DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-МЛАДОСТ
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 23 Oct 2017 09:34    Post subject: Reply with quote






Не треба играчи даље више да се петљају по мом мишљењу...хвала им и на овоме! Јер сутра ће се окренути коло среће, изгубићемо негде, навућиће тај виртуелни бес на себе оних који нису никад планирали нити ће планирати да дођу на неку утакмицу попут ових, али ће им дати повода да испирају тада уста са њима. А они то нису заслужили! Биће....где су сад они што су нас позивали итд...у главном наш народ је бандоглав, тврдоглав, осветољубив...не праштају они што сад морају да ћуте ко пичке и да читају ово...само чекају прави моменат да се поново упале и да крену да убеђују да су они у праву што нису ишли да гледају ову "намештену лигу", "плаћенике и агенте" са Севера, Ултра Коп и пичке материне...што је ве це запушен, што не може да пишки на полувремену, што су столице прашњаве итд.
Драго ми је сада ако ништа друго, што морају да ћуте...Звезда игра фудбал ево ја не памтим...мислио сам да после оног Грофовог не може боље у првенству,али сам се преварио...у Европи и даље смо у игри, са свима играмо бара-бар...нико нас није понизио, остављају срце на терену, побеђују бундселигаша, играју са Арсеналом као што смо некад са Војводином се надигравали, стварају се малди играчи и таленти, први пут после ко зна колико одбијају се понуде на прелазном року за добре паре итд....
Што се групе тиче...Група се труди колико год може...из утакмице у утакмицу се буди, ради, прати ни мало лаган ритам....Дакле, не постоји ни један једини разлог да онај који стварно и искрено воли наш клуб, не буде на стадиону. Међутм, изгледа да је таквих тренутно онолико колико се помиње...а то је 6000-7000-8000 плафон! На Северу када се окупи приближно 4000 људи ми славимо данас....некада смо били сморени када дође толико људи радним даном на куп утакмицу са неким небитним клубом.
Једина ствар која колико толико даје неко објашњање је то што рецимо све остале групе из наше земље и региона када скупе копове са превенствених утакмица, а да није дерби...тешко да премашују цифру од 4000-5000...и то је нешто што може да говори да ово није само код нас, али то не треба да нам буде утеха јер овакве успехе смо сањали и чекали да би показали како те успехе знају да испрате Делије. Међутим, ми време не можемо да вратимо и да поправљамо оно зашта нисмо ни знали да не ваља...али можемо да се на даље трудимо да прво ово што имамо, направимо да буде што квалитетније, да не морају људи да се моле да стану у два сектора, да се не скупљају по трибини као стадо оваца када чобан јури...него да се зна како иду ствари ако нас је већ мање него иначе. Да се навија што боље, мелодичније, да уче нови клинци зашто уопште навијају(супер је што имамо бар 5 копова млађих који евидентно желе да навијају, али не можеш да после првог пута певања "сваке ноћи сањам ја, Маракана препуна...да пребацујеш ничим изазван песму на "да је већи јна"...или да Бајагину песму "још те волим"...после другог круга певања пребацујеш на..."хоћемо трећи гоо"...нити да сам измишљаш мелодију коју певају Грци па чак и наше комшије...итд). Мораш мало више да знаш о навијању и зашто си ту. Како се песме певају и зашто. Колико треба дати шансе једној песми да пробаш да извучеш максимум из ње...итд. Има много ствари које могу да се поправљају међу нама који смо сада ту, а упоредо тражити начине како да нам прилазе људи поново. Очигледно је да је све збирно дало неку лошу слику, где смо сигурно и ми једним делом криви, додуше не ни 10 ину онога што нам се приписује...и то је оставило трага...сад је на нама који смо ту да повратимо то, да се пробуде навијачи, али да то буде из правих побуда.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 23 Oct 2017 10:24    Post subject: Reply with quote

Кад мало боље размислим Rolling Eyes ... Можда и евро навијачи долазе на Арсенал, а Младост заобилазе баш зато што их редовно прозивамо пре,током и након европских утакмица, можда се једноставно не осећају као да су део нас, као да смо једна фамилија... А све те поделе на фотељаше и на ове озбиљне је почело након Олимпијакоса у кошарци прошле године када смо о њима говорили најгоре могуће као да су у питању наши највећи непријатељи, а не браћа која имају мало другачији поглед на неке ствари.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 23 Oct 2017 10:44    Post subject: Reply with quote

Немој да серендаш са та 4 коментара....кад је био Лудогорец? Кад је била утакмица пред Лудогорец? Јел смо их и тада називали таквим именима или смо можда били згранути где нестаде две трећине посете од проше сезоне!? Какав Олимпијакос, то је само једна у низу сламки за које се хватају када немају шта да кажу! За Арсенал нико реч није рекао никоме, сви смо били једно, позитивна атмосфера, лепо се причало на тему наредне утакмице, људи супер реаговали...и ево резултата видео се јуче! Ја сам искрено, полу задовољан Севером јер почињем да схватам да смо на нули сада...али причати приче да смо ми увредили некога....плус да не помињем те кошарке где песме креће мимо копа, да се звижди када коп неће да започне утакмицу са аидом(песмом коју једино отпевају сви па онда наставе да се сликају по хали), да не помињем надглашавање на "да је Обилић Српски син"...и аидом...итд, догађаје пред Олимпијакос.... Немој ти да овде на перфидан педерски начин нама натоварујеш нешто за шта нисмо криви!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
plum brandy
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2011
Posts: 131
Location: Рулетенбург

PostPosted: 23 Oct 2017 11:58    Post subject: Reply with quote

Треба да се престане са повлађивањем масама...док још није касно, док те масе за којим се овде жали потпуно не униште дух севера, а север постане као и свако друго окупљалиште овог стадо народа.

''Светина је стока једна грда'' није то узалуд рекла једна паметна српска глава.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 23 Oct 2017 13:35    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/Y1oQTQvEAyA
Back to top
View user's profile Send private message
Београђанин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 93

PostPosted: 23 Oct 2017 22:10    Post subject: Reply with quote

Само стрпљиво да ми радимо на нама да то буде као у задњих пар утакмица и све ће доћи на своје место. Причам и са ћалетом баш каже да у ''оном'' периоду, пре пар година, виђао људе његових година који су пре тога били ко зна кад прорадио је тад инат.. Сад мора стрпљиво градити причу, нигде не јурити никог не прозивати већ се трудити да се људи едукују и да се направи нека култура доласка на стадион коју немају сви на велику жалост јер ова екипа стварно то заслужује.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop