DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Војводина
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dokrajazvezdiodani
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 May 2017
Posts: 1
Location: Beograd

PostPosted: 24 Sep 2017 20:21    Post subject: Reply with quote

Одлична кореографија!
Док Цигани теби певају други само СЕВЕР гледају и не могу да разумеју како ствари овде настају.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 24 Sep 2017 20:31    Post subject: Reply with quote

Некада смо играце прозивали да су манекени а данас су манекени остали код куце. Али брзо це ревија против Арсенала спремајте се.
Стида немате ви противнике Звездине звуцне гледате!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 499

PostPosted: 24 Sep 2017 20:37    Post subject: Reply with quote

Где сте данас мајстори?
_________________
Јебеш паре ми смо фудбал!
Back to top
View user's profile Send private message
Од рођења мог
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2012
Posts: 77

PostPosted: 24 Sep 2017 20:57    Post subject: Reply with quote

е овако, имам и ја нешто да кажем за дневник... Прошлу сезона, пуна изговора тренер катастрофа, игра очајна, Делије ће нас певајући о Косову избацити из Европе, итд, итд.. Ми да кажем тако спасемо прошлу сезону последњим колом где се нисмо обрукали, реко' следеће сезоне само може бити боље од тог последњег кола.. и шта се онда дешава, нешто чему се ретко ко надао. Нова екипа, тренер, нова енергија, коцкице се сложиле, мало среће, и деси се Европа којој се нико није надао, Звезда игра са таком лакоћом да није играла овако од 2005... а на стадиону не да је боље од прошле сезоне и последњег кола него је пет пута горе... Сад кад нема изговора за тренера, игру, итд, итд.. посета чак и гора.. Данас 7,8к и то по идеалним условима, недеља, лепо време, игра сјајна.. Не смем да замислим шта би било да је субота и лошије време..Изговора више нема.. Где је још 10к људи из оних пар сезона? нек се бар један јави овде и напише не долазим због тога и тога... је л' толика бол у курцу? немојте ни за Арсенал долазити, напунићемо ми и унутрашњост. Београђани где сте, ајде унутрашњост и да разумеш, посебно РС, и даље крајеве, али Београђани, и они који живе у Бгд, где сте ВИ???
Браво Звездо. А ми смо на нешто и личили кад смо се скупили почетком другог полувремена. Навијање доста благо.
Back to top
View user's profile Send private message
Од рођења мог
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2012
Posts: 77

PostPosted: 24 Sep 2017 21:10    Post subject: Reply with quote



Прошла сезона и скоро дупло више људи него данас!
_________________
Ако је волиш као што причаш онда буди уз њу!
Back to top
View user's profile Send private message
Минобацач
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Dec 2014
Posts: 27

PostPosted: 24 Sep 2017 21:17    Post subject: Reply with quote

Не треба никад да тражимо да нам се клуб одужи на било који начин осим на терену, али мислим да би имало ефекта када би се рецимо свима са картом од данас, за Арсенал дала карта по редовној цени... осталима по заслугама, значи скупље. Тако би се пронашла равнотежа финансијских интереса клуба и рада на враћању људи на стадион. А Звезда ће се нама одужити, колико ја видим са каматом 😎
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 25 Sep 2017 06:42    Post subject: Reply with quote

Писао је неко овде прошле године после испадања из европских квалификација и лоше посете на утакмицама да чак ни улазак у групну фазу не би повећао посету на домаћим утакмицама,и то је очигледно тако. Још сад кад крене кошарка и евролига,па се на то дода и лошије време...
Мислим да се треба окренути оном што тренутно имамо,људима који долазе,редовнима. Покушати пре свега вратити коп,да се навија,да то личи на нешто,да се не моле људи пола сата да приђу копу,да се коп прави од првог минута а не од почетка другог полувремена.
25 минута другог полувремена јуче је доказ да може,кад се хоће.
Back to top
View user's profile Send private message
Radosav
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jan 2017
Posts: 70

PostPosted: 25 Sep 2017 08:04    Post subject: Reply with quote

Минобацач wrote:
Не треба никад да тражимо да нам се клуб одужи на било који начин осим на терену, али мислим да би имало ефекта када би се рецимо свима са картом од данас, за Арсенал дала карта по редовној цени... осталима по заслугама, значи скупље. Тако би се пронашла равнотежа финансијских интереса клуба и рада на враћању људи на стадион. А Звезда ће се нама одужити, колико ја видим са каматом 😎


Зар нам се клуб није одужио бесплатним картама за власнике сезонских?
Ваљда људи треба сами да препознају када је потребно доћи, а не свака одлука да буде финансијски мотивисана.
Back to top
View user's profile Send private message
Минобацач
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Dec 2014
Posts: 27

PostPosted: 25 Sep 2017 08:10    Post subject: Reply with quote

Ај да видимо који то евронавијач неће узети карту за неку Војводину код куће за 300 па добити карту за Арсенал од 1200 динара, а не од 2000 рецимо.
Back to top
View user's profile Send private message
Radosav
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jan 2017
Posts: 70

PostPosted: 25 Sep 2017 08:42    Post subject: Reply with quote

Минобацач wrote:
Ај да видимо који то евронавијач неће узети карту за неку Војводину код куће за 300 па добити карту за Арсенал од 1200 динара, а не од 2000 рецимо.


Истина, мада ја опет не желим такве људе у свом окружењу макар док сам на стадиону.
Доста су позивани и довођени. Ако не знају сами да препознају када је потребно доћи после свих ових година нека и не долазе.
Нико није толико специјалан да га поред саме Звезде треба нешто друго довести на стадион.
Back to top
View user's profile Send private message
Минобацач
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Dec 2014
Posts: 27

PostPosted: 25 Sep 2017 08:48    Post subject: Reply with quote

Наравно да није специјалан, зато му и треба узети паре. То је гомила дебилчина које не схватају колики је дуг терет Звезди, како функционишу ствари у овој земљи и колико су у ствари они људи са Севера имали значајну улогу у очувању са свих страна нападнуте Звезде. Они би арсенале, голове и карту од 500 динара. Е не може!
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 25 Sep 2017 09:11    Post subject: Reply with quote

И шта је поента да такав човек дође а нема појма зашто је дошао? И онда да звижди играчима Олимпијакоса,да почиње песме контра групе,итд итд. Такви нам сигурно не требају. Ми смо до пре пар година имали 15-20 000 редовних људи,сваку утакмицу. И ти људи треба са се пробуде и врате на стадион јер су и они заслужни за ове данас успехе,били су ту кад је највише требало и одржавали са нама осталима клуб у животу! Клуб је частио оне што треба да части,глупост би било да сад добијају привилегију неки што је не заслужују.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 25 Sep 2017 09:14    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=4Zc0hLAl8A0&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Кемиш
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Aug 2012
Posts: 17

PostPosted: 25 Sep 2017 09:43    Post subject: Reply with quote

здравкохерби� wrote:
И шта је поента да такав човек дође а нема појма зашто је дошао? И онда да звижди играчима Олимпијакоса,да почиње песме контра групе,итд итд. Такви нам сигурно не требају. Ми смо до пре пар година имали 15-20 000 редовних људи,сваку утакмицу. И ти људи треба са се пробуде и врате на стадион јер су и они заслужни за ове данас успехе,били су ту кад је највише требало и одржавали са нама осталима клуб у животу! Клуб је частио оне што треба да части,глупост би било да сад добијају привилегију неки што је не заслужују.




Не познајем људе, али могу да гарантујем да данашњи врх трибине неће то дозволити. Речено је јасно: "Маракана није исто што и кошаркашке хале!"
Back to top
View user's profile Send private message
Konsiliere
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2006
Posts: 169

PostPosted: 25 Sep 2017 12:06    Post subject: Reply with quote

већи су проблем клинци који дођу на текму и не навијају...евентуално 5 минута након неког напушавања са шипке. Времена се мењају, а и људи...забринут сам и за трибину и за шипку. Некада су вође буквално крчале како остану без гласа, и тада је можда 5% трибине било пасивно. Данас је бар 30% пасивне масе, и то у близини копа. Губе се ултраси, слабо долазе старије екипе, а клинци постали блејачи.
_________________
немој да све наше ратове сломе упропасте као да не значе ништа, зар не пожелиш да се окренеш, и нађеш снаге да нас покренеш!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop