DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Maribor-CZ,"prijateljska"
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Denis6
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Jul 2005
Posts: 2

PostPosted: 04 Jul 2005 20:45    Post subject: Reply with quote

z warsaw veruj ti meni još bitneje je da smo mi razbili i pobjedili vas !! Very Happy Very Happy



Viole 4 ever
Back to top
View user's profile Send private message
eNerGY+
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Nov 2004
Posts: 66
Location: New York City&Bar

PostPosted: 04 Jul 2005 20:54    Post subject: Reply with quote

Ja se izvinjavam ali ne vjerujem da sam zasluzio ovakve komentare samo zbog toga sto sam rekao da mi se ''cini'' ,po fotografijam koje su trenutno dostupne,da nasi ne nose Majice,Kape i sl.Zao mi je ako sam nekog uvredio sa tim sto sam napisao.Kraj
_________________
Srbija,Republika Srpska,Crna Gora,Kosovo,Republika Srpska Krajina,Ridgewood NY...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 04 Jul 2005 23:10    Post subject: Reply with quote

Shto se teme tiche , svima nam je jasno da su Delije Sever najbolja navijachka grupa na ovim prostorima , a to je ono kada si najbolji svako oce da bude bolji od tebe .

Slovenci su malo prenaduvali stvar , i to je sasvim razumljivo , a momci iz OB su stekli jedno iskustvo vishe koje ce im doprineti u jachanju .

Idemo dalje ..

Poz
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 04 Jul 2005 23:11    Post subject: Reply with quote

Puno pozdrava za nasu Bracu Delije iz Slovenije od vaseg Brata Cire. Ovim putem bih hteo da vam porucim, da posle ovog dogadjaja u Mariboru budete jos jaci I organizovaniji uz par malih-velikih saveta. Prvo I osnovno je da iz opticaja izbacite navodne dogovore o fer tuci, a zasto? Zato sto to sve dolazi samo I spontano. Pored toga naj obazriviji treba da budete prilikom Zvezdinih utakmica, gde vas ima manji broj. Iza svakog coska mozete ocekivati napad domacih-odredjenih navijaca I tako se treba I postavljati, bez obzira da li ce te vi njih traziti, treba biti uvek na velikom oprezu. Misljenja sam I da navijace Maribora ne treba u opste potcenjivati, jer se to desavalo u njihovom gradu, I na kraju niko nije bas toliko mutav. E sada Braco Delije iz Slovenije da vam predocim zasto da I ne razmisljate u buduce o kakvim fer tucama, a iz prilozenog.

Svojevremeno se dogovorili navijaci (huligani) Fejnorda I Ajaksa da se navodno pobiju na ferku na jednoj cistini blizu jednog holandskog grada. Bio je na primer dogovor da se kao pobiju ( morao bih da pogledam u mojoj arhivi bas tacne podatke sa tog dogadjaja, ali otprilike je ovako bilo) 50 na 50 I to sve cisto. Doslo je tih 50 Ajaksovaca skroz golorukih, ali sta ce mo sto su ih navijaci Fejnorda ispalili pa ih doslo preko200-sta, do zuba naoruzanih. I sta ti bi posle tog okrsaja, I dolaska iznenadjene murije, koja nije nista znala o toj ugovorenoj tuci. Dosta tesko povredjenih navijaca Ajaksa, dok je glavna vest sa tog okrsaja bila da je jedan od vodja Ajaksovih navijaca ubijen (hotelijer po struci). Posle ovoga izvestaja vam je Braco sve poznato sto se tice tih fer tuca, od kojih treba da se klonite kao djavo od Krsta, I da pustite da se sve spontano desava (ponekad I organizovano), tako da ce vremenom I navijaci Maribora dolijati da li iz spontane ili organizovane akcije, videcemo. Samo polako I opusteno…

PS- Braco Delije iz Slovenije!!! Do sada je sa vase strane bilo sve dobro I organizovano, a od sada neka ide jos bolje I organizovanije uz malo reorganizacije. Puno velikih pozdrava od vaseg Brata Cire…
Back to top
View user's profile Send private message
big mac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jul 2005
Posts: 4
Location: mcdonalds

PostPosted: 05 Jul 2005 08:53    Post subject: Reply with quote

slazem se da ste pobedili al ne slazem se da ste nas razbili!!!

e moj denise......
_________________
....samo se moj kafanca nije naspavo......
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop