DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

У СЕЗОНУ НОВУ(2017-2018) КРЕЋЕ...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 30 Apr 2018 08:01    Post subject: Reply with quote

Јер ти највећи си клуб! Велико браво и свака част свима који су део ове титуле (играчи, навијачи, стручни штаб, управа)
Ово је 28-а титула...још 2 и трећа звездица да се пришива изнад грба..али, сви знамо да су нам две титуле непризнате, неправедно одузете, како год..и да је правна борба за њих у току, али да стагнира..нисам довољно упућен у тематику око тога, али они који јесу, могли би да нама осталима појасне ствари око тога, да видимо да извршимо неки притисак да нам што пре званично признају те две титуле, па да заокружимо на 30 и трећу звездицу Very Happy
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 30 Apr 2018 12:46    Post subject: Reply with quote

Било би дивно да се утакмица са Вождовцем одигра 21.5. Smile чисто због годишњице утакмице са Радничким прошле године Smile
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 30 Apr 2018 14:47    Post subject: Reply with quote

Маузер wrote:
Било би дивно да се утакмица са Вождовцем одигра 21.5. Smile чисто због годишњице утакмице са Радничким прошле године Smile


Добра идеја, али мислим да нема потребе поредити прошлу и ову годину Very Happy
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 30 Apr 2018 15:04    Post subject: Reply with quote

Део Севера wrote:
Маузер wrote:
Било би дивно да се утакмица са Вождовцем одигра 21.5. Smile чисто због годишњице утакмице са Радничким прошле године Smile


Добра идеја, али мислим да нема потребе поредити прошлу и ову годину Very Happy


Ма не поредим, али да ето у будућности на исти дан имамо 2 догађаја која ћемо да памтимо, један у којем смо се издигли из целе ситуације и показали ко смо и шта смо, а други где смо "награђени" за то што смо на "прослави другог места" имали боље издање од оних који су славили "никад поштенију титулу" Smile
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 76

PostPosted: 05 May 2018 17:51    Post subject: Reply with quote

https://www.google.com/amp/s/www.krstarica.com/amp/vesti/politika/fudbalski-savez-kosova-zabranio-gostovanje-cz-djuric-velika-sramota-pr/
Back to top
View user's profile Send private message
Норт Арми
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Feb 2018
Posts: 27

PostPosted: 05 May 2018 18:05    Post subject: Reply with quote

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/vokri-zabranio-zvezdi-da-igra-na-kosovu/294452
...ћутаћемо ми још једном за легенду партизана.
Велика срамота браћо.
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1426

PostPosted: 06 May 2018 06:36    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=neBivRE-YH8



Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 08 May 2018 22:24    Post subject: Reply with quote

Рецепт за Север још нико није открио.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
rum
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2018
Posts: 35

PostPosted: 23 May 2018 09:30    Post subject: рр Reply with quote

Оно на чему треба порадити су млађе Делије.Погледајте просек година на Северу,то је отприлике 27,28 год.Када је мобилизација почела просек је био 18,19 год.Значи да постоји велика генерацијска рупа на трибини.Колико ме памћење служи задња млађа група је основана пре 10-ак година.Треба млађима дати шансу и пробудити Београд,па можда чак и кренути са мобилизацијом 2.До утакмице са Вождовцем сам био уверен да се ствари неће променити и да нам је 2 хиљаде зацртано и следеће сезоне.На прослави сам видео поново ту жељу за навијачким животом.Ово је био период од 2,3 год где је навијачка сцена стагнирала,али задњих пар месеци се буди.Глодара има све више,ђаволи добра бројка,форси солидни против земуна какви су била ових месеци,фридом фајтерси се враћају итд,фирма се цима колико може и то значи да није све изгубљено што се тиче сцене у Србији.Долазе бољи дани само треба пробудити млађе генерације и кренути са масовним доласком на Север.
Back to top
View user's profile Send private message
Норт Арми
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Feb 2018
Posts: 27

PostPosted: 23 May 2018 10:29    Post subject: Re: рр Reply with quote

rum wrote:
Оно на чему треба порадити су млађе Делије.Погледајте просек година на Северу,то је отприлике 27,28 год.Када је мобилизација почела просек је био 18,19 год.Значи да постоји велика генерацијска рупа на трибини.Колико ме памћење служи задња млађа група је основана пре 10-ак година.Треба млађима дати шансу и пробудити Београд,па можда чак и кренути са мобилизацијом 2.До утакмице са Вождовцем сам био уверен да се ствари неће променити и да нам је 2 хиљаде зацртано и следеће сезоне.На прослави сам видео поново ту жељу за навијачким животом.Ово је био период од 2,3 год где је навијачка сцена стагнирала,али задњих пар месеци се буди.Глодара има све више,ђаволи добра бројка,форси солидни против земуна какви су била ових месеци,фридом фајтерси се враћају итд,фирма се цима колико може и то значи да није све изгубљено што се тиче сцене у Србији.Долазе бољи дани само треба пробудити млађе генерације и кренути са масовним доласком на Север.

Ево ја са својих 17 година могу да кажем из прве руке.
Пре 6-7-8-9 година, значи био сам 3-4 разред и тада је више мојих вршњака ишло на текме него сад кад имамо 17. Сви мисле да су најпаметнији а да сам ја идиот што се „цимам" да идем на текме, па гостовања, бежање из школе итд. Свима су им пуна уста тога како је све пропало, како нам је фудбал у курцу, како се намештају утакмице, значи утицај медија на максимуму. Некако је под утицајем медија група изгубила на угледу и ауторитету код најширих звездашких маса. Ја стварно немам неки паметан предлог шта да се ради по том питању...
Back to top
View user's profile Send private message
rum
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2018
Posts: 35

PostPosted: 23 May 2018 11:11    Post subject: фф Reply with quote

Муљања и корупције у српском фудбалу и на трибинама је увек било,али проблем је што су медији то искористили да би урушили нашу групу,а сви знамо да то није ни упола црно како они представљају.И медији сами су допринели том новом имиџу навијача који се стриктно веже за неке прљаве послове.Ја када сам почињао да идем на текме везао нас је неки идеал,менталитет,заиста као да имаш онај памфлет наполитанаца и то се пресликава на Север.Људи више немају ни снаге да објашњавају млађим шта и како.Мисле ту је трибина и интернет где све може наћи о историји навијачког покрета и то је то.Ал није.Сећам се на шта је овај форум личио пре пар година.Критичар,брат Грк,Генерал какве су постове имали.Људи који су писали на темама за инострану сцену,Плана,ел Зар,Аструм.Брате,седим и упијам ко сунђер.Немојте мислити да млађе не интересује трибине више,они су само разочарани неким стварима и те ствари треба исправити за бољитак групе иначе ћемо полако одумирати.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 23 May 2018 11:35    Post subject: Reply with quote

Све почиње од тога што људи из правих побуда треба да почну да долазе на стадион. Не зато што је занимљвио на трибини или их покреће само инат неки, него зато што треба да воле спорт, клуб и наравно навијање. Али у правом облику, и све што оно носи. МНого тога се у Србији пореметило, рађене су ствари од краја ка почетку уместо обрнуто. Зато данас и имамо гомилу људи који су спремни да верују у све што чују и да дижу руке од свега под разноразним причама...а истина је једна...ту су били само из фазона. И колико год они се трудили да окрену причу ово је једина истина. Доказа за ово је милион. Почевши од Лудогореца на овамо, да не набрајам сада ко папагај све, једноставно у тренуцима када је клубу било најбоље, трибине су кренуле да опадају. 20% удела у томе има можда трибина...остало је једноставно "истекао рок трајања" и то је то. На крају више није било шта да се каже па је сметао запушен ве це, бушан кров, прљава столица...када се и то поправило само су нестали ти што су кењали и вребали нове прилике да опет пишу оправдања зашто их нема више на стадиону. Утакмице се намештају??? Ма није могуће!? Дал треба сад да се враћамо у прошлост да вадимо утакмице и цела првенства на шта је све то личило...па се опет долазило. Дал треба гледати друге светске јаке лиге попут рецимо неке Италије, где исто се дешава све и свашта...то су глупости и изговори да неко не дође на стадион. Када ти у основи волиш клуб и спорт, и када те интересује навијање онако како треба једног навијача...ту си шта год да буде, и наравно да се бориш против неправди када треба и да станеш иза клуба.
Зато треба подвући црту и не окретати се у прошлост. Она је била таква каква је...имамо ово сада што имамо и треба кренути од нуле поново. Јер џабе све ако опет неко дође на утакмце из фазона, па опет за 5 година морамо све из почетка. Сада смо се опекли лепо, видели све у чему је проблем, јер је довољно времена прошло и тачно се све показало у овом периоду да сада можемо само да кажемо да не вреди надограђивати причу од раније, него правити нову која ће да буде трајна. Па за 5 година да добијемо трибину која је нестала пре пар година, али када је добијемо да знамо да је више никада нећемо изгубити на начин на који смо је сада изгубили. Ја могу да разумем да трибина лоше ради у тој мери да то да резултате лоше...али то овде није ни приближно разлог. Зато нови који долазе треба да знају зашто долазе и све ће бити много лакше.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rum
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2018
Posts: 35

PostPosted: 23 May 2018 11:58    Post subject: рр Reply with quote

Сад имамо паузу од месец и по до прве европске да се сви покренемо.Немамо никакве трошкове око текми,кренути са прављењем мајица,налепнице,графити по крајевима.Добро је што ћемо подржати омладинце у које се итекако улаже и са којима се ради одлично.Пренети енергију са прославе титуле да то не буде краткотрајно.
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 23 May 2018 22:39    Post subject: Reply with quote

Па ако север не ради на млађима, ко онда ради ?
Није то сад баш тако као што си написао ...
Back to top
View user's profile Send private message
rum
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2018
Posts: 35

PostPosted: 24 May 2018 05:18    Post subject: tt Reply with quote

Нисам ја критиковао Север,већ млађе који су тренутно незаинтересовани за навијачки живот.Узми нпр. 2003,4,5 и мало касније кад је била експанзија тих група које више не постоје.100 му громова,рођен лош,наша ствар,авангарда,биће зло,ужасно луди,наши снови,шашава дружина,ноћна мора,експанзија,vatos locos,north storm,psycho uniт и други.Зато сам написао требао дати млађима шансу,а и наравно нису све ствари за нет,па да се свашта пише.Имамо велику базу млађих и стварно мислим да је ово једна од битнијих тема,јер ме срце боли када видим колико нам се смањила бројност.За 5,10 година они ће бити окосница Севера.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Next

View previous topic :: View next topic
Page 29 of 30

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop