DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Javor

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 27 Oct 2004 17:40    Post subject: Zvezda-Javor Reply with quote

Opet se potvrdila prica da kada je manje ljudi u kopu navijanje je odlicno. Tih 150-200 momaka, skolaraca, srednjoskolaca, studenata……danas je odlicno odradilo posao.
Navijanje je pocelo tek sredinom prvog poluvremena. Hit je bila pjesma “samo ti…..”, ostatak repertoara solidan.
Skandiranje Milanu Vasicu otpozdravili su ostali posjetioci danasnje utakmice na mari, a pjesma posvecena zandarmeriji pjevala se I na zapadu (bio, pjevo Wink ).
Ono sto je meni posebno bitno, a obratio sam paznju na to, jeste da kad neki igrac pogrijesi ili uradi neki ok potez sever I dalje pjeva istim tempom. Bravo.

E sada da opravdam moj odlazak na zapad (drugi put za redom) ako nekoga interesuje.
Ebiga ti ortaci sa faksa nisu u tom fazonu, oce da sjednu, zezaju se I gledaju tekmu.
A ovi ortaci iz bosne (sa kojima inace idem na tekme), jedan radio, drugi bolestan, treceg nisam ni zvao.
Inace kada sam idem na tekme, Sever zakon. A desava se cesto da blebnem sam na tekmu, kao protiv cuke…itd.

PS. Od mene danas polovican ucinak, nisam isao na hemofarm. Razlozi: prevoz, kinta, …. a sa kim da idem?
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 27 Oct 2004 22:07    Post subject: Reply with quote

Ipak ti ovde? Wink..Smile
Nisam bio---pos`o Twisted Evil
Jel bilo SRNN?
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 27 Oct 2004 23:06    Post subject: Re: Zvezda-Javor Reply with quote

radovan wrote:
. Tih 150-200 momaka, skolaraca, srednjoskolaca, studenata


Pa ko ce druo da ide na Tekmu kad je ponovo u 14 casova pocela tuga !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 28 Oct 2004 08:11    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ipak ti ovde? ..
Nisam bio---pos`o
Jel bilo SRNN?

Aaaaa, neces se ti mene tako lako otarasiti Wink ….odmorio sam jedno vrijeme od foruma, ali vidim da se ne otvaraju topici vezani za zvezdine utakmice (prosla su tri basketa I dva ili tri fudbala) sto mislim da ne valja. Pa, reko da se aktiviram Very Happy

Ma kad vidim ko sve pise, a tek sta pisu…..ja kao simpatizer koji ide na utakmice ne mogu narusiti I onako poljuljani ugled foruma.


Da se vratim na temu.
Quote:
Pa ko ce druo da ide na Tekmu kad je ponovo u 14 casova pocela tuga !

Upravu si,
Mada situacija nije puno bolja ni kada se igra vecernji termin, uglavnom je to ista ekipa “standardnih 500”, a juce je bila Sveta Petka….tako da je I tih 200 ljudi juce solidna cifra za nase uslove, naravno bilo je i starijih (bitnijih) likova. Bio je I bubnjar, nije bilo baklji ni dimova I nije bilo SRNN.

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 28 Oct 2004 08:42    Post subject: Reply with quote

Jel bilo 7 500 zandara, helikopteri, dresirani tigrovi....Da li su vojsku pozvali u pomoc?
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 28 Oct 2004 10:48    Post subject: Reply with quote

Bio sam u gradu jedno 2 sata pred tekmu.
Video sam prvo jednu ekipu murije.
Onda je dosla jos jedna, 44 ih je bilo (bas nisam imao sta da radim, pa reko da prebrojim).
6 ih je ostalo ispred zgrade SD.
Znaci 50 + onaj prvi odred sto je bio.
Pa bilo ih je Smile
Inace, navijanje opustencija. SAMO TI Smile
A na kraju kad je X rekao: ostalo je vremena jos samo za jednu pesmu.
Mogli ste da pogadjate koju.
Mada, bilo je jos i ono:
"Ok, znaci deklasirali smo javor, ajde sad da navijamo" i "pa sto sad ne navijate? sta sad nije u redu, lep i suncan dan" itd....
Sve u svemu, zanimljivo kao i uvek.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 31 Oct 2004 09:41    Post subject: Re: Zvezda-Javor Reply with quote

radovan wrote:
Opet se potvrdila prica da kada je manje ljudi u kopu navijanje je odlicno. Tih 150-200 momaka, skolaraca, srednjoskolaca, studenata……danas je odlicno odradilo posao.

da to sam jednom vec pisao i opet da ponovim svima koji su mogli da dodju, a nisu, vi velike delije treba da vas je sramota.
stvarno se skenjam, evo vec od derbija, ni na jednoj utakmici nije bila ni pristojna poseta, sta je u pitanju, o cemu se radi, nemoj neko da kaze dzaja slucajno, jer i dok je bio u ostavci bila je saka jada na tribini, ajde molim vas neko novo opravdanje, jebote jedva cekam neku vecu tekmu, pa se napuni stadion, pa svi nevijaci do jaja, svi delije vrhunske...
ostalima pozdrav, veliki!!!
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 31 Oct 2004 16:00    Post subject: Reply with quote

Da posle ove tekme sam razmisljao o nasoj REALNOJ snagi, kad me ne bude mrzelo otvoricu topic na ovu temu, jedino ako me neko ne pretekne
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop