DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Portugal 2004 vase misljenje.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Splićanin
Guest





PostPosted: 25 Jun 2004 11:43    Post subject: Reply with quote

Bianco_Rosso_101% wrote:
Nasmejao si me sa ovim zadnjim stihom Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


vidi prst..oš se sad opet nasmijat? kažu u nas da ćeš budalu najlakše primjetit vako: il se smije il češe po glavi
Back to top
Duki
Guest





PostPosted: 25 Jun 2004 12:29    Post subject: Delije VRSAC Reply with quote

Pa ovi hrvati znaju samo ono njihovo MI HRVATi i onu srpsku pesmu ZOVI SAMO ZOVI.Toliko o njihovom navijanju.

Ja mislim da na prventsvu ni nema nekih pravih navijaca,onako onih do jaja,jer oni repku ni ne prate nego samo voljeni klub.Pa vidi se na primeru ovog iz Splita!Zamislite nas da sedimo sa Englezom,Holandjaninom ili ne daj Boze hrvosom.Oni nas sve bombardovali i ubijali a mi sad cemo kao na vopi.NEMA OD TOGA NISTA BRATE.
ZVEZDA DO GROBA
Back to top
UltraGudra
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Oct 2002
Posts: 479
Location: Karaburma

PostPosted: 25 Jun 2004 12:38    Post subject: Reply with quote

Da se ne lazemo,koliko mi god mrzeli Hrvate,najbolje su navijali na EP..
_________________
Бауштелци на Феријама!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУТАК
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 124
Location: Корак од Трстеника

PostPosted: 25 Jun 2004 12:45    Post subject: Reply with quote

MC_Vojvoda_Boss wrote:
Navijanje je nula,svaki dan sv losije ,ima vise riba nego likova ,a i ti likovi su smesni....klasicni turisti ,ribu za rucicu i na stadion...zaboravi takvo navijanje...mozda je navijanje ali nema akcije brate,sve sami invalidi...




________________________________________________
Volim Zvezdu vise nego kevu i caleta!!!

MUNICH BEAUTY EKIPA STIGLA PRAVO SA TROTOARA!!!


Ja da sam tamo ja bi se samo oko njih muvo Very Happy Very Happy Very Happy
Jednom sam bio na Nemacka - Brazil Shocked Sine SIIIISSSAAAAA
A za repku me zabole
_________________
http://www.svetosavlje.org/svetinje/veluce/Veluce.htm
Back to top
View user's profile Send private message
Splićanin
Guest





PostPosted: 25 Jun 2004 12:46    Post subject: Re: Delije VRSAC Reply with quote

Duki wrote:
Pa ovi hrvati znaju samo ono njihovo MI HRVATi i onu srpsku pesmu ZOVI SAMO ZOVI.Toliko o njihovom navijanju.


neću komentirat to šta si reka jer naravno da bi bio subjektivan, al jedan tvoj kolega je ovde reka da MI HRVATI imamo najbolje pisme i da morete dosta naučit od nas. (pročitaj prijašnje postove).

A usporedba ti uopće ne stoji. Neznan otkud ti palo na pamet i ko je reka da bi vaši i naši navijači skupa sidili Rolling Eyes
Utakmica s englezima je druga priča, okolnosti, sve je drugačije i nemožeš takvu utakmicu usporedit ka naprimjer kad bi igrali vi i mi. Reka san ti da nije bilo nijednog huligana .Na drugim utakmicama nisam bio, al mislin da je situacija jednaka, ljudi sa dicon i ženama dolaze na utakmice, nema nereda. A opet druga prija je šta 15 tisuća engleza je tamo a uopće nemaju karte pa kad se napiju porazbijaju neki restoran

U BOJ, U BOJ ZA NAROD SVOJ!
Back to top
Splićanin
Guest





PostPosted: 25 Jun 2004 12:54    Post subject: Reply with quote

Lutak wrote:
MC_Vojvoda_Boss wrote:
Navijanje je nula,svaki dan sv losije ,ima vise riba nego likova ,a i ti likovi su smesni....klasicni turisti ,ribu za rucicu i na stadion...zaboravi takvo navijanje...mozda je navijanje ali nema akcije brate,sve sami invalidi...




________________________________________________
Volim Zvezdu vise nego kevu i caleta!!!

MUNICH BEAUTY EKIPA STIGLA PRAVO SA TROTOARA!!!


Ja da sam tamo ja bi se samo oko njih muvo Very Happy Very Happy Very Happy
Jednom sam bio na Nemacka - Brazil Shocked Sine SIIIISSSAAAAA
A za repku me zabole


Vas dva ste smišni likovi
Laughing
mislin da bi se ovde sad triba javit neko iz hrvatski klubova navijača Torcide, Boysa,.. pa neka kažu koliko su dobili karata od saveza i podilili ih svojim članovima. To su za tebe isto turisti? Jedina istina u tvome postu je da na takvin utakmicama ima više turista nego kad igraju klubovi. To je sve
Back to top
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 25 Jun 2004 13:20    Post subject: Reply with quote

Splićanin wrote:
Duki wrote:
Pa ovi hrvati znaju samo ono njihovo MI HRVATi i onu srpsku pesmu ZOVI SAMO ZOVI.Toliko o njihovom navijanju.


neću komentirat to šta si reka jer naravno da bi bio subjektivan, al jedan tvoj kolega je ovde reka da MI HRVATI imamo najbolje pisme i da morete dosta naučit od nas. (pročitaj prijašnje postove).

U BOJ, U BOJ ZA NAROD SVOJ!

Sad se ti uvatio za jedan post! Pa vidis da je nagudriran Wink
mozda je mislio na jacinu pjevanja... a ne na kvalitet pjesama.
Back to top
View user's profile Send private message
Splićanin
Guest





PostPosted: 25 Jun 2004 13:38    Post subject: Reply with quote

Sad se ti uvatio za jedan post! Pa vidis da je nagudriran Wink
mozda je mislio na jacinu pjevanja... a ne na kvalitet pjesama[quote]

nije jedan post samo. jedan je odma iza ovih par postova, al prolistaj malo dalje, unazad... Razz
Back to top
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 25 Jun 2004 13:42    Post subject: Reply with quote

[quote="Splićanin"]Sad se ti uvatio za jedan post! Pa vidis da je nagudriran Wink
mozda je mislio na jacinu pjevanja... a ne na kvalitet pjesama
Quote:


nije jedan post samo. jedan je odma iza ovih par postova, al prolistaj malo dalje, unazad... Razz

'ocu boli me kurac da citam! Wink
Ne, stvarno u global navijanje na ep je krs. Sa svakim zakonom sve gore i gore. A vi (hrvati) ste me posebno razocarali, pogotovu protiv engleza.
Kapiram ja to lizanje sa zapadom, ali otadzbina (domovina) je iznad svakog ulizivanja.
Back to top
View user's profile Send private message
Splićanin
Guest





PostPosted: 25 Jun 2004 13:47    Post subject: Reply with quote

a šta se tiče jačine pivanja, naših je navijača bilo na sve tri utakmice manje nego švicaraca, francuza, a od engleza je omjer bio i više nego 3:1.
Back to top
Splićanin
Guest





PostPosted: 25 Jun 2004 13:54    Post subject: Reply with quote

[quote="radovan"]
Splićanin wrote:
Sad se ti uvatio za jedan post! Pa vidis da je nagudriran Wink
mozda je mislio na jacinu pjevanja... a ne na kvalitet pjesama
Quote:


nije jedan post samo. jedan je odma iza ovih par postova, al prolistaj malo dalje, unazad... Razz

'ocu boli me kurac da citam! Wink
Ne, stvarno u global navijanje na ep je krs. Sa svakim zakonom sve gore i gore. A vi (hrvati) ste me posebno razocarali, pogotovu protiv engleza.
Kapiram ja to lizanje sa zapadom, ali otadzbina (domovina) je iznad svakog ulizivanja.


a radovane crni sinko...ccc Shocked
pa o kojem ulizivanju ti govoriš? nije to ka kad su ´99 na stadionu JNA igrali aek i partizan, pa su čak zasadili maslinu iza gola. Znaš o čemu govorin.
Navijanje sigurno nije kakvo se očekivalo, šta uopće nečudi s obzirom da je zabranjeno unošenje baklji, truba, bubnjeva, zračnih sirena, zastava na koplju,... A ipak smo mi eto jedini uspili dosad da zapalimo nekoliko baklji na naše tri utakmice.
Back to top
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 25 Jun 2004 13:58    Post subject: Reply with quote

Splićanin wrote:
a šta se tiče jačine pivanja, naših je navijača bilo na sve tri utakmice manje nego švicaraca, francuza, a od engleza je omjer bio i više nego 3:1.

ajde ne kenjaj da vas je bilo manje nego svajcaraca!!!!
Culi ste se jace i od svajcaraca i od francuza, ali vas je bilo vise od svajcaraca. Ako se uzme u obzir mentalitet frncuza i da su jedni od onih sto sjede i drze fotoaparate u rukama njih i nije tesko nadglasti.
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 25 Jun 2004 14:04    Post subject: Reply with quote

[quote="Splićanin"][quote="radovan"]
Splićanin wrote:


a radovane crni sinko...ccc Shocked
pa o kojem ulizivanju ti govoriš? nije to ka kad su ´99 na stadionu JNA igrali aek i partizan, pa su čak zasadili maslinu iza gola. Znaš o čemu govorin. Navijanje sigurno nije kakvo se očekivalo, šta uopće nečudi s obzirom da je zabranjeno unošenje baklji, truba, bubnjeva, zračnih sirena, zastava na koplju,... A ipak smo mi eto jedini uspili dosad da zapalimo nekoliko baklji na naše tri utakmice.

Pazi sad.... to "prijateljstvo" izmedju glodara i navijaca aeka u tom trenutku je dostiglo vrhunac (znase i zbog cega). Licno nemam nista protiv tog sadjenja masline iza gola. Mi smo u tom trenutku bili bombardovani i svaki prijateljski gest iz bratske drzave grcke je dobrodosao.
Da se ja pitam ..... ja bih sa navijacima Olimpijakosa zasadio citav JNA sa maslinama Wink Gate 7-Delije uvek zajedno.
Mi bar ne ocjenjujemo nas navijacki kvalitet, kao vi, prema standardima koje postavljaju romini navijaci. Znas o cemu pricam (9) Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop