DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Cukaricki-Zvezda

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 25 Sep 2004 16:40    Post subject: Cukaricki-Zvezda Reply with quote

“OBECANJE DATO “PREBRODICEMO KRIZU”
SEVER VAM KAZE DECEMBAR JE BLIZU!”

Parola koja je stajala na ogradi (vjerovatno ste vidjeli preko tv-a), pjesme nije bilo.
Malo zezanja na tribini, urlanja kada su nasi u napadu.
Jedan pokusaj da se mazne lopta (neznam da li je bio uspjesan).
Nas oko 100-150 na tribini, manji broj je ostao napolju posto nisu imali para (300din) za kartu. Nista povodom sastanka odrzanog juce nije receno, barem ne javno.
Interesantan podatak je da murija nije dozvoljavala da se udje u prostor ispred ulaza na stadion ako nemas 300 din, znaci morao si pokazati 300 din muriji!!!!!! Koji su to pajseri!!!!
Jedan pandur me posebno nervirao onaj visoki zuti, valjda neki komandir. Bio je kod ulaza, pa poslije utakmice dole na stanici u Pozeskoj ulici, nesto se mrstio. Cesto ga vidjam u pioniru.
Necu da generalizujem, ima I ok pandura ali obicno salju one najgore koju su u blizem kontaktu sa navijacima.
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 25 Sep 2004 17:16    Post subject: Reply with quote

ja sam nesto nezvanicno cuo o sastanku, ne bi ovde o tome ko zna zna, ko ne zna, ako treba da sazna saznace...
ajde da ne budem tajnovit, JA LICNO bi rekao u tonu one vec preradjene poslovice " tresla se gora postignut je dogovor" (ili dato obecanje, kako kome milo), ne znam kuda sve ovo vodi, ali iz postovanja prema tribini i dogovoru vodeecih necu pre decembra vise nista pisati na ovu temu, dacu i ovom vremena, da se vidi na sta ce izaci.

-o utakmici:
pa zapravo nema sta da se kaze, ko nije bio gledao je na tv.ponizavajuci ambijent:blato i panduri za 300 kinti, semenke uzegle i sve u tom fazonu.

pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 25 Sep 2004 18:37    Post subject: Reply with quote

Krenuh na tekmu---ali nisam stigao..Sad
cabron wrote:
.ponizavajuci ambijent:blato i panduri za 300 kinti, semenke uzegle i sve u tom fazonu.

Cak i raspored reci u recenici je bio isti, kada mi je ortak rekao kako je bilo.. Laughing
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 25 Sep 2004 19:43    Post subject: Reply with quote

ma ova kisa je sjebala sve...
kao sto mi ortak rece na tekmi: "sto bi bilo lepo da je danas basket u pioniru a ne ovo mucenje po blatu i kisi..." Wink
Back to top
dzoni
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Jul 2004
Posts: 30
Location: Bijeljina, Republika SRPSKA

PostPosted: 25 Sep 2004 20:47    Post subject: Reply with quote

Ma navijanje je bilo EXTRA!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 26 Sep 2004 12:43    Post subject: Reply with quote

Ewo i mene .. vratih se ja iz bg . na tekmu nisam uhsao iz principa , zbog onih koji su ostali napolju 300 din sam imao . a ne bih im ni dao , mamicu im lopovsku . pogotovu kad mi se zandar uneo u lice da mi trazi lovu mamu mu maminu !! shto je najgore chevek je izazivao povicima mnogo smo jaki , i idite na jna , tamo mozete da udjete ! popizdeo sam . tekmu smo gledali u nekom kaficu ispod njihovog stadiona . Pri povratku , bar na onom delu do bus stanice chudi me da uopshte nije bilo ni radovaca ni grobara da su pravili neku sacekushu . sve u svemu vratio sam se nazad u sub pokiso ko grobar , a moj dolazak na sledecu tekmu zavisice da li cu dobiti upalu pluca ili ne .

Poz
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 26 Sep 2004 15:54    Post subject: Reply with quote

petar-DELIJE024 wrote:
Ewo i mene .. vratih se ja iz bg . na tekmu nisam uhsao iz principa , zbog onih koji su ostali napolju 300 din sam imao . a ne bih im ni dao , mamicu im lopovsku . pogotovu kad mi se zandar uneo u lice da mi trazi lovu mamu mu maminu !! shto je najgore chevek je izazivao povicima mnogo smo jaki , i idite na jna , tamo mozete da udjete ! popizdeo sam . tekmu smo gledali u nekom kaficu ispod njihovog stadiona . Pri povratku , bar na onom delu do bus stanice chudi me da uopshte nije bilo ni radovaca ni grobara da su pravili neku sacekushu . sve u svemu vratio sam se nazad u sub pokiso ko grobar , a moj dolazak na sledecu tekmu zavisice da li cu dobiti upalu pluca ili ne .

Poz
Jeл био ико из Новог Сада јел знаш можда и колко вас је ишло из Суботице!Надам се да идете у четвртак ал возом!Поздрав Суботица!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 26 Sep 2004 16:45    Post subject: Reply with quote

nibe wrote:
petar-DELIJE024 wrote:
Ewo i mene .. vratih se ja iz bg . na tekmu nisam uhsao iz principa , zbog onih koji su ostali napolju 300 din sam imao . a ne bih im ni dao , mamicu im lopovsku . pogotovu kad mi se zandar uneo u lice da mi trazi lovu mamu mu maminu !! shto je najgore chevek je izazivao povicima mnogo smo jaki , i idite na jna , tamo mozete da udjete ! popizdeo sam . tekmu smo gledali u nekom kaficu ispod njihovog stadiona . Pri povratku , bar na onom delu do bus stanice chudi me da uopshte nije bilo ni radovaca ni grobara da su pravili neku sacekushu . sve u svemu vratio sam se nazad u sub pokiso ko grobar , a moj dolazak na sledecu tekmu zavisice da li cu dobiti upalu pluca ili ne .

Poz
Jeл био ико из Новог Сада јел знаш можда и колко вас је ишло из Суботице!Надам се да идете у четвртак ал возом!Поздрав Суботица!




...e Moji navijaci...?
Posle se cudimo ili cudite da Vam prave sacekuse i otimaju transparente..?
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 27 Sep 2004 05:47    Post subject: Reply with quote

U gomili gluposti koje se ovde mogu pročitati ajde da se obrnem navijačkoj temi.

Dakle prilikom dolaska na stadion a naš auto je kasnio nekoliko minuta iz objektivnih razloga Wink dole kod stanice, a onome ko je redovan poznata je ta situacija, proletela su kola ANLAVE i murija je blokirala nekoliko minuta ceo taj deo.

Samim tim na sam početak sam kasnio ali nismo ni uspeli da saznamo šta se desilo.

Dakle da nije bilo neke sačekuše!

Primećena su dva UF ali bez ikakvih aktivnosti u tom trenutku.

Kada smo stigli ispred tribine napolju je bilo dosta ljudi, ne bih znao koliko.

Naravno murija je pitala za lovu da li je imamo i da je pokažemo...

sve ostalo znate.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop