DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Келн
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Nov 2017 08:27    Post subject: Келн Reply with quote








МАРАКАНА!







Да поређамо овако, да се види одакле смо кренули и докле смо стигли! Последња станица пред почетак нове ере нашег клуба је утакмица у четвртак са Келном. Много може да се каже о самој утакмици. Од тога да се очекује преко 5000 гостујућих навијача, што вероватно 99% овог форума, а и уопште људи који данас долазе на стадион, никада није доживело, до тога да је ово утакмица која нас води у Звездино пролеће. Имали смо ми шансу и против Стразбура пре 10 ак година, али баш зато само поставио ове слике горе да се види који смо пут прешли да би стигли до тог "Стразбура". Тада је пут био много краћи до ове утакмице. Играла се по једна утакмица без реванша, и клуб је био далеко стабилнији него данас што је. Дакле, после Смапдорије 92. у Бугарској, далеко најбитнија утакмица за наш клуб! Могли смо ми и да уђемо у Лигу Шампиона против Динама из Кијева, али и тада смо били стабилан клуб када се гледа са данашње дистанце! Ово што је наш клуб урадио ове полу сезоне, граничи се са невероватним, и зато, у четвртак како год да буде...ПЕСМА НЕ СМЕ ДА СТАЈЕ НИ ЈЕДНОГ СЕКУНДА, НЕМА МЕСТА САМО ГЛЕДАЊУ ФУДБАЛА ЈЕР ИМАМО НАВИЈАЧКУ ГРУПУ ПРЕКО ПУТА СЕБЕ У БРОЈУ У КОМЕ ЈЕДВА ДА ЈЕ ИМАМО КАДА ЈЕ ВЕЧИТИ ДЕРБИ!
Зато се добро спремите, и све што смо прошли и научили кроз ове утакмице горе, покажимо у четвртак!
Одиграли смо 13 Европских утакмица и имамо велике шансе да презимимо, газимо редом кроз наше првенство! Нема сумње да ће стадион бити крцат, али како год буде било ми морамо на овој утакмици да покажемо ко смо и шта смо, и да пружимо огромну подршку нашем клубу како год се кретао резултат!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Crvena Zvezda
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Apr 2010
Posts: 109

PostPosted: 30 Nov 2017 15:02    Post subject: Reply with quote

Доста симболике везано je за ову утакмицу с Келном.
Они су нам joш дужници док их не избацимо из групе, значи она победа je помогла, али сад им треба задати завршни ударац!

Друго, могли бисмо да повучемо паралелу између утакмица с Баjeрном '91 и сада с Келном - обе одлучуjуће игране на Маракани, нерешен исход нам колко-толко одговара, и оно наjбитниje..играмо са швабама што мене искрено наjвише плаши.

Могу они тренутно да буду канта од екипе и да их сви пуне у бундеслиги али захваљуjући свом карактеру, после 3 кола и 0 бодова у групи ЛЕ дошли су у ситуациjу да се и они нешто питаjу, дакле морамо приступимо утакмици максимално озбиљно, а не у фазону ма лако ћемо..већ смо их jедном добили..

МОРА ДА СЕ ТРЕСЕ СТАДИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Crvena Zvezda
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Apr 2010
Posts: 109

PostPosted: 30 Nov 2017 16:24    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/dY-YUfzHJY0
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 30 Nov 2017 18:38    Post subject: Reply with quote

Закључак из претходних постова је да ће ова утакмица бити јединствена,како на терену,тако и на трибинама за већину људи. Ово ће бити наш Бајерн,Бари,све оно о чему смо слушали и о чему смо маштали. Историјски гледано Звезда је имала много већих утакмица од ове,али највећи део генерација Звездаша који данас гледају Звезду нису били део тог периода. Време је да почне полако да се кува,недељу дана до утакмице,морају сви да схвате да нема позераја,селфија и сличног.
НЕК СЕ ЗВЕЗДИН ПРОТИВНИК УСЕРЕ ОД БУКЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Nov 2017 18:55    Post subject: Reply with quote

Ми смо велемајстори да се укочимо кад не треба, да згрешимо када је најбитније итд. Сада је време да се прича, да се не створи атмосфера да смо већ прошли јер како неко изнад рече....
https://www.youtube.com/watch?v=8BXjtv1i7DE
...и мора четворо очију да се отвори јер су они велемајстори да када треба одиграју како треба, а ми баш обрнуто. Ако будемо изненадили сами себе као што смо до сада током европског такмичења...нема зиме за нас! Међутим, ако кренемо у напред да се радујуемо и рачунамо ко може на пролеће да нам дође...то већ не ваља! Зато, има много разлога да верујемо да ће све на крају те вечери бити тако да ћемо славити...али до тога се треба изборити...како они на терену, тако ми на трибини!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 01 Dec 2017 07:44    Post subject: Reply with quote

Најгоре су свечарске атмосфере, где се слави нешто што није освојено или постигнуто. Нас тек чека права борба, и надам се да ћемо бити паметни и одмерени у изјавама. Швабе су то, а оне гризу до задњег звиждука. Бордо и Стразбур су нам ваљда школа, као и обе с Бајерном кући, и 1991. и 2007.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 01 Dec 2017 08:11    Post subject: Reply with quote

ЂорђеКНН wrote:
Закључак из претходних постова је да ће ова утакмица бити јединствена,како на терену,тако и на трибинама за већину људи. Ово ће бити наш Бајерн,Бари,све оно о чему смо слушали и о чему смо маштали. Историјски гледано Звезда је имала много већих утакмица од ове,али највећи део генерација Звездаша који данас гледају Звезду нису били део тог периода. Време је да почне полако да се кува,недељу дана до утакмице,морају сви да схвате да нема позераја,селфија и сличног.
НЕК СЕ ЗВЕЗДИН ПРОТИВНИК УСЕРЕ ОД БУКЕ!


Нисам мислио да је ово меч генерације мислећи на пролазак и презимљавање у европи. Мислио сам генерално на меч,како на терену,тако и на трибинама. На обавезу да сваки појединац да све од себе да ово буде за памћење. Далеко је пролаз,велика препрека је ту,баш зато и треба да се покажемо и коначно заједно дођемо до циља. Претходни покушаји (Стразбур и Бордо) су били на гостовању,ово је први пут прилика да свако може да да допринос оваквом мечу. Прво полувреме против Арсенала је пример како треба,само овај пут мора 90+ минута тако.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Dec 2017 09:00    Post subject: Reply with quote

Мноого је битно да имамо играче какве имамо. Пролазили су мечеви а сви смо очекивали...ево сад ће кикс...немогће да ћемо и ове да надиграмо да неће неко да погреши...да неће да их поједе трема и темпо којим играју. Не! Ово је генерација која једва чека да истрчи на терен на таквим утакмицама, која је сигурна и стабилна...не може овакав резултат случајно да дође! Ако су они толико самоуверени, а при томе не коштају по пар десетина милиона, него можда сви заједно толико...онда и ми морамо да смо на висини задатка и да се не плашимо! Да се не плашимо да пустимо глас...како год да иде доле на терену! Немамо права на то, да ми будемо пичкице а они доле да стисну муда! Зато морамо троструко боље да се покажемо на овој утакмици...јер су нас задужили! Екипа која има дух Звездаштва...екипа која нема страха! Зато и ми да покажемо исто то!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 01 Dec 2017 09:22    Post subject: Reply with quote

То је то, сад треба показати какви смо. Све је у нашим рукама! Посебан је изазов гомила ових што су шенлучили по Лондону. Морамо их надјачати и надгласати, да виде где су дошли. Пакао на трибинама да приредимо. Не улази се у Србију тек тако братац!
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Dec 2017 18:05    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
circleoftwo
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2012
Posts: 180
Location: БЕОГРАД,ТАШ

PostPosted: 03 Dec 2017 11:19    Post subject: Reply with quote

нема јуче,нема сутра тај дан само постоји тај дан даћемо све од себе,ми и на терену они. Ништа није битно тада само тих 90 мин. Хтео сам да цитирам пар постова али сваки је тачан. Нек их дође колко оће,ма бре ми да само будемо оно што и јесмо и то је то.Знам браћо лако је рећи али сви ћемо радити и потрудити се....Јер ТО СМО МИ
_________________
Наш крај лепши од париза.!!!!!!ДЕЛИЈЕ ТАШ
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Dec 2017 12:24    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Београђанин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 93

PostPosted: 03 Dec 2017 12:57    Post subject: Reply with quote

Делије, понесите шалове да цео стадион буде једна велика шарпата, као против Роме пре 10ак година!
Back to top
View user's profile Send private message
рибакиото
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Dec 2015
Posts: 8
Location: на бранику отаџбине

PostPosted: 03 Dec 2017 13:00    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=2Mu6HKovY4o

" ЕВО НАС 7. ДЕЦЕМБРА 2017. ГОДИНЕ НА СРПСКОЈ МАРАКАНИ УОЧИ ЈОШ ЈЕДНОГ ВЕЛИКОГА ПРАЗНИКА ЗВЕЗДИНОГА И НАПОКОН ДОШАО ЈЕ ТРЕНУТАК ДА СЕ ПОСЛЕ 28 ГОДИНА КЕЛНУ ОСВЕТИМО НА ОВОМ СТАДИОНУ"!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 03 Dec 2017 13:14    Post subject: Reply with quote




Четвртак, зна се, време и место... да буде још већи кортео него у Келну!
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop