DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда игра у четвртак
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Oct 2017 18:41    Post subject: Звезда игра у четвртак Reply with quote

Не знам колико је ова утакмица изрекламирана и дал ће бити људи, ал на време да отворимо тему да се спремимо! Very Happy
Шалу на страну...видео клип који не могу ни много старији људи да схвате са ове дистанце, али вреди и чути и погледати. То је оно за шта ми и даље данас навијамо, иако смо далеко од таквих успеха...опет вреди чути и погледати која је величина нашег клуба и колико неке ствари никад не бледе!
https://www.youtube.com/watch?v=arI4PW-GFnU
У четвртак, шта год да се деси, до краја треба да будемо прво захвални нашим играчима што смо ту где јесмо, а ода и верни клубу и навијачи који су уз клуб и да побеђује и да губи! Зато се спремите за све варијанте и онда дођите на стадион.
Није четвртак дан за исправљање кривих дрина, иако би имали што шта да кажемо...у четвртак да покушамо јако тешку ствар да урадимо а то можемо само ако смо сви једно! Зато све подредити успеху на тој утакмици!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 16 Oct 2017 18:56    Post subject: Reply with quote

Треба напоменути да људи са Мачве требају да дођу што раније на стадион, бар сат ипо времена раније, како централни део Севера не би био преплављен залуталим инстаграмерима који неће ни да бекну...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Oct 2017 19:01    Post subject: Reply with quote

Jezic1989 wrote:
како централни део Севера не би био преплављен залуталим инстаграмерима који неће ни да бекну...

Има да навијају и да на крају питају јел има још!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 17 Oct 2017 07:46    Post subject: Reply with quote

Једина кореографија би требало да буде навијање. Навијање као никад пре!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 17 Oct 2017 08:47    Post subject: Reply with quote

Фабрицио wrote:
Једина кореографија би требало да буде навијање. Навијање као никад пре!
.

Из твојих уста у божије уши,да господа која чека да слика кореографију остане без инстаграм прича са арсенала, и да виде и чују гости шта је енглески стил навијања Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
zlidzon
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Mar 2012
Posts: 33

PostPosted: 17 Oct 2017 09:21    Post subject: Reply with quote

Фабрицио wrote:
Једина кореографија би требало да буде навијање. Навијање као никад пре!


Данас игра наша Звезда,
данас игра Звезда нови шампион,
слике кореа данас нема,
запевајте мајстори.

Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 17 Oct 2017 09:27    Post subject: Reply with quote

Неписаним навијачким правилима никога нећемо научити за једну утакмицу, нећемо се ни ми прилагођавати њима, али ћемо сигурно гледати да нам подршка клубу буде на првом месту овај пут. Ствари које нама сметају ћемо оставити за неки други пут, или ћемо то урадити на неки начин да то има смисла...јесте "најбољи" тренутак да натрљамо на нос коме треба све...али дугорочно, па и краткорочно није добро. Пустити ову утакмицу да пробамо да извучемо максимум из свих, па и тих снимача и залуталих...кад су већ ту. Свесно то радимо јер желимо клубу најбоље... А свакако да ћемо се овом проблематиком бавити наредни временски период. Нигде то неће да побегне...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 17 Oct 2017 09:38    Post subject: Reply with quote

Па не радимо кореографије да би удовољавали осталима на стадиону ваљда. У назад неколико европских текми имали смо јаке поруке кореографијама,не видим разлог да се због неког или нечег од тога одустане.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 17 Oct 2017 09:43    Post subject: Reply with quote

Немој да се троши енергија на овакве теме...ако неко има нешто паметно...нека напише...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
немам појма
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2008
Posts: 73

PostPosted: 17 Oct 2017 10:32    Post subject: Reply with quote

У четвртак треба да нас занима само то да дамо све од себе да направимо чудо! Ако направимо чудо и победимо, то може да нас одведе ко зна где у спортском и навијачком смислу, јер верујем да би настала ТОТАЛНА ЛУДНИЦА након те утакмице!

Зато је сада важније него икада да дамо све од себе, 100 посто, без иједног пропуста, не треба ни случајно дозволити да нам буде жао после утакмице, да причамо „како смо могли“.

Напоменуо бих једну ствар, која је по мени најважнија за четвртак, а то је избор песама.
Прво, потребна нам је лудачки позитивна енергија која ће се пренети на терен. Ми са Мачве можемо да певамо све, а већина људи која дође у четвртак баш и не може. Али ми МОРАМО ДА БУДЕМО ЈЕДНО да би победили и то је ЈЕДИНИ НАЧИН. Подредити све томе!

Друго, на пример:
песма „љубав си ми једина“ се пева када добро играмо и водимо 2:0 и више, или када губимо 3:0 и више и немамо шансе да се вратимо. Против батеа смо дали гол и кренули лудачки да нападамо, међутим играчи су изгубили енергију, видело се да могу лако да приме гол, а ми певамо „љубав си ми једина“. Хоћу да кажем да смо ми ипак неки фактор на утакмици и да имамо одређен утицај на дешавања на терену, а то у четвртак мора максимално да се искористи! По мени је ово јако битна ствар! Значи ако наши играчи нападају као луди рецимо 5 минута, ми треба да гледамо да им дамо енергију да то што дуже траје, да упадну у транс. У тренуцима док противник не излази из 16ерца да отпевамо АЈМО АЈДЕ СВИ У НАПАД, па да кренемо са „север цели сада се весели“ или але о ајде звездо са на гол“. А не да тада певамо нпр. „добро знај“ или тако нешто. То по мени могу да буду пресудне ствари, јер ЕНЕРГИЈА ЈЕ ЧУДО.

Нисам открио Америку наравно, пишем ово зато што нам се често дешава да се погубимо на утакмицама када је пун стадион и када смо у мањини, али ми сада морамо да будемо 100 посто сконцентрисани за ову утакмицу и да дамо све од себе да искористимо прилику која нам се пружила. Да би све било лакше, сви који су били против мачве треба да заузму иста седишта и против арсенала, тј. да дођу сат ипо раније.

ШТО НЕ МОЖЕ НИКО, МОЖЕШ ТИ!
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 17 Oct 2017 10:37    Post subject: Reply with quote

Кад је пун стадион с масу викендаша, залуталих, неупућених онда и треба некако видети да се добар проценат задржи и на мањим утакмицама да би се повратила стара бројност која нас је пре пар година красила или бар задржала култура одласка на стадион.

Ако прозивамо може постати контрапродуктивно јер људима проради инат и пркос (нажалост). То је наша бољка, људска карактеристична за ово поднебље.

Што се навијања тиче, нек буде што више кратких али лако упамтивих речи, скандирања, да би се цео стадион укључио - југ поготово. Рецепт с Краснодара и Спарте и ови већ ће имати пуне гаће на почетку.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stani
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Nov 2004
Posts: 216

PostPosted: 17 Oct 2017 11:19    Post subject: Reply with quote

Никаква лудница или не знам шта неће бити ако ми победимо. Недељу дана касније ће нас бити исто или за нијансу више колико нас је било против Мачве и то је наш највећи проблем. Арсенал ће бити и брзо проћи, да видимо ми шта ћемо од петка ујутру.
Напред Звездо !
_________________
у потери за интересом вођени смо бесом !
Back to top
View user's profile Send private message
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 17 Oct 2017 19:49    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Неписаним навијачким правилима никога нећемо научити за једну утакмицу, нећемо се ни ми прилагођавати њима, али ћемо сигурно гледати да нам подршка клубу буде на првом месту овај пут. Ствари које нама сметају ћемо оставити за неки други пут, или ћемо то урадити на неки начин да то има смисла...јесте "најбољи" тренутак да натрљамо на нос коме треба све...али дугорочно, па и краткорочно није добро. Пустити ову утакмицу да пробамо да извучемо максимум из свих, па и тих снимача и залуталих...кад су већ ту. Свесно то радимо јер желимо клубу најбоље... А свакако да ћемо се овом проблематиком бавити наредни временски период. Нигде то неће да побегне...


3 4 пута еври го... да се протресе маса Laughing поготово ови што долазе једном у пола године на стадион
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Инкогнито
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Apr 2013
Posts: 271

PostPosted: 17 Oct 2017 20:13    Post subject: Reply with quote

Десет година коп са Мачве носи Звезду до оваквог фудбалског празника! Мењали смо управе, играче, тренере, крали су нам титуле, испадали смо у задњим секундама из квалификација, напуштала је публика стадион пре краја утакмице! Добили смо шта смо тражили!!! Ово је дан кад треба сву своју емоцију да избацимо из себе и навијамо из све душе и гласа, из петних жила!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=yGyPbIxHXc0
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 17 Oct 2017 20:56    Post subject: Reply with quote

Могло би и да се крене са навијањем отприлике пола сата пред почетак утакмице, да не добију евро навијачи прилике да сликају пун стадион или кореографију и да наше играче носи хук трибине од самог почетка утакмице. Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop