DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ОЛИМПИЈАКОС
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 25 Jan 2018 12:08    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/gvJrz2xLceM
https://youtu.be/0793pxhJ6hw


https://youtu.be/KnFRMKfS3co
Back to top
View user's profile Send private message
RS_FC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Jul 2016
Posts: 7

PostPosted: 26 Jan 2018 18:04    Post subject: Reply with quote

Do sada kada sam pisao ovde, a pisao sam malo, a posle ovoga sto cu da napisem necu pisati vise nikako, za to vreme sam vas postovao, vase stavove, i to da se ovde pise iskljucivo cirlicom, ali sada necu, toliko.

Ono sto zelim je da vas zamolim da nastavite da bojkotujte KK i u EL, a siguran sam da bi se sa mnom slozio i ogroman broj Zvezdasa sirom sveta. Prosto, vi takvi ne zaluzujete ovakav klub i zato odjebite od njega. Nadam se da su vam vecerasnji zvizduci vise od pola hale stavili to do znanja. Bojkotujte vi KK, ja cu FK i svi srecni. Noge mi otpale obe ako ikad vise krocim na onaj Sever, leglo narkomana, kojima su jebeni odnosi sa ciganskim Grcima vazniji od sopstvenog kluba, zvizdite i vredjate sopstvene igrace, vi ste dno dna.

Kunete se u neko pravoslavlje, srpstvo, pola vas narkomancine, istetovirane gorile, ubice, vi ste ruglo, ostrascena stoka puna mrznje. Zasto ne zvizdite Benu, i on je musliman? Al nemate vi kapaciteta da to skontate sami dok vam se ne kaze.

Cekaj ba, vi ste u nekim "bratskim" odnosima sa tim grcima, koji su do pre par meseci na klupi imali siptarcinu?? Alooo? to vam ne smeta?

EOno iz uvoda bih ponovio, molim vas da bojkotujete KK, jer ocigledno je vama obraz kao djon, ne smeta vam EL iako se u istu dolazi preko ABA lige? Jadnici jedni bolesni.

Vi ste ti koji prave podele medju Zvezdasima, kamo srece da zavrsite k'o Grobari, da se poubijate izmejdu sebe.. Jebem vas u usta. Zasto? ZATO!
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 26 Jan 2018 18:44    Post subject: Reply with quote

Бенов ћале није био снајпериста у прошлом рату а од овог јесте, шта више у рату са нашим народом! Очигледно да би прихватили и самог Павелића да нам донесе који спортски успех.
Жвиждите ви православној браћи, загрлите муслимана, чуј атеисту,... У томе је разлика између ”вас” и нас!
Клуб је увек имао подршку нашу, за све што се бори око вољеног нам клуба али преко неких ствари не желимо да идемо. Да се дружимо са онима који нас најмање воле, који нам желе све најгоре али када могу на нама да зарађују, причаће нам све најлепше... Као што је она АБА лига...
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 26 Jan 2018 19:18    Post subject: Reply with quote

Сербо Макарид wrote:
али када могу на нама да зарађују, причаће нам све најлепше... Као што је она АБА лига...


То је то. Хрвати су још гори од Муслимана. Размишљају шта ће да кажу, али кад имају интереса, кад си им добар воле те, а кад им више не требаш нити имају икакву корист - онда шут у дупе. Прозирни као чаша.

Вероватно је време за транспарент на трибини - "Никад више 1918 и 1945".

Сишао један наш ортак са трибине до Бујановца или Прешева, па се уверио у стање ствари. У лице ће ти птар рећи оно што волиш да чујеш, а иза леђа сложно раде за свој интерес. Знамо шта то значи.

Наша трибина ништа не заборавља, и зато је волим. Памти одлично. Понекада не волим заборавност мога народа, јер заборавља и оно што се не би смело - Јасеновац, Јадовно, Градишку, Паг и остала стратишта.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Incidente
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Nov 2002
Posts: 114

PostPosted: 26 Jan 2018 19:24    Post subject: Reply with quote

Ко избрише пост од Rsfc смрад највећи!

За век векова треба пост да стоји овде,да се види јасна разлика између Нас и њих!!!
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 500

PostPosted: 26 Jan 2018 19:51    Post subject: Reply with quote

Никако не ваља ово што се дешава,раскол,инаћење симпатизера који звижде Олимпиакосу као да играмо против најгорих непријатеља а када треба да се пева Звезди онда ћуте ко пичкице.

Што се Омића тиче,генерално немам ништа против муслимана ако су нормални људи,тако да ми ни он не би сметао...али ако је стварно истина то да му је отац балија који је ратовао онда нема шта ми да бојкотујемо утакмице него да га отерамо из клуба,ово је ипак наш клуб,зашто бисмо се ми склањали од њега?

Ја сигурно више волим овај клуб од тамо неког Омића и сигурно нећу да дозволим да ме он отера од њега...по мени је то погрешан приступ
_________________
Јебеш паре ми смо фудбал!
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 26 Jan 2018 19:56    Post subject: Reply with quote

шумски_коњ wrote:
Никако не ваља ово што се дешава,раскол,инаћење симпатизера који звижде Олимпиакосу


Мој утисак је да звиждуци нису били упућени Олимпијакосу...
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
SAdik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Mar 2017
Posts: 15

PostPosted: 26 Jan 2018 20:16    Post subject: Reply with quote

Ђоле wrote:
шумски_коњ wrote:
Никако не ваља ово што се дешава,раскол,инаћење симпатизера који звижде Олимпиакосу


Мој утисак је да звиждуци нису били упућени Олимпијакосу...

и ја мислим да су нама били упућени
а што се омића тиче не знам момка
звиждање ни једном звездином играчу не подржавам неки су око мене звиждали неки нису
бори се за наш грб као лав
али ако му је отац био снајпериста кажем не знам га нити знам одакле та информација
види се да се труди да га прихватимо
мислим треба он да изађе у јавност са тим
џабе све ово сва лажна искреност како чита књиге Селимовића и Андрића
мора он да изађе са овим у јавност
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 26 Jan 2018 20:25    Post subject: Reply with quote

Нисмо ми веверице па да верујемо све што пише у новинама... Постоје његове раније изјаве из словеније где он лично спомиње то. Вређање интелигенције или потврда, како окренеш...
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
SAdik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Mar 2017
Posts: 15

PostPosted: 26 Jan 2018 20:33    Post subject: Reply with quote

http://www.telegraf.rs/sport/kosarka/2929022-novi-centar-zvezde-pukom-srecom-preziveo-granatiranje-da-je-ta-bomba-eksplodirala-u-nasoj-kuci
ево овдје се помиње нешто о том
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 26 Jan 2018 20:55    Post subject: Reply with quote

Борили се ногама и рукама да дође и седне у клуб, нема са ким се нисмо свађали, борили се да дође у фудбал кад је требао и на крају он није сео у фотељу која се јесте љуљала али то је најближе што смо могли да га доведемо.Идеа нам је постала спонзор, довео је турке на гроб Марков да положе венац, изјаве пред прошли Олимпијакос и почетак овог накарадног односа групе и симпатизра, сада ово где те неко пита јел хоћеш да ти опалим шамар а ти му кажеш буквално немојте молим вас...и он ти опали шамарчину! Свашта је група трпела за уштрб успеха и стабилизације клуба...сагињала се докле је могла...али што је много много је! И опет се бирају речи и не помиње човек који је доста допринео да стање данас буде овако какво је..из поштовања према резултатима које има...али...јебеш ти све ово! Више бих волео да се вратим у оно време када нас је стока товарила 30 и нешто кошева, а наша трибина грми погледајте семафор и креће..."и онда кад губиш ти"....та сложност, та страст, љубав, пркос који говори да смо већи, да не дамо на себе...не може речима да се опише. Ово данас...не знаш више ни ко долази на ту кошарку, ко би да се слика са познатима по партеру, ко би да удари селфи, ко долази само да "пробије звучни зид"....човек да буквално не пронађе себе на месту попут овог. Али ишло се...и упркос фудбалу и гомили утакмица, знамо које проблеме има клуб и ишли смо четвороношке у Пионир да покажемо да смо ту и да дајемо подршку свему што се ради, поготову када не иде и то на начин на који не иде!
Што се утакмице тиче...Треба да људи буду поносни што нико није ни покушао да гестикулира некоме преко пута ко звижди...нека их нека звижде...трибина је рекла шта је имала...и то је то. Умела је хала и после звиждука заједно да отпева песму...једноставно група мисли једно они друго...на фудбалу је ово немогућ сценарио и баш зато Делије вероватно не желе да улазе у конфротацију са навијачима који бодре исти клуб који и они, и зато се и повлаче из хале јер сигурно да последње што желе је циркус међу навијачима Звезде, група је последња којој ово треба и која жели овако нешто, буквално је била сатерана у ћошак и вероватно није било другог избора, а и како да га буде кад се једно договориш а друго се догоди!? Опет смо црвенели пред браћом...али то постаје изгледа већ традиција...кад се осетиш ко последњих мохиканац...тужно то изгледа, али и можеш да будеш поносан на своје другаре око тебе који су ту и не издају! Делије не мрзе никога, само не желе да се мешају бабе и жабе, да се праве од људи будале! Онај излив мржње према нама од стране трибине преко пута...као да смо противнички навијачи...али нису добили одговор и никада неће. Јер Север неће да спречава никога ништа да ради...још једном...Север не мрзи! Што се не би могло рећи за добар део хале...али и то је саставни део свега и лично што се мене тиче, прележао сам те мале богиње и после једног срамоћења пред људима који су нам пријатељи...ништа више не може да ме изненади. Ето и победисимо коначно тај Олимпијакос...ваљда смо сад сви срећни? Плус Делија више неће бити у хали....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Гио Делија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jul 2011
Posts: 53
Location: куда иду људи као ја

PostPosted: 26 Jan 2018 22:33    Post subject: Reply with quote

Дошло је изгледа време када Звездини симпатизери више чекају звиждање Олимпијакосу и терање ината Северу него подршку Звезди. Стално сам се трудио да их разумем и оправдам али су вечерас прешли линију која се не прелази. Звижде нам они који би и харадинаја видели у нашем дресу ако би то допринело европској Звезди која меље све пред собом.

Незадовљни, искомплексирани и надобудни појединци лече своје комплексе и немање образа звиждањем "наркоманима и дебилима" који "наносе штету свом клубу"! Они који ниједан принцип немају у животу и преко мртвих би газили само да дођу до циља и испуне своју сујету.

Велика Субота, бојкот југо лиге, скандирање "ратним злочинцима, терање мостарског словенца, навијање за братски клуб СВЕ ЈЕ ТО ТРН У ОКУ ЗВЕЗДИНОЈ ЕДУКОВАНОЈ ПУБЛИЦИ СА ДРУГИХ ТРИБИНА.

Вечерас су много маске, које су већ биле напола скинуте, потпуно пале и јасно је да не размишљамо сви исто. Али једна страна је много дала себи за право. И превише!
_________________
увек са тобом
Back to top
View user's profile Send private message
ЛазарЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Mar 2012
Posts: 62

PostPosted: 26 Jan 2018 23:17    Post subject: Reply with quote

Катастрофа вече...Прва ствар која ме разочарала је мали број навијача а поизвано је да се дође и покаже и одбрани пријатељство са грцима и то од звездаша...О Алену Омићу не знам шта да кажем, с једне стране ако је тачно да је његов ћале био снајпериста нема ту дискусије више али је то требало и написати на пароли јер очигледно 99 посто људи не зна. С друге стране имам утисак да је група једва чекала да не иде на баскет.Помињу се принципи и национализам итд. Због тога од данас се селим на исток/запад све док они који издају националне интересе и Србију не буду прозивани.
АБА навијаче, симпатизере можемо да пљујемо до сутраа али шта мислите ко пуни Маракану сем нас нпр на Европи? Ко зна који је то профил људи све тамо и каква су њихова размишљања али опет нас везује једна ствар.Можда ће неко рећи да нам не требају такви али онда не би ни били велики клуб као што јесмо. Нека је и пионир мерило? Да ли имамо 7000 навијача да урадимо кореографију без њих у целој сали? Тешко.Тако је и на фудбалу када је пуна Маракана па и Север без обзира што на фудбал долази много више правих навијача.
_________________
Востани Сербие,давно си заспала !
Back to top
View user's profile Send private message
SAdik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Mar 2017
Posts: 15

PostPosted: 26 Jan 2018 23:26    Post subject: Reply with quote

ЛазарЦЗ wrote:
Катастрофа вече...Прва ствар која ме разочарала је мали број навијача а поизвано је да се дође и покаже и одбрани пријатељство са грцима и то од звездаша...О Алену Омићу не знам шта да кажем, с једне стране ако је тачно да је његов ћале био снајпериста нема ту дискусије више али је то требало и написати на пароли јер очигледно 99 посто људи не зна. С друге стране имам утисак да је група једва чекала да не иде на баскет.Помињу се принципи и национализам итд. Због тога од данас се селим на исток/запад све док они који издају националне интересе и Србију не буду прозивани.
АБА навијаче, симпатизере можемо да пљујемо до сутраа али шта мислите ко пуни Маракану сем нас нпр на Европи? Ко зна који је то профил људи све тамо и каква су њихова размишљања али опет нас везује једна ствар.Можда ће неко рећи да нам не требају такви али онда не би ни били велики клуб као што јесмо. Нека је и пионир мерило? Да ли имамо 7000 навијача да урадимо кореографију без њих у целој сали? Тешко.Тако је и на фудбалу када је пуна Маракана па и Север без обзира што на фудбал долази много више правих навијача.


Шта знам Вучића нисмо помињали од Чачка прије 3 године пред геј параду требало би мало да кренемо. Космет се браћо издаје. Приче по новинама од стране дотичног како треба да се запитамо шта нам од Космета треба а шта не.
Знам да је било приче на форуму због чега то не радимо али ипак јел треба да пређемо преко неких ствари од стране "великог вође".
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 26 Jan 2018 23:34    Post subject: Reply with quote

ЛазарЦЗ wrote:
Катастрофа вече...Прва ствар која ме разочарала је мали број навијача а поизвано је да се дође и покаже и одбрани пријатељство са грцима и то од звездаша...О Алену Омићу не знам шта да кажем, с једне стране ако је тачно да је његов ћале био снајпериста нема ту дискусије више али је то требало и написати на пароли јер очигледно 99 посто људи не зна. С друге стране имам утисак да је група једва чекала да не иде на баскет.Помињу се принципи и национализам итд. Због тога од данас се селим на исток/запад све док они који издају националне интересе и Србију не буду прозивани.
АБА навијаче, симпатизере можемо да пљујемо до сутраа али шта мислите ко пуни Маракану сем нас нпр на Европи? Ко зна који је то профил људи све тамо и каква су њихова размишљања али опет нас везује једна ствар.Можда ће неко рећи да нам не требају такви али онда не би ни били велики клуб као што јесмо. Нека је и пионир мерило? Да ли имамо 7000 навијача да урадимо кореографију без њих у целој сали? Тешко.Тако је и на фудбалу када је пуна Маракана па и Север без обзира што на фудбал долази много више правих навијача.

Ако 2000 од оних из хале иде на фудбал...и то европске мечеве...пуна капа!!! О домаћим утакмицама је и смешно причати. Пресели се ти друже где хоћеш, твоје право...данас си могао да видиш сложан Север, сложну трибину...нешто што се не виђа често! И то у тренутку када им остатак хале звижди као да су дошли сами хрвати у халу...ма ни њима не би звиждали тако. Путуј Игумане и на манастир не мисли!!! Чуј...аба навијачи....шта све неће човек овде протичати.
Кад дођу ти аба навијачи међу 50000 људи...од којих су бар 40000 оријентисани као Север вечерас....неће баш тако лако да се одлуче да звижде када около њих седе људи који не деле мишљење као они.
Али...за све ово можете да се захвалите нашем председнику клуба...он нам је омогућио ове дубоке расправе и прави раскол између симпатизера и групе. Сетите се сваки пут када видите празан део где су биле Делије чијих је то руку дело!
Најгоре је када у некога верујеш, будеш уз њега без икаквих маски, лажи, превара...и он ти утера курац!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop