DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

У СЕЗОНУ НОВУ(2017-2018) КРЕЋЕ...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 28, 29, 30  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 07 Mar 2018 22:23    Post subject: Reply with quote

Слажем се да не треба бити ко они и никада нећемо бити али ето некад се деси и оваква ситуација.
Може и судија да погреши жив је човек греше и бољи од њега само мене више брине да нам људи не падну сад под утицај гробара и медија.
Да ови мало поводљивији не почну да имају неки осећај кривице или шта већ. Не сме никад да се заборави какве су бандитске радње радили ови!!!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 07 Mar 2018 22:29    Post subject: Reply with quote

Сама ова чињеница да ми причамо овде о овоме...без икаквог утицаја новина(ни не читам шта пишу), довољно говори колико смо здрави...али увек је тај последњи неки граничник да не изговориш нешто што не треба...јер си свестан у ком си окружењу, шта други раде...итд. Што наравно нама не оправдава нешто и не треба да нам буде оправдање...али кажем...добро је да смо такви и да нам није 100% право, па нека је и 50-50% да је могао да свира или не...опет има некоме да смета. Али то смо ми, и од тога и не треба и не можемо да побегнемо. Јер нисмо мали, нисмо јајаре, нама то не треба...и сва ова полемика је добра...јер се мрдамо са неке одвратне мртве тачке где је било...ма утерај је руком ако треба у го...једноставно Звезда као клуб, ми као навијачи требамо да будемо пример и све је ово добро што Звездашка јавност сада полемише. Али на крају...треба све сабрати и одузети и бити реалан. Да је драстична грешка...није. Али сви би волели...иако смо бољи од целе ове лиге заједно...да смо другачије дошли до победе. И то је огроман напредак нас као дела друштва овог пропалог где се ништа више не цени.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 07 Mar 2018 22:34    Post subject: Reply with quote

Не чини ти се,брате,по 10х сам то и вечерас рекао. Тотално једна неинтересантна навијачка група,ако се уопште тако когу назвати. Без идеје,без икаквог смисла,сиво црвено бели картони,иста таква порука на огради исто врте све,мењају само ред речи и то је то. Све у свему ужасни су и нису вредни неке даље приче.
А што се нас тиче једно одлично вече на лего коцкицама од трибине са којом су се играле архитекте, али све у свему боља и занимљивија од истока где треба 30 секунди да се рашири песма,овде се бар може довикивати мегафонима. Бројка изненађујућа за среду у 6 сати,свака част свима,браво и за бар 1/3 запада.
Ова бројка да се пресели за викенд на север и плус још Београда,може то да буде добрих 7-8 хиљада најмање.

Делије,не заборавимо петак 11-18ч,прес центар на нашем стадиону,добровољно давање крви!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 07 Mar 2018 22:36    Post subject: Reply with quote

Слажем се бураз да би сви волели да смо другачије дошли до победе и то нас разликује од њих. Имам неки осећај да смо толико сигурни у наше играче ове године и да се не бојимо јер је њихов квалитет стварно очигледан и видљив и слепцу али велики број наших би да смо у 2017. данас рекао ма угурај је руком у гол ко их јебе. Напредком и квалитетом Звезде у последњих годину дана смо и ми постали више шмекери за те ствари чини ми се.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 07 Mar 2018 23:36    Post subject: Reply with quote

Прошле године је људе замарало то што немамо никакву игру, све добијамо на гузове и спорне пенале...од којих можда и већина јесте...али смара када тако побеђујеш. Овде године...нема шта да се прича, ово је плесање по терену...не може нам нико ништа буквално! И зато данас мања тензија око тога дал је пенал или не...и не споримо се толико и ако је 50-50%...ипак знамо да имамо квалитет и сигурно је другачије...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1300
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Dec 2014
Posts: 56

PostPosted: 08 Mar 2018 00:55    Post subject: Reply with quote

Не знам браћо, али због ових прича како је Звезди досуђен непостојећи пенал ја бих највише волео да наши играчи сваки пенал који нам буде досуђен до краја првенства шутну у гол аут. Јер сам сигуран да смо као што неко рече бољи за класу од остатка екипа у лиги. А не да нам после гурају ту неке приче како смо освојили нешто захвљаујући судијама и да изједначавају грешке у нашу корист на неких 4-0 против Рада са грешкама у корист партизана које директно утичу на резултат. Толико што се тога тиче. Издање у Новом Саду одлично. Бројност преко свих очекивања и да је викенд био, а не радни дан.
Back to top
View user's profile Send private message
Гром
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Jun 2015
Posts: 118
Location: Из ведра неба

PostPosted: 08 Mar 2018 03:30    Post subject: Reply with quote

1300 wrote:
Не знам браћо, али због ових прича како је Звезди досуђен непостојећи пенал ја бих највише волео да наши играчи сваки пенал који нам буде досуђен до краја првенства шутну у гол аут.

Ја се надам да се шалиш... Невероватно како слабо памћење имамо.. Немој да се играмо моралисања и поштења.
Под хитно ући у борбу за боље услове на стадионима у лиги заједно са другим навијачима и пријатељима фудбала. Брука и срамота какве се приче о новим националним стадионима воде по ФСС и помињу и окрећу милиони. Честитао бих грађевинарима из Новог Сада на изградњи тржног центра на оном живом песку и блату, право чудо инжењерства. Видео сам данас да навијачи Војводине траже нови стадион на старој адреси, бојим се да ако падне још једна киша има да их прогута онај живи песак, биће као Атлантида Laughing Мислим да једино ако покажемо висок ниво заједништва а превазиђемо сујету и навијачко ривалство можемо да извучемо улагања државе у стадионе суперлиге, за почетак. А свима нам је у интересу да се нпр асфалтирају прилази стадионима у Новом Саду, Суботици итд.
_________________
Све може бити сем да се нећемо ћерати.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 08 Mar 2018 08:26    Post subject: Reply with quote

1300 wrote:
Не знам браћо, али због ових прича како је Звезди досуђен непостојећи пенал ја бих највише волео да наши играчи сваки пенал који нам буде досуђен до краја првенства шутну у гол аут. Јер сам сигуран да смо као што неко рече бољи за класу од остатка екипа у лиги. А не да нам после гурају ту неке приче како смо освојили нешто захвљаујући судијама и да изједначавају грешке у нашу корист на неких 4-0 против Рада са грешкама у корист партизана које директно утичу на резултат. Толико што се тога тиче. Издање у Новом Саду одлично. Бројност преко свих очекивања и да је викенд био, а не радни дан.

То је то што ја кажем...застрањивање! И то под утицајем "осталих"!? Кога боле курац за остале??? Као да ја немам очи и не могу да проценим како је било? Па то би била највећа победа оних што стида и срама немају! Фудбал је игра где постоји и казнени ударац који се зове пенал...и не треба бежати од тога!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1300
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Dec 2014
Posts: 56

PostPosted: 08 Mar 2018 15:03    Post subject: Reply with quote

Нисам ни мислио да се то уради због подпадања под њихов утицај и неког застрањивања, већ зато што покушавају да направе циркус. Е па ако оће циркус нека он буде комплетан. А кажем опет и без постојећих или непостојећих пенала смо свакако бољи од било кога у лиги.
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 08 Mar 2018 19:07    Post subject: Reply with quote

Code:
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:715696-FSS-kaznio-Zvezdu-i-Partizan-oduzimanjem-bodova


Ево ко хоће комплетан циркус
Back to top
View user's profile Send private message
Ниџа
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Mar 2015
Posts: 31

PostPosted: 08 Mar 2018 22:14    Post subject: Reply with quote

ФСС прво мора себе да казни, па онда може да пређе на друге...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 09 Mar 2018 09:41    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=rbaC85_BAmY&feature=youtu.be
Ово су ситуације за аут...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
верни делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 330
Location: Димензија Икс

PostPosted: 09 Mar 2018 10:58    Post subject: Reply with quote

Možda je još važno reći vezano za ovaj meč da je koeficijent na pobedu Radničkog u Ivanjici "preko noći" oboren sa 2.05 dan pred utakmicu, na 1.20 na nekoliko sati pred početak duela.

Хоћемо Српски Калчополи!!!
_________________
ЗВЕЗДО БЕЗ ТЕБЕ НЕ МОГУ ЖИВЕТИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 09 Mar 2018 14:09    Post subject: Reply with quote



Павков најбољи пеналџија на свету, шансе да промаши су биле равне нули па су се играчи Јавора једноставно склонили. Laughing
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
верни делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 330
Location: Димензија Икс

PostPosted: 09 Mar 2018 15:01    Post subject: Reply with quote

ЗвездаКрајин� wrote:


Павков најбољи пеналџија на свету, шансе да промаши су биле равне нули па су се играчи Јавора једноставно склонили. Laughing


Питање да ли је у Европи некад виђена оваква или слична ситуација!
Срамота!
_________________
ЗВЕЗДО БЕЗ ТЕБЕ НЕ МОГУ ЖИВЕТИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 28, 29, 30  Next

View previous topic :: View next topic
Page 25 of 30

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop