka puna mrznje.


Размисли колико си ти пун мржње.
Прочитај само своје коментаре!

RS_FC wrote:
kamo srece da zavrsite k'o Grobari, da se poubijate izmejdu sebe.. Jebem vas u usta. Zasto? ZATO!


RS_FC wrote:
kojima su jebeni odnosi sa ciganskim Grcima vazniji od sopstvenog kluba, zvizdite i vredjate sopstvene igrace, vi ste dno dna.


Извини, зашто су Грци Цигани?
Зато што су били несебично уз Србе за све време деведесетих док је наш народ био разапет на крст у јавном мњењу целог света?
Мислиш да би ми то урадили за њих (ако си ти уопште Србин и разумеш шта ти пишем)?
Сигуран сам да ови у хали што су звиждали не би.
Или то што су несебично слали хуманитарну помоћ у Републику Српску током читавих кризних деведесетих година?
Или то што су током рата и касније угошћавалили многобројну децу из РС у своје домове, да им колико толико улепшају детињство?
Или зато што нису хтели да нас пусте свих ових година да победимо у кошарци? Јел то спорт да некога пропустиш да те победи? Њихови играчи нису имали притисак гостујућег терена када су играли у Београду, али ни наши нису имали када су играли у ОАКИ, па јесу нам они криви што нисмо имали квалитет за победу? Тек онако да напишем, синоћ у првом полувремену играчи Олимпијакоса су направили 7 личних грешака, па ти види са коликим су "жаром" ушли у утакмицу.
Јел знаш ону песму "Не треба нам плаћена титула..."?
Да нису можда зато што када смо били патуљци у навијачком свету од њих добијали прве бакље и учили се фанатичном навијању?
Можда су зато што је Античка Грчка дала најзначајнији допринос у историји човечанства?
Ја бих ипак рекао да је то зато што имају црн тен.

RS_FC wrote:

Cekaj ba, vi ste u nekim "bratskim" odnosima sa tim grcima, koji su do pre par meseci na klupi imali siptarcinu?? Alooo? to vam ne smeta?


Фудбалски клуб Олимпијакос је у приватном власништву Вангелиса Маринакиса и његова је жеља била да тај човек додје у клуб на место тренера.
Да мало пратиш ствари, знао би да су навијачи протестовали против такве одлуке.


Ортак, мало ти олади главу, размисли о свему, па ипак можда повуци ту своју клетву и додји на север. Немој тако лако да се одричеш људи који можда нису ни површни, ни тако лоши како си их ти окарактерисао у овом твом коментару. Немој да се приклањаш људима који се окрећу како ветар дува, јер ће сутра и тебе зајебати. Људи без принципа, људи који гледају кратко унапред, којима су важне неважне ствари.
Време ће на крају да покаже све, ко је ко, и ко је какав.
"Не пада снег да покрије брег, већ да свака зверка покаже свој траг".
Није ми јасан Човић зашто је уопште и разговарао са навијачима, када је већ сам донео одлуку.
Back to top
View user's profile Send private message
Талијан
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 May 2011
Posts: 17

PostPosted: 27 Jan 2018 05:38    Post subject: Reply with quote

Сад управа нек навија!!!
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 27 Jan 2018 06:08    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Борили се ногама и рукама да дође и седне у клуб, нема са ким се нисмо свађали, борили се да дође у фудбал кад је требао и на крају он није сео у фотељу која се јесте љуљала али то је најближе што смо могли да га доведемо.Идеа нам је постала спонзор, довео је турке на гроб Марков да положе венац, изјаве пред прошли Олимпијакос и почетак овог накарадног односа групе и симпатизра, сада ово где те неко пита јел хоћеш да ти опалим шамар а ти му кажеш буквално немојте молим вас...и он ти опали шамарчину! Свашта је група трпела за уштрб успеха и стабилизације клуба...сагињала се докле је могла...али што је много много је! И опет се бирају речи и не помиње човек који је доста допринео да стање данас буде овако какво је..из поштовања према резултатима које има...али...јебеш ти све ово! Више бих волео да се вратим у оно време када нас је стока товарила 30 и нешто кошева, а наша трибина грми погледајте семафор и креће..."и онда кад губиш ти"....та сложност, та страст, љубав, пркос који говори да смо већи, да не дамо на себе...не може речима да се опише. Ово данас...не знаш више ни ко долази на ту кошарку, ко би да се слика са познатима по партеру, ко би да удари селфи, ко долази само да "пробије звучни зид"....човек да буквално не пронађе себе на месту попут овог. Али ишло се...и упркос фудбалу и гомили утакмица, знамо које проблеме има клуб и ишли смо четвороношке у Пионир да покажемо да смо ту и да дајемо подршку свему што се ради, поготову када не иде и то на начин на који не иде!
Што се утакмице тиче...Треба да људи буду поносни што нико није ни покушао да гестикулира некоме преко пута ко звижди...нека их нека звижде...трибина је рекла шта је имала...и то је то. Умела је хала и после звиждука заједно да отпева песму...једноставно група мисли једно они друго...на фудбалу је ово немогућ сценарио и баш зато Делије вероватно не желе да улазе у конфротацију са навијачима који бодре исти клуб који и они, и зато се и повлаче из хале јер сигурно да последње што желе је циркус међу навијачима Звезде, група је последња којој ово треба и која жели овако нешто, буквално је била сатерана у ћошак и вероватно није било другог избора, а и како да га буде кад се једно договориш а друго се догоди!? Опет смо црвенели пред браћом...али то постаје изгледа већ традиција...кад се осетиш ко последњих мохиканац...тужно то изгледа, али и можеш да будеш поносан на своје другаре око тебе који су ту и не издају! Делије не мрзе никога, само не желе да се мешају бабе и жабе, да се праве од људи будале! Онај излив мржње према нама од стране трибине преко пута...као да смо противнички навијачи...али нису добили одговор и никада неће. Јер Север неће да спречава никога ништа да ради...још једном...Север не мрзи! Што се не би могло рећи за добар део хале...али и то је саставни део свега и лично што се мене тиче, прележао сам те мале богиње и после једног срамоћења пред људима који су нам пријатељи...ништа више не може да ме изненади. Ето и победисимо коначно тај Олимпијакос...ваљда смо сад сви срећни? Плус Делија више неће бити у хали....


Све ово написано иде у прилог ономе да овај Омић и није разлог ове одлуке, него да се само чекало да се то обелодани људима а да је Омић дошао као кец из рукава.

Сам си неколико пута писао људима који су говорили како је ето мобилизација донела много тога лошег, да не лупају и да не прижељкују коп од пар стотина људи као пре мобилизације, што су неки писали.

А сад кажеш евролига донела свашта, боље било кад нас стока пунила 30 разлике, било добро на трибини и слично.

Испада по томе да је клуб ради трибине, а не обратно.

Много глупа ситуација са Олимпијакосом, међутим то форсирање те приче не сме звиждук, довело је до дегена који су у фазону да данас више мрзе Олимпијакос него Турке.

За 20 и кусур година активизма и блискости северу и сијасет ранијих одлука, ово је убедљиво за мене лично најнелогичнија и најмање оправдана.
1. Штети клубу који је тек кренуо да стаје на ноге, а сећамо се да пре неколико година клуб имао 3 играча под уговором, да су нам секли кошеве и струју, да је катанац деловао извесно.
2. Делује нелогично, испада да када неко пожели да отера групу са севера да доведе неког д балију и то је то, хоћемо сутра ако доведу неког Мирсада у ФК да бојкотујемо и ту...
3. Отвара друге ствари и питања и поготово разноразне теорије завере које се већ провлаче по интернету.

Све те приче идеа, ово оно...па јел имаш српског спонзора, све је распродато усташама, све. Рода је спонзор репрезентација а исти је власник, Соко Штарк је хрватски и да не идем даље.

Опет разумем и групу ако је Човић заиста и замољен да се не доводи Омић због ове ситуације, ту такође има питања и за њега и што је то учинио ако је обећао да неће.

Све у свему, лоше.

Уздравље
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 27 Jan 2018 07:11    Post subject: Reply with quote

ово је прошло како је прошло... сви на ФУДБАЛ... пун север до краја првенства.... има нас више него довољно
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Minarik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Aug 2016
Posts: 46

PostPosted: 27 Jan 2018 07:30    Post subject: Reply with quote

shomi wrote:
Генералштаб wrote:
Борили се ногама и рукама да дође и седне у клуб, нема са ким се нисмо свађали, борили се да дође у фудбал кад је требао и на крају он није сео у фотељу која се јесте љуљала али то је најближе што смо могли да га доведемо.Идеа нам је постала спонзор, довео је турке на гроб Марков да положе венац, изјаве пред прошли Олимпијакос и почетак овог накарадног односа групе и симпатизра, сада ово где те неко пита јел хоћеш да ти опалим шамар а ти му кажеш буквално немојте молим вас...и он ти опали шамарчину! Свашта је група трпела за уштрб успеха и стабилизације клуба...сагињала се докле је могла...али што је много много је! И опет се бирају речи и не помиње човек који је доста допринео да стање данас буде овако какво је..из поштовања према резултатима које има...али...јебеш ти све ово! Више бих волео да се вратим у оно време када нас је стока товарила 30 и нешто кошева, а наша трибина грми погледајте семафор и креће..."и онда кад губиш ти"....та сложност, та страст, љубав, пркос који говори да смо већи, да не дамо на себе...не може речима да се опише. Ово данас...не знаш више ни ко долази на ту кошарку, ко би да се слика са познатима по партеру, ко би да удари селфи, ко долази само да "пробије звучни зид"....човек да буквално не пронађе себе на месту попут овог. Али ишло се...и упркос фудбалу и гомили утакмица, знамо које проблеме има клуб и ишли смо четвороношке у Пионир да покажемо да смо ту и да дајемо подршку свему што се ради, поготову када не иде и то на начин на који не иде!
Што се утакмице тиче...Треба да људи буду поносни што нико није ни покушао да гестикулира некоме преко пута ко звижди...нека их нека звижде...трибина је рекла шта је имала...и то је то. Умела је хала и после звиждука заједно да отпева песму...једноставно група мисли једно они друго...на фудбалу је ово немогућ сценарио и баш зато Делије вероватно не желе да улазе у конфротацију са навијачима који бодре исти клуб који и они, и зато се и повлаче из хале јер сигурно да последње што желе је циркус међу навијачима Звезде, група је последња којој ово треба и која жели овако нешто, буквално је била сатерана у ћошак и вероватно није било другог избора, а и како да га буде кад се једно договориш а друго се догоди!? Опет смо црвенели пред браћом...али то постаје изгледа већ традиција...кад се осетиш ко последњих мохиканац...тужно то изгледа, али и можеш да будеш поносан на своје другаре око тебе који су ту и не издају! Делије не мрзе никога, само не желе да се мешају бабе и жабе, да се праве од људи будале! Онај излив мржње према нама од стране трибине преко пута...као да смо противнички навијачи...али нису добили одговор и никада неће. Јер Север неће да спречава никога ништа да ради...још једном...Север не мрзи! Што се не би могло рећи за добар део хале...али и то је саставни део свега и лично што се мене тиче, прележао сам те мале богиње и после једног срамоћења пред људима који су нам пријатељи...ништа више не може да ме изненади. Ето и победисимо коначно тај Олимпијакос...ваљда смо сад сви срећни? Плус Делија више неће бити у хали....


Све ово написано иде у прилог ономе да овај Омић и није разлог ове одлуке, него да се само чекало да се то обелодани људима а да је Омић дошао као кец из рукава.

Сам си неколико пута писао људима који су говорили како је ето мобилизација донела много тога лошег, да не лупају и да не прижељкују коп од пар стотина људи као пре мобилизације, што су неки писали.

А сад кажеш евролига донела свашта, боље било кад нас стока пунила 30 разлике, било добро на трибини и слично.

Испада по томе да је клуб ради трибине, а не обратно.

Много глупа ситуација са Олимпијакосом, међутим то форсирање те приче не сме звиждук, довело је до дегена који су у фазону да данас више мрзе Олимпијакос него Турке.

За 20 и кусур година активизма и блискости северу и сијасет ранијих одлука, ово је убедљиво за мене лично најнелогичнија и најмање оправдана.
1. Штети клубу који је тек кренуо да стаје на ноге, а сећамо се да пре неколико година клуб имао 3 играча под уговором, да су нам секли кошеве и струју, да је катанац деловао извесно.
2. Делује нелогично, испада да када неко пожели да отера групу са севера да доведе неког д балију и то је то, хоћемо сутра ако доведу неког Мирсада у ФК да бојкотујемо и ту...
3. Отвара друге ствари и питања и поготово разноразне теорије завере које се већ провлаче по интернету.

Све те приче идеа, ово оно...па јел имаш српског спонзора, све је распродато усташама, све. Рода је спонзор репрезентација а исти је власник, Соко Штарк је хрватски и да не идем даље.

Опет разумем и групу ако је Човић заиста и замољен да се не доводи Омић због ове ситуације, ту такође има питања и за њега и што је то учинио ако је обећао да неће.

Све у свему, лоше.

Уздравље


Ево само једно питање за тебе.

Како би ти одреаговао у целој овој ситуацији за коју кажеш да је најнелогичнија и најмање оправдана?

Имаш ситуацију где ти је став да не желиш да ти у клубу играју Хрвати, Шиптари, Потурице и они који су већ носили црно-бели дрес.
При томе имаш тврдокорне чланове Делија којима су родитељи изгубили животе на разним фронтовима у Босни, који су много дали за Звезду и Делије, доказано много више него ти и ја, и велика већина других који пискарамо по форумима.
На крају позове Човић за мишљење, ти га замолиш да то не ради и он баш то уради, а том Човићу си држао ледја сво ово време и толико имао поверења у њега као човека и у његове способности, да си се борио да додје за председника ФК Црвена Звезда, а он ти овако врати.
Back to top
View user's profile Send private message
stefanbg
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Oct 2007
Posts: 199

PostPosted: 27 Jan 2018 08:18    Post subject: Reply with quote

Толико непријатеља имамо у целом свету, да се пријатељи могу набројати на прстима једне руке. Као народ смо отишли толико у погрешном смеру, да ми није јасно како не видимо даље од носа. Зар је толико битно да звиждиш пријатељу, само да би ето победио у некој утакмици? Јер победисмо ту једну утакмицу, играћемо још 100 утакмица, али пријатеље можеш изгубиш за стално. Зар је због те једне победе вредно да изгубиш свој идентитет? Зар је због те једне победе вредно да склопиш пакт са непријатељем? Па чак и да га замениш са пријатељем, јер ето победа је победа. Али шта ти доноси то, какво задовољство, можда тренутно, али срамота и празнина остаје заувек. Јел вредна та једна победа? Није! Јер колико год људи тежили неком стању задовољства, треба остати човек пре свега и не треба газити по мртвима да би то остварио. Јер све је мање исправних и здравих људи у нашој земљи. На западу их одавно малтене нема, а на жалост и ми све више почињемо да личимо на тај запад где се размишља само о тренутном задовољству. Човек је тамо одавно сам себи најбитнији, не занима их окружење, не познаје првог комшију, има пар површних пријатељстава, живи од данас до сутра и мрзи сваког ко му се спречи у том "лагодном" животу. У животу мораш да пружаш, ако мислиш да ти се врати добро. Поштуј друге, да би и тебе неко поштовао. Мржња није никоме добро донела, а количина мржње коју су синоћ осећали ти момци преко пута наше трибине јер огромна. Јер ајде, сад ћу да мрзим свог старијег брата или оца јер покушавају да ме васпитају и науче нешто, а ја бих најрадије да радим по свом, па ћу зато да им терам инат.
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 27 Jan 2018 08:33    Post subject: Reply with quote

Стефане, свака част за коментар.
Не знам да ли су неки људи свесни свог понашања, да од искрене Браће праве непријатеље, а од деце својих непријатеља покушавају да праве пријатеље.
Тотална шизофренија!
_________________
љубав - радост - мир - слобода
Back to top
View user's profile Send private message
ДелијеАвала
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 177

PostPosted: 27 Jan 2018 08:38    Post subject: Reply with quote

shomi wrote:

3. Отвара друге ствари и питања и поготово разноразне теорије завере које се већ провлаче по интернету.

Коме бре отвара? Гробарском треш романтизму за нове болештине на фејсбуку. Или оном интернет-друкарском делу Гробара. Или оној 3. и 53. њиховој фракцији која не може да похвата ни у њиховом дворишту шта се дешава, али зато знају шта је у туђем.

Какве теорије завере? Људи генерално су постали толике алапаче и бабе оне што се скупе испред зграде, како вам није глупо да сте део тог накарадног света? Други навијачи исто (хвала драгом Богу ако постоје изузеци, да макар ова наша сцена и на "апаратима" преживи ако не може другачије). Делије то НИКАД НЕ СМЕЈУ да буду и опет хвала Богу да је тако! И пошто нема саопштења и гостовања по емисијама, дај да ми обични смртници који смо из недеље у недељу на Северу и осећамо се делом групе коначно чујемо неке ствари. Ко су власници на папиру или из сенке тог Бригате Д.О.О? Ајде ви гњиде слинаве цинкарошке што качите нечије слике, профиле и адресе по интернету... ископајте и то. Није ваљда да вам је то проблем? Да видимо коначну ту спрегу између Делија и поменуте фирме. Да сазнамо зашто такав назив и фонт фирме и неке заставице и налепнице по градилишту. Па да онда идемо даље и да чујемо и бенифиције Делија од Ултра копа, СНС-а, Терзића, Човића (или сад Андреј даје већу плату, али дај да видимо колику). Да видимо од којих то тендера Делијама иду паре у џеп. Ајде сисе једне и новинарске и гробарске и звездашке и људске, да вас чујемо. Али не теорију завере коју би направили и да се синоћ на 3 секунде угасио један од семафора нпр. То смо навикли и преплакали литре суза што од смеха, што од туге каквих људи има. Ајде!!! Нешто сам слабо ових година од кад смо постали државни пројекат био на прославама и јео торту са бројем 1. Дајте слике ко јесте, хтео бих и ја. Где нам вође троше паре, дајте слике из ноћних провода и са старлетама да видимо. Ја за узврат шаљем слике истих из градског превоза и аутомобила старих по 15 година сигурно. Хоћу и ја неки тендер, па да не мора од уста да одвајам по више стотина евра за разна гостовања по Европи. Да немамо можда и неку туристичку агенцију, да ове паре што сам штедео за гостовања искористим за повољнију цену стана на Сењаку?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 27 Jan 2018 08:38    Post subject: Reply with quote

Па то је сад најновија прича...чекај само да се пробуде новинари, да их удари камен мудрости у главу! Да буде да смо ово једва чекали да би скочили на Човића. Ево нека он јавно изађе и каже дал смо једва чекали да скочимо на њега, или смо му били подршка све ово време!? То је што се њега тиче.
Даље...видим да људи сада тумаче како ко хоће ставове Севера. Читам приче "ко зна који је Џенкинс возио авион изнад Србије"...што ми те речи звуче познато...као да сам их негде чуо? А да од председника клуба...разлика у томе је што ти народи нису ратовали против нас, него њихове војске. У државама до наше...сваки човек, можда сада сваки други, на улици те мрзи. Кад поменеш да волиш Србију...мрзе те људи. баба, деда, дете...никако не могу да се пореде те ситуације. Делије не желе да са тих подручја долазе људи у наш клуб, као што је Минарик написао...много људи је осетило горчину рата, многи наши другови, њихови родитељи...и у најмању руку, макар због њих немамо право да ово пустимо и направимо се луди! А опет није група задојена мржњом...свако ко се стварно осећа наш...увек је добро дошао.
Примере које ви хоћете су...Меша Селимовић, Иво Андрић,Емир Кустурица,Хасан Омеровић,Тибор Церна...итд. Људи који су осведочени пријатељи наше земље, који су дали допринос за њу на неки начин, неки и на онај најдаљи...али не тако што су се сетили да су "атеисти", или да су им сви народи исти и то кад треба за добру лову да потпишу....што каже један наш старији другар...могу ја сад да потпишем да нисам био у рату, већ у мировној мисији...У омладинској школи нам одрастају добри фудбалери друге вероисповести, али они су рођени овде, њихови родитељи живе овде...само би луд човек рекао лоше на тако нешто! Али овај случај "прочитај папир и наш си"...је вређање људске интелигенције!
И неће сигурно тако бити у фудбалу. Стадион Рајко Митић је наш дом...уз сво поштовање кошарци, она нам је други дом.
Нус појаве које се јављају приликом ових "елитних" утакмица су ми дале за право да кажем да ми је драже време кад смо били своји на своме, када смо знали да резонујемо и да размишљамо...ово сад...ово нисмо ми!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 27 Jan 2018 09:03    Post subject: Reply with quote

И не треба да реплицирате постове овог...RS_FC ::..."човек"пише из велике британије...нема разлога секунд један да му се посвети! Ето са чиме људи имају после. Овде дође неко ко није 20-30 година пропустио утакмицу, дао цео живот клубу и групи...да га напушава и то на овај начин неки дегенерик 2000 километара даље...који стадиона није видео. А питање и дал је наш...Само то по другим форумима, порталима, и осталим срањима може да прође...овде тешко!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 27 Jan 2018 09:41    Post subject: Reply with quote

Звездини навијачи се разликују од симпатизера јер смо много екстремнији. Није то ништа ново, симпатизери ми се чине да се тако осећају они људи који мисле да све знају. То су у ствари полу навијачи са полу информацијама, а када немаш пола информација мораш да тражиш неке ”логичне допуне” како би то имало смисла.

Ја лично Човића подржавам и да се ја питам желео би да остане 100 година у клубу, јер свима је јасно шта ће се десити уколико он оде и тек тада мене (баскет) неће видети, можда ће се играти нека боља кошарка, али... Али ће је водити људи који ради свог ега ометали нормално функционисањње клуба, усавршено функционисање млађих категорија неће имати никаквог смисла, нарушавање целог система је неминовно. Он ради под нереалним притиском, јер воли Звезду, кажу да смо државни пројекат, а управо та држава омета рад ККЦЗ, летос смо имали (према мојим информацијама!) 1.800.000е дуга, 1.500.000 су нам дуговале државне фирме. Тај новац није био исплаћиван да би се Чоки повукао и зато је уплаћен фајнал фор, јер се очекивало да ће тај нови човек уложити милионе и милионе како би се пласирали тамо. Зато је покренута и она кампања са донацијама. Нису очекивали да ће екипа да постигне невероватне успехе, најмањи буђет у еуролиги, спавање по аеродромима и да преживи у нереалним околностима (шта све радили ми због ње), логично што је уследило је продаја играча да би се преживело. Зна да смо ми најфанатичнији део у целој причи, људи су губили животе како би бодрили свој вољени клуб на негостољубљивим местима, спавање по аеродромима, станицама итд. није само играчима било познато. Нисмо никада скретали са свог пута а да се не лажемо правили смо компромисе да би клубу било боље. Али једноставно да нас неко прави будалама, преко неких ствари не желимо да идемо.
http://www.bh-vijesti.com/omic-ima-spiku-za-svakog-u-sloveniji-pricao-o-granatama-u-srbiji-o-kusturici-andricu/

Да желимо Човића да отерамо, a то мисмим да причам у име већине људи са севера, не желимо, јер је доказао својим делима својим пожртвовањем, клуб је поред неисплаћене лове од спонзора, који су хтели да му виде леђа већ пре две године, изборио невиђене резултате.
Да се симпатизери питају ко зна какве одговоре би добили. А по синоћњем издању верујем да би они прихватили и самог ђавола да би били успешнији или због тога што желе нама да набију контру изманипулисани етикетирањем болесних медија.

Можда њима ништа не значи то што му је ћале био у рату снајпериста, то што лаже да је атеиста, а спомиње бога и божију кућу (мислећи на џамију) у ранијим интервјуима. Замислите ви да такав један син српског (!) снајперисте дође да игра за неко Сарајево, за неки шиптарски клуб или хрватски?!? И сад они играју пријатељску са доказаним пријатељима, цела хала жвижди пријатељима и прихваћа србина сина снајперисте из прошлог рата. Будимо реални, као што неко рече нек дође онда и хардинајев син да игра, изгледа нам је памћење ко код цвећа а образ ко ђон, а понос, ко јебе понос јер је наметнуто друго значење те речи!

Србија није само Београд, већ је за Север и Република Српска, Космет, Српска спарта, Книнска крајина, Македонија, Западни Срем итд... Културна баштина то доказује и показује, него се људима погубио компас. На трибини имамо људе са свих тих страна и драже ми је патриотско размишљање наших људи са трибина него, носталгичара југословена а да не понављам такво размишљање и грешке су нас већ раније коштале небројено живота недужних људи, као да се вртимо у круг из којег због будала једном за свагда не можемо да пресечемо! Сигуран сам да би и ти симпатизери прихватили нову југословенску фудбалску лигу. Као код кошаркарске десило би се исто (не јок не би!), српска лига и клубови (мање успешни) не би имали никакве шансе да преживе услед незаинтересовања људи. Али ко их јебе нама је само звезда у глави ИЛИ? Ајде кад смо већ ту да маштамо онда и о новој заједничкој држави, некој новој трећој или шеснајстој југославији, можда нас овог пута неће неке ствари поновити клање, убијање, протеривање, покрштавање (по четврти пут за сто година). Па људи смо... Е па очигледно је све то више од игре.
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Ултрас
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Apr 2014
Posts: 15

PostPosted: 27 Jan 2018 09:43    Post subject: Reply with quote

Питање и да ли пише из ВБ или користи неки ВПН..
У сваком случају, болесника је било и увек ће бити. Наша прича је права, ко је разуме, разуме, ко је не разуме, никада и неће!
Тако да нема потребе објашњавати.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop