DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zatvorite Forum

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Булбулдер Г16
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Mar 2003
Posts: 66

PostPosted: 27 Sep 2004 18:31    Post subject: Zatvorite Forum Reply with quote

Želim da uputim zahtev administratorima da se zatvori Forum na neko vreme jer ovo na šta sada liči je bruka. To jest pod Forum Navijačke priče. Jer u tom delu bi trebalo da raspravlja o stanju i dešavanjima na tribini. To bi po meni trebalo da rade samo ljudi koji posećuju tu tribinu a ne oni koji iz objektivnih razloga ili ne, nisu bili na utakmici. Trenutno ne znam da li ima deset ljudi koji se redovno oglašavaju na ovom forumu a da su redovni na Severu. Iz tih razloga ne vidim svrhu da se bilo ko raspravlja o dogadjajima o kojima nema informaciju iz prve ruke. A pošto ljudi iz prve ekipe nikad nisu osetili potrebu da pišu po ovom Forumu(sa izuzetkom Time koji je ipak sad već stariji) stvarno ne vidim razlog da se dalje delimo na simpatizere,internet huligane i navijače. Znači ako želite da znate šta se dogadja na Severu morate da budete na njemu. Ako želite da se raspravljate sa drugim navijačima nema boljeg mesta od Severa. Ako želite na nekog da se derete, da ga prozivate najbolje će vas čuti na Severu. Znači treba na Navičkim pričama ostaviti samo jedan topik na kome će se pisati mesto i datum održavanja sledećeg navijačkog foruma, vreme će se razlikovati ali mesto će uvek biti isto "NAŠ SEVER".
_________________
"Немој те никад издати нас!"
Back to top
View user's profile Send private message
Podbara's Fan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Apr 2004
Posts: 62

PostPosted: 27 Sep 2004 18:32    Post subject: Reply with quote

internet huligani...hahahahahaaaa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
al si lik
Back to top
View user's profile Send private message
Zex
Guest





PostPosted: 27 Sep 2004 18:43    Post subject: Reply with quote

I treba da se uvede tema "UPRAVA" pa da se tamo postuje ono sto je u vezi njih.
Back to top
CrvenoBeli
Guest





PostPosted: 27 Sep 2004 20:01    Post subject: Re: Zatvorite Forum Reply with quote

Bulbulder G16 wrote:
Želim da uputim zahtev administratorima da se zatvori Forum na neko vreme jer ovo na šta sada liči je bruka. To jest pod Forum Navijačke priče. Jer u tom delu bi trebalo da raspravlja o stanju i dešavanjima na tribini. To bi po meni trebalo da rade samo ljudi koji posećuju tu tribinu a ne oni koji iz objektivnih razloga ili ne, nisu bili na utakmici. Trenutno ne znam da li ima deset ljudi koji se redovno oglašavaju na ovom forumu a da su redovni na Severu. Iz tih razloga ne vidim svrhu da se bilo ko raspravlja o dogadjajima o kojima nema informaciju iz prve ruke. A pošto ljudi iz prve ekipe nikad nisu osetili potrebu da pišu po ovom Forumu(sa izuzetkom Time koji je ipak sad već stariji) stvarno ne vidim razlog da se dalje delimo na simpatizere,internet huligane i navijače. Znači ako želite da znate šta se dogadja na Severu morate da budete na njemu. Ako želite da se raspravljate sa drugim navijačima nema boljeg mesta od Severa. Ako želite na nekog da se derete, da ga prozivate najbolje će vas čuti na Severu. Znači treba na Navičkim pričama ostaviti samo jedan topik na kome će se pisati mesto i datum održavanja sledećeg navijačkog foruma, vreme će se razlikovati ali mesto će uvek biti isto "NAŠ SEVER".


upravu si, ali ne skroz.
umesto zatvaranja foruma, nek se izbrisu svi topici.
tek onda otvoriti novi pod nazivom uprava.
i nek pise svako sta god hoce. Ljudi otvaraju nove topice zato sto im se njihovi topici/postovi brisu.
Da se postovi nisu brisali ovo uopste nabi licilo na cirkus, ali sta se moze...

Ja cekam decembar Smile
Back to top
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 27 Sep 2004 20:40    Post subject: Reply with quote

E gresis CrvenoBeli.
Nisu se radjali silni topici zato sto su bili brisani, nego zbog toga:
1. sto su ljudi lenji i ne mogu da pogledaju da li se mozda negde vec pisalo o tome o cemu hoce nov topic da postave.
2. hoce da imaju svoj topic, da ljudi misle kako su oni dosli do te brilijantne ideje o otvaranju topica za pljuvanje uprave.

pa cek malo, imas 5 tema ispred nosa i ti si sad pametan i otvaras novu.
Back to top
View user's profile Send private message
CrvenoBeli
Guest





PostPosted: 27 Sep 2004 20:50    Post subject: Reply with quote

i to je tacno nema sta u oko 70-80 posto slucajeva,

ali neki topici nisu ni malo slicni, financije/trener/tribina/igraci/dzaja, to su sve driguacije teme, i one bi trebale da budu odvojene a ne spojene sve na jedno mesto.

kako bi izgledao taj topic, tek bi onda bio cirkus.
Back to top
RS_4ever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Aug 2004
Posts: 37
Location: gol linija

PostPosted: 28 Sep 2004 15:02    Post subject: Reply with quote

CrvenoBeli wrote:


ali neki topici nisu ni malo slicni, financije/trener/tribina/igraci/dzaja, to su sve driguacije teme, i one bi trebale da budu odvojene a ne spojene sve na jedno mesto.



drugim recima da se taj topic zove DZAJA
_________________
SA ZVEZDOM DO SMRTI
ZVEZDA SRBIJA NIKAD jugoslavija
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 28 Sep 2004 16:04    Post subject: Reply with quote

Manje vise se slazem sa vama. Postoje dosta topika sa istom temom(pogotovu u zadnje vreme na temu o upravi FC CZ) a to po meni nije potrebno. Stvarno je dosta jedan topik na jednu temu. Slazem se i sa moderatorom , odnosno mojim kerom, da neki red treba da se uvede i da se ljudi ne prozivaju po imenu i da se ne pricaju neproverene stvari. Naravno da mi se ne bi svidjala cenzura bilo kog tipa i protiv toga cu se uvek boriti ali ipak neki red treba da se zna.
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 28 Sep 2004 18:30    Post subject: Reply with quote

Da li se slazes da forum treba zatvoriti?
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 28 Sep 2004 18:34    Post subject: Reply with quote

Moje misljenje da forum treba zatvoriti na metar dana,mozda lose zvuci,ali preterano je bilo poslednje nedelje...
KRIVO BI MI BILO LJUDI NORMALNIH KOJI SU MNOGO DALEKO I OVO IM JE JEDINI IZVOR,KONTAKT SA TRIBINOM KOJA IM JE I DALJE U SRCU!!!

Pzdr
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 28 Sep 2004 21:15    Post subject: Reply with quote

Mislim da se forum polako popravlja, videcemo..
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 28 Sep 2004 21:52    Post subject: Reply with quote

Ugasiti forum na mesec dana, ponovna registracija svih clanova, svaki novi clan salje zahtev adminu i biva registrovan tek posto mu admin odobri putem regularnog mail-a (ne yahoo i hotmail sranja). Takodje pri zahtevu za registraciju posalje koji mu je bio stari nick da se skrati postupak i to je to. Eto to je jedan od predloga.
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 28 Sep 2004 22:28    Post subject: Reply with quote

UltrasLondon wrote:
Mislim da se forum polako popravlja, videcemo..

Slazem se, mada, jos uvijek se desavaju krizni dani…..mislim daje rizican dan cetvrtak vece, ako ispadnemo (kao sto cemo ispasti) od Zenita otvorice se bar “peshes” topica na istu temu…zvucim kao vidovita Zorka Cool
Mada mi je zao sto neki ljudi napustaju (kako kazu privremeno) forum, iskreno mi je zao!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop