DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ветеранске приче,'45_'92.
Goto page 1, 2, 3 ... 163, 164, 165  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 28 May 2005 10:19    Post subject: Ветеранске приче,'45_'92. Reply with quote

Evo Ciro,otvorio Sam topic za sve Veterane i ne samo,pisite,edikujte navijace tribine SEVER...




Smile
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!


Last edited by NN on 02 Jan 2006 19:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 29 May 2005 06:46    Post subject: Reply with quote

Hvala Brate Z Warsaw na otvorenom topiku,jer bi i ja voleo da procitam dosta prica kako od tebe tako i od drugih Delija sa raznih gostovanja,utakmica u Beogradu,i raznim drugim dogodovstinama...
Delije i Sever ih imaju na milione, pa veterani krenite.Ja cu nesto u toku dana opisati po sopstvenom izboru.
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 29 May 2005 12:07    Post subject: Reply with quote

Pre nego sto ista ovde napisem postavljam pitanje za Brata Z Warsaw.?Da li u tvom topiku u recenici “edukujte Sever”ima prisutnosti sarkazma,cinizma itd…Nadam se da nema,ali mi na to vuce.Ja sam u jednom tekstu pod Maksimir 1990 napisao (a bio je tekst o Drezdenu) na kritiku Brata Cakija da o tim stvarima ne pisem pod Maksimir (sto ja uvazavam I toga cu se pridrzavati) da je dobro za edukaciju mladjih,a da oni te stvari ne mogu procitati nigde a zanimaju ih. Znaci nisam napisao da se edikuju navijaci sa Severa sto je u ovom topiku preteska rec ili nije pravilno napisana.Ljude koje to zanima na primer ne moraju nikada doci na Sever,Marakanu posto mozda zive u USA,Kanadi,Australiji ili su jednostavno Zvezdasi koji ne idu na utakmice,a slade se nasim pobedama I tuguju u nasim porazima.Njima ne preostaje nista drugo nego da se na ovakav nacin edukuju,saznaju,procitaju I dalje prenesu.Eto na primer u raznim dogadjajima koje sam opisao bile su prisutne velike Delije koje su medju zivima kao I velike Delije Suca,Vojvoda,Ciga,Stefke I druge vidjenije Delije koje sada vise nisu sa nama,a jesu I uvek ce biti tu u nama I pored nas. Bog da im dusu prosti.Posto smo svi zajedno u tom vremenu ostavili pecat ko Marakana ne vidim razloga sto se neko ne bi edukovao od takvih ljudi,ako sta vise to I zeli.Eto Brate Z Warsaw bice mi drago ako nisi tako mislio,a I ako si mislio,mislio si. Svako ima pravo na svoje misljenje I svoj stav.
Veliki pozdrav za Brata Z Warsaw!!!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 29 May 2005 12:27    Post subject: Reply with quote

ciricdejancira wrote:
Pre nego sto ista ovde napisem postavljam pitanje za Brata Z Warsaw.?Da li u tvom topiku u recenici “edukujte Sever”ima prisutnosti sarkazma,cinizma itd…Nadam se da nema,ali mi na to vuce.Ja sam u jednom tekstu pod Maksimir 1990 napisao (a bio je tekst o Drezdenu) na kritiku Brata Cakija da o tim stvarima ne pisem pod Maksimir (sto ja uvazavam I toga cu se pridrzavati) da je dobro za edukaciju mladjih,a da oni te stvari ne mogu procitati nigde a zanimaju ih. Znaci nisam napisao da se edikuju navijaci sa Severa sto je u ovom topiku preteska rec ili nije pravilno napisana.Ljude koje to zanima na primer ne moraju nikada doci na Sever,Marakanu posto mozda zive u USA,Kanadi,Australiji ili su jednostavno Zvezdasi koji ne idu na utakmice,a slade se nasim pobedama I tuguju u nasim porazima.Njima ne preostaje nista drugo nego da se na ovakav nacin edukuju,saznaju,procitaju I dalje prenesu.Eto na primer u raznim dogadjajima koje sam opisao bile su prisutne velike Delije koje su medju zivima kao I velike Delije Suca,Vojvoda,Ciga,Stefke I druge vidjenije Delije koje sada vise nisu sa nama,a jesu I uvek ce biti tu u nama I pored nas. Bog da im dusu prosti.Posto smo svi zajedno u tom vremenu ostavili pecat ko Marakana ne vidim razloga sto se neko ne bi edukovao od takvih ljudi,ako sta vise to I zeli.Eto Brate Z Warsaw bice mi drago ako nisi tako mislio,a I ako si mislio,mislio si. Svako ima pravo na svoje misljenje I svoj stav.
Veliki pozdrav za Brata Z Warsaw!!!



Ne,daleko od toga,
upravo to...

Pzdr
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 29 May 2005 13:00    Post subject: Reply with quote

SEVER,danasnji je odlicno edukovan i to na najvisem nivou,ako uzmemo u obzir celu tesku situaciju u drustvu ljudi,ekipa jos uvek idu,dolaze,trude se ,uvek moze vise,naravno ali pogledaj{te}navijace ,starijih generacija eto Tima,Ti Ciro,koliko navijaci iz ONOG vremena je prestalo da dolazi na utakmice,koliko navijaca je dolazilo iz fazona,razumem procenat je otisao na ratiste,cinimi se da kada su prestala gostovanja po ex-Yu ,kada je dosla kriza massa je posustala, zasto je Tima nastavio a 80% ljudi NE,nisu nastavili navijacki zivot,generaciji post-ratnoj je ostavljen veoma tezak zadatak,koji su kontinuisali do danas,medju recenicom"edukovati" smatram takodje ljude koji su zalutali na tribinu,koje mozda mozem{o}da bas njih edukujemo ,koji nece mozda napustiti tribinu posle 2-3 sezone kada se smore ili kada nestane cirke,takve smo upoznali u proteklih 10-tak godina...
Postoje takodje ljudi,navijaci koji su ovde na forumu,ali se razlikujemo,tipom navijaca,kao automobili,i mozemo da bas tom"edukacijom"mozda da ih sprovedemo na ,u neke druge navijacke vode... Wink voleo bi da se i oni na neki nacin ukljuce ovde u ceo taj nas pokret,zivot...
"edukacijom"smatram i za ONE koji su navikli da cekaju na autobuse do Obrenovca,znaci da pokusaju kao nekada da dodju vozom do Zrenjanina u roku od 3-4 sata,to je sve neka vrsta "edukacije",ima jos toga da pise,ali polako, nadam se da Sam ti odgovorio na pitanje vezano za "edukaciju" tribine SEVER... Wink

Pozdrav
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Саво ДЕЛИЈА
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 May 2005
Posts: 54
Location: Београд, Cрбија

PostPosted: 29 May 2005 22:12    Post subject: Reply with quote

Ćiro, hvala ti za onaj tekst sa gostovanja u Drezdenu i očekujem još tvojih tekstova na ovom topicu.
Imam i jedno pitanje. Naime radi se o tome da si gotovo u svim tvojim postovima isticao da su navijači Zvezde u ono vreme važili za jedne od najjačih u Evropi (u šta, naravno, ne sumnjam), pa me interesuje koji su to navijači, pored naših bili "NAJ" u Evropi u to vreme (kraj '80-ih, početak '90-ih).
Toliko.
_________________
САМО ТИ...
У МОМЕ СРЦУ СИ...
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 29 May 2005 22:14    Post subject: Reply with quote

Brate Z Warsaw prezadovoljan sam sa tvojim odgovorom i konstatacijama u vezi edukacije I u potpunosti se slazem sa tobom,ali bih hteo da napomenem jos neke stvari vezane za mene a mozda I druge.Hocu da napomenem da se posle Barija dosta ljudi povuklo iz raznih razloga.Iz meseca u mesec sve nas je manje bilo I sve je to islo nekako ubrzanim tokom, dok si ti vec to dobro I opisao.A sada sto se mene licno tice.Ostao sam posle Barija jos skoro tri godine sa jednim manjim brojem ljudi iz tog vremena na Severu koji se totalno podmladio.Da podsetim da su Grobari bili u punom navijackom sastavu I da je krenulo njihovo uspesno muvanje(koje traje do dan danas) u prvenstvima one rasparcane drzave.Posto je Sever bio strahovito podmlanjen ja sam gledao da sa tim mladim snagama ne budemo inferiorni,I da mi prvi sto cesce napadamo Grobare gde god mozemo,da bi se mladji sto pre obucili sto ce reci steknu rutinu.Bilo je onda dosta onih TV liga sampiona (jednu cu u Novom sadu za pocetak I opisati) I derbija u drugim sportovima tako da su ovi mladi iz dana u dan postajali sve opakiji ne plasuci se I ne prezajuci od nikoga.Samo da napomenem da se sve tada svodilo na ucestale derbije u raznim sportovima zbog ratova I sankcija.Malo po malo I iznedri se tu jedna nova generacija na Severu za duzno postovanje,koja se posle toga borila I izborila za ovakav Sever sa ovoliko ljudi I pored Zvezdine dugogodisnje stagnacije.Zasto se ja povlacim?Pa sta dobro toliko nasilje moze coveku da donese nego samo teske probleme.Uporedo sa ovim utakmicama I svemu sta to nosi usao sam I u kriminal.I pre toga sam imao dosta procesa pred sudovima sto sa utakmica sto ovako.Onda krece kanonada.Sudenja u Palati Pravde,cetvrti opstinski Novi Beograd,Opstinski sud u Lazarevcu (a radi se sve o krivicnim prijavama),jedno vreme provedeno u CZ-u,privodjenja u ozloglaseni tada Sup Stari Grad sa raznim metodama mucenja (gusenja kesama,rokanju po tabanima…) ,29-ti, ma pakao jedan.Ovaj Vujin je I onda bio na ceni.Advokatu u tom rangu je trebalo dati naj manje 1000 ondasnjih maraka za pocetak ,cisto da se zainteresuje da te brani.Pocistio sam dosta toga,ali za jedno razbojnistvo sam morao da lezim.Odlagao sam to koliko sam mogao dokle 3-ciOpstinski sud nije raspisao poternicu.Muriji sam jedva umakao I pobegao u Bosnu u kojoj sam ostao godinu I nesto dana do konacne zastare postupka.Na ruku mi je isla neazurnost suda I uspesna odlaganja tako da je posle cetiri godine od dana izricanja presude predmet zastareo I ja sam se mogao vratiti iz Bosne.Mojih je sudskih muka bilo jos ali sada to nije vise vazno.To su moji razlozi povlacenja sa mog-naseg Severa.Jos jednu stvar hocu da naglasim.Dosta se kod nas generacija smenjivalo I smenjivace ce se,a mozda je to I dobro iz prostog razloga da bi dosta vise ljudi doslo do izrazaja, I u tome I jeste nasa snaga.Pa ovim lesevima iz humske se neko povuce sa juga samo kada ode dva metra ispod zemlje I opet su obican kurac.Sto se mene tice ja cu vam za pocetak opisati naj dalje do sutra popodne po mnogo cemu interesantan derbi letnje TV lige sampiona u Novom Sadu C.Zvezda-Partizan 1-1.
PS-Sto se tice Brate Z WarsaW tvoje konstatacije da se 80% starijih povuklo je tacna,ali moramo imati u vidu da se nas naj manje 40% povuklo zbog teskih slucajeva u raznim sverama zivota jer je takvo vreme bilo.Za kraj ovog pisanja da napisem nesto I uvezi mog-naseg prijatelja Time,ali vrlo kratko a recito.Malo je ljudi u svetu takvih,jer Tima je institucija po mnogo cemu…
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 29 May 2005 22:23    Post subject: Reply with quote

Evo Brate Savo slucajno sam pogledao tvoje pitanje kada sam poslao poslednji tekst dva minuta nakon tvog.Pokusacu sutra da ti odgovorim na njega.
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 30 May 2005 09:05    Post subject: Reply with quote

Brate Ciro, svi ti razlozi koje si naveo za napustanje tribine i navijackog zivota su vrlo jasni.

Ali nama je bitno da se veterani pojavljuju na Sever-u iako vise nisu u navijackom fazonu. Neka sede po strani, grickaju semenke, vode miran zivot Wink ali neka su tu. Mislim da svima mnogo znaci vase prisustvo.

To je neko moje misljenje.
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 30 May 2005 12:52    Post subject: Reply with quote

Evo brate Savo pre nego sto pocnem o derbiju u Novom Sadu da pokusam u kratkim crtama odgovoriti na tvoje pitanje.Vrlo je tesko I kompleksno pitanje,tako da je vrlo tesko odgovoriti a da ne bude filozovski,ali ja cu pokusati.Znaci te tvrdnje nisu moji licni zakljucci,nego zakljucci tih eksperata za nasilje na Evropskim terenima.Kada budem pronasao tekst Engleskog tabloida u mojoj obimnoj dokumentaciji ja cu ga vremenom ovde I prezentovati, pa ce te I sami videti u kom se kontekstu mi spominjemo…Pre nego sto kazem nesto I o drgim nasilnicima iz toga vremena u Evropi da kazem da smo mi stigli na vrh te piramide konstantnim neredima kako u zemlji tako I u inostranstvu sa nekoliko velikih nereda.Kao kada osvojis kup sampiona pa ne ostajes na tronu dugo,tako je I ovde slucaj.U ocima drugih nasinika,eksperata,novinara I drugih se pojavljuju neki drugi nasilnici koji prave velike nerede I to rade u kontinuitetu.Oni su onda u ocima svih No1.So se tice nasilnika iz tog vremena bilo ih je dosta,ali su to sve vecinom radili na domacim terenima.Na primer.Kada su igrali Fenerbahce I Galatasaraj teso da je koji derbi prolazio da nema poginulog navijaca bilo na jednoj ili drugoj strani,ali ih zato nije nigde bilo u Evropi (prilikom gostovanja u Evro kupovima).O Grcima isto tako ne treba trositi reci,jer je kod njih u Grckoj ludnica nad ludnicama.Njihovi klubovi su onda bili po prilicno slabi,tako da mislim da je I njima bilo potrebno vise tih Evropskih utakmica.U Holandiji cu navesti nasilnike kluba Den Hag.To su jedni od vecih nasilnika.Svojevremeno su bacili I bombu na tribinu(mislim u toku utakmice,meni se cini u Hagu).Njiov je veliki problem sto su mali klub,sto se to sve svodi na njihovu ligu I naj vaznije od svega da ih cela prva liga ne zeli medju prvoligasima bas zbog njihovih velikih nereda.Svojevremeno su svi klubovi potpisali sapstenje u kojem se navodi da ni jedan klub ne ce odigrati utakmicu protiv Den Haga ako njegovi navijaci dodju,sto je bilo I sprovedeno.U Italiji se secam da su Romini navijaci zarili I palili gde god su bili,Napolitanci,Mesina…Navijacima Mesine na putu za Milano (kup utakmica) pronasli su cak neku vrstu topa kojeg su poneli za sobom,jer su imali ne rasciscene odnose sa Milanezima.U Nemackoj veliki nasilnici su navijaci Sent Paulija.To je jedan manji klub iz siromasnog dela Hamburga.U tom kvartu je uvek opasno,I kada nema utakmica.Mi smo imali tih nekoliko vecih nereda u Evropi,upotpunjenih sa domacim I sve se to iskristalisalo.Islo nam je na ruku I odsustvo (dugo-godisnje) Engleskih klubova iz Evro kupova tako da smo mi imali tih nekoliko Evropskih nemira nalik njihovim.Nanerno nisam naveo ni jedan klub sa engleskim nasilnicima,jer su oni prica za sebe I pretece svetskog nasilnistva.E pa brate Savo nadam se da si zadovoljan sa ovim mojim tekstom sa jednim mozda zajednickim zakljuckom, da je merilo svega Evropa.Sa ovim novim desavanjima u klubu nadajmo se dugim I istaknutim nastupima u Evropi
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 30 May 2005 13:04    Post subject: Reply with quote

Evo da odgovorim i mom Bratu Pesnaji.Sve je to lepo sto ti kazez,ali kod mene je problem druge prirode.Ja semenke sa strane ne bih mogao da grickam nikada, ili sam sa vama ili nisam. Pod parolom svi za jednoga,jedan za sve.Najveci je problem u tome sto tesko da bih mogao a da se ne otrgnem nasilju sa mojom Bracom Delije...Opet bi to za sobom vuklo velike zakonske probleme,a sta da radim kada mi je takva krv...
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 30 May 2005 18:12    Post subject: Reply with quote

Ciro brate , jel bi mogao da kazesh neshto vishe o gostovanju u Milanu , sezone '88-'9 ?
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 30 May 2005 19:13    Post subject: Reply with quote

Puno pozdrava za Brata Petra i sve Delije iz Subotice.Pozdravi mi obavezno i ove vase starije Cigu,Djuru i druge.Dogadjaje u Milanu ti ne mogu opisati iz prve ruke,jer sam tada bio na odsluzenju vojnog roka u Ilirskoj Bistrici (Slovenija).Vec ce neko to opisati ko je bio.
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 31 May 2005 08:33    Post subject: Reply with quote

Evo Braco Delije desavanja na derbiju letnje TV lige u Novom Sadu C.Zvezda-Partizan 1-1 pred 12.000 gledalaca,a strelci su bili Drobnjak za Zvezdu I Brnovic za Partizan.Utakmica je odigrana 3.8.1993 sa pocetkom u 20 sati I 30 minuta.Ovaj duel je bio specifican zbog nekoliko stvari.Utakmica se igrala na neutralnom terenu.Postavljalo se pitanje ko ce ici vozom za Novi Sad I ko ce biti na Severnoj tribini posto smo I mi I Grobari kada gostujemo u Novom Sadu na toj tribini.Posto su u drzavi bila vec gadna vremena,sa sankcijama,ratovima,velikom inflacijom,secam se da je bilo malo vozova za Novi Sad I bio je jedan udarni sa kojim bi trebalo da idemo mi ili oni.Neko vreme pre tog meca sam porucivao Grobarima da biraju ostala prevozna sredstva ka Novom Sadu,jer mi idemo tim vozom dok ce mo se sami kao gospoda I vratiti sa jedinim nocnim iz Novog Sada.Pored toga sam im porucio da ce mo I na Severnoj velikoj tribini mi biti a ne oni.Pa vi Grobari ako smete dodjite na stajgu ili ispred stadiona sto bi brzo rascistili.Zakazali smo skup u Meku na Slaviji.Dolazim skoro pred polazak u Mek.Rekli su mi da im je neko javio da dole na stajgi ima oko 2.000 Grobara.Na to sam im rekao da nije nikakav problem I da ih je 5.000,jer mi idemo na stajgu da bi mi isli vozom a ne oni.Ovi mladji,generacija posle Barija vec bre postali pravi mangupi,posto su se ocelicili sa konstantnim a uspesnim okrsajima sa Grobarima.Izlazimo iz Meka I krecemo ka stajgi.Na celo kolone smo stali Ilke,Tima,ja,Pavjan,Vucic Radikal I jos njih nekoliko a ne secam se ko.Naoruzali smo se dobro a neprimetno zbog murije.Ispred stajge se zaori nasa pesma tako da ubrzo ulazimo I ispred perona (unutar stajge).Grobara nema nigde,a I ako je koji bio on je pobegao.Usli smo u voz I onako opusteno krenuli ka Novom Sadu smejuci se Grobarima.Licitirali smo prevozna sredstva sa kojim ce doci I vratiti se iz Novoga Sada kao na primer:Bicikle,rosule,camcima ili kakvim carter letovima…Stizemo u Novi Sad I polako krecemo ka stadionu.Dosli smo blizu stadiona I sa desne strane nam iz daljine jedna grupa Grobara gestikulise onako rukama (oduvek su samo to I znali,dok su oduvek lecili komplekse napadajuci obicne zvezdine pristalice,decu itd…).Ulazimo u ulicicu izmedju zapada I onih zgrada I zaori pesma iz sveg glasa a ono odjekuje li odjekuje,a bilo nas je ne vise od dvesta.Tamo ispred severa ne znamo ko je ali uz pesmu idemo samouvereno kako nam I prilici.Kada smo stigli do onih kafica doceka nas sa odusevljenjem velika gomila Delija.Razlegla se jos jaca pesma,zagrljaji,pozdravi…Pokusali smo skroz na jugu da peglamo neke Grobare,ali ih je murija dobro cuvala.Usli smo na stadion I otkovali ih u navijanju,a kop nam je bio sigurno 3 puta veci.Bili su na mestu odakle su sa juga ranije navijali navijaci Vojvodine a za njih jedno pitanje?Gde im je bio njihov crno beli Novi Sad I drustvo.Imaju tu neku grupu retardiranih osoba pa umislili da je njihov ceo Novi sad.Bilo kako bilo tekma se zavrsila I mi krenusmo ka stajgi.Secam se da smo se naoruzali strahovito dobro.Imali smo svi neke velike toljage.Isli smo bez pesme polako ka stajgi da nam Grobari ne bi pobegli.Po onom mraku smo do stajge njih poprilican broj ispeglali.Ne mogu vam ni opisati kakvo su samopouzdanje ovi mladji imali.Negde blizu Stajge neko mi od njih mladjih kaze Ciro eno ih Grobari preko puta I ekipa iz Erotike.Rekao sam svima da ubrzaju korak da bi ih stigli.Stigli smo ih tacno ispred stajge.Prebili smo ih kao konje uzevsi im zastavu Erotika.Istrca veliki broj murijasa,a mi velikim trkom uz pesmu ulecemo u voz koji se lagano kretao.Razvili smo onu zastavu Erotika I krenuli ka Belom Gradu.Onda ti ja izmisli pasosku kontrolu,tako da mladja ekipa podje u detaljno pretresanje voza,ne bi li nasla kakvog Grobara.Kakva je to samo kontrola bila,ceo voz je terekeljisan.Svakoj sumnjivoj osobi u vozu je trazen pasos i pri tome obavljan detaljan informativan razgovor odakle je,gde je bio I gde ide .Kako su se I kada Grobari vratili u Beograd niko od nas ne zna,a mozda bas onim biciklama,rosulama,camcima ili carter letovima kao I sa pocetka price.U Beograd stizemo opusteno I svak na svoju stranu.To mu braco bi taj Novi sad.
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 31 May 2005 12:10    Post subject: Reply with quote

Mr. Green
bravo zmaju
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 163, 164, 165  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 165

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop