DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

У СЕЗОНУ НОВУ(2017-2018) КРЕЋЕ...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 76

PostPosted: 21 Jul 2017 10:38    Post subject: Reply with quote

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/2883790/skandal-na-marakani-teror-nad-novinarkom-samo-zato-sto-je-iz-kurira
Добро се зна шта се мисли овим ретардираним текстом....
Back to top
View user's profile Send private message
artiljero
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 May 2017
Posts: 26

PostPosted: 21 Jul 2017 10:44    Post subject: Reply with quote

Да ли прво коло играмо у суботу или у недељу?
Back to top
View user's profile Send private message
Боскез
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Aug 2012
Posts: 207

PostPosted: 21 Jul 2017 14:10    Post subject: Reply with quote

artiljero wrote:
Да ли прво коло играмо у суботу или у недељу?

У недељу 23.07.2017, у 19:00 часова!!
_________________
...Ти нећеш остати никад сама јер живот си мој...
Back to top
View user's profile Send private message
struct
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2011
Posts: 308
Location: Северна Страна

PostPosted: 21 Jul 2017 18:10    Post subject: Reply with quote

Нисам хтио да мрачим на теми од синоћње утакмице. Боримо се са редарима око тога што злоупотрбљавају купљене карте, а оно што сам синоћ видио је за неколико нивоа безобразлука изнад.

Људи опуштено уз шипке на благајни (5 метара од исте) тапкају карте "испод цијене" (100 дин. испод редовне). Опремљени бунтвома карата на којима нема цијене ("читај спонзорским") и на глас викајући "карте испод цијене", као да ваљује девизе деведесетих без икаквог скривања и склањања по страни.

Чекајући у реду да купим никада јефтинију карту за текму у Европи, коментаришем са браћом у реду шта се ово дешава, а уши ми пара одговор једног брата "Ћути да не добијеш по пички, сви они раде за њих".

Још се питам ко су то они, а ко смо ми и да ли се тако воли клуб!?
_________________
На целом свету само Црвена Звезда!
Back to top
View user's profile Send private message
OffenbachDS1989
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2012
Posts: 235

PostPosted: 21 Jul 2017 18:58    Post subject: Reply with quote

tcz wrote:
http://www.kurir.rs/sport/fudbal/2883790/skandal-na-marakani-teror-nad-novinarkom-samo-zato-sto-je-iz-kurira
Добро се зна шта се мисли овим ретардираним текстом....

..... видиш добро се не зна шта се мисли под овим текстом што неко из нечега што се купује на трафици а нису новине написа. Ко има мозга не би ни обратио пажњу на ово , а камоли контао шта ли је сподоба хтела да поручи са овим озбиљним текстом, а следећа страна иза ове вести станији испала брадавица и наш репортер есклузивно на лицу места.
Тако ај појасни кеве ти за нас са јефтиним картама о чему се ради, да и ми стекнемо исправно мишљење како треба мислити , а не као будале да мислимо својом главом и знамо ко смо и шта смо и не обазиремо се на глупости које овде пишу и које само умоболник може да усвоји као истину.
Back to top
View user's profile Send private message
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 76

PostPosted: 21 Jul 2017 19:09    Post subject: Reply with quote

OffenbachDS1989 wrote:
tcz wrote:
http://www.kurir.rs/sport/fudbal/2883790/skandal-na-marakani-teror-nad-novinarkom-samo-zato-sto-je-iz-kurira
Добро се зна шта се мисли овим ретардираним текстом....

..... видиш добро се не зна шта се мисли под овим текстом што неко из нечега што се купује на трафици а нису новине написа. Ко има мозга не би ни обратио пажњу на ово , а камоли контао шта ли је сподоба хтела да поручи са овим озбиљним текстом, а следећа страна иза ове вести станији испала брадавица и наш репортер есклузивно на лицу места.
Тако ај појасни кеве ти за нас са јефтиним картама о чему се ради, да и ми стекнемо исправно мишљење како треба мислити , а не као будале да мислимо својом главом и знамо ко смо и шта смо и не обазиремо се на глупости које овде пишу и које само умоболник може да усвоји као истину.

Хоће да се каже како они због свог сукоба са вучићем,сада уплићу и наш клуб у то текстом да обезбеђење фкцз није пустило неког са курира У прес салу.То у преводу значи,вучић је наредио обезбеђењу фкцз да не пусти њиховог новинара на конференцију.
Ја први ово нисам усвојио као истину као што си ти рекао,него само напомињем колико смо из дана у дан све више у устима говнарима из разних новина,сајтова,телевизија,разним анђусима и њима сличним.
Поента свега овога је да ће неко стварно поверовати у овакве приче,колико год нама то звучало немогуће.
Зато апел свима,памет у главу и по не знам ни ја који пут више,немојте наседати на овакве глуопсти које се пишу.
Back to top
View user's profile Send private message
devils omladinac
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Dec 2010
Posts: 160

PostPosted: 21 Jul 2017 22:47    Post subject: Devils omladinac Reply with quote

Kada nekoga dugo ne vidis mozda i bolje vidis stvari,razocaran sam brojnoscu na tribini,kako smo dobro krenuli ovo je mnogo losije od pre 3-4 godine,jedino sto vadi stvar je ponizavanje drugih grupa pa to vadi stvr,opet nisam u prici i mozda lupetam ali mi je takav utisak,izvinjavam se zbog latinice ma da to me podseti....Na tri spojena prsta...decko je na bio izmaltretiran sto je podigao tri odvojena prsta,da li su ljudi svesni koliko je nase brace poginulo sa tri rasirena prsta?Od Srba iz srpskih zemalja do Delija?Sada se nadje neko pametan da iznabada nekog nsto je digao tri rasirena prsta?Sramota.....Ako serem obrisite Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 22 Jul 2017 13:49    Post subject: Re: Devils omladinac Reply with quote

devils omladinac wrote:
Kada nekoga dugo ne vidis mozda i bolje vidis stvari,razocaran sam brojnoscu na tribini,kako smo dobro krenuli ovo je mnogo losije od pre 3-4 godine,jedino sto vadi stvar je ponizavanje drugih grupa pa to vadi stvr,opet nisam u prici i mozda lupetam ali mi je takav utisak,izvinjavam se zbog latinice ma da to me podseti....Na tri spojena prsta...decko je na bio izmaltretiran sto je podigao tri odvojena prsta,da li su ljudi svesni koliko je nase brace poginulo sa tri rasirena prsta?Od Srba iz srpskih zemalja do Delija?Sada se nadje neko pametan da iznabada nekog nsto je digao tri rasirena prsta?Sramota.....Ako serem obrisite Smile


А на дресовима играча - ни ћ од ћирилице. На улазницама такође.
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
north-army
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Nov 2006
Posts: 11

PostPosted: 22 Jul 2017 18:15    Post subject: Reply with quote

Можда није за ову тему али ето... графит код стадиона Прашке Спарте
http://www.pravda.rs/lat/2017/01/25/navijaci-ceske-sparte-kosovo-je-srbija-nema-predaje-foto/
Back to top
View user's profile Send private message
OffenbachDS1989
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2012
Posts: 235

PostPosted: 22 Jul 2017 18:50    Post subject: Reply with quote

tcz wrote:
OffenbachDS1989 wrote:
tcz wrote:
http://www.kurir.rs/sport/fudbal/2883790/skandal-na-marakani-teror-nad-novinarkom-samo-zato-sto-je-iz-kurira
Добро се зна шта се мисли овим ретардираним текстом....

..... видиш добро се не зна шта се мисли под овим текстом што неко из нечега што се купује на трафици а нису новине написа. Ко има мозга не би ни обратио пажњу на ово , а камоли контао шта ли је сподоба хтела да поручи са овим озбиљним текстом, а следећа страна иза ове вести станији испала брадавица и наш репортер есклузивно на лицу места.
Тако ај појасни кеве ти за нас са јефтиним картама о чему се ради, да и ми стекнемо исправно мишљење како треба мислити , а не као будале да мислимо својом главом и знамо ко смо и шта смо и не обазиремо се на глупости које овде пишу и које само умоболник може да усвоји као истину.

Хоће да се каже како они због свог сукоба са вучићем.....

Aј нећемо даље јер си лик који није укапирао иронију , или си лик који намерно преноси ова говна овде и потенцира да се о томе пише и ево ја морам да ти одговорим и овo је већ трећа порука на највећу глупости није ми добро због тога.
И ако си једно и друго небитно, ово је навијачки форум и томе није место овде и никад неће бити. И одјеби бре , ми смо снс и јебачемо матер свакоме ко се качи са њим. Другачије не могу да ти дочарам колико си дебил, дал био убачен или исправан, исто си испао.ето.
Учи речи и не одговарај више на поруке, Све јасно.
https://www.youtube.com/watch?v=hB0o1qmJmGg
https://www.youtube.com/watch?v=dqygfoTl2j0
Back to top
View user's profile Send private message
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 76

PostPosted: 22 Jul 2017 23:44    Post subject: Reply with quote

OffenbachDS1989 wrote:
tcz wrote:
OffenbachDS1989 wrote:
tcz wrote:
http://www.kurir.rs/sport/fudbal/2883790/skandal-na-marakani-teror-nad-novinarkom-samo-zato-sto-je-iz-kurira
Добро се зна шта се мисли овим ретардираним текстом....

..... видиш добро се не зна шта се мисли под овим текстом што неко из нечега што се купује на трафици а нису новине написа. Ко има мозга не би ни обратио пажњу на ово , а камоли контао шта ли је сподоба хтела да поручи са овим озбиљним текстом, а следећа страна иза ове вести станији испала брадавица и наш репортер есклузивно на лицу места.
Тако ај појасни кеве ти за нас са јефтиним картама о чему се ради, да и ми стекнемо исправно мишљење како треба мислити , а не као будале да мислимо својом главом и знамо ко смо и шта смо и не обазиремо се на глупости које овде пишу и које само умоболник може да усвоји као истину.

Хоће да се каже како они због свог сукоба са вучићем.....

Aј нећемо даље јер си лик који није укапирао иронију , или си лик који намерно преноси ова говна овде и потенцира да се о томе пише и ево ја морам да ти одговорим и овo је већ трећа порука на највећу глупости није ми добро због тога.
И ако си једно и друго небитно, ово је навијачки форум и томе није место овде и никад неће бити. И одјеби бре , ми смо снс и јебачемо матер свакоме ко се качи са њим. Другачије не могу да ти дочарам колико си дебил, дал био убачен или исправан, исто си испао.ето.
Учи речи и не одговарај више на поруке, Све јасно.
https://www.youtube.com/watch?v=hB0o1qmJmGg
https://www.youtube.com/watch?v=dqygfoTl2j0

Иронију искрено нисам схватио,а речи знам одавно не мораш се бринути,ја сам написао како јесте искрено,и назначио сам врло добро како не верујем у то а ти настав даље да причаш своје.
Back to top
View user's profile Send private message
Major
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 10

PostPosted: 23 Jul 2017 01:07    Post subject: Reply with quote

Иначе основна сврха навијачког форума је да сви дајемо своје интерпретације смећарских текстова са портала и новина...
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 24 Jul 2017 13:41    Post subject: Reply with quote

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/blic-saznaje-zvezda-mora-da-plati-drulicu-milion-evra/s408vkr

Извињавам се што делим вест са ових говњивих новина али ово је невероватно. Човек је отишао пре 16 година.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 24 Jul 2017 14:19    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:
http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/blic-saznaje-zvezda-mora-da-plati-drulicu-milion-evra/s408vkr

Извињавам се што делим вест са ових говњивих новина али ово је невероватно. Човек је отишао пре 16 година.


Па знаш како, и мени је невероватно да је дуг набијен на 50+ милиона, а да иза решетака није завршио НИКО. Rolling Eyes
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 25 Jul 2017 08:01    Post subject: Reply with quote

Комплетан извештај против Радничког из Ниша у трајању од 40 минута

https://youtu.be/kzIPCd_6GK4
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 30

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop