DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Veoma originalno

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: 02 Aug 2004 22:53    Post subject: Veoma originalno Reply with quote

Torcida prekinula trening Hajduka

Navijači fudbalskog kluba Hajduk iz Splita, okupljeni u grupi "Torcida", prekinuli su u ponedeljak trening igrača kluba, nezadovoljni igrama i porazima na početku nove sezone hrvatskog prvenstva, javila je agencija Hina.

Kada su se 20-ak navijača "Torcide" pojavili na terenu, trener Hajduka Ivan Katalinić poslao je fudbalere u svlačionicu, odbijajući da razgovara sa navijačima.

Navijači su tražili sastanak sa igračima kako bi od njih zatražili veću borbenost u utakmicama, a posebno od pridošlica u redove splitskih "bilih".

Poruka navijača "Torcide" za novajlije u Hajduku bila je i da ako ne znaju šta znači nositi dres Hajduka treba da gledaju "Velo misto", TV seriju koja je bila izuzetno popularna pre dvadesetak godina u celoj bivšoj Jugoslaviji, u kojoj se govori i o počecima splitskog kluba.

Navijači "Torcide" dovikivali su igračima i da se ne vraćaju u Split, ako izgube u Irskoj od Šelburna u revanš meču 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona. U prvom meču u Splitu bilo je 3:2 za Hajduk.

Fudbaler Hrvoje Veić odgovorio je navijačima da za Hajduk igra "besplatno" i da nije zaslužio od navijača takve uvrede i ponašanje, jer se bori i zalaže.

Drugi fudbaler, Tomislav Rukavina, upitao je navijače da li će tući fudbalere ako dožive poraz u Irskoj, na šta su mu navijači pružili uveravanja da nikakvih fizičkih obračuna neće biti.

Posle 15-minutnog "razgovora" navijača i igrača Hajduka, direktor Hajduka Fredi Fiorentini zamolio je navijače "Torcide" da se mirno razidju, što su oni i uradili.

Predstavnik "Torcide" Pave Grubišić "Cabo" rekao je da su navijači danas "posetili" igrače zbog loše igre.

"Tražili smo od njih da pre svega igraju za Hajduk, a da sve probleme ostave sa strane. Razgovarali smo s nekoliko igrača koji su to hteli, a trener Katalinić se, eto, povukao", rekao je taj navijač "Torcide".

Agencija Hina prenosi da niko iz uprave Hajduka nije želeo da daje izjave, ali i da se na "Poljudu" nezvanično saznaje da klub neće pokretati nikakve akcije protiv učesnika današnjeg incidenta.

Hajduk je juče poražen od Zagreba na svom terenu sa 4:2, u 2. kolu hrvatskog prvenstva. U 1. kolu Hajduk je, takodje na svom terenu, igrao nerešeno sa Pulom 1:1.
Back to top
Cvettas
Guest





PostPosted: 02 Aug 2004 23:29    Post subject: Reply with quote

Од кога ли су то видели? Cool
Back to top
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 03 Aug 2004 05:31    Post subject: Reply with quote

evo sad sam se cuo sa jednim od glavnih ljudi sa naseg severa, cije ime svakako necu reci, ja ga nazvao da mu ispricam ovo sto ovde pise, kad taj istaknuti delija mi je nazalost objasnio da je torcida prva ustvari smislila tu akciju, pa je jedan drugi iz nase prve ekipe koji je inace profesionalni lopov poslat u hrvatsku sa specijalnim zadatkom da ukrade planove te akcije iz torcinog sedista, kako bi mi bili u situaciji da napravimo istu akciju, pa posto je zadatak uspesno obavljen mi smo i izvrsili tu akciju, ali ona nije kao sto vidite nasa nego smo mi njih iskopirali, tj. isplagirali.
eto samo toliko, ionako ce se otprilike sad javiti neki bili da nam to isto kaze. Wink
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Torcida
Guest





PostPosted: 12 Aug 2004 23:36    Post subject: Reply with quote

nemoj zajebavat narod cabron. triba im utirat strah u kosti, pa im neće past na pamet više remizirat a kamoli izgubit.
tia bi se osvrnit na onog "razbojnika" iz zagreba koji se hvali na sva usta, nemojte se obazirat na njegova hvaljenja jer purgeri znaju samo srat a uvik su bili i ostali šupci za neko sranje napravit. takvi su svi, samo se hvale, a kurca ne rade.

I život za hajduka!
Back to top
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 13 Aug 2004 07:33    Post subject: Reply with quote

Ovi `hrcci mi ponekad zvuce bash iskreno....
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
samohajduk
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jan 2004
Posts: 5

PostPosted: 23 Aug 2004 13:39    Post subject: Reply with quote

u zadnje dvije sezone:
-iskopani grobovi igracima na poljudskom travnjaku kao znak upozorenja
-okacen transparent "PRVACI ILI MRTVACI"
-"razgovori" na treningu u nekoliko navrata

Ne razumijem cemu ovaj topic sluzi i sta ste sa njim htjeli reci. Mozda da smo mi kopirali prijetnje igracima od vas? Vama nije ni klub postojao kad je Torcida vec prijetila igracima... samo opušteno Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Lav
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 313
Location: SRBIJA !

PostPosted: 23 Aug 2004 14:58    Post subject: Reply with quote

A vidish mi bili svetski prvaci pre vas Rolling Eyes
_________________
***********************************
Crno se Srbima piše radi bele kuge.
***********************************
www.pogledi.co.yu
***********************************
www.premierliga.co.yu
***********************************
Recimo ne gumenoj ligi!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 23 Aug 2004 15:15    Post subject: Reply with quote

Torcida wrote:
nemoj zajebavat narod cabron. triba im utirat strah u kosti, pa im neće past na pamet više remizirat a kamoli izgubit.
tia bi se osvrnit na onog "razbojnika" iz zagreba koji se hvali na sva usta, nemojte se obazirat na njegova hvaljenja jer purgeri znaju samo srat a uvik su bili i ostali šupci za neko sranje napravit. takvi su svi, samo se hvale, a kurca ne rade.

I život za hajduka!


Slabo vi to nesto . . . Very Happy
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop