DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Келн
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 08 Dec 2017 03:50    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/_sf1xqn98D8
Back to top
View user's profile Send private message
dragan993
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Jun 2013
Posts: 102

PostPosted: 08 Dec 2017 05:46    Post subject: Reply with quote

Кореографија:
https://www.youtube.com/watch?v=795tmAjCf-Q
Лудница код гола:
https://www.youtube.com/watch?v=KcrmIlYoyiI
Славље са играчима:
https://www.youtube.com/watch?v=GyLEy7P5QE4
Треће полувреме:
https://youtu.be/hKuprOqhtMY
Back to top
View user's profile Send private message
dragan993
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Jun 2013
Posts: 102

PostPosted: 08 Dec 2017 06:32    Post subject: Reply with quote

Deutsche Schweine:
https://www.youtube.com/watch?v=Byh40BCew8M
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 08 Dec 2017 06:57    Post subject: Reply with quote


_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Dec 2017 07:48    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=55IllL9Y1qE
https://www.youtube.com/watch?v=5x8kjI39YRw
Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Београђанин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 93

PostPosted: 08 Dec 2017 08:37    Post subject: Reply with quote

НЦБ wrote:
Шта би, прошли смо, а?
Еееее моје Делије...
Хвала момцима са терена, публика ово дефинитивно није заслужила!!!
Где су вам емоције цигани...


Не могу да кажем да сам био пресрећан после синоћне утакмице и великог успеха, не зато што не волим спорт већ зато што никако не могу да се отмем утиску да је наш Југ боље навијао него Север. Не знам шта је са људима али мени су уништили својим (не)навијањем вече због које су наши фудбалери крварили.
Ал' да не дужим о томе, можда није тренутак, свака част нашим лавовима! Вратио бих се само на крај сезоне кад се покренула прича о Европи где је баш мало људи веровало у групну фазу а за пролеће у Европи је било непристојно поменути а не размишљати.

Ови момци заслужују пун север, али не онај од синоћ већ онај од спартака из суботице пре пар година.
Можда и треба карта за север да буде најскупља...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Dec 2017 08:48    Post subject: Reply with quote

Не можеш ти све и да је не знам који противник, да навијаш са 100% својих могућности где ти на трибини има 4000-5000 људи преко капацитета. Дакле Север јуче није имао 13000 људи, него негде 17000 по слободној процени. Ту је преко 10000 малтене не навијачки образованих људи, и ако ми делујемо много боље сад него против неког Динама из Кијева, Барселоне, Милана...итд. Опет то није довољно да правог навијача испуни 100%. Међутим, када се сетим свих побројаних утакмица, сигурно да је ово најбоље навијање, о изгледну и да не причамо. Велики је набој, људи који разумеју све су у мањини...али и поред тога није то уопште лоше било. Кавез, који је био активан, није се чуо ни једном малтене...и то је јако битна чињеница. Много места за напредак има и овако, али када дође овако пресудна утакмица, мислим да нема трибине на свету која нема проблем са овим и са чиме ми имамо. Кореографија одлична, и на почетку и на полувремену, играчи на огради трибине, пар пута цео стадион, Ђурђевдан, Дојче швајне итд. Има ту ствари које су занимљиве и за оне који су највеће цепидлаке. Али мислим да сада није време да то радимо....
Све у свему, браво Звездо.
МАМИЦУ ТИ ЈАРЕЋУ!!!
https://youtu.be/y4PSggjSC6A
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Dec 2017 08:57    Post subject: Reply with quote

И да...ми дефинитивно не знамо да се радујемо! Ваљда се и то учи!? Толико година смо таворили да ни не знамо више поштено да прославимо нешто...чини ми се да умемо боље да испратимо играче на овакву утакмицу, него да их на самој утакмици носимо до победе. А и када победимо не знамо да се понашамо. Ваљда ће нас ови успеси мало научити природним стварима, превише смо застранили и отишли у курац.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Dec 2017 09:07    Post subject: Reply with quote

А овако то изгледа из дрзгог угла!
https://www.youtube.com/watch?v=cgL0oMyuffo
Ове усране фаце њихове и тишина ми је као да смо навијали као Аргентинци 90 минута уз све оне трубе бубњеве чинеле и кастањете.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 08 Dec 2017 09:08    Post subject: Reply with quote

Биће боље научиће,кореографија много добра идеја,али много лоше испала,не знам зашо се форсира бела боја код комплексних фигура попут јарца,ово је по стоти пут да бела боја сјебе корео.....просто слабо оцртава детаље,то се могло видети доста пута,но добро то није толико битно колико све остало,уживајмо
Back to top
View user's profile Send private message
ултра сепаре
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Jun 2017
Posts: 35

PostPosted: 08 Dec 2017 09:14    Post subject: Reply with quote

Предивно вече, хвала још једном нашим спартанцима на срчаној борби и храбрости. Ја сам иначе још када је почела сезона написао у пар порука да верујем у њих и да ће велике ствари урадити, јер тако је то код Црвене Звезде, а тога смо свесни били и у ватерполу 2013. и прошле године код кошаркаша. Нама је судбина да последњих 20 година пуно чекамо да успех дође, а када дође то време, ми заиста нешто урадимо. Ја ето верујем да до полуфинала сигурно стижемо, а за остало нећу да прејудицирам Very Happy
Што се тиче навијања кореографија врхунска, ово за најлоне на степеницама свака част, тиме смо избегли рупе које су квариле визуелни изглед.
Што се тиче певања најбоље да о томе наставимо на теми ПЕСМЕ, да ипак на овој теми се фокусирамо на оно најбитније, а то је осећај који доживиш кад после дугих 26 година дочекаш пролеће у Европи. Cool
Ал' ето ипак би рекао да би било лепше да је сваки човек понео шал, јер би много садржајнија била шарпата, овако је било доста проређено.
А код звучника треба повести рачуна јер десни звучник до запада уопште не ради, до истока је био само један, и много је боље кад се појача до краја, јер када је микрофон црко у 70 минуту против Краснодара навијање је било слабије. Поготово када су евро утакмице, када долазе нестандардни навијачи, симпатизери и остали треба их што јаче појачати.

Хвала ти Звездо!
_________________
БАШ НАЈВИШЕ НА СВЕТУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Dec 2017 09:21    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
Биће боље научиће,кореографија много добра идеја,али много лоше испала,не знам зашо се форсира бела боја код комплексних фигура попут јарца,ово је по стоти пут да бела боја сјебе корео.....просто слабо оцртава детаље,то се могло видети доста пута,но добро то није толико битно колико све остало,уживајмо

Зато што им је можда те боје грб, тачније јарац?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 08 Dec 2017 09:26    Post subject: Reply with quote

Свака част целој екипи и хвала им на овоме! Али стварно је невероватно да, уместо да стадион гори, да је то најпозитивнија атмосвера икад...ми дођемо у оно стање да навијамо као да смо основали групу пре 3 године. Све је то лепо, слажемо се сви да је најприродније да песма креће из масе, да вођа нема солистички концерт, да је озвучење за неке друге навијачке трибине и сл. АЛИ јебо те, па јуче 85% севера није чуло вођу уопште! Који ће нам курац онај мегафон, кад га чује 5 првих редова? Никад у животу нисам видео мање риба, матораца, клинаца. чинило ми се и да су људи до истока и ови горе и скоро сви расположени да навијају и да желе...али џабе кад пола севера виче дојче швајне оле оле, а друга половина напред звездо оле оле. Џабе кад треба по пола минута да се песма рашири по трибини и онда добијамо четвороглас. Огромна штета што нисмо искористили оно што смо имали и прославили ово како треба. Имали смо препун север, солидан састав с обзиром каква је утакмица у питању, највише противничких навијача икад и ми онако. И још једна ствар, невероватно је да смо постали оволико празни и неприродни да не умемо да се радујемо и прославимо оно што чекамо 25год. У принципу јесте боље од многих европских утакмица од пре 5-10-15 година....али смо могли много боље. Још једном хвала играчима од свег срца, надам се да ћемо им се одужити бар још једном ове сезоне.
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 08 Dec 2017 09:27    Post subject: Reply with quote

Ma dobro stoji to,ne sporim,nego vec dosta puta taj balans bele i medjuprostora koji ostaje izmedju bele i drugog najlona a to je crna boja,praznina upropasti sliku ili da se preciznije izrazim moras da se bas napregnes da je uocis,na to sam mislio....to sam hteo davno jos da predlozim da se kompleskne figure ne rade sa belom bojom,ali dobro to je moje vidjenje,mozda ja nisam u pravu,uvek sam pohvalio sad eto
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 08 Dec 2017 09:30    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
И да...ми дефинитивно не знамо да се радујемо! Ваљда се и то учи!? Толико година смо таворили да ни не знамо више поштено да прославимо нешто...чини ми се да умемо боље да испратимо играче на овакву утакмицу, него да их на самој утакмици носимо до победе. А и када победимо не знамо да се понашамо. Ваљда ће нас ови успеси мало научити природним стварима, превише смо застранили и отишли у курац.


Убо си суштину,и није ово први пут да не знамо да се радујемо,колико дербија кад треба да им се усеремо у фацу за крај ми као да се питамо шта се десило,уместо да синоћ још једно 20 минута онако из душе отпевамо ми делујемо као уморни рудари после 10 сати у окну,сто пута смо боље реаговали после неких несрећних пораза,не знам како бих то назвао али просто је невероватно да знаш да си прошао,готово све и уместо феште неки грч....
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop