DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Opet o FORUMU

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 28 Oct 2004 05:50    Post subject: Opet o FORUMU Reply with quote

Ovo više stvarno nema smisla šta se sve piše.

A probleme ima samo nekolicina ljudi koje poznaju da ovde pišu.

A fantomi koji se ovde nalupetaju ne snose nikakve posledice.

Predlog za budućnost foruma

Forum nam je u haosu. Treba pod hitno učiniti sve da on zaživi i da se STVARNO čuje glas tribine.

Po meni ovo treba da bude servis za informisanje neinformisanih.
Dakle ne dopustiti svakome da piše.
Neka ovo bude stranica gde ljudi mogu da saznaju o nekim događajima kao što je to slučaj sa Milanom dečakom koji je povređen na derbiju.
Da nije bilo upravo i ovog foruma stvar bi bila zataškana i za nju bi znalo 500 ljudi i još par stotina okolo.

Ovaj forum je važan ljudima preko Ultra Klanu i svim našim navijačima preko.
Informiše ih šta se dešava i sami se organizuju.

Dakle poizbacivati sve i krenuti u registraciju.
Za ljude preko lako ćemo zna se ko su pravi a ko simpatizeri.

Za ljude odavde i za njih ćemo lako. Dakle svako ko napiše neku glupost leti napolje bez pardona.

Pod glupostima podrazumeva se sve ono što nije u skladu sa zvaničnim stavom tribine.

Pa neće odavde da polaze horde razjarenih delija nego će ljudi morati da dođu na tribinu pa da iznesu svoj stav.

O poređenjima sa zapadom.
Kome to nije jasno da ne možemo da se poredimo sa njima...nek ide na druge sajtove.

Ko sam ja da predlažem ovo pitate se!

E pa neko ko ide redovno na utakmice i koga znaju da ovde piše i koji je na zadnjoj utakmici trpeo kritike zbog svih vas koji ovde pišete.

Da se to ne bi ponovilo,jer ne želim da se ponovi, svima sam javno izneo svoj stav.

Ja sam za reformu foruma.
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 28 Oct 2004 06:31    Post subject: Reply with quote

Znaci .. da ugasimo sajt jer on nije servis za informisanje?

Ono sto je problem je ljudi prvo citaju ovde, a ne na sajtu i ono sto procitaju ovde uzimaju kao zvanican stav ili kao da je 100% istina.

Otkad su su Z W, Tufi i GS aktivnije ukljucili stvari idu na bolje, po meni primetno, "i tako treba i da ostane", ali za sve treba vremena. Nece svako odmah procitati sta je napisano, nece svako preko noci skapirati sta mu se govori. Ali sad se stvari vide i iz drugog ugla, pa ce simpatizeri mozda i moci da razumeju zasto je nesto uradjeno kako je uradjeno i da uzmu u obzir argumente za koje do sad nisu ni znali da postoje (ili im nisu pali na pamet).

Upravo ta i takva argumentovana dikusija je ono sto je potrebno ovom forumu radi edukacije onih koji ne spadaju u prave navijace.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 28 Oct 2004 06:42    Post subject: Reply with quote

Caki wrote:
Znaci .. da ugasimo sajt jer on nije servis za informisanje?


ne sajt nego forum.
onda će ljudi krenuti na sajt da čitaju saopštenja i obaveštenja.

staviti jednostavno zatvoreno zbog rekonstrukcije i vidi šta piše na sajtu dok se stvari ne dovedu u red!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 28 Oct 2004 06:53    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:


Pod glupostima podrazumeva se sve ono što nije u skladu sa zvaničnim stavom tribine.



Da li to znaci ako napisem nesto sto je istina, a nesvidja se ili nije u skladu sa stavom tribine to je glupost. Da li to znaci da ne moze da se polemise, da se iznese drugacije misljenje? bag Shocked

Sve ostalo je manje vise u redu
Back to top
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 28 Oct 2004 07:01    Post subject: Reply with quote

Evo primera po meni

Medjutim, to nece biti onakvo "povlacenje" kakvo diktator prizeljkuje, nego ce biti povlacenje pred razjarenim hordama prevarenih Delija. Zasluzuje najgori moguci zavrsetak svoje "uspesne" karijere, jer onaj koji ne poznaje istoriju, zasluzuje da mu se istorija o glavu obije.

Po meni ovako nešto ne bi trebalo tolerisati!
To jeste nečije mišljenje ali mi nismo horda a stav o direktoru i stanju u klubu smo izneli.Svako kome nije jasno neka ga potraži!
Gde?
Na sajtu ili na tribini!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 28 Oct 2004 07:07    Post subject: Reply with quote

Slazem se da to nije u redu. Ne zbog stava vec nacina na koji je on iznet, naravno takve stvari nisu uredu. Treba da postoji odredjen nivo kulture u pisanju, da ne budu obicna pljuvanja vec argumentovane tvrdnje.

Takodje ima i ono poredjenje sa Hitlerom i ostalima, ispod svakog nivoa.

Takodje sam i protiv komentara koji ne kazu nista sustinski, nesto novo vec su samo tu da da si kao nesto postovao
Back to top
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 28 Oct 2004 12:14    Post subject: Reply with quote

Poz svima , posle duzeg vremena provedenog u nechem shto je lichilo na kucni prtivor uz sve moguce zabrane ...

Vidim josh uvek treje ova frka oko kvaliteta foruma , i mislim se da li je moguce da smo bash toliko ne sposobni , da malo uredimo forum !?!

Tachno je da se trebaju dopuhtati razlichita mishljenja ali ne budalashtine i gluposti , koje ce posle prochitati neki novinar , i koji ce posle toga to izneti u javnost kroz medij u kojem radi , i josh ce okarakterisati to kao strav tribine ili shta ti ja znam neshto kao velikog broja delija .

Ovo mora da prestane , brisanjem postova , banovanjem, bilo kako MORA !!!

Forum treba da bude mesto de ce ljudi razmenjivati svoja mishljenja , kritike & ostalo ... a ne mesto de ce oni koji na tekmu odu dva puta godishnje da pljuju po nekome ko je tamo svaku tekmu , ili po onome ko je pravi navijacha ali jednostavno ne moze da dodje svaki put ... ili mozda da rushi "diktatora" preko neta i da se bori protiv policijske represtije tastaurom , a ne svojim glasom , chak i svojom snagom kada zatreba ... tu ste ogromni huligani , a kada ste najvishe potrebni nigde vas nema !!!!
Dodjete na neku euro tekmu i tu je kraj , posle samo vrishtite po forumima dok cirkate pivu zavaljeni u stolicu pred kompom i boli vas briga za sve !!! I posle josh pljujete po onima koji svo svoje vreme ulazu u zvezdu i ovaj sajt kako ne dozvoljavaju slobodu mishljenja , pa dozvoljavaju oni slobodu mishljenja , ali ne i slobodu pljuvanja .Shta vi radite , pljujete , ali ne izlazite sa predlozima da bude bolje .Nikad mi nece biti jasno , mozda zato shto ne zelim da mi bude jer bi onda shavtio koliko smo otishli u k.... i puko nachisto , zashto ljudi pljuju , nishta ne rade , a uzgred i ne idu na tekme !!! ne znam nisam pametan !!!

FORUM NIJE MESTO PREKO KOJEG CEMO ZAUSTAVITI REPRESIJU , ILI MOZDA OTERATI VEC FAMOZNOG "DIKTATORA" !!!!

DODJITE NA SEVER !!!!
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
KOHAH
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 304
Location: Београд

PostPosted: 28 Oct 2004 17:21    Post subject: Reply with quote

Ја се слажем са Цакијем и немам пуно да додам. Само мало јачим ангажовањм ГМ-ова и ствар ће се регулисати.
Не видим који би био циљ, суштина и квалитет форума ако би долазили само "проверени" Question Ионако нам је клуб тренутно на нивоу "Грађанског" из Мале моштанице(нема ни 500 навијача на северу), а још да ограничите број корисника форума, где би ту био крај Question Све би се свело на то да би навијачки статус постао наследна титула, са оца на сина, а сви остали нису превише пожељни Question

Да ли је циљ да нас има мнооого, или да нас буде 200,али "до јаја јаких" Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
mm delija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Oct 2004
Posts: 42

PostPosted: 28 Oct 2004 22:15    Post subject: Reply with quote

Kao sto rekoh ranije, mislim da nije nacin banovti ljude koji pisu po postavljenim temama, ako se vec neko banuje onda to treba da bude covek koji je postavio takozvanu ne dozvoljenu temu na forumu. Inace mislim da treba dozvoliti da svako kaze svoje misljenje pa bilo ono i najsuprotstavljenije kopu...Dakle treba saslusati i gastose i navijace sa zapada i istoka, jer samo tako mozemo do progresa....I jos nesto, ja sam za to da se uvede clanarina ili nesto kao pretplata, i da ta sredstva pomazu sredjivanje sajta itd....
_________________
NAPRED ZVEZDA OLE!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 29 Oct 2004 18:51    Post subject: Reply with quote

Ja sam apsolutno protiv bilo kakvih uvredljivih poruka. OK, znalo mi je izletiti, imao sam zato i problema sa Cheom, ali ja ne vidim smisao foruma ako cemo samo pricati kako vodje kazu. To je jednoumlje! Protiv toga smo se borili! Svako ima pravo na svoj stav. I pravo da ga iznese. Sto se tice pretplate, ja sam se i registrovao samo zato sto se ne placa. Nemam ni racuna ni kartica - ja spadam jos uvek u "mlado izdrzavano stanovnistvo". Smile
Toliko od mene. Wink
Back to top
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 29 Oct 2004 19:10    Post subject: Reply with quote

Ovaj forum, ako je oficijalan onda ne bi trebalo da trpi svacije ideje, vec ideje tribine. Pa nazovite to jednoumljem ili kako bilo.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
SaXoN
ДЕЛИЈА


Joined: 26 May 2003
Posts: 177

PostPosted: 30 Oct 2004 01:51    Post subject: Reply with quote

U odnosu na druge forume (bilo kojeg tipa) ovaj forum je bar za klasu iznad (tu mislim na minimalan broj primitivnih postova i seljacenja). Forum je tu da se diskutuje, raspravlja, predlaze, da se iznose misljenja, ideje itd, znaci nebi trebalo da bude ogranicen na samo tzv "prave" navijace jer bi se sve maltene svelo na konstatacije, a ne argumente. Sam sajt delije.net je tu na kraju krajeva da iznese pogled Delija sa Severa, a forum da svi mi zajedno popricamo o temama vezanim za Zvezdu. Da bi se nesto resilo/promenilo potrebne su ideje, pogledi iz sto vise razlicitih uglova, a ne jednoumlje. Znaci treba uvaziti i pogled ljudi "sa strane", a ne samo nekolicine onih sto su redovni na severu. Jer ipak je ovde 99% ljudi iz jednog prostog razloga - jer voli Zvezdu; neko vise, neko manje, neki su navijaci, a neki simpatizeri ali svi bi trebali biti dobrodosli da iznesu svoje misljenje, ma kakvo ono bilo. Jedino bi stvarno trebalo izbaciti ljudi koji se seljace i pisu kojekakve bljuvotine, takvi postovi ruse renome ovog sajta.
_________________
1991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 30 Oct 2004 10:00    Post subject: Reply with quote

SaXoN wrote:
U odnosu na druge forume (bilo kojeg tipa) ovaj forum je bar za klasu iznad (tu mislim na minimalan broj primitivnih postova i seljacenja).

Nije, ovo je jedan od najgorih, ali se ne vidi sve jer se brise mnogo i cesto. Mada je i ovo dovoljono da se zakljuci da je grozan.

SaXoN wrote:
Forum je tu da se diskutuje, raspravlja, predlaze, da se iznose misljenja, ideje itd, znaci nebi trebalo da bude ogranicen na samo tzv "prave" navijace jer bi se sve maltene svelo na konstatacije, a ne argumente.

Forum bi trebalo da sluzi samo za tzv. prave navijace - ostali nek daju komentare na drugim sajtovima. Nisu konstatacije, vec ima i argumenata, postoje forumi grupa (znaci cak ni svih D.S.) gde se i te kako raspravlja.

SaXoN wrote:
Sam sajt delije.net je tu na kraju krajeva da iznese pogled Delija sa Severa, a forum da svi mi zajedno popricamo o temama vezanim za Zvezdu.

Prvo si rekao tacno. A drugo ne bi vise trebalo da bude tako, bar ne na navijackim pricama, ima podforuma (npr. sportske price) gde sam siguran da mnogi vise znaju od recimo Time ili Tufija, pa nek tamo raspravljaju o sportu. A glupo je da neki papak, recimo, Tufiju soli pamet sta je bilo u Ljubljani na F4 i kako je KK izgubio zbog navijaca na "navijackim pricama".

SaXoN wrote:
Da bi se nesto resilo/promenilo potrebne su ideje, pogledi iz sto vise razlicitih uglova, a ne jednoumlje. Znaci treba uvaziti i pogled ljudi "sa strane", a ne samo nekolicine onih sto su redovni na severu.

Nije ipak nekolicina. Uvazavaju se pogledi sa strane, ali ovaj forum postao dzak za udaranje isfrutriranih osoba.

SaXoN wrote:
Jer ipak je ovde 99% ljudi iz jednog prostog razloga - jer voli Zvezdu; neko vise, neko manje, neki su navijaci, a neki simpatizeri ali svi bi trebali biti dobrodosli da iznesu svoje misljenje, ma kakvo ono bilo.

Voli Zvezdu i onaj zemljak u YU dresu u Odenzeu sto ispada iz autbusa pevajuci bajginu - ima nas 500 miliJona. Taj nije dobrodosao.
A sam so napisao Arrow
SaXoN wrote:
Jedino bi stvarno trebalo izbaciti ljudi koji se seljace i pisu kojekakve bljuvotine, takvi postovi ruse renome ovog sajta.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
SaXoN
ДЕЛИЈА


Joined: 26 May 2003
Posts: 177

PostPosted: 30 Oct 2004 16:31    Post subject: Reply with quote

E *ebiga sad, ja sam svoje rekao, a vi radite kako hocete. U svakom slucaju mislim da bi takav ODBOJAN stav Delija prema ostalim navijacima Zvezde jos vise srozao posecenost ne vec ionako praznoj Marakani. A, vi sto se mene tice izbacite 90% ljudi sa ovog foruma... Rolling Eyes
_________________
1991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
mm delija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Oct 2004
Posts: 42

PostPosted: 30 Oct 2004 17:25    Post subject: Reply with quote

Pa ako treba da trpi samo predloge tribine, ako si mislio na kop, onda vam ne treba net forum, pa ni sajt zato sto same predloge mozete da dajete i na samoj tekmi a i da raspravljate o njima...onda je sve ovo samo bacanje para...Po meni bi trebalo da ovaj sajt sluzi u svrhu afirmacije naseg voljenog kluba i naravno moze slobodno da kaze svoje kritike a sve u cilju napretka!!!
_________________
NAPRED ZVEZDA OLE!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop