DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

mala gostovanja
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 12 Apr 2005 21:34    Post subject: Reply with quote

Pijanac wrote:
Мислим да није у коректно говорити о организованој навијачкој групи из Ужица, УЦЗ, као о некој екипи која само долази на дерби и одмах гледа да качи транспарент уз водеће групе Севера. Момци из ове екипе су присутни на свим фудбалским утакмицама у Београду, иду на гостовања, њихови шалови се могу видети на кошаркашким, рукометним и осталим утакмицама на које Цигани организовано иду. Део ове групе студира у Београду, па је вероватно и то један од разлога зашто се нису боље организовали против Јединства у свом граду.

icon_notworthy
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
TARAs Buljba
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Dec 2004
Posts: 81

PostPosted: 13 Apr 2005 09:07    Post subject: Reply with quote

Dugujem izvinjenje, kada sam rekao krpe, ni u jednom trenutku nisam imao nameru da uvredim one koji to ne zasluzuju. Tima je (hvala) pojasnio ono sto sam ustvari i hteo da kazem.
Back to top
View user's profile Send private message
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 15 Apr 2005 10:11    Post subject: Reply with quote

Sve utakmice podjednako su važne, pravim navijačima protivnik ne treba da bude jedini motiv da odu da gledaju i bodre svoj tim.

ne bitno da li Zvezda igra fudbal, basket, rukomet ili žensku odbojku i vaterpolo, svako kome voljeni klub dolazi u grad treba to da isprati na najbolji način.

ako ja (a i mnogi drugi navijači iz unutrašnjosti ili Republike Srpske) mogu da ustanem u pet da bih prešao granicu i gledao Zvezdu protiv nekih anonimusa, može neko i da se iscima i prođe tri ulice svoga grada da bi pomogao svom timu, koji mu dolazi na noge, da pobedi.

lično smatram i da masovnost nije najbitnija, jer uvek može (kao na fudbalskim gostovanjima) da se nabije masa indijanaca koja niti hoće, niti zna da navija, znači- kvalitet ispred kvantiteta.

pravi primer su Vrščani, Šapčan, a o Nišlijama ne treba ni trošiti reči...
kad se hoće- sve se može!
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 16 Apr 2005 10:02    Post subject: Reply with quote

Koliko kvalitet bitan je i kvantitet. Ali ide zanimljiv period . Dolazi Uzice u nedelju, finale kupa u rukometu u Nisi(ovo ne znaci da to treba da odrade samo Nislije-ocekuju se Delije sa celog juga Srbije), Kraljevo bsket, Vrsac, Kula. Pa da se vidimo kakav je ko.
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 16 Apr 2005 10:03    Post subject: Reply with quote

Nisu pardon
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Мегафон
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Dec 2004
Posts: 35

PostPosted: 20 Apr 2005 20:13    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 20 Apr 2005 21:14    Post subject: Reply with quote

Svaka cast za odradjenu tekmu...
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 21 Apr 2005 06:42    Post subject: Reply with quote

Upravo sam zbog ovoga i otvorio ovaj topik. Juce je Zvezda igrala tri vaznije utakmice i sa sportskog a i sa navijackog gledista(Fudbal u Niksicu, basket sa Turcima i z.odbojka sa Jedinstvom gde se odlucivala titula) i sigurno da bi Nislije bile potrebnije na bilo kojoj od ovih tekmi ali su oni ostali i ispostovali Zvezdu u svom gradu. I to jos kako ispostovali. Sigurno je bilo medju njima i onih kojima se islo u NK ili BG ali su ostali i reprezentovali Zvezdu i svoju grupu. Za pohvalu i svaka cast.
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 21 Apr 2005 08:46    Post subject: Reply with quote

Besprekorno, kao i uvek kada je reč o Nišlijama.

svaka čast, tako se bodri Zvezda u svom gradu.
Back to top
View user's profile Send private message
iKo-DELIJE024
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 19

PostPosted: 21 Apr 2005 22:19    Post subject: Reply with quote

Pa ovako mislim sha reci jbt. ??
Shto je malopre ortak naveo... ja stwarno neznam koji je k.... ljudima u ovome nashem gradu ! Na neko manje gostovanje nas se najvishe skupi 5-6 i to uz moljakanje po gradu ! Ali jbt ljudi koga ja bre da molim... pa ako sami nemogu da skontaju da treba da se ide na svaku utakmicu i da se tako dokazuje jedna grupa ja neznam shta drugo da kazhem !! Te osobe koje idu iz nekih drugih razloga ( da bi rekli da su bili , kurchenje ovo ono ) ni ne moraju da idu... a pogotovo josh kad se onda oni prave da su velike DELIJE ... posle neke vece tekme i preprichavaju sve po gradu kao da je ceo svet njihov !!! Te osobe ce se same prepoznati bar se nadam !! Inache stwarno ajde ima nekad kad je kinta problem.. mada se ona uvek tj. uglavnom uvek mozhe skontati !! Jedna stwar samo postoji a to je volja , zhelja i ljubav prema klubu . A shto se mene tiche nije mi vazhno koliko nas ide... meni je lepo dok sam tamo... pa makar iz subotice krenuo sa jednim ortakom , dvojicom ili pedesetoricom ! A SAD SVI NA DERBI !!!!!!
_________________
SPAS I NADA CRVENO-BELOG GRADA
DELIJE024
Back to top
View user's profile Send private message
Dhaka
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Apr 2005
Posts: 2

PostPosted: 25 Apr 2005 19:51    Post subject: Reply with quote

Evil or Very Mad Veliki pozdrav svim Delijama,kao i veliki pozdrav Timi!!Dugo sam razmisljao da se javim,ali me ova tema zaista naterala na to.Ne mogu reci da sam ljut,ali me nerviraju ove price o malim gostovanjima.Volim Nislije i kao drugare i kao navijace,nemam nista protiv njih,ali ima i jos navijackih grupa iz provincije koje se ne odvajaju od severa i C.Zvezde.Krivo mi je da nikada niko nigde koliko se ja secam nije spomenuo navijacku pod grupu Delije Valjevo.Vec godinama unazad se ne secam gostovanja kao i utakmica na nasem stadionu i uopste svim sportovima na kojima nismo prisustovali.Ne osecam se prozvanim vec samo odbojkasice i njihov strucni stab znaju koliko je nas bilo u Valjevu na zenskoj odbojci.Niko iz okolnih gradova se nije setio da nam pomogne,a iz Beograda da nas spomene uopste.Nismo u fazonu da svoju zastavu kacimo pored udarnih Bg zastava vec gde ima mesta,znaci bez exponiranja!Istina niko nas nije ni prozvao,ali hocu samo da kazem da mi iz jedne provincije-Valjeva smo bukvalno na svakoj tekmi.Znamo mi da nije bitno o kom se sportu radi Delije Valjevo gledaju svoju Zvezdu gde god i sta god igra,a bilo bi dobro da se i ostale Delije iz unutrasnjosti ponasaju kao mi.Bilo bi mi drago da nekad na bilo kom nasem sajtu vidim da je neko i nas spomenuo na tim gostovanjima kad smo vec tu!Nemojte mi zameriti ako sam preterao za prvo javljanje,jos jednom veliki pozdrav svim Delijma!!
-Kastra-
_________________
Na celom svetu samo Crvena Zvezda!
-Delije Valjevo-
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 25 Apr 2005 20:48    Post subject: Reply with quote

Rolling Eyes

http://www.delije.net/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=523

Ако не знаш људе из своје групе ево ти један од начина да их упознаш.
Back to top
View user's profile Send private message
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 26 Apr 2005 11:47    Post subject: Reply with quote

[quote="Vasili Zaitsev"]Rolling Eyes

http://www.delije.net/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=523

Ако не знаш људе из своје групе ево ти један од начина да их упознаш.[/quote]
Znamo se ja i Daka veoma dobro, zajedno smo na skoro svim tekmama, on malo vise jer mene muci posao, porodica, godine.Ali zato vozim nekad Juga a sada Golfa bez greske. Very Happy Daka je lud za Zvezdom i on je taj koji je nas starije iz VA probudio i vratio na Sever. Znam sta je Daka mislio ali on se na ovom Forumu zaista javio po prvi put, a realno gledano mi u Valjevu i nemamo bas dobro organizovanu grupu. Osim nas 5 - 6 koji se trudimo da budemo uvek uz Zvezdu, vece grupe jos uvek nema, ali smo na dobrom putu. A poredjenje sa Nisom ne stoji, jer, ipak, Nis ima 200 - 300 hiljada stanovnika, i sasvim je normalno da ih i na Severu bude dosta. Svi smo mi ipak crveno bela armija i svi radimo na jednom cilju - biti NAJBOLJI, NAJJACI i NAJJ u navijackom svetu.
Pozdrav
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop