DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

YB - C.Zvezda 28.07.2004.

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chat-nick
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Dec 2003
Posts: 4

PostPosted: 30 Jul 2004 06:41    Post subject: Reply with quote

Ja i vojvoda smo tukli zene...Koji k.rac nose brkove euro ...A ovi sto se kace na forum a nisu bili tamo, da nije vas ja stvaro nebi znao sta sam video (radio mileve...).
Back to top
View user's profile Send private message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 30 Jul 2004 07:54    Post subject: Reply with quote

Kako se videlo na SOS-u izgleda da su tukli nekoga ko je nosio YU dres. Opet je bilo 5 na 1. To mi nikada nece biti jasno.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Delija_do_groba
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Mar 2004
Posts: 18
Location: Ludnica

PostPosted: 30 Jul 2004 09:52    Post subject: Reply with quote

hmmm pa upozorili smo ih na sve nacine da nenose ...i flaerima i na svim sajtovima je stajalo upozeorenje za YU obelezija i sve ... ja imam i PFC kacket sa te tribine .. mislim koji je ovo Ku*** jer igra partizan ili jugoslavija ... svima sa obelezijima yu trazeno je na lep nacin da skinu obelezije ... neki su to pametno uradili .. a neki .. zna se kako su prosli ...a stzo se tice zene i dece .. daj bree nelupaj te .. ni jedno dete ni zena nisu bili pretuceni ... pitajte mozda onog grobara sto je vodio pun autobus " jugoslovena " na utakmicu mozda on zna sta se desilo sa zenama i decom ....i .... ma sta i ... svi tu pricate a niste ni osetili atmosveru tog dana bre ... ... ili ste bili na gornjoj tribini i skandirali " nama na donjoj " " pederi pederi pederi " .... pa jer se tako docekuju prave ekipe ...ali nema veze .. pokazali ste se dobro ...

ali smo jos jedno


BEEEOOGRAAAD na nanana na BEEOOOGRAAD na nananana na

pozdrav od Beclija
_________________
SAGAPAO KOIKKINO ASTERI -- ORTHODOXIA I THANATOS

ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ Η ΘΑNATOΣ
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 30 Jul 2004 12:32    Post subject: Reply with quote

Posle ovog posta molio bi moderatore da zakljucaju topic..

U pokusaju da se izbegnu scene koje su se desavale na nasoj tribini, odstampali smo flyere, koji su bili deljeni vec nekoliko dana ranije po klubovima, diskotekama, kaficima gde se nasi ljudi okupljaju (po svajcarskoj), izradili smo takodje za bus iz nirenberga fanzine za svakog putnika kako bi sto bolje upoznali ljude sa situacijom na severu, takodje na svim Zvezdinim navijackim sajtovima objavljen je tekst sa tog pre pomenutog flyera.. http://www.delije-caffe.co.yu/razno/obavestenje-uk.jpg
Uprkos tome pojavljivali su se indijanci koji su nosili nama omrzene simbole i stvari koje sa severom, zvezdom i nasom srbijom nemaju nikakve veze sta vise simbolizuju simbole koji su uvek bili protiv nas! Kao sto je ilegalac pomenuo u nekom od proslih topica nasa grupa nema veze sa tim tucama koje su se izdesavale na nasoj tribini, niti ih je bilo ko od nasih bio u to vreme na stadionu jer i svi smo usli nesto kasnije, posle pocetka tekme, a koliko mi je poznato oni su se ranije izdesavali.. Scene koje podsecaju na Odense, gde su se ti silni Zvijezdasi sirili, provocirali i kurcili kao da su oni svo vreme bili uz voljeni klub a ne max 1. ili 2. u zivotu.. Niko od nas (grupe severa) ne zeli incidente na svojoj tribini, a do njih dolazi uvek zbog ljudi koji nisu dovoljno upoznati cak i sa najosnovnijim stvarima jedne organizovane tribine.. Mi ne zelimo da stetimo nasem Klubu, sa tribine gde su se organizovane grupe severa nalazile nije poletela ni jedna torcha u teren, dok sa gornjih jeste,.. Svaka cast svima koji su dosli i navijali! Mnogima je bila ova prva ili druga Zvezdina utakmica u zivotu, dok je svako od nas (iz UK i OB- znaci dijaspora) odradio samo ove godine vec u proseku nekih 10-ak, beogradjani 40-ak, MI nikada nismo imali problema sa ostalim beogradskim grupama, jer svi mi neizmerno volimo Zvezdu, za nju zivimo i znamo kako jedna tribina treba da funkcionise, izgleda, kako bi se stvorila atmosfera za pobedu.. Zao nam je da je do tih nereda doslo na nasoj tribini, jer bi stvarno zeleli da se oni ne desavaju, ali kao sto sam rekao na tome treba svi mi da radimo kako bi se oni izbegli a ne da pokazujemo prstom jedni na druge.. Sad sta bi bilo bolje.. Da je te momke privela policija na vreme kao provokatore i vinovnike nereda, do svega ovoga ne bi doslo.. Zeleo bi da nasa tribina bude ponos Srbije, a ne da se i dalje forsiraju simboli koji su nasem Klubu i zemlji samo stetili, razumem da je pored svih medijskih propagiranja i manipulacija nasa zemlja tu gde i jeste, ali jednom za uvek mora se shvatiti da na nasoj tribini se klice i peva iskljucivo Zvezdi, Srbiji ali nikad jugoslaviji iz prostog razloga jer nam je ona uvek stetila i kao ideologija u konacnoj fazi najvise zla nanela nasem narodu, ako kome nije to jasno i ako zeli da zivi u jos jednoj Jugoslaviji (treci pokusaj), njoj klice, peva i reklamira posle svih tih pokusaja njenog stvaranja, ratova i stradanja srpskog naroda stvarno moramo da se zamislimo da li je njihovo ispoljavanje ideja na jednoj Zvezdinoj tekmi pametna stvar.. Ne zelimo da se takve scene pojavljaju, niti da stetimo nasoj Zvezdi kao sto sam bezbroj puta to vec pomenuo, mi imamo zelju da radimo na tome kako se svi ti nemili dogadjaji ne bi nikad vise ponovili.. Ali sve to zavisi i od svakog pojedinca koji dolazi na tekmu, zar je problem doci na tekmu, navijati slozno i ciniti sve kako bi povratili staru slavu naseg kluba.. Budimo barem za tih 90 minuta slozni sa jednom zeljom, jednim bojama i pesmom! Tako se voli svoj Klub!

Za Zvezdu, za Srbiju - Do Pobede, Do vecnosti!
ULTRA KLAN
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
milos24
Guest





PostPosted: 30 Jul 2004 17:40    Post subject: Reply with quote

Cool Ja sam bio na gornjoj tribini ,mogu vam reci da je bilo bar desetak njih sa obelezjima juge,bilo je i tih sto su kao hrabri,vikali pederi ...matoraca koji su jos pre pocetka vikali :sedi dole!
i meni isto ali sam im malo pojasnio stvari i poslao ih na tribinu za sedenje...ljudi su kao stoka i mora da se izdresiraju.Neka dobiju jos batina ili neka poslusaju malo "starije"

PONOSIM SE STO SAM SRBIN I DELIJA!
Back to top
Kraljevcanin_Marko
Guest





PostPosted: 30 Jul 2004 17:49    Post subject: Reply with quote

izvinjavam se momcima iz karlsrue zbog psovke i onaj glup upis na forumu Exclamation Exclamation Exclamation i jos jednom izvini za glup upis...



pozdrav momcima iz karlsrue
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop