DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda - zagreb

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 13 Nov 2004 00:36    Post subject: Reply with quote

Plashim se da ne bude poluprazna hala i onda malo zvizdukanja, tapshanja pa ono 'jeee" pa opet zvizdukanje, i da cu moci jasno da chujem svoj glas dok budem pevao. icon_no Stvarno treba da grmi sutra u Pioniru!
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 13 Nov 2004 18:56    Post subject: Reply with quote

Smorio sam se ko azdaja. Neki retardirani i ruzni klinci se nalozili i kao popeli se i pocheli da vode. Znachi nisam znao da li da smejem ili da plachem ali bio sam blizi ovom drugom. Samo sam seo pored i gledao masu dece ispod 15 godina kako skachu i gube se. Ne znam da li je ovo zbog odluke zvezde da pusti shkolarce da ulaze besplatno ali mene je bio blam da navijam u onoj grupi. Chini mi se da je kasnije doshao D ali nije vodio.
Nadam se da ce protiv Cibone biti bolje od ovoga shto sam doziveo danas.
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 13 Nov 2004 19:04    Post subject: Reply with quote

Maj 25 wrote:
Smorio sam se ko azdaja. Neki retardirani i ruzni klinci se nalozili i kao popeli se i pocheli da vode. Znachi nisam znao da li da smejem ili da plachem ali bio sam blizi ovom drugom. Samo sam seo pored i gledao masu dece ispod 15 godina kako skachu i gube se. Ne znam da li je ovo zbog odluke zvezde da pusti shkolarce da ulaze besplatno ali mene je bio blam da navijam u onoj grupi. Chini mi se da je kasnije doshao D ali nije vodio.
Nadam se da ce protiv Cibone biti bolje od ovoga shto sam doziveo danas.

Komentar utakmice na sajtu b92:
Quote:
BRAVO ZVEZDO.................BRAVO ZVEZDOOO........


UPRAVO SAM SE VRATIO IZ PIONIRA....IMAM 10 GODINA PA NIJE NI CUDO DA MI JE OVO PRVI PUT DA SAM MEDJU NAJVATRENIJIM NAVIJACIMA NA NEKOJ JAKOJ TEKMI..........

MOMCI SU BILI SUPER,POSEBNO OVAJ NOVI STEFANOVIC.....UBILI SMO IH......NAJBOLJA ATMOSFERA U OVOJ SEZONI........MISLIM DA BI TREBALO DA SE PEVA NA SVAKOJ UTAKMICI"J...VAM PAS MATER................."
(delija sa dorcola, 13. novembar 2004 20:26)
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 13 Nov 2004 19:08    Post subject: Reply with quote

Znaci, pocelo je lose. Prva cetvrtina oformio se kop od mladjih delija. U drugoj cetvrtini dolazi gospodin x sa svojom ekipom, formira se kop iznad gornje sipke, krece solidno navijanje, u pojedinim trenucima ctava hala je pjevala.

Ista ekipa pjeva Cedi Vitkovcu i napusava se sa klupom Zagreba Laughing .....

ista dvojica likova sa zapada dozivaju se sa kopom Laughing .....

Po meni ovo je znak da nas ocekuju bolji navijacki dani u pioniru Wink .
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 13 Nov 2004 23:00    Post subject: Reply with quote

Molim nekog ovlascenog da se oglasi povodom situacije oko KK.Definitivno se bojkotuje jugoslovenska liga ali niko nije bio ni u utorak na ULEBu.Smesni ispadamo sa ovim stavom "neka ide ko hoce" i onda protiv ustasa komicna situacija,200 klinaca od 10 do 13 godina, bukvalno,kao pocne nesto da navija onda 3 Heroja kace zastavu koju skidaju posle 10min i odlaze,dalje 10 BBRS dolaze u kop i jos zaboravih 3,4 BRIsp i to je to protiv zagreba.Rezime je da 15ak Navijaca bodri nas klub protiv ustasa.Ozbiljna je stvar,ili svi idu ili niko,ili se bojkotuje KK ili se bojkotuje samo GY liga ili ili... Usaglasite se,dogovorite i objavite da svi znaju "sta je za ciniti"
Back to top
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 14 Nov 2004 01:08    Post subject: Reply with quote

Najgore od svega shto mi je prisho mladjani lik sa BBRS duksom, i kao zashto sedite? Kao idite u parter pa tamo sedite. Da nije iz najjache grupe u zemlji, verovatno bi se poshibo s njim ovako me je ortak nekako odvukao na drugi deo tribine. Znachi na basket (osim Cibone i groblja) vishe ne idem. Zajebi ti to jebavanje sa decom.
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 14 Nov 2004 15:46    Post subject: Reply with quote

Maj 25 wrote:
Najgore od svega shto mi je prisho mladjani lik sa BBRS duksom, i kao zashto sedite? Kao idite u parter pa tamo sedite. Da nije iz najjache grupe u zemlji, verovatno bi se poshibo s njim ovako me je ortak nekako odvukao na drugi deo tribine. Znachi na basket (osim Cibone i groblja) vishe ne idem. Zajebi ti to jebavanje sa decom.


Pitanje je i da li je ta osoba bila iz bbrs ... Mozda mu neki brat il tako neko u istoimenoj grupi , pa je sad dechko nasho da se kurchi . Mada sve je moguce ...
igra - dobra
navijanje - no comment , ali u nekim delovima , solidno za br ljudi u kopu !!
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 15 Nov 2004 07:44    Post subject: Reply with quote

Moj lični stav je da ne idem na tu ligu!

To je čisto ustako slovenačka akcija za otimanje para!

Ako Draa ne sme tamo...ma koji kurac...ne volim basket Mad Mad Mad

Pazite da vas ne navata neko jo!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop