DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

КРАСНОДАР НА МАРАКАНИ
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 18 Aug 2017 19:22    Post subject: КРАСНОДАР НА МАРАКАНИ Reply with quote

Толико имамо и негативног и позитивног искуства у протеклих 10 ак година да је довољно само подсетити се Динама из Тбилисија, Славије из Прага, Рена...и присетити се како се стварно бодри и помаже клуб! Такође, као негативну појаву можемо издвојити Лудогорец, где је у продужетку када су све наде већ биле изгубљене, пола стадиона изашло напоље!
До сада су наши играчи ЗАСЛУЖИЛИ да ШТА ГОД БУДЕ У ЧЕТВРТАК, МИ ОСТАНЕМО ДО КРАЈА НА СТАДИОНУ И ПОКАЖЕМО КАКО СЕ ВОЛИ НАШ КЛУБ!
Сетите се набројаних утакмица, а има их још, и сетите се Лудогореца и сваки прави навијач ће знати како да се постави у четвртак!
И још нешто...утакмица јесте много битна, али победа неће доћи сама! Навијај немој да се усереш од могућег успеха!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 18 Aug 2017 20:52    Post subject: Reply with quote

Можда направити летке за све трибине, неки проглас, да шта год да се деси (иако би то требало да се подразумева), да нико не звижди, не пљује, не излази раније, већ навија из свег срца свих 90+ минута! Не треба нам негатива сада, иде дерби одмах након ове утакмице, треба да у њега уђемо и ми и играчи јединствени. Ако не дај Боже крене лоше, сетите се утакмице у Русији, губили смо 2:0, па 3:1, али се нисмо предавали и то се исплатило! Дали смо два комада у другом полувремену, а могли смо и још који! Тако да рокај урлај 90+, дај све од себе, па шта буде буде!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 18 Aug 2017 20:53    Post subject: Reply with quote

НЕК ГРМИ СТАДИОН!!!

_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 19 Aug 2017 11:12    Post subject: Reply with quote

ево правог изазова за нас..утакмица коју ми можемо да преломимо,и која много зависи од нас..ово је једна од оних које се добијају док је противник у тунелу,и док се изнад њих све тресе..не знају они шта их чека овде,а мисле да знају.
надам се да смо прележали дечије болести где изгоримо у првих 10 мин утакмице,и после тога буде лоше,требамо да на почетку упалимо пожар који ће до краја бити све јачи и јачи.такође мислим да треба паметно да одаберемо песме за почетак,да то буду песме које ће свакоме на стадиону да измаме глас,све у циљу што веће буке,која је,верујем, пресудна за победу...не треба на све ово да гледамо као на пресудни дан на клуб,живећемо ми и даље уколико не прођемо,али проласком правимо огроман корак напред,јер ни један тим неће бити срећан кад долази у бг,свашта би у групи могло да се догађа,а ето пар прилика да и господу из уефе поздравимо Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 19 Aug 2017 22:40    Post subject: Reply with quote

Уколико се Маракана са првих пола сата утакмице против Рена, пренесе на 90 минута против Краснодара, Звезда ће проћи даље Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 20 Aug 2017 10:28    Post subject: Reply with quote

сад ћете да се грабите за карте а на домаћим утакмицама вас нема ни близу стадиона....
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 20 Aug 2017 14:09    Post subject: Reply with quote

Само да се не деси да се стадион преполови као прошле године против Лудогореца када смо примили гол за 3-2, ако не буде ишло све по плану.

Навијати јако свих 90 минута и надати се чуду и пласману у Лигу Европе, па шта буде. Они на терену ће сигурно дати свој максимум!
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Sektor9
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Aug 2017
Posts: 2

PostPosted: 21 Aug 2017 11:17    Post subject: Reply with quote

ЗвездаКрајин� wrote:
Само да се не деси да се стадион преполови као прошле године против Лудогореца када смо примили гол за 3-2, ако не буде ишло све по плану.

Навијати јако свих 90 минута и надати се чуду и пласману у Лигу Европе, па шта буде. Они на терену ће сигурно дати свој максимум!


Да нећеш ти некоме да забраниш? Да Звезда није твоја?
Back to top
View user's profile Send private message
Sektor9
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Aug 2017
Posts: 2

PostPosted: 21 Aug 2017 11:19    Post subject: Reply with quote

LOYAL wrote:
сад ћете да се грабите за карте а на домаћим утакмицама вас нема ни близу стадиона....


Да нећеш ти некоме да забраниш? Да Звезда није твоја?

ЗвездаКрајина, брате извини грешком сам тебе цитирао а нема опција за едитовање.
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 21 Aug 2017 11:55    Post subject: Reply with quote

Sektor9 wrote:
LOYAL wrote:
сад ћете да се грабите за карте а на домаћим утакмицама вас нема ни близу стадиона....


Да нећеш ти некоме да забраниш? Да Звезда није твоја?

ЗвездаКрајина, брате извини грешком сам тебе цитирао а нема опција за едитовање.


Немој да причаш тим тоном, јер је човек са пуним правом напао фотељаше који ће сад да препуне стадион, па ако крене лоше, изаћи ће пре краја и неће доћи на следећу првенствену утакмицу. Кога је његова реченица чачнула, и треба да их чачне.
Back to top
View user's profile Send private message
Никод
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2010
Posts: 45
Location: Београд,Србија

PostPosted: 21 Aug 2017 12:01    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/6197/Zvezdasi-pozurite-po-karte

Да се ја питам нешто, напушио би жестоко ове људе неком паролом. И то би је окачио на кров па да целу утакмицу блену у њу. Због оваквих ми као група смо мањина у Пиониру на баскету и дешавају нам се она срања кад играмо са Олијем.

Колико пута смо качили позиве на Маракану, на следеће утакмице и ништа. Једноставно не вреди било шта покушавати са таквим мозговима, а мишљења сам да итекако заслужују прозивку.
Back to top
View user's profile Send private message
Председник
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 May 2017
Posts: 8

PostPosted: 21 Aug 2017 13:35    Post subject: Reply with quote

Шансе за пролаз су нам много веће ако буду навијале све трибине као север. Дакле треба нам КОП на све 4 трибине.. нек људи са тим мислима крену на стадион и наравно са вером у победу!

ггггг је ко не буде певао 90+ минута из петних жила, пичка је ко изађе са стадиона ако крене лоше. Пичка је онај ко не дође на стадион на домаћим утакмицама а буде ту у групној фази!

ИДЕМО ДАЉЕ! ЈА ВЕРУЈЕМ У ЊУ!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 21 Aug 2017 17:22    Post subject: Reply with quote

Делије,није време за подстицање расправа унапред,нити ширења било какве негативне енергије..осећа се набој,осећа се то "оно" ..ајде да каналишемо на праву страну и да уведемо Звезду у ЛЕ!!
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 21 Aug 2017 17:47    Post subject: Reply with quote

Шта рећи и да ли има сврхе нешто уопште и писати ?
Толико су ми помешана осећања пред ову утакмицу. Дуго се није осетио у ваздуxу тај осећај ,,велике,, и значајне утакмице и нема шта, наравно да сви једва чекају и надају се доброј игри нашег тима... АЛИ, по први пут ми се десило да се нешто и нисам обрадовао чињеници да су ,,испред Маракане километарски редови ,, !?? Нисмо се једном опекли, сад је то већ поприличан број пута, а Север показује стрпњење што је одлика паметне и искусне трибине... Искрено мислио сам да смо неке ствари превазишли али сам се преварио.... Био сам данас око стадиона, а тамо !? Грабљење за карте, лик који је ,,изашао са посла на 10 минута,, па моли да купи карту преко реда, пијани ментоли...ко зна какви ће све да испливају у четвртак и онда као треба да смо задовољни што су гужве за карте, а знамо да ће нас ти исти ликови издати првом приликом. Већ су и кренули да врте мантру како нам сад не требају поделе и како смо потребни Звезди, па пријатељу где си био на прошлој утакмици ? Сад не смета ни Сунце, ни радни дан, ни цена карте... Не треба да правимо више кретене од себе и да се пишу пароле да дођу на следећу текму и зашто нису били на прошлој зато што такви људи то не јебу 2% ...
...
АЛИ , оно што можемо и треба да урадимо то је да сви који сматрају да су део севера и Делија, који живе за Звездине победе, који Звезду воле сваким делом свог тела и који мисле да уз велику подршку и борбу можемо до победе, дођу на стадион раније, станите не у коп, него у центар центра и да се ори песма 90 минута...Опуштено само , нисмо ми аутсајдери, нисмо ни фаворити, а нећемо ни победити само због атмосфере, идемо да заједничким снагама са фудбалерима без тензије играмо храбро и паметно....само без ложења Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 21 Aug 2017 19:17    Post subject: Reply with quote

Ајде окренимо се ономе што је далеко важније од свега... Звезди, Звезди и само Звезди! Разумем огорчење због наведених ствари и осећам га и ја, али је оно далеко мање од среће коју осећам када гледам како се момци боре. Мој клуб на ивици амбиса на 3:1 у Русији НАПАДА и ГРИЗЕ... Кога бре боли курац за остале и ко ће да се слика или шта ће да ради. Већина одавде годинама долази да осетимо то како наш тим оре терен, док гори све около.. Окружи се истомишљеницима, дођи да заједно стигнемо до сна!
Већ 10 година смо у катастрофалној финансиској и резултатској ситуацији... Још увек је тако и биће док не направимо корак напред. Кад? САД!
Премало људи препознаје значај момента... Ако смо имали Лудогорец као једнако важан моменат као сад, ајде да видимо јесмо ли научили лекцију? Хоћемо ли бити ДОСЛЕДНИ, УПОРНИ и ВЕРНИ, и да ли ће ови доле да преору терен и погину за грб? Ја верујем да хоћемо сви заједно!
Ставили смо навијање у мали џеп... Ајде да га извадимо из џепа па нек иде све у пичку материну!
ИДЕМО ДАЉЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop