DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

У СЕЗОНУ НОВУ(2017-2018) КРЕЋЕ...
Goto page 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 06 Jun 2017 08:28    Post subject: У СЕЗОНУ НОВУ(2017-2018) КРЕЋЕ... Reply with quote

Да на време кренемо и знамо шта хоћемо!

Не постоји већи пораз за све њих када виде ово! Трудили су се целу годину да нас сломе и на крају им се појави 7000 људи на северу! Ово нека вам увек буде у глави! Играли су са нама ко зна какве све прљаве игре, ломили нас и нису нас сломили! Зато је ова утакмица можда нови почетак једне још јаче трибине и много зрелије. Није тек тако лако било препознати све што се дешава, скупити снаге изаћи напоље отићи на стадион, и ако је много људи од ових 7000 било код куће целу сезону...присетили су се ипак чега су део, и како се у тим тренуцима брани Звезда! Ја вам кажем да држави, гробарима...свима...није добро када виде ово и да је то једини лек за све! Само тако је Звезда у позицији да преговара, тражи, да се бори, само тако ми постојимо и имамо своју тежину коју иначе и имамо! Зато следеће сезоне не сме више да нам се дешава да нас новине, новинари, разни говнари...паралишу својим причама и да нас одвуку у неку другу страну! Ми имамо своју трибину која је нешто најчистије што може да се нађе у навијачком свету када се гледа цела трибина! Зато...немојте да се двоумите више и дајете поверење плаћеним новинама који су на жетоне, разним новинсаким чланцима...верујте својим очима, верујте трибини пре него било коме од ових шакала. Ваљда је толико трибина заслужила!?
СВИ НА СТАДИОН!!!


Last edited by Генералштаб on 17 Jun 2017 15:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 06 Jun 2017 08:29    Post subject: Reply with quote

Ако је тачно да ћемо играти са подмлађеним тимом, онда је скроз реално да не очекујемо европу, а она ако дође супер! Ако не уђемо у групне фазе, поново ће кренути напади на наш клуб,а реално је и да ту кикснемо малтене на самом почетку ако се тако постављају ствари! Ми у напред треба да знамо већ све то и да будемо спремни! У колико све то има смисла доле на терену, треба стати иза тога као никад до сад! Спремајте се Делије да надокнадимо и ову сезону иза нас...кад смо ово прегурали све ћемо!

Last edited by Генералштаб on 06 Jun 2017 09:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 06 Jun 2017 08:30    Post subject: Reply with quote

Нисмо се ни једном продали за било шта, нећемо намештене титуле, нећемо да будемо публика кечера! Хоћемо да их натерамо да оздраве клуб а без ове слике горе као минимум неки на нашој трибини, ништа нећемо моћи! Такође, исток и запад са којима смо се много спорили...морају да знају да ће север ићи до краја увек за праву ствар, али морају да буду са нама и део нас када се то дешава. Немојте да чекате нешто што не може и без вас да се деси...дођите и будите ту па ћемо заједно...сви имамо очи, ушли...све можемо да видимо и чујемо заједно! Некада је потребно стрпљење да нешто сазри, некада мора одмах...у главном, имајте поверења у север јер стварно једини интереси су му јака Звезда и трибине! И ништа више!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 06 Jun 2017 08:42    Post subject: Reply with quote

Далек пут смо прешли ми као трибине ове сезоне...разне несулгласице и размимоилажења су нас довела до овде....
https://www.youtube.com/watch?v=vdFicnrD-Ek
Да би нас на крају довело до онога што смо увек и били! ЈЕДНО!
https://www.youtube.com/watch?v=__u90Nionl8
Нека нам је ово сезона за наук, да нам се никада ништа слично не дешава!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 06 Jun 2017 09:03    Post subject: Reply with quote

Тренутак када већ и званично знамо да од титуле нема ништа, да нам је лађа потонула...
https://www.youtube.com/watch?v=OhsXoH1sHyo
Тренутак када постајемо свесни да ће нам све лађе за ту сезону потонути...
https://www.youtube.com/watch?v=BZMMiDz4No4
Ово не може да се лажира, исценира...не може на силу! Ово су путокази за даље, ово је оно што у ствари север јесте! У свом овом лошем времену погледаш ове клипове, најежиш се, и кажеш...то је то! Зато идем на утакмице!
И поред свих спинова и пропаганде да намештену титулу нисмо знали да узмемо...показали смо ко смо и шта смо и да само када ми хоћемо...нико нам ништа не може!
ОВАКО ОД ПОЧЕТКА СЛЕДЕЋЕ СЕЗОНЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 06 Jun 2017 15:05    Post subject: Reply with quote

Алал вера !
СВИ НА СТАДИОН!!!!!!!!!!!!!
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
Ултрас
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Apr 2014
Posts: 15

PostPosted: 07 Jun 2017 06:16    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Тренутак када већ и званично знамо да од титуле нема ништа, да нам је лађа потонула...
https://www.youtube.com/watch?v=OhsXoH1sHyo
Тренутак када постајемо свесни да ће нам све лађе за ту сезону потонути...
https://www.youtube.com/watch?v=BZMMiDz4No4
Ово не може да се лажира, исценира...не може на силу! Ово су путокази за даље, ово је оно што у ствари север јесте! У свом овом лошем времену погледаш ове клипове, најежиш се, и кажеш...то је то! Зато идем на утакмице!
И поред свих спинова и пропаганде да намештену титулу нисмо знали да узмемо...показали смо ко смо и шта смо и да само када ми хоћемо...нико нам ништа не може!
ОВАКО ОД ПОЧЕТКА СЛЕДЕЋЕ СЕЗОНЕ!


Тачно сам се најежио.. Сви као један, од почетка сезоне..
Без превеликих амбиција о Европи, шта се уради, уради.
Битно је да оздравимо, и да напунимо трибине, да тамо покажемо своју снагу и да не може нико да се игра са нама!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Jun 2017 09:44    Post subject: Reply with quote

Code:
http://www.kurir.rs/vesti/politika/2860301/sasa-jankovic-za-kurir-vucicu-kupio-si-huligane-nasim-novcem

Један препоштени напада другог, док се трећи јавља да брани другог. Ово су ствари које ће нам се дешавати и да људи такође знају то. Једни ће викати да смо плаћеници јер ћутимо, попут овог првог љигавца, док ће остали љигавци ћутати и присвајати нас и покушавати да нас присвоје или, чак и ако радимо нешто у интересу клуба, исто ће наћи од кога смо плаћени то да радимо! Дал треба подсећати на случај Човић, када су гробари потрчали брже боље да напишу како смо узели 350000 од њега да би био председник, како смо узели 150000 од Грујића итд. То су ствари које обични људи, па чак и они мало ближи групи могу да усвоје као истину јер се ми не бранимо од тога. А једини разлог је тај што друге стране које нас нападају НИСУ ДОСТОЈНЕ НАШЕГ ОДГОВОРА! Не постоји чистије трибине од нас што се овога тиче, колико год постојале приче, колико год неко сумњао...оно чему север одолева и против чега стоји усправне главе да може свакога да погледа у очи...не могу ни много мање групе које броје по неколико десетина људи! Зато треба знати чега сте део и шта све још може да нас снађе! Покушаваће и даље...једини одговор је БРОЈНОСТ! Да виде коме верују људи!
Најтеже је бити ничији...јер нико није навикао да тако нешто постоји па креће од себе и онда ти лепи етикете са које год да су стране.
Овај љигавац горе поменути, са својим скуповима по граду, покушао је чак и за дерби да се обрати путем летака које су просули њихови активисти пар сати раније испред стадион са садржином да су вође плаћене, да треба да се устане против диктатуре...итд. Не разумеју да је на том месту поверење грађено 20...30 година...и да не може то једним летком да се поништи све! Зато једни до другог и терамо све у три лепе када се приближе!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Аутокоманда
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 May 2017
Posts: 18

PostPosted: 07 Jun 2017 13:13    Post subject: Reply with quote

Брате, ако су СЈ активисти побацали те летке пред дерби, а и то је питање јер је иста пракса била и пред изборе где су лепили налепнице људима по колима и на гајбама, а све као спин да изнервирају људе и попну им се на курац јутро пред изборе, онда је то мала маца шта ради АВ са својим људима. Уствари, не постоји ништа што може да се упореди колико СЈ везе нема са навијачким светом и навијачима, а колико АВ има и колико је огрезао у навијачки свет данас, да се тако изразим.

Пре једно пет година сви смо били сигурни, да нам се ситуација као са Бед блу бојсима у Загребу не би могла десити, односно да код нас неки Мамић никада не би могао проћи. Неки су подцењивали моћ какву Мамић тамо има, неки су подцењивали Бојсе и њихову борбу. И баш пре пет година код нас у Србији креће нешто што ће попримити толико мутиране облике и што ће инфицирати навијање као тешки вирус који се само шири док не уништи све навијачке ћелије колико их је остало и док не сахрани навијање. Да онда може несметано да изједа по друштву и земљи. Ми смо сада на великом искушењу као клуб и као група, али првенствено као група, јер ако се ту поставимо како треба и решимо ствари, биће и са клубом релативно у реду. Да се вратим на Бојсе, Загреб и Мамића. Не могу се отети утиску како људи када немају опасност пред собом сасвим другачије замишљају ствари и борбе око себе, а када им опасност дође у кућу као непозвани гост, а неко им та врата широм отвори, одједном се промени свест и концепција шта је борба и како она треба да изгледа.

Све ово тренутно у Србији је постала тешка спрдачина и са клубовима и са групама у односу на политику. Краткорочно можда је некима тренутно лепо, дугорочно неће више да постојe. Нема праве љубави, среће и будућности у таквим односима.

Остајемо ми. Али само из разлога што је Звезда велики клуб, Београд велики град, а ово велика група, која је на крају ипак нешто навијачки градила, радила и размишљала па је нормално да у таквој ситуацији има људи и клинаца којима ово што се догађа неће проћи тако лако, нити ће гурати главу под тепих. Само због њих, и само због оваквог клуба, групе и града, па колико год је јебено, изазовно и тешко, све ово навијање има смисла. Да није тако давно би угасили светло и кренули да радимо у неким другим фабрикама, у којима се све мери парама, а не страшћу и идеалима.
Back to top
View user's profile Send private message
Дете Београда
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Dec 2010
Posts: 32

PostPosted: 07 Jun 2017 15:36    Post subject: Reply with quote

Нису ови текстови против нас и навијача случајни ни мало, али немој ни да се лажемо, има међу српским групама много његових људи који му служе за прљаве ствари. То је истина и не треба бежати од тога, него треба радити на себи да тога не би било, а да они који су већ у томе лагано батаљују наш стадион.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Jun 2017 16:36    Post subject: Reply with quote

Дете Београда wrote:
Нису ови текстови против нас и навијача случајни ни мало, али немој ни да се лажемо, има међу српским групама много његових људи који му служе за прљаве ствари. То је истина и не треба бежати од тога, него треба радити на себи да тога не би било, а да они који су већ у томе лагано батаљују наш стадион.

Од свих трибина које су, мало је рећи, огрезли на колективном нивоу у све то...они баш нађоше нас да помињу! Ја не причам напамет и поново понављам, да у овом нашем накарадном навијачком свету у Србији, нема чистије трибине од наше што се овога тиче! А можемо да се поредимо и са трибинама које имају неколико десетина људи! А тек да не причамо шта би можда могли, како би могли да изгледамо да хоћемо да будемо стварно њихови...Много је ружно када неко наш сумња у нас, док наши људи нити желе да дођу у ситуацију да им неко нешто нуди, а и ако се то догоди на било какав начин...одбијају све!Неке ствари нису за интернет, али сигурно је да наша трибина и наш колектив нису овако чврсти зато што се продајемо за пар тендера! Мало су другачије ствари постављене на нашој трибини и то свако зна ко иде на њу...па чак и навијачи других клубова то знају...али ипак је лепше налепити нам етикету и држати се тога као пијан плота!
Није ми намера да ово претворимо у политичку тему, већ да укажем на то да ће због компексности ситуације(председник државе ишао на север, цео савез је као наш а у ствари није), многи ће нагађати и повезивати нас са свиме са чиме могу и не могу! За сад је то нека фирма као да цео север или цела прва екипа живи од тога! И даље не могу ништа да нађу! Не могу јер нема! Могу евентуално да кажу колико пута је речено НЕ за гомилу ствари и колико пута смо остали своји упркос свему и свачему! Пошто сам прошао и репресију и овај период...са 100% сигурнисти могу да кажем да је ово погубније по трибину него репресија! Да ти уђу под кожу да се каже да си њихов. За исправне људе нема веће казне од тога! Много је лакше када знаш да ти је неко отворено непријатељ...ту нема дилема...али овде...када мораш да вагаш јер не желиш да погрешиш...одмах си овакав или онакав. И шта год да радимо платио нас терза, кокеза, вучић....то морају сви да буду свесни тога и да буду довољно јаки да се одупремо томе! То је поента мог писања...јер је ово спортско-политичко сплеткарење коштало много прошле сезоне. Једном можемо да наседнемо ко будале на те приче и натписе...други пут би баш морали да смо много глупи да прогутамо исто то! Зато на време и о томе мислите и будите јачи од тога!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
trooper
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jun 2003
Posts: 74
Location: Belgrade

PostPosted: 08 Jun 2017 14:24    Post subject: Reply with quote

Quote:
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=06&dd=08&nav_id=1269766


И тако ми се овде убисмо причајући неке ствари, и онда изађе будала пред новинари и посере се по клубу.
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 08 Jun 2017 14:45    Post subject: Reply with quote

trooper wrote:
Quote:
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=06&dd=08&nav_id=1269766


И тако ми се овде убисмо причајући неке ствари, и онда изађе будала пред новинари и посере се по клубу.


А ти си стварно мислио да је он могао да буде ту где јесте да га вођа ту није поставио? Не знам, неки овде као на марсу да живе, па човек конторлише и локална ловачка друштва камоли неће постављати људе на овако важне функције. И сви они наравно, морају с времена на време да му се захвале, помену га, сагну му се...
Back to top
View user's profile Send private message
trooper
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jun 2003
Posts: 74
Location: Belgrade

PostPosted: 08 Jun 2017 16:10    Post subject: Reply with quote

Nисам ја пао са марса, наравно да ми је јасно ко је ту и како и зашто, као и све у овој демократскох држави, само што један овакав чланак, уништи дане труда да се људи врате на прави колосек. А чини ми се да на још горе време долази и да ће свакаквих текстова бити у наредним недељама.
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 08 Jun 2017 16:45    Post subject: Reply with quote

trooper wrote:
Nисам ја пао са марса, наравно да ми је јасно ко је ту и како и зашто, као и све у овој демократскох држави, само што један овакав чланак, уништи дане труда да се људи врате на прави колосек. А чини ми се да на још горе време долази и да ће свакаквих текстова бити у наредним недељама.


Кључна ствар је да група покаже да не следи тај курс, а за терзу ћемо лако...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 30

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop