DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СРЕДА КУП-19 ЧАСОВА
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 04 Apr 2017 11:30    Post subject: Reply with quote

Таман да одморимо до дербија ,шта је то две недеље...јебеш пар утакмица .
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 04 Apr 2017 16:20    Post subject: Reply with quote

Пећанац wrote:
555-333 ...


Или да се селиш (на запад), или да се лечиш (болест којој нема лека), или да идеш под мач! Под маааач, бато! Laughing

Шалу на страну, скуписмо на овој теми гомилу оправдања и изговора. Сасвим лепи предлози који би ишли на пароле, ил на заставе на два штапа.
Very Happy

Неко спомиње дерби, ал ако прођемо сутра овај Металац, постоји велика вероватноћа да ће бити и још један полуфинални деБРи двомеч, или финални меч с сточарима. Нема паузе, само јако!
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 04 Apr 2017 19:48    Post subject: Reply with quote

Још само заставе на 2 штапа фале.
Прво они с барјацима ко да гледам утакмицу у мраку са строб осветљењем.
Па онда неке пароле нон стоп држе,.. те чучни, те затегни, те држи ону паролу заболе руке.
Ти оћеш сад и да неко држи испред и популарну двомотку?
Па није ни чудо што Саша Матић долази на наше утакмице.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 04 Apr 2017 20:10    Post subject: Reply with quote

Колико је лудо, ако се стварно потрудимо да одвратимо људе од стадиона....можда чак у инат дођу у бољем броју него у суботу!?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 04 Apr 2017 20:20    Post subject: Reply with quote

Симпатизери и викендаши обожавају заставе на 2 штапа. Не могу да виде како игра Сикимић, и дa упоређују да ли је бољи од Субашића својевремено.

То онако за нашу душу, ипак је среда, радни дан, могућа киша, гужва због протеста у граду... а није викенд, па да искористимо ситуацију. Wink



БИЋУ УВЕК С ТОБОМ ЗВЕЗДО МАКАР НЕМО ЛЕБА, БОДРИЋУ ТЕ ЗВЕЗДО И НА МАРСУ АКО ТРЕБА!
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1300
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Dec 2014
Posts: 56

PostPosted: 04 Apr 2017 20:20    Post subject: Reply with quote

А и ове карте од 200 динара, да се ја питам Север би био бар 500
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 04 Apr 2017 20:28    Post subject: Reply with quote

УлтрасЛондон wrote:
Још само заставе на 2 штапа фале.
Прво они с барјацима ко да гледам утакмицу у мраку са строб осветљењем.
Па онда неке пароле нон стоп држе,.. те чучни, те затегни, те држи ону паролу заболе руке.
Ти оћеш сад и да неко држи испред и популарну двомотку?
Па није ни чудо што Саша Матић долази на наше утакмице.


Very Happy Very Happy Cool
Е ово је онај ,,стари,, форум !
Можда нам је то и требало, заборавили смо бре да се зезамо и смејемо док смо на утакмици, људи изгледају некад ко зомбији, без трунке жеље за неком импровизацијом и нечим новим. Пре 5 година кад је била нека врућина и она фора са прскањем на северу, лика погоди кеса са водом по сред фаце, а њему кез на лицу, сад мислим да би већина пиздела због тога.
Само опуштено и видимо се сутра на стадио... пардон... на кеју !
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 04 Apr 2017 20:41    Post subject: Reply with quote

Не заборави рекете за бадминтон молим те. А голове за мали фудбал ћемо импровизовати. Лопту ја носим. Ко није талентован за спорт, нек понесе штапове за пецање! Smile



Сви на кеј, изговора нема!
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Неми посматра
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2012
Posts: 40

PostPosted: 04 Apr 2017 20:47    Post subject: Reply with quote

Не знам дал да долазим због кише, још ако буду неке досадне песме вероватно ћу горе испод крова. Јављам вам још до сутра, видећу..
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 05 Apr 2017 08:38    Post subject: Reply with quote

И коначно је свануо дан те небитне утакмице на коју не треба отићи,ал за сваки случај ако неко случајно помисли да дође да има у виду временску прогнозу за Београд:

У 19ч претежно облачно са олујом и грмљавинама,температура 13 степени.
У 20ч киша,температура такође 13 степени.
Бацио сам поглед и за 21ч у случају пенала, па ако неко дође случајно да зна да ће температура пасти на 12 степени,такође уз кишу, што нам даље говори остати кућама и од 19:30 Спортклуб 2 Барса-Севиља или ко има Арену може бацити поглед и на Звезду,игра тамо неки куп са некима из неког села.
Навијајте из фотеље,нипошто на стадион Exclamation clap
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 05 Apr 2017 08:55    Post subject: Reply with quote

"Па не можеш ти на Младости из Лучана да се лоше проведеш...па то је спектакл! Је си ти нормлан бре?? Како вас ложе тако? Па то не постоји! Нема сине, гугло сам...не постоји ни Младост, ни Лучани."
"ЈЕЛ СЕ ОПЕТ НЕБО ОТВОРИЛО!?"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Језгро
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 9
Location: спомен плоча

PostPosted: 05 Apr 2017 09:08    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:

Бацио сам поглед и за 21ч у случају пенала, па ако неко дође случајно да зна да ће температура пасти на 12 степени


Па нисам луд да долазим да гледам лучане и да ризикујем да ови наши пацијенти ( први на табели- ал кога то занима?? ) оду у пенале, па да не стигнем на челси-сити!? Rolling Eyes Very Happy

Шалу на страну, мали предлог за данас.. Чекати испред стадиона да почне утакмица па тек онда ући "масовно" на север, а затим подићи паролу - " Били на пикнику, ал лоше је време" smile smile
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 05 Apr 2017 09:26    Post subject: Reply with quote

[quote="Језгро"]
Idemo delije wrote:

Шалу на страну, мали предлог за данас.. Чекати испред стадиона да почне утакмица па тек онда ући "масовно" на север, а затим подићи паролу - " Били на пикнику, ал лоше је време" smile smile

Где си био јуче да даш предлог??? Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Језгро
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 9
Location: спомен плоча

PostPosted: 05 Apr 2017 09:39    Post subject: Reply with quote

А јебига, искрено сам се надао да прогнозе неће бити тачне и да ћемо моћи данас да опалимо неки роштиљ, сокове( само природне, јер газирани нису здрави, о алкохолу и да не говорим - бљак), бацимо сви онако групно неки селфи, ал добро шта је ту је.. crybaby ermm
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 05 Apr 2017 09:54    Post subject: Reply with quote

Језгро wrote:
А јебига, искрено сам се надао да прогнозе неће бити тачне и да ћемо моћи данас да опалимо неки роштиљ, сокове( само природне, јер газирани нису здрави, о алкохолу и да не говорим - бљак), бацимо сви онако групно неки селфи, ал добро шта је ту је.. crybaby ermm


А кад се уциркамо од природног сока из блендера (никако овог куповног), да запевамо Тому Здравковића "Уморан сам од живота, уморан сам од кафана" у нашој, измењеној изведби! Smile



Уморан сам од Павкова, уморан сам од Сикимара, уморно је срце моје, уморно, јер на њему лежи рана, дуго већ... старе ране из младости, Келн, Стразбур и Бордо, што су остале... ХОЋУ ДА СЛУШАМ ВИОЛИНИСТУ, и АТОМСКОГ МРАВА, СВАКИ ПУТ КАД ПОГОДАК ДА..., И ДА ВИДИМ ПЛЕС, РИЧМОНДА БОАЋЕ-А" Laughing
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop