DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Pazi, snima se

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Che
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 314

PostPosted: 21 Dec 2004 16:10    Post subject: Pazi, snima se Reply with quote

U nedostatku navijackih prica u ovom zimskom periodu, evo jedne koja vam je mozda promakla tokom cuvenog atentata. Dakle, prica za one koji bi da vilene po gradu, a ne znaju bas - gde se sve snima...


"Marruta kojom se kretao predsednik Tadic, od Predsednitva Srbije na Andricevom vencu, preko Kneza Miloa do Topciderske zvezde, pokrivena je sa dve kamere. Prva kamera je postavljena na uglu ulica Kralja Milana (Srpskih vladara) i Kneza Miloa. Ova kamera kod "Londona" zahvata traku Kneza Miloa ka Mostarskoj petlji i deo ulice Kralja Milana u pravcu ka Terazijama.

Na Mostarskoj petlji postoji i treca kamera. Medutim, ona gleda na most "Gazela" u pravcu Novog Beograda.

Sledeca, i poslednja, bezbednosna kamera gleda na raskrsnicu Kneza Miloa i Nemanjine ulice. Ovo "oko" u svom vidokrugu ima oba smera Kneza Miloa ka Mostarskoj petlji, a u pozadini je zgrada Ministarstva inostranih poslova.

Sistemom bezbednosnih kamera pokriven je Zeleni venac (kraj Brankove, deo Ulice carice Milice i autobuska stajalita ispred nakadanje zgrade "Beobanke"), a iz Karadordevog parka se vidi Trg Nikole Paica (ovo mi je bas bas nejasno, al ajd). Posmatra se i Brankov most (ka Novom Beogradu), Trg Republike, Terazije (u pozadini Palata "Albanija") i kruni tok na Slaviji i to deo gde se uliva Kralja Milana i Beogradska ulica.

Pod "budnim okom" policije, kao nepokrivenija ulica je Kralja Milana, koja se posmatra sa kamera postavljenih na zgradi Narodne skuptine (drugom se snima i samo zdanje) i sa "Beogradanke". Pod kamerom su i raskrsnice u Takovskoj, Kneza Miloa i Bulevaru kralja Aleksandra."
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 21 Dec 2004 21:07    Post subject: Reply with quote

Ja za te kamere znam i kao pravi profesionalac nikada ne gledam gore(u fasade) Wink .
Međutim jedina koja se jasno vidi je ona na poruenom "Saveznom SUP-u" inače je bele boje-ona klasična, i ona gleda na onaj pravac prema BIP-u i zvezdi(Topčiderskoj).
Ima ih jo...
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 22 Dec 2004 18:55    Post subject: Reply with quote

E, kad bi znali koliko je kamera postavljeno u samom centru BG, mislim da bi se svi usrali. A i pored toga, kada stvarno trebaju nekog da nadju, ne mogu. Da nisu mozda sve "iskljucene i neispravne, kao i kasete nepremotane"?

Sta bi s mozgom?
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 23 Dec 2004 15:45    Post subject: Re: Pazi, snima se Reply with quote

[quote="Che"]a iz Karadordevog parka se vidi Trg Nikole Paica [quote]

Shocked Shocked
Kako su samo ovo uspeli !?
Ako sam dovoljno trezan , pa da se dobro secam , karadjordjev park je kod fransha , tj blizu auto-komande , tj blizu mare Cool , a trg nikole pashica je dosta udaljen odtle .

Bre , ljudi jel vi vidite kako danashnja tehnika napreduje Very Happy
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Che
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 314

PostPosted: 23 Dec 2004 21:56    Post subject: Re: Pazi, snima se Reply with quote

Che wrote:
a iz Karadordevog parka se vidi Trg Nikole Paica (ovo mi je bas bas nejasno, al ajd).


Lepo rekoh da mi je bas bas nejasno, ali... policija je to. Kako da ti bude jasno?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
КББ
Guest





PostPosted: 24 Dec 2004 08:03    Post subject: Reply with quote

Prisetite se malo da je u Karadjordjevom parku ona visoka zgrada "Telekoma" koja pokriva ceo taj deo i vidi se trg sa vrha...
Back to top
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 24 Dec 2004 12:03    Post subject: Reply with quote

pa ima neka kamera koja pokriva centar i dostupna je na net-u, skoro sam bas to gledao, ali nema sanse da se setim koja je adresa, sad cu da potrazim pa cu ostaviti link kao prilog prici.

@dragance, tehniku mogu da kupe, ali mozak...
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 24 Dec 2004 12:09    Post subject: Reply with quote

http://www.inet.co.yu/webcam.php

evo nasao sam, mozda su ovo svi vec videli, ali eto neka malo i slika da bude zanimljivije, uzgred trenutno ne radi, mozda se desava neko sranje u gradu???? Laughing
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 24 Dec 2004 12:59    Post subject: Reply with quote

http://www.informatika.com/bg-live/index1.htm - Trg
http://www.informatika.com/bg-live2/index1.htm - N Bg
http://www.informatika.com/bg-live3/index1.htm - Trg Nikole Pasica
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
CURVA SUD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Nov 2002
Posts: 44
Location: BgD

PostPosted: 26 Dec 2004 02:18    Post subject: Reply with quote

dobre ove kamere Laughing jedva cekam da sunce sine da se sklone zavese i roletne Very Happy


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 27 Dec 2004 21:54    Post subject: Reply with quote

Ajde zamolio bih sve koje imaju informacije koje se ulice snimaju ili delovi grada da napisu...
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 28 Dec 2004 07:43    Post subject: Reply with quote

mislis koje ulice se ne snimaju...
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 28 Dec 2004 16:20    Post subject: Reply with quote

Pa nemogu da vidim sa ovog raspalog kompa ove kamere a i nebi bilo lose da ljudi znaju(bar one ljude koje to zanima)npr.mene...znaci dajte sve informacije sto imate o kamerama u gradu...

Ja imam info da se na karaburmi nalaze nekoliko kamera (tamo kod stare okretnice taj kraj)
29 novembra Rolling Eyes Cool
na trgu se nalazi u onom velikom digitalnom satu tako da negledajte u njega previse Very Happy Cool
ajde ostali Arrow
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 13 Jan 2005 08:14    Post subject: Reply with quote

Zanimljivo

dakle prvo juče 12.01. u jutarnjem programu je bilo o ovoj temi

cia snajka cia

i izvesna Ana zaboravih joj prezime izjavila je da postoji operativni centar za nadgledanje i u njemu se snimila i rekla kako se za sada koristi u bezbednosne svrhe u saobraćaju ali da je u izradi i direktna veza sa Beogradskom Arenom koja će se snimati sa 40 kamera dakle sve parking sala sve sve i naglasila je da je sistem povezan sa stadionom Partizana i da funkcionie.

Dalje je rekla kako imaju u planu da pokriju sve bulevare i sva značajnija mesta i obavezno sportske objekte!

Ceo snimak ide iz tog operativnog centra gde na velikom video bimu zumiraju jednu osobu na stanici kod Slavije i to do detalja!
Back to top
View user's profile Send private message
Prljav Igrac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Oct 2004
Posts: 45

PostPosted: 13 Jan 2005 16:09    Post subject: Reply with quote

Zamislite kakve sve snimke oni imaju. Bas bi voleo da pogledam par ti snimaka....
_________________
Puuu bre dripci jedni, kod kuce igraju a ne mogu da umuvaju ni jedan jedini gol....
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop